Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

miało być gdzie i co hi hi hi hi.....ale chyba wiesz o co chodzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie powoli zbieram do domciu, życzę wszystkim udanego popołudnia.....w domciu mam troche pracy papierkowej do jutra trzymajcie sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 21.01.....?............32...................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........14.01........28...........14.01.............13m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........22.01........19-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....6 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! nie chcialam zakladac swojego topiku,bo takich w z serii:\"czy jestem w ciazy\"jest wiele;) Moze Wy spojrzycie na to obiektywnie:) Otoz spoznia mi sie tydzien okres,mam zachcianki typu jem cos slodkiego i zagryzam slonymi czipsami:D (nie wiem czy to nie za wczesnie na zachcianki;))suchosc w ustach,boli mnie tak ponizej brzucha itp:)Wiem,wiem powiecie zebym test zrobila i sama zobacze:) Ale zamierzamdopiero jutro kupic i wykonac go popoludniu:) chyba taktez mozna nie?:) Jest taka mozliwosc ze to jest akurat dzidzia?:) czy tez moze ciaza urojona?:P pozdrawiam[kwiat[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczynki. Słychajcie jutro chcę się wybrać na badania krwi głownie prolaktynę. Poradźcie co sobie jeszcze zbadać, jakie hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daanaaaa
Czesc dziewczyny mam dowas pytanko pliss odpowiedzcie mi czy mozliwe ze udalo mi sie zajsc w ciaze poniewaz mam takie objawy mam powiekszone i bolace piersi powiekszona macice od kilku dni mam zawroty glowy i bardzo biala wydzieline pliss . Chcialam kupic test ciazowy ale boje sie ze znow sie zawiode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki ,chciałam sie zameldowac i powiedzieć ,ze zyje.u mnie nic nowego oprócz tego ,ze jutro lub dziś dostane@ a w nastepnym tygodniu idę do szpitala niestety..... enigma ,foli trzymam za was kciuki foli cieszę sie ,że parametry męzusiowe sie polepszyły!!!! a kiedy zabajona idzie na swoje badania?moze nie doczytałam? co z iskierką? słuch o niej zaginął? pozdrawiam WAS!!!! enigma jesteś the best!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanaaa objawy ,które mas zmogą ale nie musza swiadczyc o tym,ze ci sie udało.musisz sie niestety przełamac i zrobic test bo inaczei nie dowiesz sie.bolesne piersi śluz mogą swiadczyc o tym ,ze jesteś zafasolkowana.macice moim zdaniem wyczuwa sie chyba przez brzuch w póxniejszych tygodniach ok 8,9.powodzenia ,trzymam kciuki aby to było to o czym myślisz,powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daanaaaa
monik 30 dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc foliku,będa mi robic hormony i jeśli sie okaze ze zrobią mi hsg a nie hydrotubację to również na to się zdecyduję jak wyczytałam co to jest ta hydrotubacja to się załamałam i nie chce tego.a o tym jaką metoda będą chcieli mi zrobić to dowiem sie dopiero za tydzien od mojego lekarza.wiec żyję w niepewnosci niestety do nast tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 212cAROLINA H
POWIEDZCIE KIEDY JEST PEWNE ZE BEDZIE DZIEWCZYNKA JAK TO ZROBIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, dobrze robisz :) wydaje mi się że to dobra decyzja ale i tak wspóczuję leżenia w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio Ptysio
/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te laski ktore przypuszczaja ze mogą byc w ciązy niech robia szybko test!!!!! raz!!! dwa!!! trzy!!!!! :P:P:P:P:P wszystkie nas to czeka..wiec trzeba sie spręzyć:) monik:) ciesze sie ze się odezwałas:) mam nadzieje ze wszystko będzie u Ciebie oki:) i ze dołączysz do grona fasolek:):):):):) zyczę Ci tego z całego serca ❤️ mnie troszkę pokuwa jajnicor:P a poza tym to mam dietę i chyba zaraz zdechnę z głodu:( piję wodę i zaraz ide do wyrka:) mam nadzieje ze sie nie pomylę i nie pojdę do lodówki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ale mam niespodziankę w pracy, kaloryfery zimne 😭 i nikt nie wie dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczucia Maklasdy! Ja siedzę sobie w domu pod pierzyną bo mam ferie. Ale nie jest tak dobrze, od tygodnia leczę przeziębienie. Okropny katar i kaszel mnie wykańczają. Monik 30, patrzę że idziemy jakoś równo. U mnie dzisiaj 29 dc. Ale z reguły mam długie. 33-35. Szczerze powiedziawszy ani piersi mnie nie bolą, no może trochę. Z 1,5 tygodnia temu mnie bardzo bolały. Dziewczyny jak myślicie czy najpierw powinnam spróbować brania Clo bez inseminacji. Lekarz kazał brać od 5-9 dc a potem 12 mam przyjechać na insemniację. Ja sobie tak myślę, że może najpierw tak samemu spróbować oczywiście po brani Clo. W ogóle od czego jest to Clo? Lekarz nic nie powiedział co ze mną nie tak? Na co się to przepisuje? Pozdrawim Wszystkie. Asiu 74 ubieraj się ciepło za dwoje. Halo halo iskierka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, ale Ci zazdroszczę;) dobrze, że możesz poleżeć, to może wygrzejesz paskudne przeziębienie:) dużo zdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Ja po kolejnej nieprzespanej nocce:(:(:( koszmary:( ciągłe budzenie się:( bleeeee:( i katar lecący z nosa ala Niagara:(:(:( Iwona.... przypomnij mi , u Was jest problem z nasieniem????? Bo jesli tak to inseminacja raczej konieczna. Ja brałam clo bo pęcherze mi zdychały ale nasienie męza jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, ja brałam clo do inseminacji bo powoduje, że rośnie więcej pęcherzyków np. 2 lub 3. Sama jakbyś chciała brać to potem musisz dostać zastrzyk na pęknięcie tych pęcherzy bo inaczej ci się torbiel może zrobić. jak mąż ma słabe nasienie to lepiej chyba zdecydować się na inseminację albo niech mąż się zbada u urologa i ew. leczy jeśli to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×