Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Pedagog ja mieszkałam całe zycie na Śląskie dopuki nie wyszłam za mąż wyobrażasz sobie......własnie na Śląskiej jest mój rodzinny dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem też w szoku Pedagog popatrz.....pewnie spotkałysmy sie nieraz przechodząc przez Sląską, wysłałam CI e-mail zebys miała adres do mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol, lepiej być zdrową, zwłaszcza zapalenie pęcherza nie jest dobre w ciąży bo to jest infekcja, pozbądź sie tego najpierw. Mnie kiedyś często zapalenie pęcherza męczyło teraz mam spokój i urosept pod ręką jak się zaczyna to łykam i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA, to naprawdę jest super :) jak nic, musimy się spotkać na kawce i poplotkować, nie zdziwię się jak mamy wspólnych znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Pedagod umówimy sie koniecznie na kawke.....ale fajnie bardzo sie ciesze malutki ten nasz świat hahahahaha biore sie z prace dziewczyny trzymam za Was kciuki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja za wszystkie trzymam kciuki, a teraz też porządnie biorę sie z naukę, bo w końcu obleję ostatnie egzaminy :P do \"usłyszenia\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"usłyszenia\" Pedagog ja jestem tez w trakcie sesji wiem co to znaczy, powodzenie.....pracuje odezwe sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, Wpadam tak późno, bo pracy jakoś nie mało:-( Ale jest pozytywna wiadomość: byłam przed chwila u gina i okazało się, że mam pęcherzyk! :-) A już bałam się, że to cykl bezowulacyjny. Mam jeszcze raz iść w piątek sprawdzić, czy pękł. Tylko, że od wczoraj mój mąż bierze antybiotyk. Posiew nasienia wykazał, że ma jakieś bakterie. Wczoraj był u urologa. Ten mówił, że teroretycznie mąż jest zdolny do zapłodnienia, kazał nosić luźne spodnie, nie przegrzewać się, no i dał antybiotyk na zwalczenie bakterii. Od wczoraj mężuś go bierze, a właśnie za chwilę będzie najlepszy czas na fasolkę. Pytałam dzisiaj mojego ginka, czy możemy się starać w tym cyklu, mówił, że przy tym antybiotyku tak. Ja jednak nie jestem pewna... Dobrze chociaż, że mam owu. Trzymajcie się Przyszłe Mamusie pozytywnych myśli:-) 🌻 🌻 Witam nową forumowiczkę. Nie martw się, starcie się krótko, jesteś młoda. Będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannka, a jakie to bakterie albo antybiotyk? ty też go bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam dziewczynki u mnie za oknem piękne słoneczko widać ale termometr wskazuje poniżej -18 z rana było -24 ale za to widoczność doskonała a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam dziewczynki! Troszkę naskrobałyście, ale już przebrnęłam przez zaległości :) Ana - cieszę się, że znowu jesteś z nami, byłam przekonana prawie, że Iskierka Toboe jedynej powiedziała o wyniku testu. Kurcze, co się z nią stało? Tak nagle urwała z nami kontakt ... :-o Widzę też, że sporo z was będzie niemal w jednym czasie oczekiwało \"efektów\" ... trzymam za was kciuki. Ja natomiast już w następny piatek zaczynam nowy etap ... mam nadzieję, że pomogą nam w końcu doczekać się dzidziusia. Podrowionka i buziolki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam zabajonek jak u Ciebie samopoczucie? Podobały Ci się załączniki jakie przesłałam w zeszłym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zabajona ja tez sie bardzo cieszę ze znów mogę z Wami pogadać.....a co do Iskierki to niestety nic nie wiem pisałam do niej na gg ale sie nie oddzywa nie ma jej na gg wieć nei wiem co u niej, moze się jeszcze odezwie do nas.....a co u CIebie jak zdrówko? Witaj Ber........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Joanna zrobisz jak uważasz ale ja na twoim miejscu zaczekałabym w tym miesiącu podkurowała męża odpoczęła i wzięła się do pracy w przyszłym miesiącu wydaje mi się że infekcja męża i branie przez niego antybiotyku może źle wpłynąć na jakość przeniesionego materiału genetycznego ekspertem nie jestem ale przecież każdej z nas nie zależy na tym aby być w ciąży , ale żeby mieć zdrowego bobasa wytrzymaliście już tyle że ten cykl nie zrobi wielkiej różnicy oczywiście mogę się mylić opinia lekarzy z którymi się kontaktowałaś jest inna od mojej i ja tego nie neguje, ale czym jest miesiąc wobec przyszłego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
ja również witam Cie AnA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Joannka......a jaki duzy miałas ten pęcherzyk???? Mi sie wydaje ze skoro gin powiedzial ze ten antybiotyk nie zaszkodzi to działaj...:) i z tego co wiem to antybiotyk nie będzie mial zadnego wpływu na \"materiał genetyczny\" a u mnie zero objawów..... a w niedziele mam dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannka, a ja bym poczekała, wszędzie się pisze że przed ciążą należy wyleczyć infekcje a co będzie jak mąż cię zarazi infekcją albo jeśli antybiotyk nie zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam enigmo jak pisałam ekspertem nie jestem i mogę się mylić - a i może jestem osobą przewrażliwioną ale to chyba dlatego że będąc w centrum zdrowia matki polki widziałam różne przypadki zdarzały się i takie że niedouczony lekarz zaaplikował ciężarnej jakieś lekarstwo a potem się okazywało że dzieciątko jest chore, podczas konsultacji genetycznych słyszałam że nawet zwykłe przeziębienie może wpłynąć na materiał genetyczny oczywiście nie zawsze tak musi być Foli Witam widzę że mamy podobne zdanie w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, Foli dzięki za wypowiedzi. U mnie jeszcze nigdy nie widziałam ile mam pęcherzy i nie wiem na czym u nas problem polega. Lekarz tylko kazał mi brac Clo i przyjechac na inseminację. Myślałam, że może wezmę Clo i spróbujemy naturaklnie, ale skoro Foli piszesz, że moga zrobić się torbiele to juz dziękuję. Jeszcze mi tylko tego brakowało! Foli a co byż zrobiła jakby owu i inseminacja wychodziły w niedzielę. Chyba lekarz w niedziele zabiegu nie przeprowadzi, co? U mnie już najczarniejsze myśli. Tak w ogóle to czekam na @. W sobote znowu mam bal, a z moich wyliczeń wynika, że @ wtedy właśnie przyjdzie. Zatem mam nadzieje, że niedługoją wywołam. Dziewczyny, która to miała testować oprócz Iskierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim!!! pamiętacie mnie jeszcze?? trzymam za Was kciuki!!!!! i kiedy w końcu odezwie się Iskierka!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, zazwyczaj pęcherzyk jest jeden, po clo jest więcej i dlatego są większe szanse,ze któryś się zapłodni. ale potem trzeba dać zastrzyk na pękniecie. W mojej klinice jak inseminacja wypada w niedzielę to robią, ja teraz miałam w sobotę choć klinika jest nieczynna, ale zabiegi wykonują. W grudniu wypadłaby mi w święta i lekarz mówił że nawet w wigilię by mi zrobił, ale wypadała mi w pierwsze święto i nie chciałam jechać więc przeczekałam ten cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was prawie codziennie... przesyłam zmarznięte fluidki z bieguna podkarpackiego :D *************************************************************************************** *************************************************************************************** ****************************************************************************************************************************************************************************** buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja może coś napiszę.... więcej wypowiedzi, to się strona szybciej zmieni.. ale ja w dobrej wierze :)miałam dobre intencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maklady i Gusia dzięki za fluidki jeżeli chodzi o Iskierke to my wszystki jesteśmy ciekawe co u niej i czemu sie nie oddzywa....co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×