Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Anka no faktycznie odzywałąś się ale ja byłam wtedy na Mazurach i nie mogłam odpisać. Fajnie że macie synka :) i ze wszystko dobrze się układa:) Emika, ja też dołki łapię, ja jestem już po trzeciej inseminacji i w niedziele pewnie okaże sie, czy się udała, przyczyn nieudanej inseminacji moze być jeszcze wiecej, przy zdrowych osobach nie udaje się od razu. Emika a jeśli nie masz wrogiego śluzu a nasienie jest ok to czemu inseminacja? Tak zrozumiałam że wyniki męża są ok skoro martwisz się ze to twoja wina. Nie powinnaś tak myśleć, to nie jest niczyja wina, po prostu tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko droga, nie płacz proszę. Nie możesz się tak dołowac, bo osiewiejesz ze stresów!!! przecież te przypadki, o których pisałaś zdarzają się parą w normalnym cyklu, dlatego tak mało kobiet zachodzi w ciąże przy pierwszych strankach i przyczyna nie tkwi jedynie w nie wcelowaniu w owulację!!! będziesz miała dzieci, tylko nie stresuj sie tak , nie zamartwiaj, powiedz sobie uda sie w tym roku i sie uda, bo cóż możemy innego powiedzieć! trzeba mysleć pozytywnie!!!! może rzeczywiście wyjazd i relaks dobrze Wam zrobi! przykro mi, ze tak się potoczyło, ale co możemy zrobić i tak czynimy WSZYSTKO o w naszej mocy!!! Emika, a ty miałaś pregnyl podawany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli,tak wyniki męża są ok, u mnie niby też, ale pęcherzyki nie pękają jak trzeba, a nawet jak pękają to nie wiadomo co sie z nimi dzieje, a czuję sie wybrakowana, bo nie mam tego co kobiety powinny mieć czyli możliwośc posiadania dziecka, noszenia go w swoim łonie, czuję się jakaś mało wartościowa, że coś znowu wyskoczy nie tak i nic z tego nie wyjdzie, a nie jest powiedziane, że in vitro daje nawet 60% szans, więc jak tu żyć:-( nie wiem, co mam myśleć, co robić, boję sie ze nadzieji też mi na to nie starczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko droga, nie płacz proszę. Nie możesz się tak dołowac, bo osiewiejesz ze stresów!!! przecież te przypadki, o których pisałaś zdarzają się parą w normalnym cyklu, dlatego tak mało kobiet zachodzi w ciąże przy pierwszych strankach i przyczyna nie tkwi jedynie w nie wcelowaniu w owulację!!! będziesz miała dzieci, tylko nie stresuj sie tak , nie zamartwiaj, powiedz sobie uda sie w tym roku i sie uda, bo cóż możemy innego powiedzieć! trzeba mysleć pozytywnie!!!! może rzeczywiście wyjazd i relaks dobrze Wam zrobi! przykro mi, ze tak się potoczyło, ale co możemy zrobić i tak czynimy WSZYSTKO o w naszej mocy!!! Emika, a ty miałaś pregnyl podawany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko👄 miałam podawany pregnyl, to pękł tylko jeden pęcherzyk a dwa zostały, przy czym jeden się wchłonął, z pewnością masz rację, że musimy myśleć pozytywnie, i ja przypominam sobie jakie miałam przeczucie, ze w tym roku coś wspaniałego sie wydarzy, więc skoro podobno luty i wrzesień najbardziej ma być dla mnie szczęśliwy to zobaczymy , może nie będzie tak źle, może to mi się tylko wydaje że tak jest, ale strach mnie ogarnia, ja pomyślę, ze sa osoby które mają gorzej niż ja, nie mają jdnego jajowody itp i zachodza wreszcie w ciążę, więc może i ja kiedyś będę szczęśliwa, może faktycznie powinnam sie wyluzować, a nawet egzaminy które zdaje na 5 nie uszczęśliwają mnie zupełnie :-( idę przytulę się do mężusia-troszkę sie przeziębił, to mi może rozmowy z nim pomogą, ale na jogę sie zapisuję - jest ktoś chętny pójść ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa
Foli- lekarz narazie nic mi nie mówił ani o inseminacji ani o in vitro bo po wynikach badań nasienia okazało się żę mężusz ma jakies zapalenie i gin przepisał antybiotyk, który dziala dopiero po ok 2 m-cach(nie pamiętam nazwy). Także narazie jeszcze kazał poczekać te 2-3 m no i próbować a jak się nie uda to trzeba będzie powtórzyć badania no i w koncu pomyśleć o inseminacji..Ale mam nadzieję że to nie będzie konieczne i te przyszłe miesiące będą szczęśliwe i nie tylko dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka dzieki :) Emika ja jestem chętna na jogę, chodziłam ale krótko bo mi sie samej nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja proponuję spotkanie w Warszawie :-) tylko może jak będzie trochę cieplej :-) chciałaby któraś spotkać się ze mną na kawce? :-) co Wy na to? Elfi, a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewwa, w takim razie szanse na poprawę wyników są duże, mam prośbę jak mozesz sprawdź później nazwę tego antybiotyku, mój też dostał leki bo poszedł do urologa na zapalenie prostaty, nazywają sie permixon, po miesiącu mieliśmy inseminację i wyniki poprawiły sie ale jeszcze nie jest dobrze, z 5 mln poprawiły sie na 14 mln ale mąż innej dziewczyny z forum, Pedagog też dostał te leki i poprawiły mu sie z 5 mln na 20 mln czyli są już dobre. Pocieszylaś mnieże wyniki poprawiają sie po 2 miesiącach, moze teraz będzie lepiej. Tobie też tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa
Aśka74 - Ty jesteś chyba najlepszym "dowodem" na to że warto walczyć..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja bardzo chętnie tyle że mam 300 km do Warszawy:( Moze mój mąż kiedyś na szkolenie jakieś pojedzie to sie z nim zabiorę i umówimy sie gdzieś ale narazie nic się nie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka ja też chętnie bym się z Wami spotkala. Ale ja do Wawy to mam jeszcze dalej. Jak któras jest z krakowa lub okolic to predzej moze uda się nam spotkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa
Foli nazwę podam Ci jak tylko sprawdze. Napewno jest to antybiotyk. który stosuje się tylko przez dwa dni. Zliczbą plemników nie jest najgorzej bo jest 37 mln no ale zawsze może byc lepiej.Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja jestem w Warszawy, więc możemy nie tylko na dobrą kawkę, ale na dobre lody do promenady pójść :-) Foli, tylko jak ty byś miała ze mną chodzić na tą jogę, skoro ty daleko od Warszawy mieszkasz? :-) pozdrawiam Was wszsytkie bardzo serdecznie, buźka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, Emika to niedługo umawiamy sie na kawkę i lody :-) któraś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja myślę, że jak sie nie uda 5 inseminacji w Łodzi to spróbuję może jednej w novum, nie zaszkodzi, to wtedy będę w Warszawie częściej, my tam mamy znajomych, którym udało sie zajść w ciażę po inseminacji w Novum i oni nas namawiają na przeniesienie się tam, nawet nam zaproponowali że nas zawsze przenocują, to jest przyjaciel mojego męża, z którym mój mąż wynajmował mieszkanie w Anglii jak tam pracowali. I oni narzekają ciągle że ich nie odwiedzamy, ale wiesz jak to jest, daleko, zwłaszcza teraz jak jeździmy ciągle do Łodzi, pomijając względy finansowe to jeszcze urlop znika szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, Dzieczyny, zawsze możecie sobie zrobić wycieczkę do Warszawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale duzo piszecie... Nie zdaze teraz wszystkiego przeczytac choc nie wiem czy jest sens bo widze ze tylko Silve mnie zauwazyla... Tak Silve to ja... on sie udzielal i wtrynial zawsze tam gdzie nie trzeba... Widze ze na pierwszej stronie tej 4 czesci jestem jeszcze w tabelce ale pozniej mnie chyba cos zezarlo :) Milego dnia dziewczyny. Ana gratuluje fasoleczki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, no to by było trudne ale chęci się liczą :P chętnie bym poćwiczyła ale tu nie mam z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chętnie wybiore sie na wycieczke do Warszawy az wstyd przysnać ale nie byłam jeszcze w stolicy mamy ochote z męzem się wybrać....tez mam troche daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć młoda mężatko :) sorki ale tak się rozgadałam z dziewczynami, że faktycznie cie pominęlam. Ja cię kojarzę z drugiego topiku, bo sobie podczytuje czasmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syliwa, cześć! widzę po nicku że za mąż wyszłaś. Gratuluję!!!! ale chyba za innego faceta niż ten, który tu pisywał, bo jakoś tak o nim \"chłodno\" piszesz Starasz sie o dzidzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście Foli, ze chęci to chyba najwazniejsze sa :-) bardzo je doceniam, uciekam, czymś sie zająć, buźka dla wszystkich ❤️ Może przyjdzie taki dzień, ze będę najszczęśliwszą osobą na świecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mężatko -Sylwuś, specjalnie skopiowałam tab.III, bo jesteś w niej ciągle 🌻, nikt Cię nie wykasował.Jesli tylko masz ochote,to popraw dne w tabelce i zostań z nami. Z Twojego opisu wnioskuję,że wyszłaś za mąż. Staracie się już może o dzidziusia? Napisz co u Ciebie...zapewne sporo się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amoze któraś chętna na spotkanie w łodzi bo ja do W-wy to też raczej nie ma szans ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×