Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ja nie słyszałam.zależy który to tydzien,może rozciaga się macica i więzadła,moze paula ci odpowie,czy miała coś takiego.pauluś jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, ja wszystkie wyniki kserowałam i wzięłam ale ten prof. nie chciał za bardzo bez badań powiedział mi po krótkim wywiadzie ze hormony mam ok, badanie męża z Poznania wzięłam ale i tak powtórzyłam bo jemu wydało się nie tak coś choć w Poznaniu powiedzieli że ok. Ja bym nie robiła badań tylko poczekałą co ci powie. Inseminacja kosztuje 300 zł, hsg badani 250 zł. Wizyta pierwsza 150 zł potem 80 zł, badanie spermy 90 zł za usg płaci się chyba osobno Monik, ja nie wiem czy mogą osłabiać ale wydaje mi się że tak, na pewno bakterie osłabiają, alkohol, papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli - trzymam kciuki, żeby plamienie polazło sobie od Ciebie 🌼 maybe - gratulacje!!!!!!!!!!!!! 🌼 Anka25 - szkoda, że tym razem jeszcze nie... no ale już zaraz nowy cykl, nowe próbowanie, nowa nadzieja 🌼 estellaa - w tamtym roku gin bez mrugnięcia okiem dała skierowanie na estradiol (jak do niej poszłam, to mi się @ opóżniała chyba ze 3 tyg) :) z rutinoscorbinem chyba dam sobie spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady ja też tak myślę po co bez przyczyny faszerować organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję foli,miłego i spokojnego dnia życze wszystkim kobietkom,zeby słonko dla nas wszystkich zaświeciło jak najszybciej!!! pa zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja czytałam w artykule w jakiejś gazecie że lekarze często wysyłają na badania hormonalne bez powodu, bo jak cykle są reglarne, wystarczy zrobić usg żeby potwierdzić owulację i miec ok drugą fazę ( długość między owulacją a okresem) i wtedy badania są niepotrzebne i u mnie się to sprawdziło tylko niepotrzebnie za to zapłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita......Foli,Guśka,Monik,Maklady,Demi,Estella,Anka,Paula.....(mam nadzieje że nikogo nie ominełam) dawno nie pisałam bo mam baardzo mało czasu ale na bierząco Was czytam (gratuluje Maby!!!!) witam nowe forumiczki i mam nadzieje ze dłuuuugggoooo bedziemy sobie tu jescze pisać. U mnie po staremu praca praca praca....w weekendy uczelnia takze zajęć sporo....nad dzidzią oczywiście pracujemy dalej mam 21 dc i być moze za tydzień @ nie bedzie.....no w każdym bądź razie to ostatni miesiąc starań bez badań i lekarza. Przykro mi Foli i Estelko ze to nie tym razem, ale na pewno niebawem sie uda TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!!! Co tam u Moni80 i Sysi odezwijcie sie koleżanki co u Was?? POZDRAWIAM I CAŁUJE WSZYSTKIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, szkoda, że witacie się po imieniu, bo to powoduje, że wiele osób pomijacie. Robiłam sobie badania krwi i mam słaba hemoglobinę i HCT. Może któraś z Was wie, co powinno sie jeść, żeby te wyniki sobie poprawić. Guśka, jak tam się czujesz? Ja na forum ślubnym już dawno nie jestem i nawet nie wiedziałam,że takie wojny tam odchodziły. To pewnie dlatego, że tam jest pełno osób, no i widocznie za dużo. Moja dzidzia jest coraz bardziej odczuwalna, no i mam baardzo duży brzuszek jak na piąty miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sabra, Lid_de,pregnet.....witamy te które akurat piszą bo ciezko witać te które tylko czytają.....a pozaty zawsze sie pisze ze witamy i pozdrawiamy wszystki kobitki....Lid_de to musi być cudowne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. :) Maybe - gratulacje!!!!!!!!!!! :D Paulus- nie narzekaj hihihi. :D Marzyłas o mdłościach:D :P I wiem, że jędza jestem. :D Sabra- nie smutkaj się. :) 🌻❤️👄 Zobaczysz szybko sie wszystko unormuje i niedługo oznajmisz nam super nowinę. :) No a ja wczoraj wysiedziałam 2,5 godziny w poradni, badalam progesteron i prl po obciązeniu , w międzyczasie jeszcze usg, endometrium ładne, ale niepęknięty pęcherzyk jest nadal i ma 43mm. :( No ale jest szansa , ze w 2,3 dc już go nie będzie. :) jestem dobrej myśli. Golka- cieszę, sie ze trafiłas do odpowiedniego lekarza i już w listopadzie będziesz miała wszystko zdiagnozowane. :) Gosiaczku- Wiki jest przśliczna. 🌻👄❤️ Przepraszam, jeśli kogos pominęłam- nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić i wszystkim odpsać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagola
Gratulacje maybe- teraz dbaj o siebie i wypoczywaj Co sdo rutinossorbinu to jest zupelnie bezpieczny w ciąży chroni przed przeziębieniem i uszczelnia naczynia krwionośne, ja brałam w ciąży na lecącą krew z nosa, ale wzmacnia także naczynia krwionosne nóg, a te wiadomo sa obciązone Jeżeli chodzi o Panadol extra to nie jest wskazany ze względu na dodatkowa zawartość kofeiny-jeżeli już cię tak boli głowa Maklady że nie dajesz rady to weź zwykły paracetamol(apap panadol codipar) w normalnej dawce, choć w pierwszym trymestrze lepiej się wystrzegać U mnie nic nowego, lelarz jest zdania że wszystko jest w normie i że może warto aby się mąż zbadał, ale nie wiem czy warto. Ostatnio nie możemy dojść do porozumienia chyba we wszystkim, czas na jesienny kryzys, pozdrawiam wszystkie was choć czuję się trochę odosobniona, może dlatego że mam już dzidzię ale mimo wszystko towarzyszenie poniekąd w waszym życiu pomaga mi troche ale mam doła a u trzeba pracować i jutro też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagola ciesze sie ze jesteś i myśle ze wszystkie starające sie i oczekujące juz na dzidzie zgodzą sie ze mną....Twoje rady zawsze będą cenne bo Ty juz to wszystko przeszłaś kochana....i postaraj sie pozbyć doła główka do góry...mam nadzieje ze minie jesienna depresja dogadacie sie z męzusie i bedzie dobrze.....pisz kochana jak najwiecej i nie czuj sie odrzucona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregnent - kiedy miałaś ostatnią @? Bo od tej daty liczysz dni ciąży. Także na moje oko to nie będzie 2 a 4 tc i jest dopiero pęcherzyk płodowy, ok 5-6 tc tworzy się zarodek. Poczyatj trochę - na onecie na stronie gazety. pl. Jest tego mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dzięki paula więc ja nie ejstem w 2 tyg tylko w 4 :D ale wiecie co dla mnie to jest głupota bo jak ja miałam okres 22 września a do zapłodnienia doszło 10 października tożto prawie 3 tyg więcej a przeciez w ciąży sie jest 9 miesięcy od poczęcia a nie od ostatniego okresu :O czy ja sie może nie znam zawsze takie myślenie było dla mnie dziwne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczy się od pierwszego dnia ostatniej @ a ciąża nie trwa równe 9 miesięcy tylko dłużej. Proponuję ci poczytac trochę w necie na ten temat, bo widzę że mało wiesz. A może byś nam napisała cos o sobie, ile masz lat z jakiego miasta pochodzisz, czy jestes mężatką czy nie, bo z tego co pamiętam to nie napisałaś nam nic o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagola
Lepiej się trzymać daty ostatniej miesiączki, bo tak lekarze liczą termin, i nie niedomówień, ale bliżej tez określi usg które ocenia 'wiek ' ciąży po parametrach od dzidzi i łozyska a to jest niesamowite wczoraj rozmawialam z babką ktora stwirdziła że dla poczęcia pomocny jest 2 tyg urlop w ciepłym miejscu, ona przywiozla swoje maleństwo z Grecji, i wiecie co nam za pierwszym razem też udalo się na takim wyjeździe i nawet się wtedy nie staraliśmy bo bylismy tak zaaferowani wakacjami, a po mpowrocie niespodzianka, tym bradziej że test byl negatywny, mimo iz było [po terminie, a może ktoś powinień organizować takie wakacje prokreacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra pisze anons: nazywam sie Ula mam 26 lat, jestem mężatką i pochodze z południa Polski a co do doinformowania to masz racje bo ja się tym nie interesowałam wcześniej. teraz mam 9 miesięcy na nadrobienie zaległości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To momemcik - bo czegos nie rozumiem - starałas się o dziecko i nic na ten temat nie wiedzialaś? Hmmmm trochę dziwne, ponieważ wszystkie laseczki z tego topiku które sę starają już przed ciążą wiedzą parwie wszystko na ten temat hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula z południa Polski....a mozesz napisać dokładnie skąd jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Pieńska. Ja się nie zdązyłam wkręcić bo jak widać nie miałam problemu z zajściem w ciąże. Jedyne co robiłam w tym kierunku to mierzylam temp i wiedziałam kiedy mam owulację a weszłam na ten topik własnie dlatego że nie byłam w temacie a wy jesteście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×