Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość Iza27
Cześć dziewczynki Wczoraj odebrałam wyniki testosteronu męża Wynik w surowicy 10,3 nmol/l ( min 9.0 max- 38) byłam u endokrynologa i pokazałam te wyniki powiedziała że jak na młodego człowieka to trochę za niskie bo ciut powyżej minimum, byłam też u swojej gin i nie przyczepiała sie za mocno do wyników . Sama nie wiem czy to może być przyvczyna tak długiego starania się o dzidzi. jak myślicie czy mąż powinien podnieść sobie w jakiś sposób ten testosteron, może jakieś ziółka tylko jakie ? Wiecie coś na ten temat? Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są takie ziołowe tabletki dla mężczyzn, Tribulus, one podnoszą poziom naturalnego testosteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog, cześć, mojemu mężowi poprawiły się wyniki z 9 mln na 14 mln to nie jest idealny wynik ale zawsze coś, z ruchliwością nie jest najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to permixon wpłynął na poprawę Pedagog, a u ciebie co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Pedagog dzieki za pomoc. Te tabletki można kupić normalnie w aptece. Czytałam na forum bociana coś o soku z Noni wiesz coś może o nim? A co sądzisz o tych wynikach? powinnam sie martwic bo sama nie wiem jeden lekarz mówi tak drugi tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....6 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam o tym foli, bardzo się cieszę :) a cynk i witamine C wcina Twój mąż? to podobno najlepsze na ruchliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 21.01.....?............32...................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........14.01........28...........14.01.............13m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........22.01........19-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza o tym soku nic nie wiem, nie słyszałam, my tabletki kupiliśmy normalnie w aptece, kosztowały ok. 50 zł ... a jeśli chodzi o wyniki, to nic Ci nie powiem, bo my leczenie zaczeliśmy na podstawie słabych wyników nasienia, testosteronu nie badaliśmy, bo po wywiadzie wyszło lekarzowi, że tu na pewno wszystko jest ok i jakiś parametr z badania nasienia też wskazuje, że testosteron jets ok, ale nie wiem który :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog, wcinał salfacin, androvit i folik, wiem że w salfacinie jest cynk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to całkiem sporo tego ... ja słyszałam jeszcze o tej witaminie C w dużych ilościach ... ale Wam pewnie już to nie bedzie potrzebne, czego Ci życzę, na kieyd masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog, witaminka c jest po to żeby cynk się lepiej wchłaniał, on nie bierze w tabletkach bo za dużo tego ale często mu sok z cytrusów robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin @ mam na 4 lutego :) musiałam policzyć bo staram się nie odliczać dni do @ tak jest lepiej, szybciej mi czas leci :) Nie wiem czy się uda ale wiem że wszystko było idealnie, bo jak czekałam na inseminację w klinice to czułam owulację czyli moment był odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, ale to przeciez nawet lepiej, witaminy naturalne, nie w tabletkach są dużo lepsze :) Twój mąż pewnie tez się cieszy z tej poprawy wyników ... a tą ruchliwością nie da się jeszcze czegoś zrobić? bo ja w tym temacie to tak słabo bo u nas nie było tego problemu ... kiedy będziesz wiedziec, czy ta inseminacja jets udana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, trzymam mocno kciuki, żeby się udało :) ja ok. 30 stycznia dowiem się jak tam nasze starania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem ;) Nie zdążylismy odebrać :( Nie nawidzę jak coś ważnego przeciąga się. Dziś pojedziemy razem o 18tej. Zaraz jak wrócę to wszystko napiszę. Muszę wyjść, więc pewno zajrzę tu po 18 tej... pa. Wielkie buziaczki... i trzymam kciuki ... za Was wszyyyystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, kiedy skończą sie te syberyjskie mrozy brrrrrrrrrrrrrr.....witam Was wszystkie w ten mroźny dzień, Foli jak sie czujesz? Granini co u CIebie? witaj Pedagog i Monik i wszystki koleżanki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha chyba zartujesz Pedagog alez ten świat mały, bardzo sie cieszę w takim razie, w jakiej dzielnicy jeśli mogę zapytać? ale superrrrr !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się cieszę AnA, bo już myślałam, że nie ma tu nikogo z mojego (naszego) miasta ... ja mieszkam na Podłężu, a dokladniej na przeciwko parku na Podłężu, koło Przychodni, a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ok tylko w pracy mnie wkurzają ale z tym jakoś sobie poradzę ważne że prywatnie jest ok:) bo w pracy atmosfera kiepska, dziwne zmiany, awantury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli nie dziękuję, żeby nie zapeszać - mam jakieś przeczucia, ale nic pewnego, póki co, bardzo się boje, że znowu może być klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog to tak jak ja ale staram sie myśleć pozytywnie i jak najwięcej o tym że sie uda, albo wcale nie myśleć, moze dobrze że takie zawirowania są w pracy bo to odwraca moje myśli Granini trzymam kciuki żeby wyniki były ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku ważne ze w domku sie układa tylko w pracy tez zabardzo sie nie denerwuj.....Pedagog ja teraz mieszkam na Warpiu ale jako panna mieszkałam na Pechniku niedaleko Twojego osiedla tak sie ciesze że jest tu ktoś z Jaworzna badzo bardzo bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ja mam w poniedziałek egzamin, więc też mało czasu na myślenie, ale mam nadzieję, że pójdę na ten egzamn bez @ .... AnA ... na Pechniku mieszkala moja prababcia, na Śląskiej, miała mały domek, który teraz remontują moi rodzice, jako taki domek na lato :) fajnie, że jesteś z jaworzna, może kiedyś sie spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniol
cześć,tu nowa-Reniek wpadłam tu do Was przypadkiem i bardzo mi się u Was podoba,więc chyba zostanę:) od sierpnia staramy się o dzidziusia,ale to się strasznie ciągnie-a to toxoplazmoza, a to przeziębenie,coągle coś wypada i przeszkadza,teraz niestety też,więc mam do doświadczonych koleżanek pytanko:czy trzeba być całkowicie,w 100% zdrową żeby się udało?Przeziębiłam na tym cholernym mrozie pęcherz,chyba muszę brać antybiotyk,czy to przeszkodzi w zajściu w ciążę? Dzięki i do szybkiego zgadania,mam nadzieję,że się bliżej poznamy-ja jestem z Katowic,mam 21 lat i wspaniałego mężunia,no i mam nadzieję-gdzieś w "przyszłości" śliczne dziedziaczki... Pozdrawiam wszystkie i POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×