Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Dzień dobry !!! witam wszystkie dziewczyny......niezmiernie sie ciesze Sysiu że jesteś juz w domciu i że wszystko jest dobrze pozdrawiam Cię......zaczynam od kawki i zabieram sie za praca, odezwe sie jeszcze dziś do Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka, sprawdzam jeszcze na internecie ale kurczę nie mogę znaleźć w sprayu wyskakuje bioparox. Mam nadzieję że nic nie pomieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... Rano jak zwykle pędziłam jak szalona do pracy, żeby poczytać co u Was, no i przez godzinę nie mogłam sobie z komputerem poradzić. Złapał jakiegoś paskudnego wirusa i co jakiś czas buntuje się i przestaje pracować... Ale w końcu się udało ;) Sysiu, super, że już w domku jesteś. Odpoczywaj i zbieraj siły. A dzisiaj już piątek, czyli po pierwsze ostatni dzień w pracy, po drugie pierwszy dzień weekendu, no i po trzecie moje Kochanie wraca dzisiaj w nocy z delegacji :):):) Szkoda tylko, że w tym ostatnim dniu tak strasznie czas się duży... Ściskam Was i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też znam, jak nie duomox, to może mi da bioparox?? ja poprostu nie chcę tabletek!!! wolę jakiś spray, sama rozumiesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka, boję się że pomyliłam się z bioparoxem. czytałam teraz na internecie i duomox wyskakuje mi tylko w tabletkach za to w sprayu jest bioparox. Sorry ale pogłam pomylić. w każdym bądź razie teraz czytałam o duomoxie w tabletkach i jest bezpieczny w ciąży. Bardziej może zaszkodzić infekcja więc może jednak go kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może poproś o bioparox. Ja wtedy miałam i to i to zapisane więc dlatego pomyliłam co jest w sprayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sama nie wiem, głupieję jak ten duomox jest w tabletkach, to go nie kupię, pójdę do lekarza i zapytam ją o bioparox :( mam mętlik w głowie, martwię się o dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka to znalazłam na bocianie: Bezpiecznym antybiotykiem jest Duomox oraz bardzo polecam antybiotyk w sprayu, który psikasz bezpośrednio na migdałki - Bioparox. Ja miałam infekcję w 3tc i pomogło stosowanie bioparoxu już po 2 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszce pytanie do lekarza: Panie doktorze Jestem w 8 tygodniu ciąży. Przeziębiłam się i dokucza mi ból gardła, którego nie mogę się pozbyć. Internista przepisał mi Duomox 0,75 2*1 tabl dziennie. Czy mogę brać ten antybiotyk? Tak jeżeli istnieja wskazania czyli mamy do czynienia z infekcja bakteryjna a nie wirusowa ( a ta wystepuje najczesciej) Z powazaniem JD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, strasznie dużo rzeczy wyszukujeciena bocianie. Jaki jest adres tej stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy spotkałyście się z takim czymś; zawsze przed @ 2 dni burczy mi w brzuchu. Jeden lekarz powiedział mi że to przez spadek progesteronu, ale inni byli zdziwieni tą opinią. Zabajona, ty masz niski progesteron, masz takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli. A propos burczenia... Ja nigdy nie robiłam badań hormonków itd. więc nie wiem, z czego to wynika, ale od kilku dni (około 3) to już nie jest burczenie, tylko prawdziwa rewolucja. Mój brzuch po prostu jęczy, aż się wszyscy w biurze zastanawiają, co to... ;) Niestety nie wiem, czy to przed @, czy też może w trakcie owulacji, bo ostatnio jakieś dziwne rzeczy się dzieją i nie bardzo wiem, w jakim stadium cyklu sie znajduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA, to co innego. Faktycznie, napisałaś że zawsze ;) Ja po raz pierwszy i dość dziwnie mi z tym, ale co zrobić... Kurcze, dopiero 10:05!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu- cieszę się, że jesteś w domciu , współczuję przeżyc a teraz proszę dbać o siebie i o malenstwo.!!! Gusiu- ja na Twoim miejscu wzięła ten duomox , mi go nawet gin przepsiywał jak byłam przeziebiona, wiedząc , ze jestem w II fazie cyklu. A bioparox - też polecam, rewelacyjnie oczyszcza. :) Paula- Przemuś to pewnie nie narzeka na rozmiar Twoich piersi. :) A ja rano byłam na badaniu biocenoza ochwy i na 14.00 idę do doktorka i się dzis rozstrzygnie, kiedy będę miała HSG. Według mnie to mogłabym już miec to nawet dzis- byle mieć to za sobą i móc się w koncu poprztulać. :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, a więc jednak miałąś biocenozę przed hsg. Nie wiedziałąm czy posiew się robi czy biocenozę. Trzymam kciuki za wynik dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane 🖐️ ja też się cieszę że jestem już w domku ale dziękuję Wam za wszystko 👄 👄 👄 A co do Duomoxu to ja jak miałam ostatnio zapalenie gardła to ginekolog mi przepisał go ale w tabletkach i szybciutko mi pomogły! dodatkowo na zbicie goraczki brałam paracetamol i septolete na gardło! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisałam wczesniej Foli, ze bede miala biocenoze. Ja jeszcze badałam OB- czy nie jest za wysokie i nie ma jakiegoś zapalenia. A biocenoza u mnie kosztuje 15zł. Dzieki- odezwe sie na pewno po wizycie i napisze co i jak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, chyba jestem ostatnio rozkojażona :) Nie pamiętałam, że już mi pisałaś. Za dużo na głowie i za szybko się wszystko dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj piąteczek. Ja jeszcze w domku robotę mam od rodziców ale do 18.00 się wyrobię i pójdę na jakąś imprezkę odreagować. Aha no i obiad zrobię bo ostatnio mi się nie zdarza, nienawidzę gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - no burczy mi w brzuchu, ale wyłącznie z głodu :) i u mnie nie ma to nic wspólnego z żadną fazą cyklu. :) Ale masz efekty specjalne ... ciekawe jakie ja będe miała po tej luteinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, to nie jest takie uciążliwe bo na szczęście po cichu ale ja to czuję i słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażam sobie ;) Ja czasami jak siedze u szefa i coś tam działamy, to często przy zamyśleniu jak siedzimy to potrafi mi tak głośno zaburkotać, że aż mio wstyd. Ale co zrobić? Aż się czerwienię, bo dość głośno czasem bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jakieś 30 godzin i mój Michu wraca :-D Ależ ja się stęskniłam :) Też się ciesze że juz weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja też tak zawsze tęsknię. Teraz już nie ale kiedyś często jeżdziłam do Szwecji lub Anglii z pracy i to była dla mnie męka. Pierwsze dwa dni ok ale potem koszmar. Prawie więcej na telefony i prezenty wydawałam niż zarabiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale to rozumiem... My tracimy majątek na telefony, sms-y i prezenty, a przecież patrząc trzeźwo na całą sprawę nie widzimy się zaledwie tydzień (nawet nie, bo dokładnie 5 dni...). Kiedyś pamiętam, jak jeszcze byłam z kimś innym, wyjechałam z Polski na 4 miesiące ale przeżyłam i nawet mocniejsza się stałam... Po powrocie mogłam się z moim byłym lubym nie spotykać tygodniami, tak do rozłąki przywykłam. A teraz... Żyć nie potrafię, świat staje w miejscu i tylko godziny liczę... Tak, tak, teraz już godziny, bo za 11 godzinek już będę w moich ukochanych ramionach... Widać jak się kocha, to się tęskni... A z drugiej strony... Chyba czasem fajnie potęsknić przez krótki czas, po to potęguje uczucie i utwierdza mnie w świadomości, że to na prawdę ten jeden jedyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×