Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość orangemisia
Nikkki100 myślę,że jeśli ubierzesz jakieś eleganckie buciki typu balerinki na jakimś niskim obcasiku to nie będzie to źle wyglądało;) Ale to też zależy od sukienki itp.;) A ja mam też pytanie do dziewczyn,które znają się troszkę na modzie:) Jakie teraz sukienki są modne? Jakie kolorki? Aha chodzi mi o eleganckie,wieczorowe,na studniówkę:) Ostatnio chodziłam troszkę po sklepach i spodobały mi się dwie: jedna czarna długa i jedna brązowa trochę poniżej kolan. Jak myślicie która byłaby lepsza? Mi się bardziej podoba ta czarna bo wyglądam szczuplej,ale czy te długie to już nie przeżytek? Proszę o pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka5181
nikkki100 ja też jestem wysoka mam 176cm wzrostu, noi idę na studniówkę chłopaka i coś czuję że będę miała podobny problem... ale na razie jeszcze o tym nie mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szekina
Moim zdaniem właśnie długa suknia najlepiej nadawałaby si,e na taką okazję. 3/4 zawsze skraca nogi a długa suknia jeśli cię wyszczupla to jest idealna. Zawsze modna i elegancka, będzie dobra tez na wystawniejszego sylwestra czy przyjęcie weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangemisia
Mi się najbardziej chyba podoba właśnie ta długa czarna. Szekina dziękuję za radę;* jeszcze po przymierzam ją i zobaczę w której lepiej będę wyglądać;) a jeśli nie będę umiała się zdecydować to pójdę może do krawcowej jeszcze;) w końcu mam dużo czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaguiona
hey w tym roku mam studnioówke i nie mam zielonego pojecia co zalożyc a jest to problem poniewaz jestem sportowcem i mam rozbudowane barki i łydki.Łydki nie sa problemem tylko te barki;(poza tym mam 174cm wzrostu i ok 65 kg wagi no i mam małe piersi.prosze pomozcie mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie kolory są teraz modne? Przede wszystkim fiolet, wpadający w ciemniejszy czyli taka śliwka, stanadrdowo czarny, który jest stosowny na każda okazje. Myślę, że równiez czerwień, lecz nie krwista, może troszkę przygaszona. Hitem sezonu są wszelkie kokardy. Pozwoliłam sobie juz kupić sukienkę na studniówkę, a raczej kupił mi ją chłopak:) Prześlę linka jeśli chcecie zobaczyć:) Jest prosta, ale zarazem elegancka. Tyle że ta co pr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizuuuu4
a czy uważacie ze czerwona sukiena do kolan pasuje na studniowke? bo sobie taka zmamówilam i sie zastanawiam... jak wy myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkia
RedEve jasne pochwal się nam:) macie dziewczyny jakieś pomysły na długą suknię? Bo ja nie mogę się na nic zdecydować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
Ja mam wizję mojego ubioru na studniówkę... Tyle, że nie potrafię go zrealizować. Sukienka w kolorze takim ciemnym szafirowym na cieniutkich ramiączkach, odcinana pod biustem, długość do kolan, dół zdobiony koronką, srebrna biżuteria, czarne buty na bardzo wysokim obcasie i z platofrmą (takie jak są teraz modne), kopertówka również czarna, włosy proste, jedynie lekko potapirowane (mam bardzo długie blond włosy z grzywką), akryle na pazurkach (sam french), oczywiście czerwona podwiązka, która będzie mi pasowała jak wół do karety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangemisia
"rrrrrr" mi się bardzo podoba ta sukienka..śliczna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
Mnie się nie podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi D
Witam :) Ja też mam studniówkę w tym roku i powiem Wam tak: nienawidzę pospolitych sukienek (chodzi mi tu zarówno o krój jak i o kolor)... dlatego zamówiłam sobie białą i bardzo obcisłą sukinkę do kostek, na dole lekko rozszerzaną (żebym się nie zabiła przy polonezie) ;P, bez ramiączek. Za to do tańca... północy mam turkusową, do kolan. Bardzo wygodna. Do jednej i drugiej mam białe buciki. I tu mam radę: jestem zawodową tancerką i widziałam już wiele dziwnych pomysłów co do butów. PAMIĘTAJCIE! Nieważne ile centymetrów ma obcas! Ma trzymać kostkę... mocną ją usztywniać! Bo nie dość, że będą spadać to przy pierwszym, lepszym złym ułożeniu kostki pożegnacie się z tańcem na kilka ładnych tygodni, a może i miesięcy! Wracajać do ogółu - Wiem, że będę niepowtarzalnie wyglądać i o to chodzi. Bo każdy ma swój gust, swoje wymagania jak i własne zdanie. Dlatego nie sugerujcie się opiniami innych. Byłam już na 3 studniówkach i te dziewczyny, które się wyróżniały wyglądały zdecydowanie najlepiej :) Udanej zabawy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emerganza
Ja mam czarną długą z rozcięciem z jednej strony zaczynającym się już na biuście rozcięcie jest wiązane tak jak gorset i wypełnione białym materiałem. kupiłam ją już we wrześniu ale nie żałuje bo pasuje do mojej figury. Nie wiem czy będzie jakoś specjalnie modna ale dobrze w niej się czuje a chyba o to przede wszystkim chodzi :) Naprawde dziewczyny patrzcie na to jak się czujecie w sukience a nie co jest modne :) pozatym czerń w sumie zawsze jest modna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam krotka raczej czarna sukienke z asymetrycznym dolem i zakrywajaca dekolt, zapinana na szyi z golymi plecami :) pod biustem byl pas z diamencikow. byla efektowna i moglam ja zalozyc jeszcze na inne okazje, wiec praktyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slep internetowy Semi
www.semi-sklep.pl serdecznie zapraszam! Kolczyki, telefony, unifony, monitory itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As You Wish Agata
dziewczyny :) ja swoja sukienkę kupiłam już w wakacje, miałam okazję więc z niej skorzystałam :) jeśli chodzi o odpowiednią i modną sukienkę na studniówkę to polecam przejść się do Zary , owszem jest to do dosyć drogi sklep ale można trafić na naprawdę wyjątkową sukienkę. Nie polecam długich sukienek, nie bardzo są na czasie ale również ograniczają ruch. W tym sezonie są modne takie fasony http://shop.nordstrom.com/juniors/u-1.shtml. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As You Wish Agata
Jeszcze dodam jeden link , jest tu więcej sukienek. Może któraś was zainspiruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0017
czesc wszystkim, dopisze sie do tego tematu bo tez mam problem z sukienka a studniowke, dziewczyny co myslicie o sukience nie dlugiej tak za kolano w kolorze turkuwowym, macie jakies zdjecia ktorkich sukienek, to piszcie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrr
wydaje mi sie ze turkus wygladalby swietnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0017
to dobrze ze nie tylko ja tak uwazam hehe, a pomozcie mi ja jakos stworzyc, bo bede ja szyła, i chce miec ja bez ramiaczek krótka ale wiec juz nie moge sobie jej wyobrazic, macie jakies propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodunia00
Pomóżcie ;] Mam studniówke w styczniu no ale muszę już etraz zacząć rozglądać się za sukienka. Chcialabym długa sukienke. gołe plecki i moze byc biust wyeksponowany. Mam duzy brzuch ;/ wiec pasowalo by go jakos ukryc a tak to chyba spoko. Mace jakies pomysly?? Mam 173 cm, 60kg. A własnie jakie sa teraz modniejsze sukienki? Krótkie czy dlugie?? no i jakie kolory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
SPoko dziewczyny, powiem wam tak coraz bardziej przekonuje się do długiej sukni i mam gdzieś czy sa modne czy nie (bez gorsetu). Mój chłopak itak sie nie orientuje co jest modne:P Tyle, że pojawił mi sie drugi problem, mój Rafał oznajmił mi że on tez ma komers bo robi magisterke i styczen lub luty ma komers na uczelni. Nikogo tam nie znam i nie wiem jak na teaki imprezy sie ubiera? On mówi że coś ala stódniówka ale nie chce źle wypaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka90
hej jak wiekszosc z was jest przed lup po studniówce. JA akurat jestem przed . Kupiłam juz sukienkę ale zastanaiwam sie czy na studniwkę jest odpowiednia. Jest krótka, z przodu na zasadzie zakładki , z tyłu troche dłuższa, czerwonaWiązana na szyji. Czy w krótkiej sukience wypada isc na studniwke czy dalej długiesuknie z gorsetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka90
Ja kupiłam suknieke krótką. z przodu jest tak jakby zakładka, z tyłu jest dłuższa, kolor czerwony. Wiązana na szyji. Czy w którkich sukiennach wypada isc na studniówke? czy dalej jest taka moda długie sukie, z gorsetem? czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szekina
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa troche mi namieszalyscie ale dobrze trudno w koncu czlek tez musi myslec a w domu malo kto ma pierwowzor p. kwasniewskiej, by nam pomogl przy garderobie mnie osobiscie nie podobaja sie te niesmiertelne odkryte pantofelki bo albo panna nie potrafi dobrac koloru albo wybiera rzeczywiście takie, które zakrawają o te noszone na lato do sukienek ja wybiore pantofelki tylko lekko odkryte (gołe palce, pięta zakryta, pasek w kostce) nie mogę miec "szpilorów" bo chłopak z którym idę nie jest specjalnie wysoki a już zastrzegł ze nie chce żebym była od niego wyższa (czyli obcas najwyżej 5 cm.) uf teraz pomocy bo NIGDZIE NIE MA TAKICH BUTÓW WSZYSTKO JEST STRASZNIE WYSOKIE RATUJCIE KOBITY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×