Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Emika, trzymam kciuki, mam nadzieję, ze to dobry znak Beti, no tak to bywa z ludźmi, którzy nie mają taktu, nie przejmuj się nimi, trzeba ich olać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde myślałam że jest przed 23.00, zmykam spać, pewnie jutro @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki 🖐️ Nie wiem co tu się teraz kręci :P bo nawet nie mam kiedy poczytać :( Tomuś za dwie godzinki skończy dwa miesiące ;) jak ten czas leci nie dawno co leżałam na porodówce a tu już dwa miechy uderzyły Zasmucił mnie fakt iż w tabelce nie przybyło żadnej fasolki :( :( :( nie wiem czym jest spowodowany ten zastój ale czas najwyższy go przełamać :) więc kochaniutkie do roboty ściskać tych swoich ukochanych niech wycisną z siebie swój kod genetyczny :D ale jestem świńska :P :P :P Ale tak na serio to bądźcie dzielne, nie poddawajcie się, dążcie do swojego celu nie zwracając uwagi na barykady, wiem jedno że będą z Was cudowne mamuśki bo kobiety które tak walczą o swoje maleństwa to wspaniałe babeczki i za to im życie podziękuje dając małą fasolkę :) trzymam za Was kciuki, prześle Wam troszkę fluidków może już nie ciążowych ale za to mamciowych :D *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ A kochanym brzuchatkom życzę dużo zdrówka, wytrwałości, spokoju bo to on jest najważniejszy, no i szybkiego i bezbolesnego rozwiązania ( boże żeby to było jeszcze możliwe to bym mogła urodzić nawet kilkoro :D :D :D) i pamiętajcie żeby wybrać odpowiedni szpital najlepiej idźcie i pozwiedzajcie porodówki, zobaczcie jak to wygląda i nie kierujcie się tym co mówią znajome to musi być wasza decyzja bo każda kobieta ma inne doświadczenia zwiazane z pobytem w szpitalu moc całusków dla Was 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jednak mój organizm nie jest jak szwajcarski zegarek, @ jeszcze nie przyszła, wiem ze to kwestia czasu bo brzuch mnie boli no i zmierzyłam temperaturę - mam b. niską, to kolejny znak Cześć Sysia, widzę, że Tomuś cię obudził w nocy :) fajnie, ze się odezwałaś. Jak znajdziesz czas to napisz coś więcej o sobie, jak sobie radzisz, jak nocki no i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, ty dzisiaj odbierasz wyniki badań no nie? trzymam mocno kciuki, choć jestem pewna że jest ok :) odezwij się do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Sysiu - pojawiła się u nas fasolinka :) u monik, no ale jak nie miałaś czasu doczytać, to i nie wiesz, dzięki za pozdrówka :) Zdrówka życzę dla Ciebie i Tomulka :) Foli - a może Twój szwajcar na 40 tygodni stopuje .... oj, jak by było dobrze .... A moja \"cebula\" (tzn. mój zegarek :p) dziwnie się zachowuje. Mam dzisiaj 23 dc i naprawdę MAM WIELKA NADZIEJĘ, że @ przylezie ciut wczesniej, mogłaby jutro, w cyklach bez owulacji chyba z reguły jest szybciej. Brzuszek poćmiewa mnie raz po raz, ale UWAGA !!!! Nadal nie plamię !!!!! Eureka, co prawda mam taki dziwny śluz, który pojawiał się zwykle się dzień przed plamieniem. Ale co tam, dla mnie to i tak sukces, ze dobrnęłam do 23 dc i plamienia niet !!! I jestem zadowolona z tego chociaż. Tylko pytanie, czy ten (narazie) brak plamienia to jest spowodowany: a) brakiem owulacji, a w związku z tym nie mam spadku progesteronu; b) tym, że tak czy siak nie brałam duphastonu w tym cyklu; c) ziółka Ojca Klimuszki zaczęły działać. No, to teraz mam zagadkę, bo wszystkie trzy możliwości są realne. Pozdrowionka. W ogóle mam smaka na sałatkę z tuńczykiem i chyba dzisiaj kupię tuńczyka, ryżyk, groszek i duuużo majonezu i będę żarła !!! (he he, małpeczka bliziuchno). Cudowne jest też to, że mogę spać na brzuszku, bo cycole mnie niec a nic nie bolą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Foli, ciągle jest nadzieja!!!! Zabajonku, u Ciebie też jest - przecież wiesz , że Moni zaciążyła w cyklu bezowulacyjnym ;-) Beti, hej! dziękuję za info o serialu! Gapa jestem, po pierwszym odcinku wyłączyłąm telefon, buuu i ciekawe jak tam Emika!!! Asiu, wita brzuchatku! Sysiu - buziaczki :-) A co z innymi ciężarówkami - Ania, Gonia, Elfik...kogoś pominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - chodziło o telewizor, oczywiście! ostatnio jestem zakręcona jak słoik dźemu ;-) i myślę o niebieskich migdałach.... dziś obudziłam się z przekonaniem, że i teraz mi się nie udało - czyli jutro lub pojutrze zacznę 17 miesiąc starań o kochane bobo...ciekawe jak to długo się jeszcze będzie ciągnęło...ale brzuch mnie już na szczęście nie boli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko - u monik to naprawdę niesamowite, ale owu musiała mieć skoro zaszła w ciążę, no bo jak ? plemnik plus co?? :) ja tam wierzę że owu nie było, a poza tym przytulanki były tylko 3 razy i t w takie dziwne dni, ze niejest to raczej możliwe, nie wierzę, żeby mnie mogło to dotyczyć, coś ty :) no i jesczcze jedno - dwie na jednym topiku które miałyby zajść na bezowulacyjnym .. to bogato, limit wyczerpany :) sporoko, ja nawet chcę @, czekam z niecierpliwością, a tylko dlatego, ze mam nadzieję, że przyjdzie niepoprzedzona plamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - do tych do których maiłam maila to wysłałam fotki juniora z wczorajszego usg w tym jedna fota z usg 3D. Mały ma wszystko na swoim miejscu i w odpowiedniej ilości jest bardzo ruchliwy waży juz 980 gram i podczas badania dostał czkawki :P. Pozdrawiam 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.....Podczytująca GRATULUJE !!!!! tak sie ciesze że lekaż potwierdził ciąże kochana i ze wszystko jest oki......trzymam kciuki za wszystkie testujące w ten weekend FOli Estelka i inne koleżanki.....Pauluś jak super \"dostał czkawki w trakcie badania\" ale to brzmi aż sie wzruszyłam, przeslij prosze i do mnie zdjądka jak możesz atena333@wp.pl, będe wdzięczna.....a u mnie no cóż dziś rano dostałam @ buuuuuuuu narazie to plamienie ale pewnie się rozkręci, tempka wprawdzie podwyższona ale tak jak pisałam wczoraj jestem przeziębiona do tego, smutno mi chyba odpoczne od staranek na jakis czas, poczekam na wiosne echhhhhhh.....pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, boskie te fotki! zwłaszcza ta 3d, widac całego pysiaczka Maluszka, toż to już zupełnie kompletny człowiek! Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, przykro mi...oj, czarno widzę ten początek marca :-( może chociaż końcówka będzie radosna, cieplej, więcej bocianów przyleci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - fotki wysłane!! Dziewzyny to usg 3D to jest cudowna sprawa - każdej polecam!!!! Nie żal wydać trochę kasy na to ale za to jaka pamiatka i wspaniałe niezapomniane przezycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - gratulacjeeeeee!!!!!!!!!!! Ana przykro mi z powodu @ ale bądź dobrej mysli - w koncu każdej się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, ale szok, świetne to zdjęcie twarzy, niesamowite jak to wyraźnie widać. Ciekawe co z Emiką, mam nadzieję ze test wyszedł ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Estelka i Paula.....o tak moze jak przylecą bociany to coś sie ruszy.....Paula piękne te zdjątka nie mogę sie napatrzeć dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana przykro mi również, kurde kiedy to się skończy ten koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Foliś nio właśnie kiedy....ale nadal trzymam kciuki za Was Ty, Emika, Estelka !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny - jak już będziecie w ciąży - a każda z was będzie - jedna troche wcześniej druga trochę później ale bedziecie !!!!!!! to idźcie zrobić usg 3D między 24- 26 tc - bo wtedy jest najwięcej wód plodowych i najlepeij widać wszystko. Ja wczoraj jak bylam w szpitalu to po znajomości lekarz mnie przyjął na swoj oddział - a był to oddzial leczenia niepłodności i endokrynologii rozwoju, więc słuchajcie to co ja się tam nasłuchałam przez te pól dnia co byłam to szok!!!!! Jedna dzieczyna dowiedziała się ze w ogóle nie ma macicy - wyobrażacie sobie co to musiał byc dla niej za szok!!!!! Druga kobieta po dwóch operacjach po czym okazałlo się że czeka ja jeszcze jedna i do tego niedrożne jajowody i jakiś płyn w jajowodach. Masakra - bylam bardzo szczęśliwa jak stamtąd wychodziałam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - w zasadzie nie powinien cię na taki oddział kierować, cholerka, po co miałaś tak się przerażać. Ja tez prosze fotki juniora : tinna77@o2.pl może powie mi jak to zrobić co by powstało takie cudo. ] Moja znajoma twierdzi, że to łatwo się robi :-o Pamietacie jak pisałam, ona jest w 6 miesiącu, nie planowana akurat w tym czasie, ale jak już jest, to jest. Udana noc poślubna po prostu. Ana - nie smutaskuj, uda się, może to dobra myśl, poczekać teraz 2-3 miesiące i zacząc od maja np. Odsapnąć, powiem wam, ze mi ten miesiąc pomógł jakoś wyluzować i nie myślę obsesyjnie o kolejnym cyklu, o dniach płodnych czy o owulacji. Co ma byc to będzie. Zresztą moje nastawienie biegnie w stronę hsg najpierw i myślę, że po tym badaniu wiele się wyjasni u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............23.02......28.........22.03.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Zabajonku to jest racja muszę od tego wszystkiego odpocząć, zając się czymś, przestać myśleć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajone - fotki wysłane. A na ten oddzial trafiłam tylko dlatego że mój znajomy lekarz pracuje na tym oddziale i załatwiał mi usg 3D a żebym nie płaciła to musiałam być przyjęta na oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - to zrozumiałe, dobrze, ze nie leżałaś tam długo. Ja wiem, że nalezy pochylić głowę nad problemami innych, ale to może u ciężarnej wywołac niepotrzebne emocje. Dobrze, że udało ci się za darmoszkę, fajnie. Wiem, że w szpitalu gdzie ja jeżdżę tez mają 3 D, więc dlatego dopilnuję, bym JAK JUŻ SIĘ UDA jeździła własnie tam od czasu do czasu. Może i mnie kiedyś zrobią foteczkę malucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) U mnie 9dc i za niedługo czas przytulanek..... ale nei wiem czy cos z tego będzie bo jakoś nie rozmawiamy ostatnio na ten temat:( a ja sie nie będę \"dopominała\" zobaczymy ... jeszcze jest czas ...ale...... Do gina nie psozłam, nawet nie wiem czy będę miała owu....... troszke mi smutno.... bo to teraz wyglada na to ze \" wszystko na siłę\" ale w moim wieku to niestety.... trzeba planowac bo i czasu mało i zbytnio płodna to nie jestem...:(:(:( Poczekamy ,zobaczymy:) Moj mąż poza tym ma w tren weekend zjadz i jak wroci ..to ..... no własnie jak będzie miała siłę i chęć.... to będzie 11dc.... Trzymajcie kciuki zeby było dobrze:) buziaczki ❤️ trzymam kciuki za wszystkie:) zycze zdrowia monik, ana:) maklady mam nadzieję ze u Ciebie lepiej:) a dla szczęśliwych brzuchatel:P buziaki ❤️ sysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluś - ciuuuuuuuuudooooooooo !!! No rewelacja taki słodki buziaczek ... ojej, super, no !!!! :) enigmuś - a cóż to za spadek formy ?? hej ! nie ma dołowania Kobitko no! nie dopuszczaj do siebie takich mysli !!! wiem, niełatwo, ale ... nie myśl w sposób negatywny, no, sama nas tego uczysz, nio !!! jesteś jeszcze młoda, w moim mieście jedna taka urodziła 2 latka przed 40-stką (świadoma i planowana na ten wiek ciąża, bo wczesniej nie czuli z mężem tego klimatu). Ich synio jest żwawy, a ona kwitnie. Zobaczysz, ty będziesz młodsza, mówię ci, to będzie ten roczek, znaczy się 2 krechy. Uwierz w to !!! Pliiizzzzz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś przytulam CIe mysle ze męzusiowi spontanicznie przyjdzie ochota na przytulanki i efekt murowany !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa - główka do góry - bedzie dobrze :D Przesylam Wam wszystkim zaraźliwe fluidki :D ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** ************************************************************************************** :P:P:P:P:P żeby dla żadnej z Was nie zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×