Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cześć ja tylko na chwilkę, uaktualniam tabelkę, robię sobie odpoczynek od forum i dlatego mnie nie ma, u mnie torbielka pięknie sie wchłonęła, i czekam na listopad na badanie HSG, nie mam już siły myśleć i w ogóle chyba tylko modlic mi się pozostało by było wszystko ok z moimi jajowodami i bym niedługo zaszła w ciążę- innego wyjścia nie widzę. TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.09.......34...........29.10..............14m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............28.09.........28-33............12 m-cy.......W-WA Estella ..............26.09.......27...........23.10..............12 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.10........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Trzymam za Was kciuki i oczywiście odezwę sie niebawem Buźka kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika ja też najprawdopodobniej będę miałą w listopadzie hsg i jak ostatnio poczytałąm o tym badaniu to wcale tak źle to nie wygląda :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj macie 100% rację dziewczyny, ja nie nawidzę rozstań, wtedy odczuwam taki ból, tak jakoś żyć mi się nie chce, tęsknota niby dobra ale jaka ciężka :( :( :( wtedy czuje się bardziej że się kocha a mój ukochany jest tym pierwszym, jedynym i pragnę by był już tym ostatnim :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA IV NICK...................miejsce spotk...........................termin spotkania Mia26..... ...........mogą być te okolice W-wy............. paula23........... .. bliżej Poznania??????? .................. tu Kasia..............cała Polska............................... MYSZKA75............Wrocław................................. Emika .... ...........najlepiej Warszawa..............szybciutko :-) Estella ...............w jakimś ładnym miejscu ............im szybciej, tym lepiej Dorota27.............Wrocław.................................mi kazdy pasuje olala..................W-wa, Poznań, może u mnie??? ..... sylwia19..............okolice Wawy, płd Polska............ Joanna...............najchętnie W-wa....................... Silve25...............okolice Wawy............................ Ana29................W-wa, albo jak wiekszość zadecyduje.............. Foli🌻 dziękuję za wsparcie, ja muszę przyznać że boję się tego badania HSG, słyszałam o nim od sąsiadki i w ogóle chciałabym bym nie musiała go robić, no ale jak trzeba to mus Paula🌻 przepraszam, ale z tego roztargnienia zapomniałam złożyc Ci serdeczne gratulacje, cieszę się bo skoro tak długo się starałaś to może i nam sie uda, a mogłabyś w skrucie przypomnieć czemu tak długo sie starałaś? co było przyczyną. To pokrzepiające że są osoby które dłużej się starały i już im się udało- mam nadzieję że i my się doczekamy, bo mi smutno na serduszku jak tak patrzę i w około widzę dziewczyny w ciąży lub z wózkami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u swojego ginekologa i pogadałam z nim, mam przyjść 13.10 tak jak byłam umówiona na USG z kopią wypisu ze szpitala, wtedy powiedział że zbada bardzo dokładnie szyjkę macicy jaką ma długość i czy nie przepuszcza nic (tj on to powiedział) od stony dzieciątka jak sobie tam patrzy :) :) :) lubię tego swojego gina on chociaż wszystko mowi co się dzieje a nie to co inni nic nie mówią , a także zrobi mi USG więc może się dowiem czy mam swojego synka czy dziewczynkę ;) ;) ;) Mam nakazane leżenie i czytanie książek :D a także nakazał mi detox czyli zero przytulania :D zresztą detox sam się jakoś już zrobił :D :D :D DAMY RADĘ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawa to żeby zrobili coi badanko czy nie masz jakiś bakterii przed hsg no i znieczulenie dobre, na wypadek zrostów bo podobno tylko wtedy boli. Moja koleżanka miala 3 razy i nie było tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, chyba jak są problemy w ciąży to się o tym nawet nie myśli, najważniejsze jest dziecko, ale określenie \"detox\" mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas aktualizować tabelkę :) 🌻 TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce............03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........5kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......?..................?..............? Paula23........Poznań............06.06.06........?...............?...........? TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelkę mi zjadło :D TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak ostatnio mam mało czasu żeby tu zajżeć.....witam CIe Foli....echhhhh jakze ja sie ciesze ze już koniec tygodnia i weekend !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc AnA dzięki Słońce, dobrze sie czuję mały tam na dole figluje a tak to wszystko ok, musze posprzątać i potem będę lezakować :) Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysia - tylko się nie przemęczaj. ja wiem - ciąża nie choroba, ale lepiej uważać. no oczywiście zetrzeć kurze, czy zmyć naczynia to nic męczącego, pod warunkiem , że się nie skacze przy tym :) może poczekaj na swojego micha i niech on przejmie częśc obowiazków. no wiesz, po tym co przeszłaś lepiej uważaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia,właśnie żadnych większych porządków, teraz masz wymówkę, wykorzystaj to :) Jak się dzidzius urodzi to się jeszcze nasprzątasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu Ty masz leżeć do góry brzuszkiem i odpoczywać odpoczewać odpoczywać !!!! słyszałaś co mówił lekarz nie przemęczaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu dostosuj sie do zaleceń lekarza - lez i odpoczwaj jak najwięcej. sorki dziewczynki ale tak pobieżnie przeczytałam - nie mam za bardzo czasu dzisiaj - bleee ale nadrobię to. Emiko - ja się starałam ponad 17 m-cy i robiłam w sumie ostatnio badanka i do konca nie wiadomo co u mnie było przyczyną ta długich starań. W tym cyklu co konkretnie wzięłam sie za badanka to akurat aszłam w ciążę. Może to była jakaś blokada psychiczna, bo miewałam wieeeelkie doły, a w tym cyklu jakby odpuściłam zaczęłam robić ze spokojem badanka, a 10 października byłam umówiona do kliniki leczenia niepłodności ;) ale teraz to juz niepotrzebne. Dziewczynki zycze wam spokojnego weekendu wypoczywajcie - zwłaszcza ty sysiu i pozostałe ciężarówki!!!!!!! Ja zaczynam juz weekend - nie cche mi się juz tu siedzieć. Asiulku napisz mi co u gina i powodzenia w poniedzauiłek - trzymam za ciebie kciuki!!!!!!!! - buziaczki papapa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho jakoś... Ja jeszcze 28 minutek i do domku uciekam. Jakoś tak przyjemnie dzień dzisiaj zleciał. Wsyztko pozałatwiane, żadnych zaległych spraw... Miły weekend się szykuje zwłaszcza, że W juz w domku będzie :):):) No więc miłego, drogie Panie, do usłyszenia w poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho jakoś... Ja jeszcze 28 minutek i do domku uciekam. Jakoś tak przyjemnie dzień dzisiaj zleciał. Wsyztko pozałatwiane, żadnych zaległych spraw... Miły weekend się szykuje zwłaszcza, że W juz w domku będzie :):):) No więc miłego, drogie Panie, do usłyszenia w poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, to fakt muszę się teraz oszczędzać ale jak ja nie posprzątam to nikt tego za mnie nie zrobi choć mój kochany już mi pomaga, a to pranie rozwiesi albo kurze zetrze, kochany jest! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki !!! Suzinka w dalszym ciągu przebywa w szpitalu i dostaje antybiotyk dożylnie. Skurcze, twardnienie i ból brzuszka nie minęły. Dzisiaj rozmawialiśmy z ginem i stwierdził, że póki te dolegliwości nie miną to żonka nie ma co myśleć o opuszczeniu szpitala. Z maleństwem wszystko w porządku. Pozdrowiłem żonkę od Was i bardzo cieszyła się. Pozdrowienia od niej dla Was. hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Suzinka, współczuję jej leżec w szpitalu, nie jest to przyjemne ale najważniejsze że dzidziusiowi nic nie jest. Trzymamy kciuki, dziki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko Kochana trzymaj się musisz być dzielna, wypoczywaj, uwierz mi to pomaga, choć nie chce sie leżeć to jednak trzeba bo tutaj chodzi o zdrówko dzidziusia! Buziaczki dla Ciebie i dzidzi! 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Dziewczyny gdzie wy sie podziewacie? Cisza tu jak nie wiem! Odezwijcie sie! Mamy wiadomości o Suzince! A was nie ma! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) ostatnie dwa dni miałam bardzo zapracowane i niestety do Was nie zagladałam a tu tyle napisałyście:) Dziś jestem juz wykończona ale postaram się nadrobić zaległości. Pozdrwiam:) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :D Witajcie Sysiu, Judytko. Tylko Sysiu- nie przemęczaj sie za bardzo!!!!!!! 🌻❤️👄 Dziękujemy Mężu Suzinki- za wieści , proszę Ją od nas mocno pozdrowić i życzyć szybkiego zdrówka i wyjścia ze szpitala. Emiczko- przyznam Ci się szczerze, że ja też zaczynam dojrzewać do odpoczynku od kafe. Mała przerwa- chyba też mi dobrze zrobi. Jestem już zmęczona bieganiem do lekarza, mysleniem. Od nastepnego cyklu robie sobie wypoczynek i wrzucam na luz. We wtorek bede miała HSG, biocenoza wypadła ok a w listopadzie- luz - i z kafe i z lekarzem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jak ja mam to rozumieć czy Ty chcesz nas opuścić na jakiś czas??? Weź napisz bo się przestraszyłam już 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×