Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........22.01........19-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........17.12........28...........14.01.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZe Andziu no to masz faktycznie problemik :( Chyba muszisz to skonsultowaćz ginką. Ja też poprawiam tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........22.01........19-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........14.01........28...........14.01.............13m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja na chwilkę tylko bo wyjeżdżam się dotlenić zaraz. Andzia wydaje mi się ze dopiero teraz masz właściwą @ i 1 dc, ale lepiej to skonsultowac. Golka, pewnie że pamiętam przez tą nogę w gipsie, zastanawiałam się kiedyś co u ciebie i czy ci się udało. Przykro mi że nie, ale trzymam kciuki :) ja jestem po trzeciej inseminacji i mam nadzieję że tym razem skutecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ale sobie pospałam:):):):) Andziu:) nie bierz juz luteiny !!!! Zawsze jak dostaje sie @ przestaje sie brać!!!! Ale najlepiej skontaktuj sie z ginem jutro ! Powodzenia:) idę sobie poleżakować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) dziś się czuję normalniej, wczoraj prawie cały dzień przespałam i ciągle mi było mało:) chyba mi się chce urlopu.... a jutro znowu do pracy 😭 witak Golka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, kochane jesteście. Dzwoniłam znów do mojego gina, na szczęście mam jego komórke, ale nie sądziłam że w niedzielę też będzie miał włączoną. Powiedział mi że jeżeli to jest @ właściwa a nie plamienie to mam odstawić luteinę i od dziś liczyć cykl. Dziwi się tylko czemu tak szybko przyszła, ale mówi że być może to przez to że poprzednia była taka słaba. kazał brać clo od 5 dc, ale ja chyba wezmę od jutra tak jak większość z was a luteinę tak jak Enigmaa mówiła:) Trochę pójdę swoją drogą, ale co tam, jak robiłam tak jak kazał to nie pomogło. Myślicie że popełniam błąd?? Chciałabym znać Waszą opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia:) Ja brałam clo od 5dc tak jak kazał mi gin. Nawet mówiłam mu ze dziewczyny z forum biorą od 2dc ,ze tak kazał np lekarz foli z kliniki...ale moj gin powiedzial ze tak czasem karzą brac ale znowu ponoc od tego odchodzą..... Ja jednak posłuchałabym sie gina..... Clo stymuluje wzrost pęcherzyków i jesli zacznie rosnąc jakis to clo przyspieszy jego dojrzewanie ,gorzej jakby nie rosły to własnie ten clo od 2dc wtedy najczęsciej sie podaje..... Tak mowił mi gin..... beti:)............ ja miałam 3 pęcherzyki i 3 pękły:P W PRZYSZŁĄ NIEDZIELE MAM TERMIN @ - ZOBACZYMY.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Enigmuś to wypas :) Wyczytałam też że zdążyliście z przytulankami :) To może jakiś suwaczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti :) Postanowiłam sobie ze sówaczek dam dopiero jak zobaczę 2 kreski.....:) Zaraz po przytulankach byłam pełna optymizmu:) ale teraz cosik powoli go ubywa ....im blizej @ tym przychodzi dziwny pesymizm:( Wczoraj cos mi szczyknęło w szyji...i jakos zle sie czuję, na dodatek boli mnie ząb ..którego nie mam:( a objawów ciązy zero:( Najgorsze jest to tez w obecnej sytuacji - niepewności... ie wiem czy mam ćwiczyć czy nie:( Bo brzuch zamiast rosnąć od fasolki to rosnie od żarcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło boze:( jak ja napisałam suwak!!!!!!! ło boże...... odrazu widac ze coś ze mną nie tak:P moze to ciąza jednak?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! Ratunku dziewczyny zaczynam wariować! Chcę zrobić test ciążowy ale tak okropnie się boję że nie wyjdzie (znowu się załamię!) 😭 Tylko raz zaraz po odstawieniu tabletek zdarzył mi się 32 dniowy cykl. A normalne cykle mam między 25-28dni. Dzi 30 dzień cyklu, tempka 37.4 a JA SIĘ BOJĘ!!! Nawet nie wiem po co to piszę, tylko test da mi odpowiedź... Chyba musiałam się wygadać.. Tylko nie jestem pewna czy mam podstawy tak szybko robić ten test.. buuuuuuuu........ PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANA rób test nie ma na co cze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli jestes
po terminie @ możesz zrobić o kazdej porze,nie musi być z rannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....6 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........14.01........28...........14.01.............13m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........22.01........19-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! J_A_N_A - no,no, gratuluję \"cierpliwej\" wytrzymałości ... ;) Wiecie co zauważyłam ? Że większość z kobitek jak już kilka razy sie pośpieszyła ... to za którymś razem nie ma nawet testu w dniu @ , żeby go zrobić. Ja to w ogóle chyba jakiś ewenement wśród was, bo nigdy w życiu nie robiłam testu tak na poważnie, raz mi się zdarzyło mieć dwa testy w domu, ale cosik kiepskie były, dołączone do testów owulacyjnych z allegro i zresztą zepsułam jeden ;) bo oderwałam cały pasek szukając tego miejsca które trzeba zanużyć (zorientowana w temacie jak cholera ;) ), a drugi wpadł mi do wody :-D i po ptokach. Raz kupowałam Pre test, ale nie dla siebie - tak więc naprawdę nigdy nie zrobiłam testu ciążowego, bo zawsze jak cholera przekonana byłam, że nie ma po co, szkoda kasy na to, by się zdołować. He he, dlatego test kupię i zrobię jak kiedyś @ spóźni mi się jakieś 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ale czasem warto zrobić test np. przed braniem silnych lekarstw albo w podobnych przypadkach, żeby wykluczyć ciążę:) ja pamiętam, że robiłam też np. przed wyjazdem do Włoch, żeby wiedzieć, czy mam brać podpaski;) ale w sumie zrobiłam ze 4 testy, w tym jeden miałam z allegro i okazał się dobry - no poza tym, że nie pokazał 2 kreseczek;) dobrej nocki;););) i samych przyjemnych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś ja bym nie ćwiczyła na Twoim miejscu, a ja chyba dziś miałąm owu tak mi się wydaje w środę pójdę do ginki to zobaczymy. Ale byłoby fajnie, w końcu owu hurrraaaa JAna rób test jutro szybciutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie. A powiedz bo nie pamiętam cz pisałąś jaki jest u ciebie plan działania w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAAANAAA
Czesc wszystkim kobietki mam taka prozbe odpowiedzcie mi na moje pytanie czy to moxzliwe ze po 2 latach starania udalo mi sie zajsc w ciaze otoz mam takie objawy mam okraglol i powiekszona macice nabrzmiale piersi jem podwujnie a pozatym od 2 tygodni mam okropne zawroty glowy mam tez klucia w dole brzucha prosze odpowiedzcie mi bo nie wiem czy jest sen robic test ciazowy i sie znowu rozczarowac bardzo wam dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Cześć dziewczyny. Zabajona czytałam ze kupowałaś test owulacyjny na allegro jak się nazywają te testy bo też bym była zainteresowana kupnem. Czytałam też kiedyś jakiś czas temu na forum ze któraś z was może to ty kupiła na allegro taki test który może wydrukować wykres cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daanaaa, oczywiście ze jest sens, Paula z forum zaszła w ciążę po kilkunastu miesiącach bez leczenia, wszystko jest możliwe, życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
chodzi mi o taką maszynke do mierzenia temp. która drukuje wykres ale jednocześnie wskazuje kiedy jest owulacja. Podpowiedcie mi dziewczyny jak wiecie jak nazywa sie taki przyrząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAAANAAA
dzieki dziewczyny zrobie ten tescik tylko moradzcie mi jaki jest dobry aby go zrobic o kazdej poze Boje sie ze znow sie zawiode:( Pliiiis 3-Majcie za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, to się nazywa chyba Biotest ale nigdy tego nie miałam Daanaa trzymamy trzymamy, daj znać jak wyszedł test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daanaa dla mnie żaden nie był dobry :) bo wszystkie pokazywały 1 krechę, najlepiej spytaj w aptece o b. czuły test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×