Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość maybe
test zrobiłam zaraz po powrocie z pracy najpierw był paskowy i źle go namoczyłam (czytaj w ogóle) i czekałam i czekałam i lipawięc jeszce raz ostatkiem sił zrobiłam siku i tym razem dobrze namoczyłam. Nie musiałam czekac nawet trzech minut bo odrazu przy moczeniu wyskoczyły wyraźne dwie krechy :D ale że ja jestem niedowiarek i wkręciłam sobie dodatkowo że skiepściłam tamten test więc poleciałam do apteki i kupiłam płytkowy i tez tylko dałam trzy krople moczu wyskoczyły 2 krechy!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
jeżeli dobrze mi się wydaje kiedy doszło do poczęcia to szczyt miałam 19 dnia cyklu a cykl mam 27 dniowy a jestem w 29 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Na samym początku chciałabym pogratulować meybe dwóch pieknych kreseczek! Widzisz a tak panikowałas z tym testem :) teraz dbaj o siebie!!!!! A mnie znowu dopadły mdłości od rana :> niestety. Wczoraj położyłam się spać juz o 21 byłam tak padnięta że szok!!!! i dzisiaj rano i tak wstałam niewyspana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć starająca :) Paula, współczuję mdłości bierzerz coś na to? jakieś herbatki czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do gratulacji!!! Foli ja tez mam te plamienia, ale to pewnie od stanu zapalnego, który wywołały bakterie e.coli. Chociaz masę myśli przychodzi mi do głowy, np to , że może zaszłam w ciążę, ale baktereie e.coli :-( ją zabiły i dlatego to plamienie. Ale w sumie nie ma co gdybać. I strasznie się cieszę, że jednak nie jestem w ciąży - naczytałam się że e.coli bardzo sprzyja poronieniom i jakby ten test beta hcg był pozytywny, to bym chyba teraz umarła ze strachu. Wogóle naczytałam się o tej bakterii , jest grożna i się ciut załamałam. Ale mąż mnie opieprzył, że czytam bzdury i mam słuchac lekarzy a nie forumowiczek, które miałay skrajne przypadki zakażenia. W tym miesiącu nie będzie stranaek wcale. Miesiąc straty, a może psychicznego odpoczynku ;-) teraz biorę te globulki, więc to plamienie + resztki globulki, ble, wyobraźcie sobie jak ja się czuję ;-) ale pokonam te bakterie! Muszę!!! Mąż musi zrobić posiew, mam nadzieję, że on nic nie ma. A tak swoją drogą - czy ja dostanę okres? bo w sumie już ponad tydzień palmię, ciut krwawię, to może macica już się oczyściła po nieudanym cyklu? karuzela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, znalazłam coś : Na mdłości może pomóc spożywanie lekko strawnych posiłków. Posiłki powinny być w małych ilościach ale za to częściej. Nie czekać aż pojawi się uczucie głodu - pusty żołądek może potęgować nudności. Podczas posiłków spożywać małe ilości płynów. Najlepiej zacząć dzień od śniadania podanego do łóżka. Dobrze by było jakby śniadanie przygotowała inna osoba - kobieta powinna w tym czasie leżeć (najlepiej na boku). Na śniadanie można zjeść sucharki,jajko na twardo, herbatniki,chleb chrupki. Można wypić ciepłe mleko, herbatę miętową, sok z jabłek. Po posiłku powinno się leżeć jeszcze przynajmniej przez pół godziny. W ciągu całego dnia kobieta powinna też pić dużo płynów. Jeśli po zjedzeniu jakiejś potrawy zaczynają się kłopoty - należy unikać tej potrawy. To samo dotyczy zapachów. Można spróbować zupy z mleka, budyniu waniliowego lub rozpuszczalnych płatków, ugotowanych z odrobiną cukru i soli. Pomagają one na podrażniony żołądek i dostarczają organizmowi ważnych substancji odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej mam dylemat. Na bocianie piszą, że w tyych klinikach jak się zaczyna lekczenie to trzeba byc na miejscu ok 2 tygodnie. Ja mieszkam 70 km od Białego. Z dojazedm nie byłoby problemu tylko ze zwolnoieniem z pracy. Pracuję w szkolnictwie i 2 tygodnie będę miała wolne dopiero w ferie. Na lekarza się prawie zdecydowałam prof Wołczyński (jest w interku numer do niego, podobno przyjmuje w niedziele). Tylko nie wiem co robić? Dzisiaj idę zrobić hormony no i dalej nie wiem co? Czy z wynikami narazie do mojego gin czy od razu umawiać się tam? Cały czas czytam i czytam i dalej nie wiem co robić? A ten mój gin nie dał mi wyników prl tylko powiedział, że dobrze. Także temu lekarzowi nie będę miała co powiedzieć. No i mam @ więc pewnie wizyta musi poczekać do następnego weekendu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chsiałam zaoytać,może głupie czy u faceta antybiotyki mogą osłabić plemniki ?.byłam u gina ,mam 8 dz c..po tym clo wyhodował mi się jedynie 1 pęcherzyk wymiary ok.ale nieregularny i 3 drobne.lekarz skomentował ze dobrze ,ze sie coś ruszyło.wynika ze powinno dojrzeć więcej,albo tenduzy powinien być bardziej okrąglutki.proszę napiszcie,ale myślę,ze dopiero teraz się rozpocznął jak lekarz zacznie dociekać co i jak jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka, hihi na mnie też maż wczoraj mocno nakrzyczał, że mi internet odetnie jak bedę czytać negatywne rzeczy o moich plamieniach. Ja też zastanawiam się czy dostanę okres teraz ale wydaje mi się że tak. Co do tego co myślisz że coli mogły zabić ciążę, to nie wydaje mi się, żeby to tak wygladało, raczej to niemożliwe na tak wczesnym etapie. A możesz brać globulki przy plamieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starająca ja jak starałam sie o dzidzię to mówiłam tak samo - byleby byc w ciąży - a teraz jak juz jestem to juz bym bardzo chciała żeby minęłay - bedziesz miała tak samo :):) zobaczysz!!!!! Estelko przykro mi z powodu tych cholernych (przepraszam) bakterii, ale może jak w tym cyklu odpuścisz staranka wyluzujesz się troszkę i w nastepnym..... ciiiiiiiiii nie chcę zapeszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka jak mi przyjdzie gdzieś dalej szukać pomocy to ja mam też ten sam problem,bo też pracuję w szkole.ferie ,wakacje ,jak przyjdzie człowiekowi cos załatwić w innym terminie to masakra.może ratuje cie zwolnienie lekarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Maybe, gratulacje wielkie, cieszę się bardzo, że się udało :):):) A ja oczywiście raptus jestem i wczoraj wieczorem (26dc) test zrobiłam no i oczywiście 1 krecha :( Uczucie mieszane, bo trochę smutno, a z drugiej strony chyba na nic innego nie liczyłam... No cóż, żyje się dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik sama wiesz jak to z tym zwolnieniem. Zaraz zaczną się pytania i takie tam. I tak muszę zaczekać tydzień, chyba zrobię teraz badania, a za tydzień pojade z tymi wynikami do lekarza. I tak najpierw musi mnie zbadać a na ewentualny pobyt tam moge się umówić na ferie? Foli a jak u Ciebie z inseminacją? Czy to się robi jednego dnia czy tam się leży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, nie wydaje mi sie żebyś potrzebowała 2 tygodnie zwolnienia, po co? przecież na hormonki mozesz dojeżdżać popołudniu, hsg zrobić w jeden dzień np. w sobotę, usg u siebie namiejscu. pogadaj najpierw z lekarzem, ja jeżdżę do kliniki do łodzi 150 km i naprawdę byłam raz i już mam diagnozę (nie do końca bo jeszcze hsg mnie czeka ale po hsg koniec badań.Jeżeli masz regularne cykle, jeżeli czujesz kłucie podczas owulacji i masz śluz płodny to hormony musisz mieć ok.Pogadaj z lekarzem, powiedz mu że nie masz urlopu, zobaczysz tak ustalicie badania ze nie będzie kolidowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, inseminację robi się jednego dnia, wstrzykują ci plemniki, troszkę poleżysz zeby nie wyleciały :) i wychodzsz do domu to jest bezbolesne zupełnie i bez ryzyka. Jedynie jeżeli będziesz na cyklu stymulowanym nie naturalnym musisz wziąć hormonki i dostać zastrzyk na pęknięcie ok 36 godzin przed inseminacją pęcherzyka ale mozesz to zrobić też u siebie kwestia dogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, przykro mi, znam to uczucie :( Monik, nie wiem czy antybiotyki mogą osłabić nasienie, wydaje mi się że tak, mój mąż też brał teraz a wyniki i tak miał przedtem słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację najpierw załatw wizytę a później gdy będzie potrzeba to będzie się szukać rozwiązania problemu. anka przykro mi..... dziewczynki co z moniką się dzieję?dlaczego se nie odzywa,martwię się by było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ale jak do niego jechałaś to wzięłaś ze sobą wszytskie wyniki badań czy od nowa Ci robili? Ja dla wszystkiego chę zrobić (tak na wszelki wypadek) estradiol FSH LH Tak znalazłam w Internecie. Czy Wy też to robiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anium przykro mi bardzo! :-( Ginka powiedziała, że mam brać te globulki, to plamienie może być od bakterii. Jejku, trzymajcie kciuki żeby się wytłukły!!!! 3 listopada idę na wizytę, zrobi mi posiew. Pewnie za tydzień od tego badania będą wyniki, czyli koło 10 listopada. Poproszę też o badanie na chlamydię , bo nie mialam. Później zrobię usg aby zobaczyć czy tam wszystko ok. I jak i ja mąż będziemy zdrowi :-) to staranka zaczynamy na nowo. Jejku, tak bardzo pragnę, aby to świństwo dało się wybić od nowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foliku dzięki,napisz mi jeszcze jak wiesz czy antybiotyk może je uszkadzać?sorki ze tak ci truję i zawracam...foli mam pytanie czy dużo się płaci za wizytę w takiej klinice ,za inseminację.znajomy jeździł gdzieś do kliniki z żoną i musiał sporo się namachać by wykombinowac trochę grosza.a ewentualnie ja z moją pensja szkolną to szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko, przykro mi, że @ wstrętny przylazł :-( ja w 3 dc robiłam LH, FSH i PRL, w 20-21 dc progesteron i TSH estradiolu nie robiłam nigdy, jakoś ginki nie mogę namówić na to badanie, bo twierdzi, że bez monitoringu i kilku pomiarów tego hormonu w cyklu nie ma sensu tego robić - trzeba obserwowac jak się zmeinia w poszczególnych fazch cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demi
MAM PYTANIE Czy słyszałyście coś o kłuciu i poczuciu takiego jakby ciągnięcia w pępku w czasie ciąży. Jeśli tak to w jakim okresie ciąży. Będe wdzięczna za odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×