Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

ja mam studniowke w tym roku i moja sukienka bedzie czerwona w kolanko bez ramiaczek, ladnie dopasowala z czarna korona w dolu i u gory, takze mi sie wydaje ze krotsze sa troche lepsze bo w dlugich idzie wiekszosc dziewczyn i przynajmniej sie jakos wyroznia,pozatym nie przeszkadza w tancu:) pozdrawiam i zycze udanych wyborów sukienki no i calej reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bal nad bale
co to oznacza? spódnica w kolanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DajcieRadę
To jak to w końcu? Zakladacie rajstopy, pończochy, stopki?!??!!?!?! Naprawde nie wiem co założyć pod długa spodnice?! Poradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRUTI TUTI
Na pewno majtki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakładam rajstopy lub ponczochy samonosne ,czarne bardzo cienkie. ostatnio słyszałam ze na takich imprezach musza byc rajstopy bo wtedy to jest ta klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
No własnie też sie nad tym zastanawiałm, ja chyba jednak nie założe żadnych rajstop. Zauważyłam że większość osób która mówi, że bez rajstop nie wypada to są nauczyciele, ale z drugiej strony patrząc na wszystkie gwiazdy na różnych galach nigdy nie mają węc nie wiem sama. Ale to chyba tylko i wyłącznie nasza decyzja czy założymy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka k-ów
hej. Mnie studniówka czeka dopiero 2 lutego. nie mam jeszcze sukienki. nie mam nic. nie wiem jaką wybrać, bo mam mału(duży?) problem.nie wiem jaka sukienka będzie odpowiedznia dla dziewczyny o..... małym biuście. Moim zdaniem najlepsza była by z gorsetem ale nie zabardzo chcę taką. dziewczyny macie jakiś pomysł?? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studniówkę miałam rok temu i raczej polecam założyć rajstopy bądź też pończochy. Gwiazdy na galach ie noszą nic takiego, ale trzeba pamietać,że to są gwiazdy, a szkoła to szkoła. Musicie tez pamietać,że bedziecie musieli wytrzymać z nauczycielami przez kilka miesięcy, a niektórzy mogą być naprawdę nieznośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_16 -> powinnaś poszukać makijażu dla typu urody zima. W interniecie zapewne znajdziesz kolory odpowiednie dla siebie.Najlepiej zrób próbę uczesania i makijażu tydzien przed studniówką, żeby nie eksperymentować kilka godzin przed balem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka k-ów -> jezeli masz możliwość nie zakładaj gorsetu. 3/4 dziewczyn będzie je miało. Jeżeli chcesz optycznie powiekszyc biust kup stanik typu push-up . sukienkę z marszczeniem na biuście. Jeżeli chodzi o sukienkę polecam tą, na pewno nie bedziesz wyglądała jak reszta \"gorsetowych klonów\" :) http://www.allegro.pl/item155582852__beautiful_sexy_special_r_38_bcm_.html będzisz musiała kupić albo silikonowe wkładki np takiehttp://www.allegro.pl/item152935232__wkladki_silikonowe_powieksza_o_rozmiar_gratis.html rozcięcie będzie odciągało wzrok od małych piersi. Gdybym ją rok temu znalazła,zapewne kupiłabym ją na swoja studniówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaczek
Shimmy dobrze wymyśliła z tym biustonoszem i fałdkami na sukience, to o wiele lepsze od rorsetu, a efekt również jest dobry:D a co do LadyM - wiesz bez obrazy ale to po prostu nie wypada na studniówkę bez rakstop iśćc. wiem, że nie są zawsze wygodne, ja też wolałabym iść bez, ale trzeba je mieć na nóżkach. najlepiej znajdź sobie takie, które będą wygodne, mocne i dobrze wyglądające, takie, żeby się nie marszczyły i żebyś nie musiała ich co chwilę podciągać. aha, no i może jeszcze warto by było kupic od razu dwie takie pary rajtek, bo róznie to może być;) i druga w torebce będzie zbawienna;p. i teraz moja prośba, 20 stycznia (za dwa tygodnie!!!) idę na studniówke mojego chłopaka, ale...w dalszym ciagu nie mam sukienki chociaż rozglądam sie od października;p powiedzcie mi, w jakich sklepach są takie sukienki, żebym już tak długo nie bładziła;) dokładniej chodzi mi o czarną za kolanko (inna wersja nie przejdzie, bo mam czarne buty, a nowych juz nie zdążę kupić i rozchodzić, ale to są czarniutkie szpilki i bardzo je lubię:), a długa nie może być, bo mam tylko 160 cm;/) czekam na odpowiedzi i pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes18
ja mam studniówkę 20 stycznia, sukienke już mam. Jest skromna, czarna, trochę za kolano, marszczona na biuście. Ale wszyscy mówią,że jest śliczna, a dodatki z tą sukienką wyglądają po prostu bosko. Ja osobiście zakładam pończochy, jakos nie przepadam za rajstopami ;p tylko myślę troche o bliliźnie, bo wiadomo czerwone majteczki muszą być, ale ciężko znaleźć stanik z odpinanymi ramiączkami do tego ładny... moja mama ma sklep triumpha i tam w ogole ostatnio nie maja czerwonej bielizny tylko bordową... a tak troche nie pasuje czarny stanik i czerwone majtki;p szczególnie, że potem mam after party z najbliższymi mi osobami i moim facetem ;) Makijaż? uważam, że powinien być delikatny, ale jakos nie podoba mi się jak panienki chodzą i robią sobie tipsy, jakoś tak yyy:/ no nieważne ;) ogoólnie gorsetu nei chciałam, bo połowa dziewczyn jak nie wiecęj zawsze ma, a moja sukienka jest śliczniutka ;) mimo tego dałam za nią 300zł ale chyba było warto ;] pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oficjalnych przyjeciach powinno sie miec rajstopy...a gwiazdy...? heh... ja nie wiem nie wyobrazam sobie pojscia bez rajstop nawet z tego wzgledu ze z samochodu bede musiala jakis kawaleczek przejsc w taką pogode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po studniówce :P wczoraj miałam, zajebiście bylo:) strój nie jest najważniejszy,najważniejszy jest klimat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak sobie wyobrazaci
Wracając do rajstop. to ja nie rozumiem problemu, bo przeciez , to jest ta częśc garderoby, której nie POWINNO BYC WIDAC, przy takich kreacjach. Rajtopy, czy pończochy dobrze dobrane kolorystycznie, wielkościowo, cienitkie i bez wzmocnien n a palcach, są nie do ZOBACZENIA. Trudno osobie postronnej zorientowac się, czy te rajstopy sa, czy to skora.. No chyba, że ktos widuje tylko rajstopoy w paskudnych kolorach, grube , ze wzmocnieniami, takie w których robią się tzw obarzanki wokół kostki . Sztuka odpowiedniego doboru rajstop może nie jest najłatwiejsza, ale mozna sie nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeśli możecie to pomoradzcie mi cos bo mam problem.. kupiłam złotą sukienke długa... oczywiście do tego jest złoty gorset ale.. wyglądam w nim strasznie blado.. i teraz nie mam zielonego pojęcia co mam z tym zrobić.. ;( ;( myslałam nad tym zeby isc do solarium ale.. nie jestem przekonana na 100% myslałam tez nad zakupieniem bialego gorsety i przystrojeniem go złotymi kwiatuszkami... błagam poradzcie cos.... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroliczek7
Dp p3pcia: hej. Podobnie do ciebie mam sukienke w kolorze zlota. Tez obawialam sie ze bedzie to wygladalo mdlo, ale jest swietnie. Po pierwsze nie mam gorsetu, kolor mojej sukienki jest kremowo zloty, buty rowniez mam zlote. Karnacje mam sniada, ale od 1,5 tygodnia chodze na solarke i naprawde jest juz wyrazny kontrast. Moim zdaniem powinnas zaczac chodzic na solarium ( to duzo daje i wcale nie wyglada sie sztucznie, poprostu trzeba zaczac wczesniej chodzic, ja 100dniowke mam 27.) Zacznij trzy dni pod rzad (10, 15,17) zrob sobie z dwa dni przerwy i od poczatku...... Makijaz musisz zrobic bardziej wyrazniejszy, ale bez przesady!! Najwazniejsze to wyszczotkuj rzesy swietnym tuszem. Oczy maluje na miedziano-zloty kolor z domieszka srebra, bo takie mam wykonczenie sukini. Nie cuduj ze zmiana gorsetu, bedzie dobrze. Pamietaj jednak, ze kontrast musi byc i na solarium musisz zaczac chodzic bo bedzie kiepsko. Nie uzywaj samoopalaczy, bo zrobia Ci sie zacieki i klapa. Najlepsze i najprostsze rozwiazanie to solarium, przynajmniej dla nas, ktore maja jasne kreacje . Powodzenia milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaczek
halooo jak już kupiłyście sukienki to powiedzcie w jakich sklepach, żebym wiedziała gdzie szukać! pliska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p3pcia => solarium strasznie niszczy skórę, wysusza ją.Nadużywanie może nadmiernie postarzeć Twoja skórę, ale to przy dość częsty użytkowaniu. Polecałabym iśc na solarium,ale raczej nie przesadzać z minutami, bo zamiast pieknej opalenizny będziesz miała czerwona i poparzona skórę skórę.Osobiście polecam balsam brązujący Johnsona na noc.Stosując go wedle zaleceń daje porządany efekt.Jeżeli pojawią sie ewentualne \"zacieki\" pozbądź sie ich przecierając je skórka z cytryny. Możesz też uzyć pudru brązującego, poszukaj odpowiedniego dla ciebie na stronach kefeterii.Dzięki nim skóra będzie zdrowa i równo \"opalona\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i uniwersalne rady dla kazdego: warto mieć bibułki matujące (20 sztuk ok. 16zł)-nie niszczą makijazu a zmatowią cerę, zawsze przyda się dodatkowa para rajstop lub pończoch, polecam także wkładki żelowe \"party feet\" sholla lub inne,przetanczycie w nich całą noc i nie bedziecie miały odcisków :) to chyba na tyle dziś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s3
balsam johnson'a nic nie daje i jest przereklamowany bo najwyzej Cie lekko muśnie ale nie da Ci takiej opalenizny jaką miałas np latem hehe mi po nim tylko nie wiem jakim cudem skóra schodziła hehe dlatego uwazam ze to syf ;p i podresle ze stosowałam według zaleceń na opakowaniu zeby nie było ze nie:) no i wiadomo ze jak ktos idzie np 2 dni przed stódniówa na solare to moze być czerwony dlatego jak ktos nie chce byc biały jak trup do sukni to najlepiej sobie zrobić jakaś lekką baze ;p a co do sukni na 100dniówe to laski są w błędzie bo w tym roku nie górują gorsety jak w zeszłym roku teraz wiekszosc lasek kupuje zwiewne sukienki (z wielu opinni znajomych którzy juz mieli 100dniowe) pozatym gorset to najwiekszy syf jaki moze istniec osobiscie tak uwazam bo kazdy ma prawo do walsnej opinii w końcu , ale to juz zalezy od własnego gustu ważne zeby wybrać taką kiece w której bedzie sie czuła dobrze a nie zwazac czy pasuje w niej isc czy nie;p bo nadal kroluja stereotypowe kolory czerń, bordo, ciemna zieleń,granat etc . bleee nigdy bym nie wybrała takiego koloru;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s3
hehe aha i nie kumam motywu z rajstopami hehe ja ide bez i co w tym złego? tak samo ze nauczyciele potem mogą robić jakies jazdy i byc złośliwi? dlatego ze rajstop nie miałaś? hehe no bez przesady ;p kto Ci będzie patrzył na nogi czy masz rajstopy czy nie;p jesli czujesz ze np nie pasuje albo ze zle sie bedziesz czuła to nie idz ;p a jelsi ktos ma fajnie opalone nogi to po co jeszcze na to rajstopy;) trzeba się chwilić swoimi atutami:) dlatego maxymalne wycięcia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_normalnie_idiotyzm
dziewczęta, tylk oco by was nie przewiało bez rajstopek. mimo wszystko styczeń. czytam i wspominam własną, eeechhh :) dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifciunia
Tak weszlam na te forum i czytam!Czytac nie zrozumialam ani slowa! Ja jeszcze nigdy nie bylam na studniowce,nie konczylam szkoly w Polsce;a w tym roku sie wybieram i myslalam ze te forum mi pomoze jak sie ubrac.Lecz jak zauwazylam dziewczyny wyzywaja sie i krytykuja nawzajem!Nie mam zielonego pojecia co jest modne w Polsce na takie imprezy i w jakich kolorach!W sumie analizujac to wszystko pomyslalam ze jak bal maturalny to suknia musi byc balowa,ale widocznie tak nie jest!No coz najwyzej ja dam plane swoim wygladem i moj partner nie bedzie zadowolony (sprobuje wyglad nadrobic urokiem osobistym hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifciunia
To w koncu co jest modne ? Osleplam juz od przegladanie kiecek! chyba te kupie! http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=005&sspagename=STRK%3AMEDW%3AIT&viewitem=&item=150074340506&rd=1&rd=1#ebayphotohosting powiedzcie czy ladna jest! a jak brzytka to pojde w samych majtkach,bedzie czerwono swiecic i kazdemu na maturze szczescie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena88
Ta sukienka jest śliczna! MOżesz w niej iść, będziesz bosko wyglądała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×