Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

foli, u mnie też tak dziwnie burczy w brzuchu przed @ - strasznie mnie to drażni, szczególnie w nocy... ma rację Twój mąż - postaraj się nie nakręcać, bo rzeczywiście coś podświadomie wywołasz... ja wiem, że tak łatwo się mówi, ale chociaz się postaraj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, bo już myślałam że to ja mam takie dziwne objawy przed @. Mi profesor specjalista od hormonów w Poznaniu powiedziała, ze ten objaw jest związany ze spadkiem progesteronu no i by sie zgadzało bo przed @ spada. Tylko potem zaden inny ginekolog nie potwierdził tego a jak mówiłam to byli zdziwieni, w Internecie też nic o tym nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane.....dzis, przynajmniej u mnie mroźny ale słoneczny dzionek i nastrój od razu jakiś lepszy u mnie 10dc idę dziś do mojej ginki i od dzis zaczynam wszystkie potrzebne badanka zeby ustalić czy u nas wszystko dobrze działa.....Iskierka,Silve i Estelko próbeczki wyśle Wam najdalej w sobote wszystkie które mi wysłałyście na e-mail.....Foli nie moge sie doczekać Twojego testowania mam takie przeczucie ze zobaczysz dwie kreseczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja nawet nie szukałam informacji o tym burczeniu, bo mi czasami tak burczy bez powodu, a przed @ tylko się nasila i myslałam, że tylko ja tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dizewczyny... ja dzisiaj troszkę spóźniona, bo trochę pracy z samego rana się nazbierało... Bbbbuuuuuuuuuuu, po raz pierwszy poczułam, co znaczą poranne mdłosci. Myślałam, że wcześniej je miałam, ale się myliłąm ;) Dzisiaj przed wyjściem do pracy musiałam sobie pogawędkę z WC uciąć ;) Enigmaaaa, zanim pójdziesz do gina zrób test, albo najlepiej przełóż wizytę o kilka dni. Ja poszłam za wcześnie i usłyszałam tylko, że powiększone endeometrium może wskazywać na ciążę i że mam przyjść za 2 tygodnie, żeby zobaczyć, co się będzie działo. Dopiero po tych dwóch tygodniach lekarz potwierdził fasoleczkę, choć i tak powiedział, że na 100% powie, jak kształt dzidzi zobaczy. Jeśli @ spóźnie się dopiero kilka dni, to prawdpopodobnie na usg nie będzie jeszcze nic widać i niepotrzebnie się zmartwisz... A test powinien wyjść :) Ściskam was mocniutko :) Miłego dnia :) Foli - nie przestaję trzymać kciuków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika80, aby otrzymać ciągłość wypłat z ZUS-u po 180 dniach zwolnienia, trzeba było na 30 dni przed upływem tego czasu złożyć wniosek do Zusu o zasiłek rehabilitacyjny, tj. druk wypełniony u gina, druk z firmy i druk danych o tobie (sama musiałaś tego dopilnować a nie np. firma). Na podstawie tego wzywają na komisję lekarską i ew. przedłużają zasiłek, tj wypłatę. Mi tak przedłużyli o 2 m-ce. U nas ok, Mateusz rośnie i jest grzeczny. Dochodzę jeszcze do siebie po porodzie, ale generalnie jest ok. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mia super że napisałaś.....Wasz zdjątka są śliczne wzruszyłam sie ogladając je....DUUUŻŻŻOOOOO ZDRÓWKA ŻYCZE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia, masz słodkiego synka :) Pewnie teraz masz niedużo czasu i nocki nieprzespane :) Odezwij się czasem, no i napisz parę słów jak poród przebiegał jak znajdziesz chwilę. Ucałuj synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, no to teraz już naprawdę poczułaś że jesteś w ciąży :) Życzę jak najmniej mdłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam sprawdzić czy mam plamienie, nie mam i mam nadzije że nie będę miała, ale zauważyłam od wczoraj że mam śluzu więcej, lekko białego a wydaje mi się że nigdy tyle nie miałam no i już mi do głowy przyszło ze moze się udało ale się skarciłam zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajnik zaczął mnie kłuc po ok 7 dniach od owiulacji.... nigdy wczesniej nie kluł .... raz jeden a potem 2gi..... czułam sie jakos pełna ,tak jakbym ponownie miala jajeczkowanie.... nigdy wczesniej nie mialam tego....... Cykle mam regularne co 24 dni a dzisiaj 26 dc i @ nie ma....... a jesli chodzi o laparoskopię to spoko..../ małam 19 wrzesnia:) po 2 dnaich juz chodziłam a teraz to nawet blizn nie widac:) miałam torbile i mi ja usuwali laparoskopowo:) test zrobie jutro rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, to trzymam kciuki, oby ci się udało :) :):) Daj znać zaraz jak zrobisz test. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma trzymam kciuki.....Foli ja Ci mówie tak coś czuje ze Ci sie udało tym razem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczyny! Mia dziękuję za zdjęcia.Wspaniale wyglądacie. W miarę możliwości pisz co u Was,jak Mateuszek się rozwija,jak Ty się czujesz. Zdrówka życzę. Ucałuj synka i pozdrów męża. Ana już dziękuję za próbkę :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja bym bez was zrobiła :) ? Mój mąż chyba wczoraj miał lekko dosyć tego, że ciągle się martwię tym plamieniem. A wy nawet jak macie dosyć to i tak z grzeczności nie napiszecie, no nie? :) Żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma trzymam kciuki:) A co do laparoskopii to dzięki - uspokoiłaś mnie trochę:) Foli jeszcze tylko tydzień i wszystko będzie jasne:) Chyba wkrótce czekają nas dwie dobre nowiny. Już nie mogę się doczekać:) Kciuki mocno zaciśnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lid_de - świetna stronka, jak znajdę czas, to poczytam dokładniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lid_de dzieki za stronke, dobrze wiedzieć o tych wszystkich właściwościach ziółek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Mia nie wiedzialam nic na ten temat ani tez nikt mnie o tym nie poinformowal. Moja ginka powiedziala, ze ZUS sam mi przesle druk do wypelnienia wiec chyba ona wprowadzila mnie w blad. Mam nadzieje, ze da sie to jeszcze jakos naprawic. Foli ! Nie mysl wogole o tym, czy wystapi krwawienie czy nie, bo jak powiedziala Estellka mozesz samym mysleniem to paskudztwo wywolac. Trzymam kciuki wiesz za co :) Nie chce zapeszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, dzięki. Już roszkę się uspokajam i o tym nie myślę bo co chwilę w pracy zebranie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskieka nadzieii
Witajcie kochane, wszystkie bez wyjatku....:-)))) Foliku , wczoraj tylko podczytywałam sobie i uzupełniłam tabelkę, gdyż nie mam siły, jestem przyzieębiona wrrrrr...:-(((( mój królewicz również.... nie mam siły na nic- przepraszam!!! Ana dziekuję Skarbie za próbeczki.... pozdrawiam i trzymam zacośnięte kciuki baaardzo mocno:-))))) Buziaki Skarby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, współczuję przeziębienia, kuruj się i wypoczywaj, żeby mieć siły na staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do plamień, to foli, nie powinnaś wpadac teraz w jakąś szczególną manię, bo powiem Ci, że jeżeli jesteś w ciąży to do końca pierwszego trymestru ta mania Cię nie opuści. Ciągle się sprawdza czy przypadkiem nic się nie dizeje. W końcu poronienie zdarza się tak często... Dlatego trzeba wyluzować, bo jeżeli jest się w ciąży to bardzo szkodzi taki stres dziecku. Wczoraj byłam w Szkole rodzenia. Bardzo fajne zajęcia. Mojemu meżowi tez się spodobało. Najfajniejsze jest to, że kładzie się tam bardzo duży nacisk na to,żeby docenić znaczenie ojca w tej ciąży. Zawsze było przyjęte, że ciąża jest sprawą kobiety i dobrze, że to się zmienia. Tak więc jesteśmy w 25 tygodniu ciąży, bo jesteśmy w tej ciąży razem:) Enigma --> zastanów się nad tym USG, bo według mnie ono Ci nic nie wykaże. To jest zdecydowanie za wcześnie, więc po co tracić pieniądze. To już lepiej zrobić badanie krwi. Albo test. Ale USG odpuść sobiwe. Zaoszczędzisz sobie stresu, bo chyba nie ma szans na wykrycie tak wczesnej ciąży. Przemyśl to jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskieka nadzieii
Foli dziękuję za wsparcie:-))) dopiero coś mnie bierze, gdyz czuje się taka osłabiona i rozpalona, he,he,he co to przytulanek to dobrze wpłynie na wypocenie tych zarazek...tfu, tfu, ftu, niech uciekaja małpy jedne... wypije chyba fervex(może pomoze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA jak zwykle na pomarańczowo,buuuuuu, co sie dzieje????????? znowu cos się powaliło - przepraszam dziekuje Anetko za słowa otuchy...przyczyna pomarańczowej BASI- zjedzone literki - normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lid de masz rację ale to jest niezależne od nas ten stres. Ja tak sobie myślałam ze szkołe rodzenia sobie odpuszczę w przyszłości ale z tego co piszesz to warto chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×