Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

raczej jak się zagnieździ no bo wtedy wytwarza się hcg odpowiedzilne za te wszysttkie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe Tez mysle tak jak Foli, jak jajeczko sie zagniezdzi, to dopiero wtedy moga ale nie musza wystapic objawy ciazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maby wytrzymaj jeszcze do dnia spodziewanej miesiaczki a nawet i dwa, trzy dni po tym jak nie przyjdzie. Za testuj sobie w dwa, trzy dni po tym jak nie przyjdzie wtedy wynik powinien byc wiarygodny :) Powodzenia :) A masz jakies objawy zapowiadajace przyjscie @ ? Czy zero objawow ? Mnie np. pobolewal brzuch jak na @ ale nie przyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
kurcze a jak juz się zagnieździ to organzm go nie wydali pomimo krótkiego okresu poowulacyjnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie odpowiem Ci na to pytanie niestety, bo moja wiedza na ten temat jest znikoma ale Foli, Estellka, Asienka lub Sabra moga Ci pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe, nie wiem czasem może tak się zdarzyć ale to wydalenie odbywa się w przypadku 50% zapłodnionych jajeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram moni - nie nakręcac się maybe - wiesz - odnośnie koloru brodawek - może to dziwne,ale mi ściemniały otoczki juz jakiś czas temu, są wyraźnie ciemniejsze niż cała brodawka, a w ciążę jeszcze nie zaszłam, tak więc to też niezbyt obiektywny objaw. odnośnie koloru sromu - no cóż - też mi ściemniał - ale dostałam @. czasami może być tak, że na siłę szukamy i wszystko nam w oczach ciemnieje ;) proponuję poczekać do środu i jak @ nie pojawi się to zrobić test. dwie tłuste krechy to będzie najlepszy OBIEKTYWNY objaw ciąży. a moja kumpela, teraz w 4 miesiącu od początku czuje się super, żadnych mdłości, nic z piersiami, może ciut większe, ale nie bolą, jest pełna życia, uśmiechnięta - tyle że brzusio rośnie. jak widzisz - każda kobieta ma inaczej, nawet jak wczesniej kilka innych miao tak samo, to później może to się zacząć różnić. ja tam se podarowałam, jak mam za ciemne sutki to lekko rozciągam je i wtedy wracają do koloru bladego, takiego normalnego i się sama smieję, że tak jest ;) poza tym tyle co zauważam, czyli śluz, to widzę, ale wcale tego nie interpretuję, wręcz przeciwnie - jestem nastawiona na nie. i naprawdę nie rozczaruje mnie @, bo się jej spodziewam. to chyba zdrowsze (a cholera jajnik boli jak diabli - ten od owulacji - ja chyba mam ją już 4 dzień, ale jajnik ma omamy i myśli że ma owulację - hihi, tym razerm ja go w trąbę zrobiłam, bo biorę luteinę ;) ). zaraz koniec pracki i cieszę się !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
monika bo ja słyszałam że jak się zaciąży to objawy sa podobne jak na spodziewany okres a u mnie czy są objawy jak na okres?? Hmmm ja wszystkie objawy zwalam na zbliżający się okres które zawsze były takie że piersi mi się troche powiękaszały ciągnęło mnie na słodkie i często ale nie zawsze więcej jadłam. Jajniki mnie nigdy nie bolały dopiero jak dostałam okres to mini bóle w podbrzuszu. A teraz nie chce mi się jeść piersi większe są i nie ciągnie mnie do słodkiego ale za to bolą mnie jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona ! Brawo serduszko ! Podoba mi sie Twoje optymistyczne nastawienie i doskonaly humorek :):):) Do takich radosnych kobitek dzidzie lubia przychodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe, wystopuj na chwilę, bo bardzo się nakreciłaś, rozmumiem ten stan, sama go wielokrotnie przechodizłam, byłam pewna wszystkego, najmniejszy objaw oznaczał dla mnie ciążę, a potem jak zaszlam to o tym nie wiedziałam. Proszę nie obraź się na mnie, ale szkoda sił na to. W każdym razie trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie czy nystatyna szkodzi w ciąży ja biorę osłonowo żeby grzybicy nie dostać bo brałam antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku ! Ja tez bralam nystatyne bedac w ciazy i to calkiem niedawno jak mialam te infekcje. Przez trzy dni bralam antybiotyk a potem bralam nystatyne dopochwowo. Ale to bylo gdzies z 2 m-ce temu moglam byc w 6 lub 7 miesiacu ciazy. Ale niektore leki stwarzaja zagrozenie dla wczesnej ciazy a na zaawansowana nie dzialaja juz negatywnie. Najlepiej zapytaj gina albo bardziej dosiwadczonych kolezanek buzki :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli info dla Ciebie: - Tabletka jest zupełnie bezpieczna dla dziecka. Lek stosowałam przez wiekszość ciąży (obecnie 38 tydz.) 1 raz dziennie, wieczorem, dopochwowo oczywiście - biorę drugi raz,u mnie skutkuje i wiem że jest bezpieczna to z jakiegoś forum kochana, natomiast nie testowałam na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
gonia kochana ja sie wcale nie gniewam ale jak pisałam ja wszystkie ewntualne objawy tłumacze sobie zbliżającym okresem a nie że jestem w ciąży daleko mi do nakręcania się tylko opisuje to czego wcześniej nie miałam a przebarwienie sromu zaobserwował mi mąż ;) on się najlepiej na tym zna jaki miała kolor a jaki ma teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, dzięki. Profesor ginekologii powiedział mi że nie zaszkodzi ale mówiliśmy o potencjalnej ciąży i nie wiem czy nie olał tematu. A brałąś to dopochwowo 2 razy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Gonia :) Kurcze można na was liczyć jak się ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
jak ja dzisiaj usłyszałam o tym wczesnym poronieniu z racji krótkiego okresu poowulacyjnego to już całkiem przestałam się nastwaić na ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle powiem wam że ten profesor powiedział że do 17 dnia nie szkodzi dziecku za dużo i mnie to ździwiło a potem czytałam o lekach w ciąży i pisało że leki od 0 do 18 dnia życia płodu mogą albo zaszkodzić całkowicie i się poroni albo wcale, czyli zasada wszystko albo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe, ale jak się wie że to się dzieje tak często to łatwo się z tym pogodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
czesc kochane.Siedzę sobie w domku i tak sobie czytam Wasze wypowiedzi...najlepiej to sie nie nakrecać.Foli trzymam kciukasy za fasolkę, pamietasz Ty też za mnie trzymałaś i sie udało-no powiedzmy że tak...dopiero w srodę bedzie pewniak jak pójdę do gina.Byłam szczęśliwa jak na tescie zobaczyłam DWIE GRUBE KRESKI!!!!test robiłam wieczorkiem ok.19.00 i wyszedł pozytywny :-)))) powodzenia, najlepiej sie nie nakrecać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
przeczytajcie sobie topik :mam 19lat i jestem w ciązy:dziewczyna jest załamana bo jest w ciąży, a my czekamy z niecierpliwoscią na dzidzię...i co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
wiecie co ja to tak naprwde to pierwszy raz wiem wiem zaczniecie mówić że wszystko przede mna i to tak z apierwszym razem się nie da ale powiem wam że pierwsza póba była w dniu slubu ale nie utrafiliśmy bo wtedy myslałam że szczyt mam 14 dnia cyklu później była przerwa miesięczna z konieczności gdzie w międzyczasie zaczęłam mierzyć temp i się okazało że szczyt ma 19 dnia i działaliśmy pod tym kątem ale chyba z racji tego że to dopierio pierwszy raz to sie nie natsawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
ja też sie nie nastawiam jeszcze na 100% test pozytywny ,ale lekarz musi mi to powiedzieć, my też nie rozmawialismy o dzidzi , poprostu kiedy mielismy ochote na soiebie, pieszcoty to samo wyszło, za pierwszym razem . odkad się nie zabezpieczamy, żadnych leków nie brałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej basienko :) Jak tam samopoczucie niedowiuarku ? Pamietam jak ja nie wierzylam pomimo pozytywnego testu, ze jestem w ciazy to takie nienamacalne i dziwne uczucie prawda ? I tez upokoilam sie dopiero jak zoabzcylam malenstwo na ekranie usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.........córeczka :)...120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......?..................?..............? Paula23........Poznań............06.06.06........?...............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
hej, hej.... niedowiarek ze mnie dobry nie???hehehehe, czuję sie super, tylko nie piję kawy nie weim jak ona smakuje, nawet rodzice nie wiedzą że jestem w ciązy nie chcę narazie niczego zapeszyć, po usg powiem.wczoraj nawet tesciowa jak bylismy u niej na obiedzie, zrobiła mi kawę nie wiedza też o ciązy, podziękowałam mówiąc że nie mam ochotki na kawusie...i przestała nalegać....trzymam kciouasy za wszystkie starajace się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisalam sobie do tabelki plec dzidzi \"córeczka\" bo naprwde nie mam jescze pojecia jak dac malej na imie :) Chcialam zeby miala oryginalne imie ale nic nie moge wymyslec. Ale moja siostra pocieszyla mnie, ze dala synkowi imie dopiero jak go zobaczyla, druga zmienila zdanie co do imienia w ostatniej chwili, jak maz zadzwonil do niej przed urzedem, gdzie szedl zarejestrowac malego. Mial byc Filip a jest Szymon Piotr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
u nas jak bedzie dziewczynak to Oliwia lub Julka, a jak chłopczyk to Kaceperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×