Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość Nelka31
Duzo na ten temat rozmawiamy:)On mowi mi ze ja przesadzam,bo wszystko bedzie dobrze:)Ja jednak czuje jakies obawy....czasem sobie mysle,moze uzasadnione:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwilę uciekam od was dziewczynki.czekam na asie, moze wesprze mnie i da mi jakaś informację. nelka myślę, że kobieta ,która nie ma dziecka jest uboższa o tą najpiękniejszą miłośc w zyciu.ja bardzo pragne jeszcze tej miłości doświadczyć podwójnie.a czas goni nas,ja też sie boję,ale już jestem pewn a,ze chcę tego jak niczego innego teraz.trzymaj sie. otwórz swoje serce szeroko dla twojej dzidzi .powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka31
dzieki Monisiu:)Postaram sie do was zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, PIsze szybko do was, wlasnie wrocilismy z usg i bedziemy mieli CHLOPCZYKA !!!!! MATEUSZKA prawdopodobnie .. hura .... a jednak moje przeczucia sie sprawdzily ... kobieta i matka jednak to czuje :P) HURA !!!!! No i wszystko w porzadku .. dzidzia zdrowa , ruchliwy byl bardzo i pani doktor sie smiala , ze to maly urwisek bo nie da sie dokladnie poogladac tylko sie wierci ... hihi Wiec dzidzia sprawila nam prezent na rocznice :) buziaczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka31
Gratuluje Dido:) dziekuje jeszcze raz Moniczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dido ! Ogromniaste gratulacje syneczka !!! :):):) Tez Mateuszek ? Jak moja kruszynka bylaby chlopczykiem to tez chcialam Mateusza :) Ale ze jest dziewczynka to raczej juz jej nie dam tak na imie hi hi hi, bo by mnie przeklinlala do 7 pokolenia hi hi hi !!! :):):) Zartuje oczywiscie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dido , gratuluję ruchliwego Mateuszka !!! :-) a mnie dziś po przyjściu z pracy wścieklica ogarnęła. Opieprzyłam niewwinnego męża, za to , że stał i obiad gotował :-o wogóle ciągle na niego warczałam, w końcu się popłakałam i usnęłam. On to by mógł teraz założyć wątek \"baba wariatka\". Najlepiej żeby mi dziś wogóle z drogi schodził... i brzuch mnie boli i jem non stop. Hormony mi chyba zwariowały, albo jakieś przesilenie jesienne mnie wzięło, buuu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia i Gusia wy pracusie !!! :) A czy wasi wspolpracownicy i szefowie wiedza o fasolkach ? Jak zareagowali ? Goniu lepiej isc na L-4 i odpoczywac w domku niz w pracy stresowac sie kiedy mecza Cie mdlosci. Wiem co mowie :) Bo sama to przechodzilam :) Neli kochana ! Jestes najnormalniejsza na swiecie, po prostu teraz bardzo intensywnie odczuwasz instynkt macierzynski. Monik30 ma racje, nie pozbedziesz sie obaw przed nieznanym ale te 9 m-cy ciazy przygotuje Cie na przyjecia dzidziusia, owocu waszej milosci :) To najpiekniejsze chwile w zyciu kobiety, nosic pod serduszkiem malenka czastke siebie i kochanego mezczyzny, czuc jej ruchy, widziec ja na ekranie, slyszec bicie serduszka przez badanie ktg i wreszcie miec ja przy sobie po porodzie. Obawy beda zawsze a wlasciwie od chwili, kiedy dowiesz sie, ze jestes w ciazy bedziesz je miala juz przez cale swoje zycie o dobro swojego dziecka ale to normalne, to prawdziwe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, możesz ją nazwać Mateuszą ;-) ja mam już \"obcykane\" imionka dla dzieciaczków. Chłopak na 100 % Igor, a dziewczynka Maja, wcześniej w planach była mała Wikusia (Wiktoria), ale Majeczka bardziej mi się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etsellko kochana ! Mocno Cie przytulam to pewnie przez te cholerna pogode taka chandra Cie dopadla, pisze tak, bo nie smie, by nie zapeszyc, podejrzewac, ze to spowodowane jest ciiiichosza... fasoleczka :) Bo takie zmiany nastroju tez o tym swiadcza :) Ale cicho juz nic nie mowie by nie zapeszyc. A narazie niech maz z drogi Ci schodzi i przetrzyma Twoje zle nastroje, wszystko minie :) Agus ! Pozdrawiam goraco i czekam na wiesci od Ciebie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszedł do pralni po mój płaszcz. Moniś ja zdaję sobie sprawę, że takie humorki są też przed @. Co ma być to będzie. Nie mam na to wpływu. Jak nie teraz, to z pomocą lekarzy będę i ja miała fasolkę :-) muszę w to wierzyć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dla chlopczyka Igorek tez super imie, mnie jeszcze podoba sie Maksymilian ale Igor tez byl brany pod uwage :) Wogole dla chlopczykow jest wiecej imion, ktore mi sie bardzo podobaja ale dla dziewczynki jakos nie moge niczego wybrac. Podoba mi sie Łucja ale nie ma zdrobnienia, dalabym tez Urszula Maria po mojej mamie Ula a po tesciowej drugie ale maz sie nie zgadza. Podoba mi sie Sandra ale mamy nazwisko tez na S i za duzo tego S by bylo w imieniu i nazwisku i brzydko brzmi takie syczenie. Sara tez piekne imie ale tez na S. Tak wiec pod uwage narazie biore Patrycja Anna ale jeszce nie na 100 % ! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etsellko pewnie, ze bedziesz miala dzidzie jak mozesz w to watpic co ?! :):):) Ja nie watpie w to, ze doczekacie sie swojego bejbuska, bo nikt tak bardzo jak wy kochane dziewczyny, ktore tak dlugoi sie staracie i w tych staraniach nie ustajecie i robicie wszystko by w koncu miec swoje upragnione kruszynku pod serduszkami nie zasluguje bardziej na nie :) A zdaje mi sie, ze wlasnie dlatego, ze tak dlugo czekacie na swoja kolej i leczycie sie i bierzecie leki i posiwecacie swoj czas na wizyty u ginow, doczekacie sie podwojnego szczescia naraz a moze nawet i potrojnego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia tez ładne ale moja ciotka dala corce Natalia a ze to bliska rodzina i czesto sie widujemy to nie chce dublowac, by byly dwie Natalie, poza tym jej corcia jest niedobra jak diablica, ojej okropna jestem ale to prawda, nie jest to wina dziecka tylko rodzicow, ze nie umieli dziecka odpowiednio wychowac, bo niestety miedzy soba maja niepoukladane sprawy i sami zachowuja sie jak dzieciaki, dlatego dziewczynka nie umie sie zachowac odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih, jak powiedziałam mężowi, że po rozpoczęciu leczenia mogą być bliźniaki (chociaż i bez leczenia mogłyby być, bo ja przecież z bliźniaków) to się trochę przeraził. Powiedział, że owszem chciałby dwoje dzieci , ale może nie naraz ;-) A dziś przyszła do mnie do pracy koleżanka, która była w ciąży i jakiś czas temu urodziłą bobaska, przyszła z takim fajnym małym brzdącem. Ale cudowny, mówię Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie wczoraj odwiedziła mnie koleżanka w 4 m-cu ciąży. Rozmawiałyśmy o imionach dla dzieci. Ja już wcześniej mówiłam, że dziewczynkę nazwałabym Marysia a tu ona wczoraj mi wyskakuje, że nazwie Marysia. Tylko powiedziałam jej, że to imię było zaklepane, a ona na to, że kto pierwszy ten lepszy. Z pewmością ma rację, ale jakoś mi się przykro zrobiło. Cwaniar, kto pierwszy ten lepszy! Żeby to można było tak od razu! No a dla chłopca podoba mi się Krzyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, nie znalazłam bo w Ostrowie nie ma po prostu laboratorium czynnego po 15.00, lipa a teraz do k. tygodnia nie mogę zwolnić się z pracy. Ale widzę ze ci hormony szaleją na całego, tak to bywa u kobiet :) A plamienie mam coraz mocniejsze :( Kurde zaczynam już sie troszkę tym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, asia hop hop gdzie jesteś.nie moge sie doczekac na ciebie nasza specjalistko.kochana napisz mi jak będziesz o tym clo co wiesz od siebie wszystko wszystko.mnie coś kłuje w jajniku a to dopiero początek cyklu.może jakas torbiel od tego clo rośnie sobie?foli jak twoje samopoczucie,masz plamienie nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
Foli z tego co się orietuję to miałaś dzisiaj zatestować- i co????? mnie to namawiałyście, mówiłyście ża same na moim miejscu to byscie nie wytrzymały- i co????U mnie na tescie wyszły DWIE KRESKI.objawy mam takie jak przed testem...nie mam wogólę ochoty na kawę, kiedyś byłam kawoszem kawy piłam 3dziennie, teraz nawet 1 NIE!!!!mam z samego rana mdłości, wymiotowałam tyko raz, parę dni temu, a i ochota na słodycze mi przeszła. Poza tym mam wilczy apetyt, non stop bym jadła i jadła, kolezanki mi mówią że schudłam , a ja widzę że przytyłam,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli sorki nie doczytałam twojej wypowiedzi.jesli to plamienie jest ,,stare \"to chyba ok tzn nie czerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka ja chciałam ale nie mam możliwośći bo ambulatorium otwarte do 10.00 a ja pracuje od 7.00 do 15.00 a na test domowy za wcześnie, tydzień przes @ mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
Foli u mnie było 5dni przed @i zrobiłam...Twoja sprawa, ale mimo starań, życzę powodzenia i trzymam kcukasy za Ciebie, musisz być po mnie hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
czemu tak cicho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×