Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Sabra- prawda jest taka, że wiekszośc facetów trzeba za rękę prowadzić, zrób to , zrób tamto, myslę, że mu ten przestój przejdzie. Powiedź Mu, że lekarz chciałby zobaczyć przed inseminacją, jakie ma parametry- myslę, że pójdzie na badanie następnego dnia.;) Ja tez nie raz miałam takie wrażenie, że to tylko mi zalezy, ale porozmawialiśmy sobie szczerze i się okazało, że nie chciał o tym rozmawiać, by mnie bardziej nie dołowac. :) Foli- wiem cos na temat wkręcania filmów- nie jeden sobie juz wkręciłam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi zostały 2 tygodnie !!!!!!!!!!!!!!! Mam tremę, bo nie byłabym normalna, gdybym jej nie miała. Foli - trzymam kciuki nadal !!!! Wszystko ci się fajnie złożyło, więc ... nie kończę ... mam nadzieję, że wszystkim kobietkom zapaliła się lampeczka jak napisałaś jak było i w ogóle. Życzę CI !!!!!!! (wiesz czego) z całego ❤️ A poza tym chcę powiedzieć, że wkręcam sobie różne choróbska, bo niestety przyszedł TEN etap. Na szczęście już za 2 tygodnie zacznie się coś, co - mam nadzieję - wszystko wyjaśni i wyprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, niedłu wszystko się wyjaśni i zobaczysz prawda napewno będzie lepsza od tego co sobie wyobrażasz. A ja się miło zaskoczyłam tym że lekarz powiedział, że zrobi mi za darmo inseminację, to rzadkość chyba, fakt że on może sobie na to pozwolić bo jest szefem tej kliniki, ale na tle tego co się pisze na bocianie że tylu lekarzy i klinik jest nastawiona na kasę to taki miły akcent. A pamiętam jak czytałam na bocianie wypowiedź dziewczyny, która miała 3 inseminacje i nie wyszły, chciała in vitro a mój lekarz jej powiedział że da jej w prezencie czwartą i ma nie rezygnować no i się udało. Moze te darmowe są szczęśliwe? ale się pocieszam co? Jakoś mam nadzieję bardzo ze się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli - ja wierzę, że coś w tym jest. Poza tym - odnośnie wróżek. Dziewczyna z topiku \"Chcę mieć dziecko\" wysłała sms do wróżki z pytaniem, czy będzie miała pracę. Zrobiła to zanim zadzwoniła i poszła na rozmowę. Wróżka odpisała jej, że owszem, pracę ma w zasięgu ręki. I wiecie co??? Dzisiaj poszła do pracy !!!! Zbieg okoliczności czy coś w tym jest ??? Bo ja należę do tych co szybciej powiedzą \"Zbieg okoliczności\"... ale że aż taki ... szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Wymyśliłam coś w związku z nieobecnością Iskierki ... Czy zauwazyłyście, że Ana29 tez się nie pojawia ??? Przeciez ona ma z Iskierką kontakt gg ... więc ona pewnie wie, ale nie pojawia się profilaktycznie, żebyśmy nie ciągnęły jej \"za klawiaturę\". Mam nadzieję, że to tylko taka taktyka, by nas przetrzymać i że u Iskierki wszystko ok. Swoją drogą to się zastanawiam, dlaczego ona się nie pojawia, nie pisze ... czyżby nas opuściła naprawdę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonek, ja uwierzę we wróżkę, jak się spełni to wszystko, co wywróżyła kobietkom na tym topiku:) tzn, jak się posypią dwie krechy w tym roku;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, II krechy posypią się na pewno. Gdzieś tam niedaleko jest koniec tej drogi dla każdej z nas na pewno. Ja wróciłam od endo. Twierdzi, że u mnie wyniki wskazują, że jest raczej ok. Przyczyna jest prawdopodobnie po stronie męża. Byłam przy okazji u ginka, ten powiedział to samo, tylko zmartwiło mnie jedno: zrobił mi usg i raczej nie widzi na razie rosnącego pęcherzyka. Mam dziś 7dc, więc coś już chyba powinno być. Wyznaczył mi następną wizytę na wtorek, to będzie 11dc. Dziewczyny, czy to możliwe, żeby pęcherzyk jeszcze nie urósł? Co prawda on mnie pocieszał, że cykl bezowulacyjny może zdarzać się czasem każdej kobiecie i nie ma się co martwić. Nie wiem, czy to prawda... Jakiś czas temu miałam monitorowany cykl i wtedy owu była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka - gdzieś czytałam, że jeden na 3-4 cykle może być bezowulacyjny, a w innym miejscu, że w każdym roku przeciętna obieta może mieć tylko 4 realne szanse na zajście w ciążę, nie pamiętam, gdzie to było, ale utkwiło mi w pamięci, więc ... może akurat ten cykl taki będzie. W 7 dc powinno coś faktycznie być, powinien już jakiś dominować ... Kiedyś miałam usg w 6 dc i był pęcherzyk dominujący ... a w ogóle to chyba równo jedziemy, bo ja mam 8 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ale fajnie Ci sie ułożyło. Dobrze, że na siłę Ci tej inseminacji nie robili. Jestem przekonana, że to są dobre znaki i wszystko jutro się uda. I Ty patrzę masz inne podejscie do tego niż poprzednio. Jesteś wesoła i widać naprawdę Twój entuzjazm. Jutro Będziemy miały fasolkę. !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannka, moze będziesz miała owulację dopiero w 20 dc i wtedy to jest ok, poczekaj do 11 dc cyklu wtedy się okaże czy rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, oby oby :) lepiej już nic nie mówię bo potem rozczarwanie będzie duże, jutro się okaże czy wyniki się poprawiły i wtedy będę mogła ocenić realnie nasze szanse. Muszę kończyć bo czas na mnie jescze do rodziców na obiadek i do Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam do 11dc, ale owu zawsze mam raczej ok 13-15dc. Nie chciałabym, żeby ten cykl był z góry stracony:-( Nie mam już tak dużo cierpliowści. Ale będzie, co ma być. Dzięki dziewczyny za info. Sabra, ja też jestem jakoś bardziej czynnie zaangażowana w walkę o dzidzię niż mój mąż. On oczywiście chce, ale czasem muszę nagadać się, obrazić się, żeby ruszył się w tym kierunku. Dlatego martwi mnie, że przyczyna leży prawdopodobnie po jego stronie. Ja jestem dużo bardziej zdyscyplinowana w tym względzie i już wolałabym sama chodzić po lekarzach. Może zresztą to jak mówicie jest trudniejsze dla facetów. Nie wiem... Sorki za pesymizm, ale czuję się zmęczona i udręczona tym wszystkim. Taki mam teraz etap. Mam nadzieję, że szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Foli...... to moze być dobry znak:) mam taką nadzieję:) A jak wrócicie to będziesz mogła sobie odpocząc przez weekend:) Joannka.... nie martw sie ze to moze będzie wina męża.... Aczkowliek w 7dc gin powinien zobaczyc juz pęcherzyk.. jesli go nie zauwazył to moze rzeczywiscie okazać sie ze ten miesiac będzie bez owu... Ale nie załamuj sie , ja wówczas zrobiłabym badania hormonalne- z krwi- robi sie je w okolicy 4 dc....podczas @ i z tych badan moze wyjsc dlaczego nie masz owu..... i na tej podstawie gin wysyła na dalsze badania:) Głowa do góry:):):):):) A ja juz prawie za tydzien będę robniła test:):):):) Ale jestem gupia:P teraz sie cieszę a potem będę plakać:( Ale trudno...... Dzisiaj z męzem idziemy na tą polską komedię Tylko mnie kochaj..... Rano robiłam rezerwację a tam prawie full ..... szok Foli raz jeszcze 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie .... ja to zwariowałam.......:P posłałam sms do wróznki:P to przez Ciebie Zabajonku:):):):) i zapytałam \"Kiedy urodzę dziecko\" hihihihihiihih.... czekam na odpowiedz:) Ostatnio jak posyłałyśmy hihihi to powiedziala ze pod koniec tego roku..... ciekawe co dzisiaj odpisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, też chciałabym obejrzeć tę komedię, już dawno nie oglądałam czegoś lekkiego:) ale u nas jeszcze nie ma:( ciekawe, co Ci wróżka napisze;) tak mi się chce już weekendu, że mówię Wam... ten tydzień w pracy był dla mnie ciężki, mam nadzieję, że następny będzie troszkę swobodniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........17.12........28...........14.01.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....6 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Enigma. Ja miałam robione badania hormonalne w pierwszej i drugiej części cyklu jeszcze w lipcu. Wtedy wyniki oprócz podwyższonej prolaktyny były idealne. Może od tego czasu się pogorszyły? Zobaczę, co będzie we wtorek na usg. A mnie od tego mrozu rozbolała głowa, chociaż miałam czapę. Spadam chyba do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będę miała troszkę odsapki. Nieplanowana może więcej pozytywów mi da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam fotki do Asiulka, Enigmy, Foli, Beti, Zabajonej, Iskierki Nadzieji, Estelli, jeśli ktoś jeszcze chciałby zdjęcia Tomaszka to podajcie maila bo więcej nie mam, wysłałam tylko do tych które miałam zapisane! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisała: \"Moja droga ,widze jak w najbliższym czasie będziecie dązyć do poczecia dziecka...../ a co ja niby teraz robię?:P/ to jaknajbardziej wam sie uda, pisana Wam jest 2 dzieci.....\" no to posłałam jej kolejne pyt: Czy jestem w ciązy?....:) Ciekawe co odpisze? czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odpisała 2 raz:( Niestety nie widze by miało to zdarzyc sie juz teraz karty jeszcze nei wykazująna to by była pani w ciązy Ale ta sytuacja moze sie juz w najblizszym czasie zmienic najblizsze 3 miesiace będą dla was korzystne..... chyba juz jej nie lubię:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! Enigma Ty się ciesz, że Ci napisała, że w ciągu 3 miesięcy zafasolkujesz. Jak ja jej w ostatnim cyklu zadałam pytanie \"czy jestem w ciąży\" napisała mi, że w ciągu 3 lat będę...ale mam to w nosie. Ważne , że będę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu - Tomcio to istne cudo!!! piękny i taki kruchutki, do zacałowania :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.01........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........17.12........28...........14.01.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Foli, kciuki mocno zaciśnięte, wszystko dobrze wróży Enigma nie wierz w bajki jakiejś wróżki, Ty przecież już jesteś w ciąży:) A ja dzisiaj już padam na pysk, nie dość że jakaś chora jestem to jeszcze muszę pracować po 10 godzin bo tyle zamówień mamy:( ale powiedziałam ze jutro nie przyjde, niech sobie robią co chcą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×