Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość AlicjaY
Róża mnie piersi już w ogóle nie bolą a przestały mnie bolec jakoś tak chyba około 10 tygodnia czy cos takiego. Także nie masz się czym martwić. A urosły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana nie ma za co :) Alicja właśnie, ja jestem prawie w 11 tyg i tak od 10 nie bolą mnie, czyli nie mam sie co martwić:). Fajnie z tym serduszkiem, ja też w 14 tyg idę na usg i może tez usłyszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaY
Tak z tymi piersiami to tak jest u mnie też. Raz są pełne i ciężkie. Raz takie normalne i nawet zaczynam się martwic czy nie za małe i czy już nie urosną. Ale już się przyzwyczaiłam, ze ciągle coś się zmienia i to jest normalne. A USG mam w przyszłym tygodniu w środę - już nie mogę się doczekać. Serduszko słyszałam przez takie jakieś urządzenie do podsłuchiwania dzidzi. Hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, najpierw do Estelli, kochana wyluzj się a i owszem, ale proszę się nie poddawaj i nie rezygnuj, nie wyglądasz na babkę, która się poddaje, proszę nie rób tego już tak daleko zaszłaś!!!! Mąż cóż, kocha Cię do szaleństwa a teraz dopadło go jesienne zniechęcenie. Jeszcze raz luz ale zero przerw w leczeniu. Sysia fajnie ze już jestes w domku. Jednak nadal martwię się co z Moniką, jakby była w domu to na pewno by napisała, Monia odezwij się proszę!!!! Zabajona, luteina nie wpływa na ew. zakłamanie owu, ja brałam i pięknie moja maszynka pokkazała owu i wtedy też zaszłam w ciąże. Wczoraj byliśmy u gina i oglądaliśmy Maleństwo: 1. duży ten mój skarb - 30 mm i znalazł się od razu, 2. bije już jego serduszko, roztkliwiający widok, 3. ruszał się!!!! machał też delikatnie rączkami, extra widok Dostałam 9 dni zwolienia, więc będę pisać do Was z domku. Buziaki dla Was Babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia moje gratulacje, ja mam nadzieję że jak pójde za dwa tygodnie to tez już będzie biś serduszko - juz właśniewie nie mogę sie doczekać !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaY
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce............08.09.05.......urodzila ............Ige Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........2kg..............?.............81cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........5kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.05......?..................?..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluś, na pewno za dwa tygodnie masz jak w Banku, zesztą jak widziałam mojego pierwszy raz to był fasolką a wczoraj miał już kształciki dizdziusia i fajnie się ruszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kobietki. Wierzę, że moja ginekolog wie co robi, skoro kazała mi brać od 5 dnia cyklu do 28 dnia cyklu, to jakiś w tym cel jest. Przede wszystkim jego wyregulowanie. No i pozbycie się tych paskudnych plamień. A że luteina tez jest lekiem na cykle bezowulacyjne, to może pomoże urosnąć pęcherzykowi i pęknać mu wtedy kiedy trzeba. Zobaczymy, będę testowała i zobaczymy kiedy i czy mam owulację (choć i testy mogą zawieść).A jak hormonki przestana buzować, to zobaczymy. Staram się nie wynajdywac kolejnych schodów, choć to tak trudno. Boję się, ze długa droga przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........9468294 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.09.......34...........29.10..............14m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............4.09.........28-33....ZAWIESZONA........11 m-cy.......W-WA Estella ..............26.09.......27...........23.10..............12 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.10........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA IV NICK...................miejsce spotk...........................termin spotkania Mia26..... ...........mogą być te okolice W-wy............. paula23........... .. bliżej Poznania??????? .................. tu Kasia..............cała Polska............................... MYSZKA75............Wrocław................................. Emika .... ...........cała Polska.............................. Estella ...............w jakimś ładnym miejscu ............im szybciej, tym lepiej Dorota27.............Wrocław.................................mi kazdy pasuje olala..................W-wa, Poznań, może u mnie??? ..... sylwia19..............okolice Wawy, płd Polska............ Joanna...............najchętnie W-wa....................... Silve26...............okolice Wawy............................ Ana29................W-wa, albo jak wiekszość zadecyduje..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, wiesz dziewczyny wcześniej skarżyły sie na te testy owulacyjne, więc żebys przez nie ylko stresu nie miała, moze lepiej mierzyć temperaturkę???? cześć Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Słuchajcie, a możliwa jest owulacja w 6-7 dc? Pytam, bo mam objawy jak tydzień przed @ a to dopiero 12 dc. No, chyba że po tym odstawieniu tabletek organizm mi zbzikował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście Anka, owu jest mozliwa w takim terminie, mało tego nawet podczas miesiączki. Ja zaszłam w cyklu gdzie owu była w 9dc, pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu - z pewnoscią temperaturka jest lepszym wyznacznikiem, ale przy założeniu, ze nie złapie się jakiegos przeziebienia, czy w ogóle czegoś, co ja tez zafałszuje. Kupiłam testy od ewy.analityk - sporo dziewczyn je chwali, bo wyniki jej testów pokrywały się z aptecznymi - choć wiadomo - to nie reguła. Jak już kupiłam to spróbuję, choćby po to by wiedziec jak to działa :) A co jedno wam powiem to to, że mam silne postanowienie wyluzowania. Po prostu muszę przestac myśleć i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gonia :) Problem w tym, że sama nie wiem, co się dzieje... Właśnie ostatnie przytulanka były w 6d i od tamtej pory słomianą wdówką jestem bo mój W w delegacji, tak więc ciąża odpada, ale... W weekend wszystko było ok, a od poniedziałku kłucie w brzuszku, do tego 2 dni podwyzszonej temperatury myślałam, że grypa mnie bierze, ale nic się nie wykluło i temperatura przeszła...). W dodatku ciągle mam dziwne uczucie, że zjadłam za dużo (ja to nazywam żołądek w gardle ;) ), chociaż jem chyba nawet mniej niż zwykle... Na początku myśłamam, że ten brzuch to boli przez owu, ale za długo to trwa, bo już 4 dni, a zwykle po 2 dniach ból przechodzi. No i nic innego mi do głowy nie przychodzi jak tylko @, ale dziwne to wszystko... @ około 14 dc? No nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka wg mnie miałaś owulację teraz, kłucie to oznaka, podwyższona temperatura też, a boleć może przed pęknięciem pęcherzyka i po też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myśle, że to owulacja. Ja teraz jestem w 6 dc i tez mnie kłują jajniki, a przecież w ciązy nie jestem, myślę, że po prostu w jajnikach zaczyna się coś dziać, może powoli rośnie pęcherzyk i stąd te wyczulenie. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie macie rację. Ale skoro to owulacja, to znaczy, że jak jutro mój Skarbulek wróci, to możemy działać... HHHmmm, chyba że już po owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve I tabelka jest źle skopiowana, dzisiaj niestety nie mam juz zcasu poprawiac uciekam do domku buziaczki dziewczynki miłego popoludnia - do juterka papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki, przepraszam od razu nie miałam kiedy przeczytać wszystkich stron...:O chciałam tylko coś powiedzieć Estelli. Estelko, nawet jeśli nie masz sił i rezygnujesz z leczenia, to nie rezygnuj z bromergonu!!!!! to jest lek który ma Ci ustabilizowac prace przysadki, nie można go odstawiac kiedy się chce, moze sie czepiam, ale jestem bardzo przeczulona na tym punkcie. Jesli go odstawisz możesz sobie zaszkodzić Kochana. Zrobisz jak będziesz uważała. Ja brałam przed ciążą bromergon 6 lat i po ciąży tez pewnie będę musiała, jeśli nie chce sobie wyhodować mikrogruczolaka... Trzymam kciuki żeby się udało bez leczenia. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Dziewczyny dzięki za wypowiedzi. Już sama nie wiem co z tą prolaktyną, może coś nie dosłyszałam. Najważniejsze, że gin powiedział, że prl w normie. A na estradiol pójdę w 1-3 dc, powiem, że mi tak kazał. Jakoś chyba Wam bardziej ufam! Do Zabajona! Ja właśnie też kupiłam testy od ewyanalityk. Robiłam je tak jak było napisane, cały czas wychodziło brak owu. Następnęgo dnia poszłam do gina i na usg zobaczył pęknięty pęcherzyk!!!! Czyli już po owu. Możesz spróbować z testami, ale u mnie nie wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, skopiowałam tabelke z Tobą - ostatnia nie była najaktualniejsza. TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce............03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........2kg..............?.............81cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........5kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......?..................?..............? Paula23........Poznań............06.06.06........?...............?...........? AlicjaY Tobie tez oczywiście poprawiłam, mam nadzieję, ze wszystkie ujete!!! Zabajona, a moze polecę Ci Bioself (maszynka do określania płodnosci), pewnie niezadrogo mozna go kupić na allegro, ja tę rzecz sobie mega chwalę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×