Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

nie ma za co :) ja szukałam w necie inf. obliczania dni płodnych i przypadkiem mi się to otworzyło ja mam dziś 12dc, cykle mam 30 dniowe i zastanawiam się czy mogę zajść w ciążę, jutro przyjeżdża mój chłopak i nie wiem czy ryzykować; bo ja nie chcę zajść w ciążę w przeciwieństwie do Was. Zawsze się zabezpieczamy, ale ja jestem straszna panikara i prezerwatywom nie ufam; stosuję ale potem panikuję aż do okresu. I czasami z tej niepewności lecę do apteki po test. Oczywiście jak tak panikuję, to widzę wszystkie objawy ciąży u siebie, więc wcale nie dziwi mnie Wasze nakręcanie. No i wszędzie mi wychodzi, że zaczęłam dni płodne. No i śluz się pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ale przecież te \"Twoje\" zaczynają już uciekać... Tak je zakwaszasz, że nie mają szansy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz nie wiem,mnie ginekolozka mowila,ze jak sluz zanika to jest moment owulacji:(Kurcze no.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Później poczytam co u was słychać a teraz napiszę co mi powiedział lekarz. Wyniki mojego męża nie są za dobre. Musi jeszcze raz zrobić badania i jak okaże się, że są nadal takie złe to wtedy kwalifikujemy się do inseminacji. A ja 17 listopada kładę się na badania do szpitala klinicznego MSWiA w Olsztynie. Tam mam mieć zrobione wszystkie badania hormony drożność jajowodów. Potem będzie mógł powiedzieć co dalej robić. Tak więc na razie jest ok. Jestem zadowolona z tej wizyty i mam nadzieję, że już niedługo będę wiedziała co dalej. No i że będę mamą. Pozdrawiam. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka25 dzięki, z tej stony akurat wychodzi, że jutro luz i tak do poniedziałku zgłupieć można od tych obliczeń, bo wszędzie inaczej wychodzi początek dni płoddnych Nieważne, chyba i tak sobie odpuścimy, bo chora jestem i średnio mam ochotę na przytulanki, możliwe że mi się owu przyspieszyła przez chorobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna kłuć jak pęcherzyk jest bardzo duży już i kłuje mnie przynajmniej do jego pęknięcia mnie ok 2, 3 dni jak przestaje kłuć to znaczy że już pękł no i mogłabym zajść w ciążę gdyby nie inne przeszkodyoczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goluś, cześć! to trzymam mocno kciuki. Może w tym drugim badanku wyjdzie, że jednak żołnierzyki nie sa takie złe!!! a jak Ty to zrobiłaś, ze w szpitalu będziesz miała diagnozowanie? bezpłatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Golka - nie wiem, czy mam Ci gratulować mozliwości czy trzymać kciuki za lepsze wyniki męża - wybierz wariant dogodny dla siebie, będę trochę to i trochę tamto... nelka, spoko, zaraz poszukamy na necie, jak znajdę to Ci wkleję :) rozwiejmy zaraz wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goluś, powodzenia, bąź dobrej myśli. estelka mnie też mój lekarz z Łodzi chciał położyć bezpłatnie w szpitalu i zrobić mi hsg, sam zaproponował ale ja nie chciałam leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golka, no to jesteśmy na tym samym etapie, wyniki mężą kiepskie i inseminacja ale najpierw hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti, jak masz regularne cykle to od długości cyklu odejmij 14 dni i mniej więcej masz owulację, gwarancji nie daję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, iti, przepraszam, chyba mi sie jakis zly link wkleil ;) ale sprawdz sobie jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka25- to rzeczywiście jest dziwne, wpisałam że najkrótszy cykl w tym roku miałam 28, najdłuższy 33 i wtedy wychodzi że jutro luz, a jeśli wpiszę wszędzie 30 dni - a tak jest najczęściej, to wychodzi że jutro zaczynają się płodne a okres dostałam 9.10 ale ok. północy i liczę że 10.10, ja zawsze dostaję okres w nocy lub nad ranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka - z moich obserwacji wynika, że jak śluz jest najbardziej ciągnący się to są dni płodne - wtedy jest owulacja. Na zdrowy rozum śluz pomaga plemnikom się przemieszczać, więc w owulację musi go być więcej niż zwykle;) jaki smak ma sok żurawinowy? jakiś przystępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie powinnas wpisac to, co ostatnio zaobserwowalas... jesli przez ostatnie kilka miesiecy mialas cykle 30 dniowe, to wpisz 30. te dwie daty chyba sa dla kobiet, ktore caly czas maja cykle roznej dlugosci... Zreszta, jak zrobisz tak jak pisala Foli i od 30 odejmiesz 14, to wyjdzie Ci okolo 16 dnia owulacja, a starac sie mozna juz na 2-3 dni przed, czyli tak, jak ten wykres pokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Ja pojechałam do lekarza do Olsztyna a on jest ordynatorem w tym szpitalu na ginokologii i od razu wypisał mi skierowanie do szpitala. Powiedział, że na miejscu jest w stanie wszystko zrobic za jednym pobytem. A jeżeli chodzi o żołnierzyki, nie pamietam któras z was pisala, że kochany bierze jakieś tabletki na zwiększenie ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co wyczytalam na tej stronie?? Ze po odstawieniu pigulek w pierwszych trzech cyklak dni plodne przypadaja od 1 dnia cyklu!!!!!!!! az do okolo 3-4 po szczycie, czyli po owulacji... Kurcze, czyzbym przez cale dwa tygodni od @ byla plodna a test w 22dc wyszedl negatywny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golka, mój mąż ma jeść wit. A +E, polecają jeszcze salfacin ale mój lekarz kazał A+E. Zresztą w salfacinie tez jest a+e, unikać papierosów, alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×