Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Sabra, tylko nie pokazuj mu tak bardzo że masz dołka bo jemu jest napewno ciężko strasznie, przytul się do niego. Przykro mi tyle przeszkód. Basienka ja zrobię teścik w czwartek, 3 dni przed @ a może wczęsniej :) Ale plamienie mam nadal i nie wiem dlaczego. A jaki test miałaś musiał być czuły, może kupię taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś, myśl pozytywnie, chyba limit już wyczerpaliście, będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś nie martw się! do inseminacji pewnie takie plemniczki się nadają! niech mężuś zajda witaminki, bierze zastrzyki, później lekrze podrasują jeszcze te plemniczki i inseminacja się uda! Głowa do góry!!! Foli, to kiedy robisz ten test? w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś nie martw się! do inseminacji pewnie takie plemniczki się nadają! niech mężuś zajda witaminki, bierze zastrzyki, później lekrze podrasują jeszcze te plemniczki i inseminacja się uda! Głowa do góry!!! Foli, to kiedy robisz ten test? w piątek? dziś luteinę wzięłam podjęzykowo, zobaczymy czy jutro też będa takie beżowe upławy. Foli, a jak te Twoje plamienia wyglądają? Tempkę mierzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was jest kadrową albo ma wiedze na temat świadczeń Zus albo chociaż kogoś kto się takimi rzeczami zajmuje. Pilnie potrzebuję pomocy a nie wiem gdzie znaleźć informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja mam brązowe plamienia i nie ustają :( Pierwszyt raz w życiu, nie wiem juz co się dzieje na początku miałam nadzieję teraz się zwyczajnie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, kochana nie bój się!!!! a te plamienia masz takie suche, ciemno brązowe? A może idź do ginki, może to niedomoga lutealna. Jak jest fasolka, to trzeba będzie podać progesteron! Ja w sobotę miałam właśnie takie prawie czarne, jakby suche plamienia, takie jak mam zawsze w przeddzień @, ale następnego dnia znów zastąpiły je kleiste upławy beżowe zmierz temperaturę, moze to coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, nie są kleiste, takie normalne lekko brązowe atempka 37.4 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, a może idź do ginekologa. Wygląda to trochę jak niedomoga fazy lutealnej. Ale to tylko tak wygląda, bo ja przeciez tez miałam takie plamienia a biorę progesteron. Kurcze, co to za cholerstwo!!! Chyba pozostaje nam się tylko łudzić i mieć nadzieję, że to fasolki w naszych brzuszkach rozrabiają!!! ale , że nam tylu na tym topiku, a kurat w tym miesiący przytrafiły się te plamienia. Dziwadztwo jakieś. Może w środę się czegoś dowiem, jak ginka będzie wiedziała co to może być.... A brzuch Cię nadal boli małpowo? bo mnie boli i nasila się pod koniec dnia i jak długo siedzę na krześle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kłuło coś po prawej stronie a potem bolał na @ ale tak leciutko, takie skurcze lekkie, a teraz nie boli nic tylko plamię. boję się ze to niedomoga fazy lutealnej ale zawsze było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma co gdybać, tylko gnać do gienkologa! co ma być to będzie!!! i tak nie mamy teraz na to wielkiego wpływu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę na hsg pod koniec października do łodzi nie chcę chodzić do innego ginekologa bo juz przerabiałam chyba wszystkich w Ostrowie a nie chcę żeby mi coś spaprali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli chodziło mi właśnie o plamienie takie brązowe,czyli stare.ja jak dawno temu byłam w ciąży jak nie byłam jeszcze hormonalnie roztelepana jak zaszłam w ciąże to miałam też takie delikatne plamienie które poterm było takie stare czyli brązowe i brzuch mnie bolał jak na ,ale były one troche lżejsze przychodził i odchodził.potem jak się okazało ze jest fasolkato lek dał mi progester.nie chce cię absolutnie nakręcać choć liczę na twoje szczęści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
HEJ, Pozdrawiam z moimi 4 pięknymi pęcherzykami!!!. Może ten rok będzie i też mój... ? :) :) :) Sabra- głowa do góry! Uda się na pewno. Może te wyniki męża zależą od stresu ? Jak mały to ok, jak duży to tylko 2% ? Foli- nie zamartwiaj się tylko pędż do gina. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, dzieki ale powiedz to nie było nic złego to plamienie przy fasolce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH! JA JUŻ PO CHRZCINACH!!!!!!!BYŁO OKAY.TYLKO NIEPRZYTOMNA WCIĄŻ JESTEM.WIKUNIA BYŁA GRZECZNA,OGÓŁEN OKAY.STRASZNIE DUŻO STRON NAPRODUKOWAŁYŚCIE:):):).FOLI JA JAK ZASZŁAM Z WIKTORIĄ TO TEŻ MIAŁAM PLAMIENIE,I WSZYSTKO OKAY.TO BYŁO PO PROSTU ZAMIAST OKRESU.TERAZ NIESTETY POWRÓCIŁ:(:(:(,A JA JUŻ ZDĄŻYŁAM SIĘ MOCNO ODZWYCZAIĆ:).POZDRAWIAM.PA.GOSIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie była progesteronu .potem już było ok.ale dał mi to od samego początku do 3 mies.chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam napisac niedomoga.wiesz foli,teraz w dzisiejszych czasach to wszystko tak sie pop..ze często słyszę ze kobiety biorą duphaston.przepraszam ze wcześniej ci nie odpisałam,ale mnie nie było.czy czujesz sie inaczej niż zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wiesz progesteron jest hormonem opiekuńczym w ciąży,a ja tego miałam sobie za mało.choć niekoniecznie jeśli jesteś to musi być to.absolutnie ile osób tyle rad mozesz dostac.moze to od tego zagnieżdżenia/mam tylko nadzieję ze wieści od ciebie ucieszą nas!!! przykro mi z powodu sabrusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, ale już po nadziei. Dostałam krwawienie, @ rano. Zdążyłam jeszcze zrobić test i oczywiście negatywny, mam 22 dc i nic nie rozumiem. Pierwszy raz mi się przesunął do przodu, najkrótszy miałam 26 dni. Jestem załamana co z moim hsg? Ponadto bralam antybiotyki i miałam dzisiaj zacząć osłonnie nystatynę brać dopochwowo i nici. Chciałam zrobić inseminację w tym miesiącu w cyklu naturalnym i lipa pewnie bo skoro skróciła mi się faza lutealna to mi nie zrobią chyba że to wyjątkowo przez te antybiotyki i stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, no co TY!? to niemożliwe! masz normalne krwawienie?! a może od tych antybiotyków zmniejszył się poziom progesteronu w Twoim organizmie? i stąd plamienia oraz wcześniejsza @? Oczywiście bardzo Ci współczuję tego paskudztwa wstrętnego! mam nadzieję, że w kolejnym cyklu Ci się uda! trzymam kciuki!!! u mnie też pewnie nici, cóż czas wydać kasę na specjalistów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, tak to już jest krwawienie, czysta krew. Ja już nawet nie chcę być w ciązy teraz tylko niech mi się nic nie rozreguluje :( Nie przeszkadza mi @ tylko nie chcę innych problemów bo zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję zę mogę pojechać w pon. na to hsg pierdolone, przepraszam za słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki to ja Paula23 juz wróciłam z L4 o rok starsza ;)) niestety nie mam czasu nadrobic zaległości dzisiaj bo zacząły się w szpitalach konkursy ofert. Obiecuję że przeczytam teraz tylko chciałam się przywitać :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×