Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość quick
hej dziewczyny wiem że pisałyście nie raz na ten temat, ale wybaczcie nie mam czasu szukać napiszcie mi jak temperatura ciała zachowuje się w cyklu dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc quick... wzrost temperatury swiadczy o przebytej owulacji, czyli jak okolo 14-16 dnia temperaturka wzrosnie to znaczy, ze mialas owulacje (pisze o cyklu 28 dniowym i owulacji w 14 dniu). pozniej utrzymuje sie na tym wyzszym poziomie do @, czyli spada albo w dniu @, albo dzien przed. jesli utrzymuje sie na wysokim poziomie, moze to oznaczac, ze jest sie w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick
dzięki Anka ja akurat mam niską tempkę w tej chwili, jestem przed okresem dlatego myślę że to nie ciąża temp. 36,5 i okres powinnam dostać wczoraj wcześniej nie mierzyłam więc cięzko jest mi coś więcej ustalić mam nadzieję, że zapamiętam tę prawidłowość z temperaturą jeszcze raz dziękuję, bo już myślałam że jest odwrotnie i się przestraszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quick, jesli wczesniej nie mierzylas, to trudno cos powiedziec, bo spadek i wzrost temperatury powinno sie ustalac na podstawie obserwacji. dla niektorych 37 to normalna temperatura, a u mnie na przyklad taka standardowa to okolo 36,1... w dodatku zalezy to tez od miejsca, w ktorym mierzysz, bo zdaje sie, ze na przyklad pod pacha i pod jezykiem zawsze jest nizsza niz w pochwie albo odbycie. zreszta... nie chcialabym cie wprowadzac w blad, ale chyba w celu badania przebiegu cyklu temperetura mierzona pod pacha nie jest miarodajna... dziewczyny, jesli nie mam racji, to mnie poprawcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhhhh swoją drogą to chciałabym sie tak \"obawiać\".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! no ja znów w pracy :-( ciekawe do której? no i byłam na USG :-) w ciąży oczywiście nie jestem. A moje jajniki, macica , szyjka są jak z obrazka ;-) wszystko ok, żadnych zmian, wszystko pięknie :-) skąd te kłucia? chyab z głowy ;-) także jestem już zdrowa jak byk. W przyszłym tygodniu badanie mężusia, a po @ Klinika :-) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka widzisz? A nie mówiłam że będzie ok :) to znaczy że te plamienia u nas z kosmosu się wzięły ? mnie denerwuje jak nie znam przyczyny. U mnie czysto tzn żadnych plamień a jest 19 dc - to dobrze. Może Estelka to było przez bakterie, ty miałaś, a ja nie wiem ale brała antybiotyki na bakterie więc może jakieś tam były i je wybiłam. Kto wie, wazne że jest ok. No to teraz klinika i dzidziuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to kłucie to też nie wiem skąd, mnie już nie kłuje czuję się ok tylko brzuch boli jak na @ cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzz
Foliś u Ciebie jest w tym cyklu szanasa na bobo i może dlatego kłuje i pobolewa - trzymam kciuki! moje kłucie , to niewiadomo co? w sumie to tak sobie pomyślałam 0 przeciez jak mnie głowa boli, to nie zakładam, że od razu mam guza w mózgu , po prostu boli i już. Tak samo może było z moim bokiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga-Kicia
do zzzzzz bardzo bardzo dziekuje:):) juz jestem taka zakrecona ze nie wiem co z czym mam nadzieje ze dlugo nie bede sie tym trułą bo chece wreszcie dzidzie pozdrowka Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka dlaczego się kamuflujesz? W sumie masz rację :) z tym bólem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz uciekam na kolację, przełożyli ją na 21.00, chyba tam zasnę ale mam nadzieję że będzie krótko trwała, 3 godziny napewno trzeba odsiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TY PRZYNAJMNIEJ na kolacji posiedzisz, a ja o suchym pysku ;-) przy kompie i tez może jeszcze ze 3 godziny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja i tak wierze ze niedługo sie Wam wszystkim uda, licze na to, zycze wam wszystkiego co najlepsze Kochane Moje 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sysia, co u ciebie? Miło cię widzieć :) Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę spadać na tą kolację. Estelka wierz mi że wolałabym posiedzieć w domku niż męczyć się z klientami, tłumaczyć i się głupio uśmiechać. Sysia, napisz co u ciebie ja już znikam ale jak wrócę to wszystko przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - Edyta - współczuję, że jeszcze siedzisz w pracy:( A ja dziś miałam bardzo ciężki dzień, ale wieczór jest już optymistyczniejszy:) Gin przepisał mi Luteinę podjęzykowo - bo moje cykle po odstawieniu pigułek to istna \"rosyjska ruletka\" i mnie po tej luteinie mdli - ale co mi tam poswięcę się i moze wszystko się unormuje - mam nadzieję - pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniutkie 🖐️ A ja sie kurde nudzę niesamowicie bo moje Kochanie wyjechało na szkolenie do Poznania ale jutro już go w końcu zobaczę :) :) :) A tak to nic nowego, żyję sobie z dnia na dzień a poród już się zbliża tylko żeby nie przyszedł do mnie za wcześnie, chcę urodzić po nowym roku a żeby tak było to wszystko musi być ok w szczególności z szyjką macicy, 15.11 idę do gina mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i mnie nie położy do szpitala no i w końcu chciałabym wiedzieć czy mam synka czy córeczkę bo wszystkie moje znajome które mają termin jeszcze później niż ja już dawno wiedzą a ja jeszcze nie :( chciałabym w ogóle zrobić badanie USG 3D ale nie wiem gdzie jest najbliższe i za ile bo u nas w Malborku to nie mają takiego sprzętu ;) bo myślałam o Warszawie ale tam mają też droższy cennik takiego badania, a tak to kupuje powolutku ubranka dla mojego maluszka, będę pisała synka bo się napaliłam na synka i córeczkę jakoś wykluczyłam :D wiem wiem jestem głupia bo jeśli jest inaczej to wtedy będę podłamana ale po tym jak usłyszałam jakie imię chce dać moje kochanie dla córeczki to modlę się żeby to był synek :D :D :D będziemy młodymi rodzicami a on kurde chce takie stare imię jak dla jakiejś babci :D :D :D, nie wiem czemu ale chce synusia bo kobiety mają w życiu przesrane, to my musimy sprzątać, gotować i przeżywać katusze podczas porodu jak nam wszystko pęka a taki facet to ma wszystko w tyłku :D ale jeżeli to synek to ja go nauczę szanować kobiety za to wszystko co my robimy i pomagać nam a nie olewać i czekać na gotowe no nie? :D :D :D oj oj oj nudno mi jak nie wiem :( :( :( ale już niedługo będę mogła zapomnieć o takim spokoju jak teraz ale nie załamuję się bo będę miała swoje kochane maleństwo już przy sobie i nie będę się już tak wyginać żeby nie wpychał się pod żebra gdzie nie ma miejsca:D mówię Wam to rośnie taki mały urwisek że poemat :D :D :D dobra chyba się za bardzo rozgadałam a potem nikomu nie będzie się chciało tego czytać ;) ;) ;) Trzymajcie się Kochaniutkie i liczę na Wasze szczęscie że w końcu się Wam uda i nie poddawać mi się za żadne skarby zrozumiano??? No ja myślę ;) ;) ;) buziaczki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich - i życzę miłego dnia - w końcu czeka nas długi, przyjemny weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie @ nadale nie ma ale chyba jednak ta cholera będzie...... Test rano wyszedł negatywny i temp chyba mi spadła bo mialam tylko 36,5.... i chyba mnie boli tak jak na @....... na dodatek miałam koszmary tzn snił mi sie horror calą noc zjawa z ulicy wiazow a ja bylam tą laską co ferdi kruger chciał dopaść..... cała noc uciekałam.......:0 i jestem b zmęczona teraz......... powaznie ..... koszmar z ulicy wiazow..... brrrrr Wstałam rano i nagle skurcz mnie złapał ,tak jakby w jajniku, az sie pochylilam ,ngi mam drętwe...... a tak zawsze czuję jak ma ta cholera przyjsc tzn @.... Jak mnie krew nie zaleje na maxa to tak czy siak pojde dzosaj do gina zeny mnie zbadal..... aa zdawalo mi sie ze na papierze toalet po sisianiu mialam takie rozowe zabarwienie..ale to mzoe urojenia...tym razem na @..... testy robilam o 4:30 rano i 2 popołudniu ,w sumie 4 czuję sie dobrze psychicznie bo mowilam juz Was ze wolę sie na 100% nie nastawic aby potem nie było byt duzego rozczarowania.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! enigma...przykro mi,że testy wyszły negatywne.No ale ta wstretna @ nie przyszła. Masz regularne cykle? Wiesz ja też jeszcze @ nie mam,dziś 36 dc. Nie nastawiam się na dzidziusia z różnych powodów. Martwi mnie tylko to,że mam takie długie i nieregularne cykle. W tym roku jeden miał nawet 39dni. I tak sobie skacze z 25dni do 39. Obiecuję sobie,że po @ pójdę do gina. Ostatnio byłam w styczniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim... enigmaa, ale skoro @ jeszcze nie przyszła... ;) może jeszcze nic straconego. a ja dzisiaj chyba do przyszłych teściów jadę. nie chce mi się, bo to bardzo daleko (prawie 500km), ale z drugiej strony dzieciaczki szwagra chętnie zobaczę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle mam regularne co 24 dni... dzisiaj jest 27dc ale mam takie straszne bolesci ze nie mogę usiedziec.... :( takie jak na @... mozliwe ze cykl mi sie wydłuzył bo owulacje mialam 14 dnia trduno..... poczekamy ..zobaczymy.... jak nie dostane @ lub jak bede miala jakies plamienie to i tak ide dzisiaj do gina No ale jak mnie zajeje to nici z wizyty..to znaczy ze @ nadeszla .....:( uuuudziwne teraz mierzylam temp w buzi i mam 36,9 ...??? hmmm sama jzu nie wiem, ta temp tez skacze dziwnie ,rano byla nizsza...... ogolnie to ja mam niską ok 35,9 do 36,2 taka normalna ...no sama nei wiem.... jak dostane @ to napewno napisze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka....:) ogolnie to czuje sie jak na @ ale poki jej nie ma to jest jakas nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ta temp ze wzrosła o 4 kreski... /?? hmmm ....... na @ powinna chyba spadac bardziej....... a powiedzcie m idxiewczynki jesli wiecie.... w ciągu jakiego czasu dochodzi do zapłodnieia komorki jajowej przez plemniczka? iile cxasu trwa az zagniezdzi sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×