Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

pozostawiam bez komentarza, wierzcie sobie komu chcecie, znikam na razie, żeby toto nie zaśmiecało wam forum... na razie papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziekolwiek
ale powiedz dziewczynom dlaczego się z tym borykasz jak to ty ładnie nazywasz znowu spowodowałas że na inna dziewczyna opóściła kolejne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mam wrażenie, coraz silniejsze, ze jesteś osobą z forum o przygotowaniach??? za dużo wiesz... albo ci się zdaje że wiesz... i jestem prawie pewna, ze wiem kim jesteś. taką ci satysfakcję sprawia oczernianie? nie wystarczy ci, ze ja się z tamtąd wyniosłam? ze się tam praktycznie nie udzielam? dede zreszta też... i ie ona jedna... potrafiłeś zepsuć atmosferę na długo, a teraz szukasz zaczepki tutaj? odczep się, masz coś do mnie to proszę na maila, albo tamtym forum, ale nie na tym. stąd spadaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, nie trzeba się z każdym zgadzać, jesteśmy tu po to żeby rozmawiać, nie wszyscy muszą się darzyć sympatią, ja też tu mam osoby ulubione z którymi się się rozmawia szczególnie dobrze. Na szczęście nie ma tu osób których nie lubię ale jeżeli nawet się tak zdarzy to normalne nie trzeba od razu opuszczać forum i nie mozna nikogo obarczać tym, że ktoś sobie poszedł. A Guśka wyciągnęla rękę pierwsza do maybe wiec dobrze byłoby gdyby ona też poluzowała, może jeszcze nie przeczytała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na przyszłośc to nie obchodzi mnie co było na innym forum i albo pisz wprost albo idź gdziekolwiek :) ale gdziekolwiek nie znaczy tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻKO JEST CZASEM ROZMAWIAĆ, JAK SIĘ NIE WIDZI TWARZY, MOŻNA COŚ PRZECZYTAĆ I RÓZNIE ZINTERPRETOWAĆ... MAYBE SMAMA POKIEROWAŁAM NA WASZE FORUM, BO MIAŁA PYTANIA, NA KTÓRE MYŚMY NIE ZNAŁY ODPOWIEDZI, ŹLE JEJ RÓWNIEŻ NIE ŻYCZĘ.. ALE NIE MAM OCHOTY SIE TLUMACZYĆ, BO NIE CZUJE SIE WINNA. TO BYŁO MAŁE NIEPOROZUMIENIE, SAMA PEWNIE XLE ZROZUMIAŁAM JEJ WYPOWIEDŹ... sorki, nie zauważylam, że mi się caps wcisnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloguj się cwaniaku pomarańczowy jeżeli chcesz kogoś rozliczać za jego grzechy. A Wy dziewczyny po co się denerwujecie co ma być to będzie i nic tego nie zmieni?Po co te głupie kłótnie przecież one nic nie dają a tylko wprowadzają chore fazy na te forum. Życzę Wam powodzenia w starankach i jak najmniej stresów,bo to dzieciom szkodzi.Sama się denerwowałam to teraz mam nerwuska:):):),którego i tak bardzo kocham:).I Wy też będziecie miały nocki nieprzespane i będziecie patrzyły na to jak cząstka Was samych ślicznie się do Was uśmiecha lub pięknie śpi.Buziaki dla Was i dużo cierpliwości.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przecież to może być ktokolwiek. pisze sobie glupoty z nadzieją, że zaczniemy się kłócić... Po co się tym przejmować. Gusia, pownie Ci przykro, że ktoś Cię bezpodstawnie oczernia, ale może lepiej nie komentować i nie zauważać, a wtedy te osoby same zrezygnują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka, nic złego nie zrobiłas :) dobra lepiej pogadajmy o czymś milszym, Słońce wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jakaś dziewczyna, chyba nawet wiem która, z forum o przygotowaniach do ślubu. cos jej nie wyszło i takie teksty. najeżdżała nie tylko na mnie. uważała, że to moja wina, że jedna panienka się stamtąd wyniosła - zupelnie bezpodstawnie. namieszała strasznie, kilka osób sie przez to wyniosło z tamtego forum. i to tyle. tak więc sory dziewczyny, ze ją tu ściągnęłam... na maila mi nic nie wysle, bo pewnie bym ja po adresie poznała, więc sobie pisze w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:Estelka,Gusia,Gosiaczku,mayby,maklady,aniu,foli,asiu, paulo,basienko,iwonko.....chyba wymienilam wszystkie kobietki;)Iwonko,tak mi przykro z powodu testu..... Asiu dziekuje za porady,dzidzia za 3 miesiace;)Tylko ja jestem glupia i chyba za bardzo napatrzylam i nastawilam sie na plec dziecka wedlug kalendarz chinskiego:(Tak bardzo chce dziewczynke:)Grudzien,styczen i marzec odpada:(jestem glupia,wiem:( Estelko,mam nadzieje,ze te bakterie na dlugo u ciebie miejsca nie zagrzeja,bo ty zwyczajnie nie masz dla nich miejsca,czekasz na zupelnie innego,przemilego lokatora;)Wiec bakterie siooooooooooo:PWam juz bardzo podziekujemy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki! ja mam nadzieję że sobie pójdą - przeszłam na dietę antybakteriową ;-) jogurty, naturalne, kefiry (właśnie piję :-) ) , sok z cytyny, żurawina i minimum słodyczy. Ha, chciałam schudnąć a brakowało mi motywacji i proszę bakterie mnie zmotywowały ;-) a raczej przyszła fasolka mnie zmotywowała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko, a skąd Ci się to paskudztwo wzięło??? nie wiem czy juz pisałaś, mogłam nie doczytać... ciężko się pozbyć? cześć Nelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, znałazłam to w necie, może Wam się przyda Badania opublikowane w amerykańskim czasopiśmie medycznym New England Journal of Medicine wykazały bowiem, że najczęściej do poczęcia dochodzi w wyniku współżycia mającego miejsce w dzień owulacji (39,6 % poczęć), dzień przed owulacją (25,6% poczęć) oraz dwa dni przed owulacją (11,2%). Codzienne współżycie podnosi prawdopodobieństwo poczęcia do 37% (przy współżyciu co drugi dzień wskaźnik ten wynosi 33%). Zbliżenie pod koniec trwania objawu śluzu płodnego, gdy jest on najbardziej rozciągliwy i obfity lub gdy jest najmocniejsze odczucie mokrości; czasami (według badań hormonalnych) dniem jajeczkowania jest pierwszy dzień wysychania śluzu po dniu szczytu, a niekiedy owulację sygnalizuje jednodniowy spadek temperatury, poprzedzony kilkudniową obecnością śluzu płodnego, dlatego współżycie rano w takim dniu spadku temperatury może być bliskie owulacji. Również pierwsza podwyższona poranna temperatura (po dniach ze śluzem i dniach z temperaturą niższą) może wystąpić w kilkugodzinnym odstępie od jajeczkowania - współżycie rano w tym dniu może być również bliskie owulacji. Badania wykazały też, że dzień owulacji przeważnie wypada w bardzo bliskim sąsiedztwie dnia szczytu śluzu. Warto także nauczyć się obserwacji zmian w szyjce macicy - jej uniesienie się, miękkość i otwarcie są bardzo wiarygodnymi sygnałami zbliżającej się owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm....wyjasnijcie mi jedno,bo czegos nie rozumiem.Czy taki sluz \"bialko kurze\" jest oznaka owulacji?Czy brak tego sluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia, pojęcia nie mam! to są podobno tzw bakterie kałowe :-( występujące w jelicie grubym. W jakiś sposób przedostały się o układu moczowego?. Podobno bardzo łatwo zarazić układ moczowy e.coli, tylko nie bardzo wiem w jaki sposób i stąd (czyli z układu moczowego) prosta droga do pochwy. A że ostatnio coś mało jadłam jogurtów i kefirków, a smutki zajadałam ciachami, lodami i pieczywem, więc baktereie miały cudowne środowisko do mnożenia się. Ginka stwierdziła, że ławo to wyleczyć i 10 dniowa kuracja, oparta na globulkach robionych na zamówienie w aptece, pomoże. Ale czytałam, że różnie to może być. Ale jestem dobrej myśli i zakwaszam się, aby to świństwo zwiało ze mnie. No i rezygnuję ze słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a biorąc poprawkę, że plemniczki lubią przeżyć parę dni warto zacząć staranki tuż przed pojawieniem się śluzu - teraz tylko trzeba wiedziec kiedy się pojawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka, obrazowo mówiąc, powtarzam tylko to ca słyszałam niedawno na zajęciach przedmałżeńskich w poradni, im śluz bardziej przypomina białko kurze i jest coraz bardziej rozciągliwy, tym bliżej owu - a owu jest w dniu, kiedy śluz osiąga max w tych kategoriach :) rany, ale fachowe wyjaśnienia :D śmieję się sama z tego co piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydatne informacje... Ja tak naprawdę to nie do końca wiem, jak to jest z tym śluzem... Niby czuję kłucie jajnika przy owulacji, ale nie wiem, czy to jakiś moment przed owulacją, czy sam szczyt... W każdym razie mniej więcej wiem, kiedy to jest... A swoją drogą z tymi starankami to różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka, to szczyt sprawdzałam na usg jak mnie kłuło :) 3 m-ce z rzędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam, jak kiedyś powiedział "ooooooooo, widzę śluz płodnyk, czyli zbliża sie owulacja", więc pewnie faktycznie nadchodzi jak śluz osiąga swoje maksimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×