Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Jeszcze muszę napisać Wam o mojej koleżance. Byłam u niej w odwiedzinach bo urodziła 4 tyg temu synka. Mały jet cudowny. Ale od początku. Ślub ich był w kwietniu, znali się 8 miesięcy w listopadzie dzidziuś. Mąż nie mógł się doczekać synka (aha, on jest młodzszy od mojej koleżanki 6 lat). Pamiętam jak całował żonę po kazdym palcu u stopy, zapewniał, że kocha. Strasznie im zazdrościłam patrząc na tę ich miłość. No i dziewczyny czar prysł 6 tygodni temu (2 tygodnie przed rozwiązaniem). Mężuś napisał sma o 12 w nocy \"Sorry ale mam kochankę\"! Od tej pory wyobraźcie sobie, zaczęły się kłotnie. Moja koleżanka jest załamana, ale teraz na szczęćie ma synka. Natomiast tatuś już od 2 tygodni nie pojawia się. Powiedział, że syn jest teraz mały nie potrzebuje taty, a jak dorosnie to on mu wszytsko wyjasni. Dziewczyny, trzeba być potworem, żeby zostawić żonę w takim czasie! Ja tylko nie moge uwierzyć, że on przez tak wiele miesięcy grał. Kochankę ma od lipca a my bylismy razem nad jeziorem w sierpniu. I gdzie się podziała ta jego miłość do dzieci! Nie kupił dziecku żednej zabawki! Nic! Ale jestem zdenerwowana, nie znoszę kłamstwa i obłudy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, fajny prezent, ona spełnia 3 życzenia więc jak wam zostanie jakieś to ja zaklepuje :) Iwona, cześć, rzeczywiście dawno cię nie było, to straszne co opisałaś ale takich facetów tez znam parę, zabiłabym, biedne dziecko no i oczywiście twoja koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo::):):) foli ,monik,estellka,iwona77.misiagizmo,iza ,elf,goniai ❤️ 🌼 ❤️ :) @ nie ma jeszcze ..ale juz czuje ze chyba przyjdzie..... bo: zaczęła bolec mnie szyja i ręka i głowa........ troche to dziwnie brzmi..ale przed ostatnia @ tez mnie to bolało...to tak jakby reumatyzm..... Zawsze myslalam ze to po silowni nadwyręzyłam sobie mięsnie..a ostatnio skojarzyłam to z @ bo w noc poprzedzajacą nadejscie własnie mnie tak bolalo....:( pytalam sie gina ostatnio o to bo myslalam ze to moze jest napięcie przed@ powe.... ale powiedział ze raczej nie...... innych objawow brak!!!!!!!!! a humorek mi dalej dopisuje:) tak sie objadłam na wieczor ze moj maz \"zobaczył\" u mnie \" 2 rzędy piersi\" :(:(:(:( buahahahahahaha:) smiac mi sie chce ale kurcze jutro ide na siłke i zero coca coli i czekoladek..!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma a i tak trzymam kciuki żeby cholera trzymała się od ciebie z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuu juz nie mam humoru po tym co iwona napisała... co za sk.....:(:(:(:( jaja mu obciąć na zywca!!!!!!!! foli :) zaraz jak tylko @ przyjdzie to napiszę;):):) i z czego ja sie cieszę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, a co u twojej koleżanki, coś się wyjaśniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli.... kolejne kłamstwo.... w nedziele poszedl ............do pracy..... i pojechał do kochanki ....ok 250km pociagiem .....na 6 godzin!!!! i poznym wieczorem wrocil do domu....... Szpiegowalismy go..... ale nie sadzilismy ze pjedzie pociagiem...:( teraz kolejna akcja...;czekamy tylko .... az powie ze jedzie na kolejna delegacje..... przewalone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Iwona to straszne co opisałaś ...gnojek do potęgi n-tej...!!!!! współczuję twojej koleżance takie zachowania zawsze mnie zadziwiały - jak można być tak bezduszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki misia :) Enigma, ale jazda, a oni mają dzieci? Dlaczego ona go nie rzuci do cholery? Co za palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ WITAJCIE DZIEWUSZKI❤️ u mnie humorek dopisuje.......momo tego , że wczoraj robiłam tescik.....i dzisiaj @ przylazła, bardzo sie cieszę , modliłam sie oby przyszła...gdyz w tym momencie ważniejsza jest dla mnie praca, życiowa stabilizacja i pieniadze:-p wolę sie zabezpieczyć na przyszłość....eeee ale i tak sie juz nie będziemy zabezpieczać , jak bedzie tak bedzie Właśnie zwijam sie z bólu, wziełam nospę i zobaczymy..ta cholerana @ przylazła 8 dni po terminie...............;-)))) Pozdrowienia AnA dziękuję Tobie za wszystko, teraz wiem , że moge na Ciebie liczyć👄 Enigma trzymam kciuki za Ciebie , może na wstrętna i boląca @ juz nie zawita do Ciebie.......... Miłej nocki Kochaniutkie Dziękuje za gratulacje z powodu pracy AnA 🌻 i ogromniaste buzialce👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, cześć :) Enigma daj znać jak zrobisz teścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciężka noc, nie mogłam spać a rano myślałam, że zemdleję, duszno i niedobrze mi było ze zmęczenia ale w pracy mówią, że też im się ciężko wstawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, dziś jest beznadziejnie, nie mogłam wstać z łóżka:( zawsze wstaję przed mężem do łazienki, a dziś normalnie nie mogłam... coś w powietrzu, czy co? beznadziejnie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) a ja dziś wyjątkowo jestem jak skowronek :-) nawet spać mi się nie chce i w sumie ze wstawaniem tez nie miałam większych problemów :-) Enigmaaaa, nie trzymaj nas w niepewności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś jest w powietrzu babeczki, bo w moim otoczeniu też dużo osób narzeka. Tylko nie ja !! :-D Ja czułam się fatalnie ostatnie dwa dni, widocznie ciśnienie się zmieniało, bolała mnie głowa i w ogóle. A dzisiaj ... skowronek. Powiem Wam, ze wyjątkowo mam dobry humorek, choć to dopiero środa. Ale znalazłam kilka powodów do radości: 1. Moje kochanie dzisiaj wraca z wojaży dalekich i nie będę już taka samotna (bardzo nie lubię jak wyjeżdża, normalnie usycham, a noc to istny koszmarek bez możliwości przytulenia się do niego). 2. W tym tygodniu będę miała w domku neta :-D i będę z wami również po południu. Może wy tak się bardzo nie cieszycie, ale ja zgłupłam z tego powodu, tak się cieszę, że w końcu to załatwiłam. A pchnęła mnie promocja, podpisanie umowy na min. 18 miesięcy do końca roku uprawnia do 2 miesięcy abonamentu za 1 zł. Super nie? A potem będę płaciła niecałe 55 zł za 150 kb/s (a od 24.00-11.00 300 kb/s). To net z kablówki, więc dlatego takie dziwne te prędkości. No właśnie, a ile wy płacicie za neta i jakiego macie, o ile mogę spytać? Lubię wiedzieć po prostu :) Wiem, ze jeszcze stanieje, bo coraz więcej ludzi zakłada, a im więcej zakłada, tym taniej dla wszystkich. No, w oóle postanowiłam znajdywać w każdym dniu, tygodniu, miesiącu coś, z czego się mogę cieszyć. Nie chcę obsesyjnie myśleć o fasolce. W końcu po to są lekarze, żeby pomóc. I dopóki nie przekreslą mnie całkowicie to nadzieja będzie. A już za tydzień (15.XII) rejestruję się do poradni. Jeny, czekam na to z lekkim stresem, ale takim pozytywnym, takim jakimś podnieceniem. Wierzę, że zajmą się nami specjaliści. Dla Was na cały dzień 🌻 ❤️ W ogóle na innym topiku dziewczyny wysnuły pomysł na dzień bez doła. Co wy na to? Zmobilizujmy się, jak nasze móżdżki zaczną produkować więcej hormonków szczęścia, to i fasoleczki posypią się jak z rękawa. A powiem Wam, że nowy rok to całe 12 miechów. Zdajecie sobie sprawę z tego, ze może być tak, że za rok o tej porze będziemy już mamusiami, albo przyszłymi mamusiami???? :)Słuchajcie, Tylko 52 tygodnie i minie kolejny rok !!! A w tych 52 tygodniach może wydarzyć się wiele. Kurde, nie wiem skąd, ale mam dzisiaj w sobie więcej optymizmu. Pewnie w okolicach @ na chwilkę mi przejdzie, ale przecież święta za pasem, to też powód do radości. Przynajmniej takiej małej, tyci, tyci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja z samopoczuciem mam tak samo , dwa poprzednie dni koszmar a dziś wróciłam do żywych :-) ja też postanowiłam nie przejmować się - czy jestem w ciąży czy nie - może w końcu będę..kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Zabajona to może zarazisz tym humorem pozostałe dziewczyny (ze mną włącznie) :) Ale faktycznie mnie święta też nastrajają jakoś tak pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o neta, ja mam w domu też przez kablówkę UPC. Dwa miesiące miałam za 2 pln, a teraz coś około 130 pln z kablówką włącznie. Sporo , ale ja mam też spora przepustowość, bo mężul się uparł na większą i tak zostało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Enigma jak samopoczucie? Trzymam za Ciebie mocno zaciśniete kciuki. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zarażam humorem ... pffffuuuuuuuu pffuuuuuuuuu pfuuuuuuuuuu :p Ja z kablówką włącznie będę płaciła jakieś 78 zł miesięcznie. Myślę, ze to jest do przyjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my płacimy za kablówkę i za internet 88 zł, nie wiem jaka prędkość:) od optymistek łapię dobry humorek:) chciałam na święta rodzinie przekazać dobrą wiadomość, byłam zdołowana jak przyszła @, ale teraz już jak wiem, że w tym roku i tak już się nie uda, to lekko odpuściłam, i jakoś mi lżej jak sobie pomyślę, że niedługo nowy rok i nowe nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esetllaa
a ja sobie nie odpuszczam, będe walczyła, aż dojdę so szczęśliwego finału :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze estella :) Moje odpuszczenie dotyczy skupienia się na leczeniu plamień, a nie na robieniu fasolki. Już na innym topiku napisałam, teraz seksik to tak dla przyjemności i raczej \"na wszelki wypadek\", niż na zasadzie \"robimy bobo\". A że zaczęłam męża zachęcac inaczej, to nie narzeka, że zacznie zaraz \"wiatrem dmuchać\", bo mu brakuje w zbiornikach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:):):) estellka a Ty wkońcu nauczyłabyś sie pisać Swoj nick:p:p:p A wiec test jedna kreska:( ale nie przejęłam sie tym za bardzo :) nawet wogole nei było rozczarowania:) bo w głowie byłam na to przygotowana:) @ jak nie był tak nie ma..... ale to chyba opzonienie wynika z \"psychicznego odstraszania @ \" hhihihiihhi ,mysle ze tak jak u Nas w większosci teraz te @ spozniaja sie ..... wiec trza cierpiliwe czekac...... Glowa troszke mnie bolala ,ale jakos objawow brzusznych nie mialam i nie mam co do @ ...narazie bynajmniej..... poki co jestem nastawiona ze ta cholera przyjdzie..... bo 3 dzien mam majty @powe.... oczywiscie 3 ...nie te same od 3 dni:p:p:p Humorek mi doopisuje:) i smiac mi sie chce ze te @ płataja nam takie figle....... ale mysle ze dzisiaj lub najpozniej do jutra dostane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×