Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

WITAJCIE:) Sabra... ja teśćik robię dopiero w niedziele bo wtedy mam termin @ ale zastanawiam sie czy nie zrobic np jutro bety? Sama nie wiem czy to ma sens.... ale kurcze znowu mam 1kg więcej:(:(:(:( A dlaczego ? bo wczoraj o 20 zrobiłam pyszne spagetti i wpierdzieliłam az mi sie uszy częsły:( Masakra!!!!!! Często w nocy budzę sie i nie mogę spac:( a tak to od czasu do czasu kłuje jajnik i nic poza tym.... zadnych objawów u siebie nie widzę, a piersi tak jak zwykle w 2 połowie cyklu pobolewają i wsjo;( Ja mam chyba ciązę urojoną bo tylko tyję:(:(:( Dzisiaj robie głodówkę!!!!!! tylko woda mineralna i ewent jakies danio, to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Foli dzięki za informacje zaraz sprawdfzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, dobrze chociaż ostatnie dwie noce też nie mogłam spać, brzuch mnie ćmił trochę jak na @. dzisiaj do 3.00 nie spałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z Estelką? czy ona wyjechała już czy mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ..... :) ja tez jakos nie mogę spac ,w nocy budzę sie co pół godziny.... wogole to chyba mam gorączkę:( jest mi jakos gorąco, poce sie i jakos tak buuuuuuu:( Wciaz sie zastaawiam czy robic jutro betę? Aaaa a jaki wynik powinien być w becie zeby było wiadomo czy jest fasolka? bo ja sie na tym nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, nie ćwicz ja byłam pewna, że tym razem to napewno się nie udało ale dla spokoju sumienia postanowiłam iść dopiero po @ i co????????????????????????, ostatni okres miałam 9 grudnia, poczekaj ja w środę wybieram się na usg, zobaczymy, czy fasolka jest prawidłowa aha, dziewczyny mi tez się udało po 15 miesiącach, w zasadzie bez leczenia, mąż przestał tylko chodzić na saunę, znaczy nie wiem czy się udało ale może? appaappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! @ nie ma ale.... Robiłam test i chyba nie jestem w ciąży. Piszę chyba, bo nie jestem pewna co do wyniku. Coś mnie podkusiło i kupiłam zamiast tego co zwykle z bobasem, jakiś \"test ciążowy paskowy\" Romed. I nie wiem czy tam jest jedna czy dwie kreski. Pewnie jedna... Bo ta kontrolna jest wyraźna. A druga powinna być taka sama jak kontrolna gdybym była w ciązy, a jest taka dziwna, bo tylko boki ma zaznaczone ciemniejszymi kreskami a środek jest jaśniejszy niż tło. To znaczy że nie jestem w ciąży? Tu pisze, że jak nie ma ciązy to druga kreska się nie pojawia. Nie wiem co o tym sądzić... :o PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Enigma ja tez w grudniu miałam kłopoty ze snem, czułam się fatalnie, pozatym żadnych objawów ciąży , oprócz plamienia w terminie @, więc może może ??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ciążówki, ponawiam moje pytanie kiedy miałyscie 1 usg?, czy nie idę za wcześnie w 7 tygodni, licząc od I dnia ostatniej miesiączki czy w 7 tygodni widac serce? papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina.... ;) czytałam na innym topiku ze serce powino bić juz w 7 tyg ,ale czasem troszkę pozniej.... Na lipcóweczkach taka jedna laska pisała ze nie bylo dlugo widać serduszka a potem biło jak dzwon:) jana.... napisz jeszcze raz bo nie zrozumiałam ....to były 2 kreski czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana, jeśli kreska była, nawet mało wyraźna to wygląda na to że jesteś w ciąży :) Enigma, napady gorąca i pocenie się, budzenie w środku nocy to normalne objawy po clo, nawet na ulotce jest napisane, ja też to miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana... ja tam widzę 2 kreski:) To była tylko jedna u Ciebie czy 2 a ta 2ga mniej wyrazna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się wkurzam ostatnio w pracy tylko, mam dosyć, dowalili mi robotę, zajmuję się obecnie tym czym zajmowały się trzy osoby dotychczas a jeszcze tekst mojej kierowniczki powtórzony mi przez kolegę, to że napewno jak się dowiem to zajdę w ciążę i pójdę na zwolnienie. Super co? Nie wiem jakie ona miała powody żeby zajść w ciążę ale współczuję jej mężowi. Wkurzyłam się aby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były dwie ale ta druga taka dziwna, właśnie jak na tym zdjęciu... tzn jej obrzeża ciemniejsze, a srodek jasny... dla mnie to dziwne. Ale wcześniej jak robiłam testy i nie byłam w ciąży to nie wychodziło kompletnie nic, a tu takie coś dziwnego... i brak @ (31dcień cyklu, a mam 28dniowe..) Tylko testy paskowe ponoć są gorsze, może mały poziom Hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana .... ja poleciałabym do innej apteki i kupiła 2gi:P tak dla własnego spokoju:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana, a ja uważam, że powinnam ci pogratulować :) Kup jeszcze jeden test i zrób go rano z porannego moczu albo idź na badanie krwi i będziesz wiedzieć na 100% ale wydaje mi się że jesteś w ciaży, wstrzymam się z gratulacjami bo nie chcę zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, foli, ciszę się, że poszło wszystko bez problemu. Teraz musimy tylko cierpliwie czekać i doczekać się na Twoje II krechy za kilkanaście dni:-) Ja w weekend odwiedziłam rodziców. Lubię tam wracać. Szkoda, że weekend tak szybko minął. Enigmaa, niech Twój optymizm Cię nie opuszcza. To ma być ten cykl i już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie poczekam z kupnego kolejnego testu... :o Już nigdy nie kupię testu paskowego! Mam nadzieję, że macie rację, że to jednak to... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana ja jestem pewna prawie, dziewczyny pisały tu że na początku ciąży widziały b. słabą krechę prawie niewidoczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, JANA ja przy pierwszej ciąży miałam takie właśnie kreski i też na teście paskowym, ciekawe czy zobaczę to kiedykolwiek po raz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA! Nigdzie nie wyjechałam, jestem, jestem :-) no weekend spędziłam u rodziców, a oni nie mają netu... aa no i wczoraj cierpiałam - prawy jejnik tak dawał czadu, że się zwijałam, śluz rano leciała ze mnie jak głupi...oczywiście to wykorzytsaliśmy i teraz zekamy na fasolkę ;-) hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja te literki przestawiam :-( przepraszam trzymam kciuki za Wasze dwie krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wracam do Was jeśli pozwolicie.....u mnie troszkę lepiej, widać światełko w tunelu, mam nadzieje że teraz juz będzie lepiej....29.01.06 mam dostać @ i pewnie dostanę bo przez te stresy nie wiem czy mogło sie coś udać, stres działa bardzo niekorzystnie noa le cóż może w lutym.....czytałam co u Was słychać Foliczku trzymam kciuki za Ciebie cały czas, Enigma kochana Ty sie chcesz odchydzać???? nie masz z czego, Estelko co u CIebie? witam nowe koleżanki i wszystki was pozdrawiam.....U mnie przytulanki wprawdze były w tym cyklu ale tak jak mówie nerwy mogły przeszkodzić zresztą zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poradzcie! Nie wiem co mam myśleć.. pewnie znowu się wkręcam ale wole was zapytać bo jesteście niezastąpione... 11dc kochałam się z mężulkiem, nie miałam żadnych oznak owulacji, 19dc (w nocy z piątku na sobote) strasznie bolało mnie podbrzusze, właściwie to kłuło, zwłaszcza z lewej strony, pobiegłam szybko do ubikacji bop myślałam że @ przyszła za wcześnie... miałam bardzo malutkie plamienie które od razu przeszło, wzięłam nospe i ból przeszedł.... teraz mam 22dc i żadnych bóli ani plamień... i tak się zastanawiam czy to może być fasolka.. tzn czy to kłucie wtedy mogło oznaczać że ona się zagnieździła w moim brzuszku? jeśli tak to jeżeli zrobie dzisiaj test to czy może już wykazać ciąże? ehhh... ale się wkręcam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×