Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość leszczykus
nie miałbym, ale też nie oczekiwałbym żeby stado lasek mi mówiło jak to cudownie, bo duży nie wiem, szybciej sflaczeje czy jest niemiły w dotyku.. bo to gówno prawda. I nie śmieję się z takich kobiet, bo to nie jest jedyny wyznacznik, ale też na litość losu, nie róbmy z tego atutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej wyrzucić gazety , nie żyjmy sztucznym pięknem, Pamela Anderson nie jest pięknością, też miała kompleksy, poprawiała niedoskonałości, a gdzie jest prawdziwe ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
co mysli a to myśli że żaden zbok nie bedzie cie rozbierał wzrokiem bo piersito jedyna rzecz co nie możesz ukryć za tapetą i na starość bedziesz ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do leszczyku***sa
Twoje wypowiedzi są infantylne, a przykłady nietrafione. Mam sporo starszą od siebie kuzynkę, która jest śliczną dziewczyną, pomimo że ma zeza. Dobrze pamiętam z dzieciństwa jak dużo miała adoratorów. Dzisiaj jest już po 40., ale urody mogłaby jej zazdrościć większość 20-latek. Zez może jej urody nie dodaje, ale też jej nie odbiera. Podobnie z małymi piersiami, a nawet mikroskopijnymi. Jeżeli dziewczyna podoba mi się z twarzy, figury, charakteru, inteligencji, itp., to małe piersi nie mogą tego przekreślić. Gorzej z tymi ogromnymi - taka dziewczyny z figury na pewno mi się nie spodoba. A powracając do kryptoghejów i kryptopedofilów, to jakim ukrytym zboczeńcem jestem, skoro dziewczyna z zezem mi się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyznom chcę podobać się taka jaka jestem, docenili coś innego poza tym, miły charakter, radość życia, piękno w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipopek8888888888
a ja bym wolał żeby moja miała większe, ale sam nie jestem idealny, więc jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s cowboy
Do Totally Flat Szczerze mówiąc ciekawy jestem czy Ty czy moja przyjaciółka ma mniejsze? Może możesz mi przesłać fotografię samych piersi? Miłoby było otrzymać od Ciebie nawet fotografię całej proporcji figury, oczywiście z zakrytą twarzą, tak aby było zupełnie anonimowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male-duze co za roznica
kazdemu podoba sie cos innego. Jedni wola duze, drudzy mniejsze. Ja osobiscie mam dosc juz zadawalajace :-), wiec juz nie narzekam. Zreszta teraz problem malych piersi nie jest takim wielkiem dramatem. Jest wiele srodkow , tabletek, metod na ich powiekszenie. Ja osobiscie polecam www.intymnosc.pl/aff/7733/perfect-bust-270tab-rekomendujemy-p-710.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALLY_FLAT !!!!
Jadłam takie tabletki i nic! Wydałam na nie równowartość porządnego zimowego płaszcza jeśli nie więcej... NIE WARTO! Cowboy gdzieś tu kiedyś wrzucałam zdjęcie, ale już nie chce mi się szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s cowboy
Cześć Totally Flat zadałem sobie nieco trudu i udało mi się znaleźć Twoje odnośniki do zdjęć ale już nie działają niestety :( Może wrzucisz jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALLY_FLAT !!!!
wstydzę się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s cowboy
Czas się przełamać! Gdyby każdy sie wstydził to ludzkość by wymarła niestety :) Ale to tak na marginesie. Mój mail to s_cowboy(małpka)wp.pl jesli nie na forum, ale polecam forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieja ppp
Nie jestem facetem ale jako że pewnie faceci zaglądają tu rzadziej a mój to już na pewno nie, to ja się wypowiem. Mój facet lubi mały biust. Gdy mi to kiedyś mówił nie do końca wierzyłam i myślałam, że mówi mi to aby mi sprawić przyjemność. Ja noszę 70D więc jest to biust średni i myślałam, że to jest wg niego mały. Po jakimś czasie dowiedziałam się że mój biust jest największy ze wszystkich 9ciu "jego" dotychczasowych biustów, a ja się skarżę że jest za mały i że on mnie nie rozumie. I ostatnio miałam okazję poznać dwie jego byłe partnerki i rzeczywiście mają maleńkie piersi!! Jedna jest praktycznie płaska.I wiecie co??? Zapragnęłam przez to mieć takie malutkie zgrabne sterczące piersi i sobie tak chodzić bez stanika jak one!!! I nawet myślałam już o delikatnej korekcie zmniejszającej. Oczywiście mój ukochany wybije mi to z głowy na pewno. Bo on jest za tym aby natury nie poprawiać wcale. Muszę jeszcze dodać, że kiedyś "weszła mu do łóżka" naprawdę ładna dziewczyna z dużym biustem i nie skorzystał z tej sytuacji. Nie wiem czy akurat tylko przez to, że miała duży biust..ale jednak wiem, że to go po prostu nie kręci..także dziewczyny nie macie się czym martwić...są wspaniali faceci, którzy kochają małe piersiątka i to faceci którzy mogą mieć wiele kobiet na wyciągnięcie ręki, a wybierają te małe rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONEWAY123
Ja mam mały biuścik, 70C, czyli maleństwo ale mi się strasznie podoba. Chyba podstawa to wygląd, jędrność, a nie tylko rozmiar? No i to żeby sie sobie podobać. Nie wyobrażam sobie siebie z większym biustem, nie byłabym sobą. A facetowi powinnam się podobać cała, bo ja faceta też za rozmiar Wacka nie dyskwalifikuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika78686
dziewczyno od kiedy to c to mały biust???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONEWAY123
70C, to inny rozstaw misek ale wielkosc powiedzmy jak 75A, przecież nie rozmiar miseczki czyni biust dużym lub małym. Ułatwiając - bez podawania rozmiaru stanika - mam bardzo mały biust, ale jędrny i ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bake Rolls 7 Days
C to mały biust.. to różnica kilku cm.. ok 10. Więc duży to on nie jest. Ktoś na stronie bodajże przedostatniej wrzucił dwa zdjęcia - jedna kobieta z małym, jedna z wielkim biustem - i napisał,że nikt mu nie wmówi,że ta z małym wygląda lepiej. Wybacz,że śmiem się sprzeciwić, ale mi się bardziej podoba ten mały biust.. mógłby mieć kilka cm więcej, ale gdyby wybierać spomiędzy tych dwóch to zdecydowanie wolę te mniejsze niż te wielkie balony.. nie podobają mi się kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiu1293
Głupie pytanie;) To tak jak zadać kobiecie pytanie: wolisz uprawiać seks z facetem, która ma małego czy dużego? Same sobie na to odpowiedźcie. Czytajac ten temat zauwazylem desperacje niektorych kobiet. Male piersii najwidoczniej sa waszym duzym kompleksem. Jest na to sposob, moja partnerka uzywa tego od kiedy ja na to namowilem:) Istnieje cos takiego jak żel, który ujedrnia piersi w ciagu ok. 7-10min i sprawia, ze sie wydaja wieksze. http://intymnosc.pl/aff/glowna/perfect-bust-100ml-ujedrniajacy-unosi-piersi-p-768.html Chcecie wreszcie poczuc, ze macie czym oddychac? To sprobujcie lub jesli wolicie to dalej narzekajcie na swoj maly biust. Mysle, ze tym postem pomoglem niektorym kobietom. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniara z wąchocka
a głównie podniosłem sobie sprzedaż kryptoreklamą ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila746464
chyba nie myślisz człowieku że pomyslimy że od tego twojego żelu urosną nam cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia89
bake rolls masz rację mi również nie podobają mi się te krowie wymiona które wstawił ten koleś, chcialabym mieć większe piersi ale nieznacznie takie wielkie mi się wcale nie podobają chcialabym mieć takie małe b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczywół
a ja bym chciała miec nawet małe, zwykłe A, byle były ładne, jędrne, foremne, a nie takie wiszące torebki po herbacie jak moje C 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiu1293
Ludzie! Czytajcie ze zrozumieniem!!! Nie napisałem, że po tym preparacie urosną wam piersi! Napisałem, że jest to żel, który ujędrnia, rozluźnia tkankę i wydaja się większe i jędrniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia89
dziękujemy nie chcemy stosować nic co rozluźni nam tkanki, ciekawe czy jak się posmaruje tym penisa to tez będzie wydawał się większy??? hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniara z wąchocka
acha, a świstak siedzi ... Od "wyglądania" na większe, to sa juz push upy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniara z wąchocka
amelia, gorzej jak się za bardzo rozluźni :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika153123
Nie ma problemu, ja tylko podałem przykład. To nie mój problem, że mam małe cycuszki, na swoje męskie przyrodzenie też nie narzekam, tak więc pozdrawiam Panie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniara z wąchocka
Zapomiałeś/łaś się przelogowac ;) Ale wtopa :P Dobra, ide juz 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONEWAY123
misiu Ty tez nie czytasz ze zrozumieniem - ja nie narzekam że mam małe piersi, bardzo mi sie podobaja i nie chcialabym mieć innych. Pozdrawiam włascicielki pieknych biustów i biuścików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×