Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Ana, dobry test już powinien wyjść więc gdyby nie był trafiony to powinien być wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj napięcie - :-) Ja też siedze jak na szpilkach - synek dostał przykazanie, że ma spac, bo mama musi czytac kafeterię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to czekamy dalej, odświeżamy i trzymamy mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza stronka ma w tej chwili chyba najlepsze wzięcie w całym necie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wskoczymy na pierwszą stronę :D no, AnA, to musi być ciąża, normalnie MUSI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam ACON TEST w aptece miała tylko dwe rodzaje ten i bobo test wiec wziełam ten acon ide zrobić, zaraz Wam dam znać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana współczuję ci, mam nadzieję że ten test ci to wynagrodzi co przeżywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to wszystko jest trudne i wymaga cierpliwości. Ana Trzymaj się,powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, wczoraj mnie nie było bo spałąm cały dzień, no nie cały ale od 15 :00 bo wcześniej egzmin, dziś dostąłam piąteczkę :-)🌻 Widzę, że tu troszkę zamieszania było, ale co tam ważne by o tych złych nei pamiętać, Estelko, nie smuć się maleńka, wszystko będzie dobrze, ja robiłam HSG w św. Zofii, za 200zł idź i się nei stresuj 🌻 Iskierko gratuluję kreseczek dwóch🌻 wreście coś sie dzieje z fluidkami, widzimy kto ich najwięcej zjada :-) Ana, ja chyba zwariuję, czytam tu o tobie i sama w nerwach jestem, ten trzeci test musi sie udać :-) trzymam kciuki :-) Goniu, dbaj o siebie maleńska, Asiu, Elf, dziekuję za fluidki, najadłąm sie ich i za miesiąc fasolka, lub fasolki będą jak nic:-)👄 Ja dziś 5dc mam wzięłam już clo a jutro idę do novum :-) no czekam na winikAna!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyszły dwie bardzo blade kreski nawet ta kontrolna jest słaba ale są dwie nie wiem kiedy iść do lekarza? boże nie wiem czy juz sie cieszyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, ja nie idę teraz na hsg :-( i tak nasionka męża są za słabe na inseminację. Ale w tym misiącu powtórzymy badania, może cudem sie polepszyły... no Ana, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Foli, chryste jak sie denerwuję, nie mogę się doczekać wyniku Any, mam nadzieję, że będą dwie tłuste krechy, trzymaj się Ana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, GRATULACJE!!!!!! GRATULACJE!!!!! Moja druga była też taka bladzieńka, zemyslałam, ze z ciązy nici, a jednak, jak poszlam na drugi dzień do lekarza, to nie potwierdziła ciąży, choc były symptomy, ale dostałam skierownia na Beta HCG - potwierdzi ciążę i okresli jej wiek!!!! Boże, jak się cieszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANA :):):):) GRATULUJE :) oczywiście ze się cieszyć i to bardzo bardzo mocno, ja też się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An, no chyba mogę Ci pogratulować!!!! a czy Ty ni piłaś nic, albo nie jadłaś przed testem? a teraz po pracy leć robić betę, będziesz miał 100 % pewność. No, ruszyło się :-) teraz Ty Foli :-) i Czarna...bo chyba Wy dwie pierwsze jesteście w kolejce, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana super!!! Cieszę się razem z Tobą 🌻. W końcu się ruszyło :D Nie wiem co napisać z wrażenia 🌻 Gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA - super!!!!!!! teraz bez paniki i spokojnie, zapisz się na wizytę, ale od razu Ci mówię, że najlepiej tak koło 7 tyg. żeby Ci mógł chociaż usg potwierdzające obecność pęcherzyka ciążowego pokazać :) ale motam nie po polskiemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana 29 no to GRATULACJE!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 po przebojach z testem nareszcie wiadomo:) trzymaj sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA - myślę, że to już to, jak chcesz potwierdzenia, to zrób jeszcze betę, wyjdzie na bank. Myślę, że powoli możemy ci gratulować. Na chwilkę uśmiechnęłam się dzięki tobie AnA, choć w serduszku dalej łzy i ból ... ale smutnej buźki nie wstawię, bo dla ciebie jest to ważny dzień i bardzo dziękujemy, że jako pierwsze dowiedziałyśmy się o wyniku testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu Gonia to myslisz ze jutro juz moge iść do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholercia serca nie wyszły, to z tego podekscytowania ❤️ hihihihihihihi:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz mogę isć coś zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się teraz posypie .... Zobaczycie Babeczki .... Obiecajcie jedno, ze jak każda ze starajacych sie zaciązy to utrzymamy topik - ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Wam wszystkim dziękuje......boże to jest najcudowniejszy dzień boze nie moge uwirzyć ze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi oto, że się nie znam na tych badaniach hcg i innych, a wiem, że jak się zobaczy pęcherzyk na zdjęciu to jakoś tak inaczej :D zrobisz jak czujesz, Wy się lepiej orientujecie i znacie :D jejku, ale super!!!!!! teraz to już poleci :D hurtowo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!!! AnA, myslę, że jak wyszła nawet bladziutka, to i tak jest to;) bardzo się ciesze, mam nadzieję, że lekarz tylko potwierdzi:) ściskam Cię tak moooooocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz wszystkim dziękuje jesteście kochane.....ja jestem jeszcze nieprzytona nie moge uwierzyć zadzwonie do ginki i sie umówie......Boże drogi nie mogę uwierzyć......czy testy sie nie mylą....Boże ale sie ciesze i dziękuje Wam za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×