Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ale Foli masz z tym badaniami...jakby się wszystkie punkty przeciwko Tobie sprzysięgły...a jakiejś małej prywatnej kliniczki nie masz w drodze z pracy? ale by było bosko, jakby Ci się udało!!! Kiedy masz termin (kysz, kysz) @ ? Sabra , a Ty kiedy? chyba muszę skopiowac tabelki a co tam u Emiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze test domowy gdzieś schowany ale powiedział że jak mi zależy to mi go odda tylko że 8 dni po zapłodnieniu to raczej nie wyjdzie :(:( jestem zdesperowana żeby się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......?..................?..............? Paula23........Poznań............06.06.06........?...............?...........? TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.09.......34...........29.10..............14m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............28.09.........28-33............12 m-cy.......W-WA Estella ..............26.09.......27...........23.10..............12 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.10........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gubię się we własnych nickach ;-) ja czuję, że u mnie nie ma i tym razem fasoleczki w brzuszku :-( ale mam nadzeiję, że do Gwiazdki zawita :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, ja też 23-24 październik. U mnie test w 21 dc nic nie pokazał . Szkoda wielka ;-) ale to rzeczywiście było wcześnie... Gonia, idę do ginki w środę, jak będzie miała podejrzenia, że to może być ciąża, to zrobię test - betę albo sikany. A jak nie będzie podejrzeń to w piątek rano sikany, aby wiedzieć czy odstawić luteinę. Ale mówię Wam, czuję , że u mnie i w tym miesiącu klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, moze warto sprawdzić, natomiast jedno jest pewne, od Was i tak wysyłają do wrocka, dzwoniłam do jednego lab (al też do 10 i do tego 30 zł, zdzierstwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie tam gdzie dzwoniłam dowiedziałam sie że to kosztuje 30 zł, mi tak zależy bo bralam antybiotyki i erez mam brać osłonnie nystatynę dopochwowo a nie chciałabym zrobić maleństwu krzywdy niechcąco, choć pisze że nystatyna nie szkodzi tzn badania nie wykazały szkodliwośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszukałam się w kalendarzu, ja test zrobiłam w 24 dc, zawsze robiłam ten z dizdziusiem, ale Pani w aptece namówiła mnie na inny, i o 19 byly dwie kreski, ale druga bladziutka, ze hoho, najpierw powiedzieliśmy sobie z mężem że nic tym razem, ale potem on zaczął biegać z tym testem i dopatzył się drugiej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie na jaki ja objaw czekam? niechęć do kawy. Pamiętam, ze Kasia pisała, że jej pierwszym symptomem była niechęć do kawy i papierosów. I któraś z dzieczyn też o tym wspominała. A, że ja mam ochotę na kawkę i wczoraj nawe dwie wypiłam, to pewnie w ciąży nie jestem ;-) już się chyba przyzwyczaiłam do porażki w tym temacie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, no to ja też zrobie w 24 dc czyli w czwartek, może mi też przyniesie szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętm Kasi ten objaw pojawił się na tydzień przed @. A Twojej szwagierce? A jak Twoja \"sympatia\" do kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane! nie czekajcie na objawy tak subiektywne jak niechęć do kawy czy temu podobne. Każda z nas przechodzi to inaczej, na prawdę! Ja po zapłodnieniu (prowadzę sobie taki notatnik, więc sie mogę cofnąć) napiłam się piwka miodowego w knajpce, a tak prawie nigdy nie piłam, innych oznak nie miałam zupełnie, no może komary mnie gryzły (przed ciąża wcale hhehe). Na prawdę na początku to wręcz chciałam mieć objawy, bo to mnie upewniało ze to nie sen! I się pojawiły, potem zniknęły. Dziewczyny uważam że objawy takie jak przed miesiączką też mogą wskazywać na ciąże, na prawdę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mowa o kawce... Jeśli to miałoby być objawem, to ja na pewno w ciąży nie jestem, bo ostatnio miałam kawowstręt taki, że kilka tygodnim kawy nie piłam, a od kilku dni rano popijam, bo mam ochotę i bardzo mi ponownie posmakowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziubaski, ja też się tak chwytałam, ale smaki to ni na tym etapie, na prawdę. O matko, właśnie mnie mdli i to zaj.... HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pobolewają, ale tak jakoś inaczej niż zwykle. Zazwyczaj przed @ są ciężkie i ogólnie bolące, a teraz czuję takie promieniowanie, jakby mrowienie... Nie wiem, do czego o porównać... Może jakby mi ktoś szpilki wbijał... I brzuch kłuje, boli, mam jakieś skurcze... Częściowo pewnie też z nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem wam jeszcze, że cycuszki mnie nie bolały jakoś masakrycznie, dopiero jak się dowiedziałam, to zaczęły boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie brzuch bolał jak na @, a teraz już nie boli. Ja jestem przekona, że te moje \"wypływy\" to od luteiny, miałam je też w poprzednich cyklach. Tylko w tym takie podbrawione + brązowe plamienie, ale w sumie to mogło być jakies uszkodzenie podczas badania na cytologie i posiew. No właśnie ciekawe jak moje badania, może w środę już będą wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam z Wami jak na swoje, czyli full emocje! Wiecie, jakoś na razie jest mi bliższe Wasze niepewności, nie dociera do mnie na 100% że w następnym miesiącu nie testuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×