Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

no właśnie mamy przykład 3 razy ta sama wiadomość ale nie chciało mi się wysłać to klikałam wyślij i są efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Czuje się cały czas bez zmian, brzuszek od wczoraj pobolewa jak na @. Podeszłam dziś do swojego dotychczasowego gina, z pytaniem czy takie bóle to normalne-mam brać scopolan , no oczywiście luteinę i uwazać na siebie- bo czas okołookresowy jest najniebezpieczniejszy, ale tym razem muuuusi być u mnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Foli nie tylko w kuchni jesteś zakęcona ;-) hihihihi a ja lubię gotować i podobno mi nieźle to wychodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve u mnie wszystko dobrze, dzisiaj jest termin @ i nic sie narazie nie swieci na jej przyjscie...ale cicho sza:-p a u Cibie Kochana jak staranka❤️ Foli może AnA mnie wyprzedzi i pierwsza powie, jaka ma dla Was niespodziankę, nowinkę...AnA pracusiu to dla Ciebie👄, z balonikiem Foliku poczekaj , poczekaj...wolę mieć prezencik na imieninki....ale ja za Ciebie dzisiaj trzymam kciuki❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, cześć kochana!!! oczywiście, że będzie dobrze!!!!! i tylko dobrze i dobrze :-) poprosimy o te świezutkie fluidki i wiruski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, dobrze że podchodzisz optymistycznie, dziewczyny pisały że brzuch tak boli jak na @, zresztą moja szwagirka miała bóle brzucha i co chwilę mi mówiła że nie jest w ciaży bo boli ją brzuch i napewno dostanie. A kiedy miałaś termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Asieńko, dziękuję Kochana za zdjecia, bo chyba nie dziękowałam...❤️ przepraszam...:-p wypoczywaj i dbaj o siebie, bedzie dobrze, juz teraz musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki- staram sie myśleć, że będzie ok. :) Wybaczcie Kochane , ale jeszcze nie będę wysyłac fluidków, po pierwsze jeszcze to do mnie nie dociera , a po drugie nie chcę zapeszać i poczekam do potwierdzenia na usg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, będzie dobrze napewno, a liczysz się z bliźniakami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli- po cichu tak ;) , ale będę szczęśliwa jak zobaczę jedno pulsujące serduszko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będziecie mieli fajne święta w tym roku :) w trójkę albo w czwórkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja się powoli zbieram, naskrobię coś jutro albo w środę zależy kiedy wrócę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Estella mam znowu pytanie czy jak brałas luteine to miałaś przerwy w okresie/ Bo ja dostałam @ w piątek 25.11 w połowie dnia i tak krwawiłam bardzo do wczoraj do 15 apotem nic zupełnie bolał mnie tylko brzuch i dzis własnie teraz znow dostałam . mam tak juz 2 miesiąc a luteine biore 4 . Nie wiesz jak mam to rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, nie no ja tak to nie mam. 25 dc odstawiam luteinę i za 2 dni mam plamienie a potem właściwą @, Tylko jak pisałam w tym cyklu wyszło dziwnie, ale to bez luteiny i brałam silne antybiotyki na bakterie Iza a może umów się na wizytę do Novum, ponoć to fabryka dzieci ;-) okaże się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki Foli teraz sie uda !!!! buziaczki dla Ciebie Iskierko....czekam na dobre wieści od CIebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
No ja też ja tak biorę 25 dc ostatni raz a 28 dostaje @ ale takie konkretne nie plamienie a potem mam tą jednodniową przerwe i znow. A co Novium to kiedy najlepiej sie wybrac? w jakim dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Mam jeszcze pytanko . Skąd wy dziewczyny wiecie ze ten wiesiołek i syropek Guajazyl pomaga na śluzik? A czy inne syropki wykrztuśne nie mogłyby tez być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Bo właśnie serwuje sobie w tym miesiący ten zestawik mam nadzieje ze mi nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esetellaa
ja chciałam się wybrać tuż przed owulacją, myślałam, że jeszcze nie będzie tak dużego pęcherzyka. Pytałam w Novum i powiedzieli, żeby ma pierwszą wizytę umówić się własnie pzred owulacją, aby już zacząć monitorować owulację. I zabrałam ze sobą wszystkie wyniki hormonów, cytotologię jakie miałam czyli mój wybór padł na 9 dc i wybrałąm takiego gonekologa, który ma większość wizyt po południu, bo tak mi akurat pasuje i nie musze się zwalniac z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobietki,ja już po pracy i siup od razu do was ,by zobaczyć co się dzieje.widzę,że ana jesteś,myślałam własnie ,że dawno cię nie było z wami estelka nie martw się o pęcherzyk,że nie pękł.jeśli twoja otoczka jest normalna to nic nie musisz czuć przy pęknieciu diewczyny ja nadal na luteinie jadę.mam ją brac przez 10 dni.to oznacza że ona mi powstrzyma@ przed nadejściem i dopiero jak przestanę ją brać to mnie zaleje?dobrze rozumiem?czyli dopiero dostanę @w 32 dc?napiszcie proszę.teraz to już całkiem zagubiłam się w ,,znajomości\"mojego organizmu po tych wszystkich hormonach.nie znam swojego organizmu,nie podoba mi się to bardzo foli już pojechała ...powodzenia foli no iskierko jeszcze parę dni i imieninki hi hi a enigma u ciebie co tam nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ja ;-) Foli by się śmiała, ale już pojechała - szerokiej drogi!!! ja wyczytałAm na iinnych forach o wiesiołku, poteiwrdziła to ginekolog i zaleciła przyjmować A O SYROPIE TYLKO WYCZYTAŁAM, ON NIE MUSI SIE nazywac guajazyl ale ma mieć składnik wykrztuśny własnie ten co guajazyl posiada w swoim składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka ty luteine brałaś?napisz mi kochana coś od siebie o tym świństwie.jesem zła że dopiero jak dostanę @ to po skonczeniu szpikowania się luteiną i mój cykl będzie taaaki długi.czy czułaś jakieś bole @ przy luteinie i inne skutki uboczne(lawina pytan,przepraszam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik z tego co wiem to po odstawieniu luteiny @ powinna przyjść za 2-4 dni. ale u niektórych przychodzi i podczas brania (tu sie chyba jednej dziewczynie z forum tak przytrafiło) każdy organizm jest inny ja brałam luteinę od 16 do 25 dc i 27-28 dc przychodziła, niestety, @ a teraz to chyba zacznę brać wcześniej po owulacji, pewnie od środy i niewiem jak długo, ginka zadecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×