Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane, długo mnie było bo w pracy max dużo roboty a po pracy, no cóż, już tylko się chce leżeć i nic wiecej, a jeszcze do tego 21 lutego zmarł mój Dziadziuś, no i tak to wszytsko sie złożyło na moje niepisanie. Gratuluję zaciążonym, dla Starających się życzę dużo spokoju, nadziei a przede wszystkim efektów 🌻. Już na 100% wiadomo, ze mam chłopca, więc będize Oscarek (dla Rodziców za cierpliwość). Wiem, że jest babeczka, która potzrebuje pomocy bo ma mieć usunięty jajnik - pisałam juz na tym topiku, mi 2 lekarzy kazalo usuwać a jeden (tzreci) postanowił leczyć - między innymi antybiotyk i progesteron. Czas uaktualnić tabelkę TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ........ Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań............05.06.06......10kg.........Patryk....97cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........? tymczasem buziaczki i pozdrowienia dla wszytskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No to chyba i na mnie pora, co prawda narazie plamię mocniej, ale brzucholek pobolewać zaczyna ostrzej, wiec mój okresik zaczyna hulać. Odpowiadając na pytanie Sabry - ja co prawda specjalistką nie jestem, ale poniewaz wyniki nasienia mojego męża w labolatorium ocenili jako dobre i gina też powiedziała, że są niezłe (choć wiadomo, zawsze mogą byc lepsze), to powiem ci, że wydaje mi sie, że ilościowo jest trochę mało chyba, zdaje się dolna granica to 20 mln w 1 ml. Mój mąż miał 5,8 ml ejakulatu jak oddawał go do badania po 3 dniach wstrzemięźliwości (w naszym lab to chyba starczy do oceny i jak widać chyba to prawda). W 1 ml miał 150 mln plemników. Ale nie podałaś jeszcze parametrów ruchliwości, jakie one są, bo może te są bardzo dobre. Miłego dzionka, czasem zajrzę, choć mam sporo pracy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam dylemat. Pomóżcie. Przeziębiłam się i nie wiem czy brać Clo czy nie? Nie wiem czy mi się uda jechac na inseminację. Czy to Clo może bardzo zaszkodzić jakbym nie pojechała na inseminację? Zaraz idę do pracy nie wiem co zdecydować. Mam grać 2x1 od 5 do 9 dc. Poradźcie please!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iwonka! Szybko zdecydowałaś się :) Polecam ci fervex na przeziębienie, 2-3 saszetki i postawi cię na nogi, na mnei zawsze działa szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pracy pójdę do apteki. Dzięki.Zabajona to masz okres czy nie? Czy tylko plamienia bo nie bardzo zrozumiałam. Z tego co zrozumiałam to mężuś ma dobre parametry to co u Was jest przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sabra, musiałabyś podać ruchliwość bo to wpływa na szanse inseminacji, ilość do inseminacji ok. Iwona, ja bym wcinała clo, zrobiła sobie jakąś szybką kurację i jechała, jesteś w dobrych rękach, ten twój lekarz ma spore doświadczenie, czytałam ten artykuł, który poleciłaś i bardzo mi się podobał. Zresztą czytałam w innym artykule ze nasi lekarze pracowali razem przy pierwszym w Polsce in vitroA ja dzisiaj kompletnie nie mam czasu, mam gości w pracy o 14.00 ale muszę sobie prezentację powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Iwona pytałaś o wyniki mojego męża; 15 mln z tego 10 % ruchliwych a poprzednio 14 mln z tego 5% ruchliwych, to bardzo mało i przy tym wyniki z 5 % ruchliwymi nie mamy szans, ja liczę ze teraz będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzięki za zdjecia, Pawełek jest do ciebie podobny bardzo :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ale z tą ruchliwością plemników jest trochę inaczej. Ruch progresymny szybki i wolny. Czy u Ciebie po dodaniu tych 2 kategorii wyszło 5%, czy tylko w ruchu szybkim 5%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ruchu progresywnym, tylko te się liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem Iwona, sprawdzę w wynikach do inseminacji ale mam je w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde miałam pracować a cały czas czytam w internecie o leczeniu ruchliwości ale natknęłam się na kilka opinii specjalistów, którzy uważają, że jeśli nie ma szczególnej przyczyny, czyli hormony lub żylaki to nie ma sensu leczyć mężczyzn bo to strata czasu, czytałam o międzynarodowych badaniach nad ruchliwością plemników to po pół roku podaewania salfacinu razem z clo wyniki się troszeczkę poprawiały ale nie dużo i to po pół roku dopiero. A te witaminy za duzo nie zdziałają, nie ma badań potwierdzających ze są skuteczne, np. podawanie cynku zaleca się na tej podstawie, że w spermie jest cynk i tylko dltaego a nie dlatego że zwiększa ruchliwość czy ilość plemników i podobnie jest z innymi witaminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ja jestem! dostałam smsa od Emiki - jej też się niestety nie udało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Foli. Ja już nie śpię - niestety i to od 5:30 , cięzko było wstać, oj ciężko. Jak Twoje samopoczucie, chyba ok, a kiedy następna próba? Całuski jak mówi moja mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojo
gonia przykro z powodu dziadka, ale jak widać na tym topiku bardziej jest interesująca ilośc i ruchliwość plemników:O:O Gratulacje syncia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :( same złe wiadomości :( A ja w przyszłą środę na ostatnią inseminację, ciekawe jak wyniki męża, liczę że ten lek permixon bo teraz będą 3 miesiące odkąd go brał a to jest silny lek na zapalenie prostaty więc moze coś zdziała a jak nie to in vitro w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, mi też przykro, nie doczytałam tej przykrej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Foli trzymałam z mężem tak mocno kciuki. Ale damy radę - prawda? :) TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika...............?......28-34.........?..........15 m-cy...W-WA Golka26............?.........28..........?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........04.03.........27.......31.03...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............23.02......28.........22.03.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogólnie to całuję Was wszystkie. Muszę łyknąć jakiegoś draga i położyć się bo boli...hlip...hlip... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w większym gronie:) Iwonko - No chyba się u mnie zaczyna, bo brzuchol już boili, tak więc chyba to już to. Ale nie łamię się, bo byłam nastawiona w tym cyklu na NIEstaranie i w związku z tym owulacja też sobie dała na spokój :) Póki co przyczyn nie znamy, jak narazie zaczynamy badanka, więc nie odpowiem ci na pytanie - co u nas jest przyczyną, bo sama nie wiem. Polecę na hormonki w tym tygodniu, bo w I fazie muszę zbadać sobie LH i FSH, myślę też o estradiolu, prawdopodobnie ważny, ale może to w następnym cyklu, na kasie nie spię niestety, a jeszcze monitoring. Foli - przestań czytać już !!! Bo im więcej czytasz, tym bardziej myślisz. Sama po sobie wiem, że nadmiar wiedzy tez nie jest dobry. Ja sobie wmawiam wiele chorób tak samo, bo za dużo czytałam. Wiem, że to niełatwe, ale dla własnejk psychiki przestań czytać i zdaj się na lekarza. On na pewno ci pomoże, w końcu sama sobie go wybrałaś. No, Mała, głowa do góry i postaraj się wyciszyć. Oki? Estelko - no to my prawie razem z terminem @ :) Oki, wracam do zajęć ... cięzko idzie, bo brzuch boli, ale cóż .... jak to mawia 4-letni synek mojej koleżanki "taki lajf" :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w większym gronie:) Iwonko - No chyba się u mnie zaczyna, bo brzuchol już boili, tak więc chyba to już to. Ale nie łamię się, bo byłam nastawiona w tym cyklu na NIEstaranie i w związku z tym owulacja też sobie dała na spokój :) Póki co przyczyn nie znamy, jak narazie zaczynamy badanka, więc nie odpowiem ci na pytanie - co u nas jest przyczyną, bo sama nie wiem. Polecę na hormonki w tym tygodniu, bo w I fazie muszę zbadać sobie LH i FSH, myślę też o estradiolu, prawdopodobnie ważny, ale może to w następnym cyklu, na kasie nie spię niestety, a jeszcze monitoring. Foli - przestań czytać już !!! Bo im więcej czytasz, tym bardziej myślisz. Sama po sobie wiem, że nadmiar wiedzy tez nie jest dobry. Ja sobie wmawiam wiele chorób tak samo, bo za dużo czytałam. Wiem, że to niełatwe, ale dla własnejk psychiki przestań czytać i zdaj się na lekarza. On na pewno ci pomoże, w końcu sama sobie go wybrałaś. No, Mała, głowa do góry i postaraj się wyciszyć. Oki? Estelko - no to my prawie razem z terminem @ :) Oki, wracam do zajęć ... cięzko idzie, bo brzuch boli, ale cóż .... jak to mawia 4-letni synek mojej koleżanki "taki lajf" :-o PS jak się wysłało siedemset razy to przez moje roztargnienie, bo coś mi nie idzie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra- aktualizacja. JEST @ :) Cieszę się jak głupi do sera, ale dlatego głównie, ze nie rozregulowałam się, w sumie cykl krótszy miałam o 1 dzień, bo dostałam @ w 26 dc, czyli już go nie licząc cykl miał 25 dni. Jak dla mnie - SUPER :) TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika...............?......28-34.........?..........15 m-cy...W-WA Golka26............?.........28..........?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........04.03.........27.......31.03...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............23.02......28.........22.03.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........26...........31.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ PS - Świr ze mnie - WIEM. Ale coś nie martwi mnie ta @. Nawet mam w związku z nią humor. Poprzednio brzuch mnie nie bolał przy @ i jajeczko się nie wykluło, zawsze kiedy mnie boli od 1 dnia, to jajo rośnie, od dzisiaj powrót do mieszanki ziołowej i zobaczymy. wierzę, że będzie ok, w środę odbieram wynik prolaktynki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ale ja muszę poczytać bo przede mną trudna decyzja: in vitro i muszę wiedzieć czy są szanse na poiprawę wyników męża i próbowanie inseminacji czy lepiej od razu in vitro, nie wkręcam się, po prostu chcę podjąć dobrą decyzję. Tak już mam:) Nie rozumiem dlaczego jest tu osoba, która czyha na to aż ktoś coś przeoczy, pominie i wtedy może to wypomnieć. Ta aluzja ojo była oczywiście do mnie, tak ojo dla mnie to jest bardzo ważne bo mam trudną decyzję do podjęcia, a jak jeszcze raz przeczytasz temat forum to będziesz wiedziała dlaczego o tym piszę tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, to bardzo dobrze, że masz humor, tak trzymać, u mnie też nie najgorzej, jeszcze się nie strseuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×