Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Dzieki Estellko :) Ty niedługo teZ takie cudo bedziesz miala :) Nie wiem czy już to słyszałyście ale jakaś jeb*** ku*** wyrzuciła tygodniową Julkę na śmietnik, mała miała tylko pieluszkę i była zawinięta w worek, znalazł ją jakiś facet który usłyszał jej płacz, a w nocy było -20C co za podła i bezstialska matka, na szczęście jest już w areszcie! Takie to powinni powybijać od razu! zabiłabym sukę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Trzymaj się i kuruj się, wracaj do zdrówka aby fasolka się u Ciebie ładnie zagnieździła :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, Sysiu to koszmarne! aż mi się nie chce komentować. A jednak napisałam drugi raz do wróżki, alez ona ma wyobraźnie ;-) \"Kart widzą jeszcze wiele zmian w Twoim życiu osobistym, abym mogła je lepiej zinterpretować. Przyszły rok będzie dla Ciebie zdecydowanie bardziej płodny i możesz twdy wykorzystać ten czas, bo karty widza powodzenie i możesz mieć jeszcze dziecko\" co znaczy \"jeszcze\" -? za stara jestem ;-) Andzia, marsz kurować się do łóżka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! i dalej \" w Twój partnerski układ może wkraść się tzw.trzecia osoba. Niewątpliwie będzie to niełatwa próba dla związku i zweryfikuje siłę Waszych uczuć\" o rany, chyba nie chcę aby ta wróżka dalej do mnie pisała - jeszcze się okaże , że mam jakiegoś gacha, albo mężuś ma kochankę ;-) no to moje drogie - przyszłość w oczach wróżki ;-) ten rok spędzę i ja i mój mąż na poszukiwanie kochabków i wzajemne zdradzanie się, a jeśli przejdziemy tą próbę, to w przyszłym roku zajde w ciążę ;-) ciekawe czy z mężem czy z kochankiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i dalej...nono, zaczyna się robic ciekawie \"decyzje, o których postanowicie doprowadzą do Waszego rozstania, ale proszę sie nie martwić gdyż niedługo po tym poznasz kogoś ciekawszego. W tym roku w Twoim związku zapadnie kilka poważnycg decyzji na przyszłość. Popatrzysz na świat jako na miejsce, w którym możesz odegrać aktywne role\" o co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skąd Wy wytrzasłyście tą wróżkę:) Niezłe jaja wypisuje hi hi hi. Może ja też mam gacha na boku i jeszcze o tym nie wiem;) Ide się położyć bo jakaś gorączka mnie dopada:( buuu nie cierpie być chora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, łykaj prochy i kładź się do łóżka - wygrzej się , wypoć i pośpij. ja mam dopiero mieć gacha, no, no...tego bym się po sobie nie spodziewała ;-) ale już ostrzegłam męża, żeby zaczął sie pakować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki:) Ale prochów wolę nie łykać, lepiej dmuchać na zimne;) Już sobie zaparzyłam herbatkę z lipy. A teraz już poważnie spadam. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu- marsz do łózka, wapno, rutinoscorbin i miód!!! Estelko- no to wrózka chce Wam życie poprzewracać do góry nogami. Mnie chyba z 8 lat temu kolezanka wyciągnęła do wrózki. Usłyszałam, że moje Kochanie to diabeł, ja że będę miała wypadek samochodowy - i co- wypadku żadnego tfu tfu nie było , z moim Kochaniem jesteśmy bardzo szczęsliwi i nc sie z tego nie sprawdziło.:P Sysiu- jeszcze nie odebrałam poczty, bo mi coś outlok szaleje, ale bardzo dziękuję. A o tej...... pip pip, co zostawiła to dziecko to nie bede komentować , bo za bardzo się odrazu denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuu, że takie bestie jeszcze chodzą po tej ziemi!!!! Boże, widzisz i ne grzmisz!!!! Jak słyszę o takich sytuacjach, takich bestialstwach - a w szczególności dotyczących maleńkich noworodków i .... (sory za zestawienie, ale tez mnie rusza jak cholera) ... zwierzątek, to mi się nóż w kieszenie otwiera. Są to bezbronne istoty, żywe, potrzebujące miłości matki i ojca ... a tymczasem taka \"matka\" co robi ???? I czyż los jest sprawiedliwy wobec kobiet, które pragną dziecka, są w stanie przelać na nie całą miłość świata, a nie mogą. A \"patologie\" się mnożą - a teraz to już tak będzie na potęgę, w końcu becikowe dostaną w łąpę ... ... a biedne dzieci ... Jezu, nie mogę normalnie ... no nie mogę pojąć, jak można być takim \"bydlakiem\". Sorki, że tak się wypluwam, ale nie mogę, biedne dziecko !!!!!!!! mam nadzieję, że trafi do dobrej rodziny, która ją pokocha bardzo mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....6 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........17.12........28...........14.01.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........04.01........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to takie kobiety które nie chcą lub nie mogą z różnych przyczyn wychować dziecka to powinny zrobić tak jak to było gdy ja leżałam w szpitalu, babka którą przyjmowali na oddział w tym samym momencie co mnie tylko że ją do porodu to było jej 7 dziecko i jak się potem dowiedziałam to zostawiła je [to była dziewczynka] po urodzeniu w szpitalu i oddała je do adopcji, jednak takie dziecko zostaje w szpitalu przez 6 tygodni bo tyle trwa szok poporodowy w razie gdyby matce dziecka sie coś odwidzialo to ma prawo w ciagu tych 6 tygodni wrocic po dziecko a jesli nie to zrzeka sie praw do dziecka, jak zobaczyłam ta małą, taką śliczną dziewuszkę to ją wyzwałam tą francę ale potem pomyślałam że chociaż dobrze zrobiła bo ktoś inny zapewni jej dom i przyszlość a nie na przykład wyrzuci na śmietnik i skaże to biedactwo na śmierć! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko Boże jak ten czas leci to już wnet 13 tydzień, coraz to bliżej porodu! JUPI :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) Tomcio jest słodziutki ❤️ ❤️ ❤️ Taki kochaniutki:):):):) gratulacje dla mamusi:) estellko ,widze ze Cię zaraziłam wrózką:P ALE TA WROZKA TO OSZUSTKA!!!!!!!! J tez wtedy co Ty posłałam jej sms i powiedizal ze urodzę pod koniec tego roku:P a dzisiaj ta cholera ..bo wysłalam kolejnego smsa:P to napisała mi ze urodze w 2007 na przełomie maja i marca:p[ hihihihiihihhiihih A moja kolezanka tak sie zaraziła tymi smsami ze posłała chyba z 10:P i tamta za kazdym razerm pisała jej nowinki bardzo pozytwyne:P I tak sie ubawiłyśmy ze szok.... bynajmniej moja kolezanka miala dobry humor dzisiaj:) A filmik Tylko mnie kchaj bardzo polecam..... muzyczka w filmie sliczna:) filmik zresztą tez słodki:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ... .no jakbym była w ciązy to byłby cud:) cos mnie dzisiaj pokłówa jajnik ,dzisiaj 18dc ..ale nie szukam przyczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa na tej stronce co wczesniej podałam link jest super opisany tydzień po tygodniu ..ciązy:_) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 No i chyba dopadło mnie na dobre, ale już mi sie nie chce leżeć bo z tego mnie zaczęła głowa boleć. Enigma mnie wczoraj też bardzo bolały jajniki, myślałam że to przez chorobę ale dzisiaj rano (po przytulankach;) ) wyleciało coś czerwonego:( nie wiem co to bo na @ to cholera o dużo za wcześnie. W każdym razie ja już na fasolkę w tym cyklu nie liczę. Muszę iść do gina w najbliższym czasie, bo jak @ maiła być to prawie jej nie było a teraz środek cyklu i takie rzeczy:( Pozdrawiam, miłego weekendu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Andzia;) Ja wczoraj miałam 18dc i stak mnie bolał ze ło matko boska:P położyłam sie do łózka.... tak skrycie sobie pomyślałam ze moze jajeczko sie zagnieżcza:P bo jak czytałam na tym wczorajszym linku to własnie pod konec 3 go tygodnia ...schodzi do macicy i tam sie zagniezdza:) Andziu ...kto wie moze to czerwone co było u Ciebie to moze wynik zagniezdzania???? ponoc czaseem krewka ..plamienei sie zdarza:) Najważniejsze ze mamy same pozytywne myśli:):):):) i tak trzymac:) No foli chyba teraz jest w trakcie zabiegu.... foli Jestesmy z Tobą ❤️ i jak wrocisz to szybciutko sie zamelduj:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa z tego wszystkiego to wczoraj wioeczorkiem zmierzyłąm temp w buzi i miałam 37,1..ale to nic nie znaczy bo po owu temp wzrasta i utrzymuje sie do @ .No ale ja zawsze mam inskie temp ....:) A dzisiaj rano jak chciałam zmierzyc podczas strzepywania termometru walnęłam nim o paznokcie:P i mi sie zbił:(:(:( tzn pękł:( Znaczy to ze nie bede mierzyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Enigma:) No to mi troche nadziei dałaś, teraz będę cały czas myśleć. A tak w ogóle to już mi nic nie leci (na razie) To wyleciało razem z.... no wiesz:) mam nadzieję ze TO nie było krwawe. Cholera i co tu myśleć, głowa mnie boli od samego rana buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też zmierzyłabym sobie tempke ale od paru dni mam podwyższoną z powodu chotóbska, więc to nie ma sensu. Mam nadzieję że to plamienie nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia...a nie masz jakiejs nadzieji ze fasolka jest juz w Tobie od ubiegłego cyklu???? Bo wkońcu mialas tylko plamienie????? Ja tam bym jeszcze dzis zrobila teścik:) A za tydzien to ja robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma nie mam żadnych przeczuć i myślę że nawet w tym cyklu nie będzie test potrzebny bo po prostu @ przylezie. Przed chwilą byłam w ubikacji, jednak mam to plamienie:( czyściutka czerwoniutka krew. Nie jak @ bo to takie słabiutkie jest, ale jak to zwiastun @ i ta cholera jutro przylezie to już nie wiem co zrobie bo dziś dopiero 18 dc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×