Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Madziuchna🌻 Palaczka Aga🌻 Sadny dzień🌻 30stka z Gdańska🌻 Monikaaaaaaaaaaa🌻 Grudniówka🌻 Jedrek30🖐️ Ja-ka🌻 Kaaja🌻 Złośliwiec🖐️:classic_cool: Aram🌻 50mam🌻 P A C H N I E M Y N I E P A L I M Y. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona :D życzę miłego i spokojnego wieczorku BP wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP marjola 53 🌼 *** NIE PALIMY *** sadny dzien 🌼 do jutra na imprezie :D palaczka aga 🌼 madziuchna 04 🌼 30-stka z Gdańska 🌼 monikaaaaaaaa 🌼 Ania.B 🌼 ja-ka 🌼 ojejkujejku 🌼 grażka 66 🌼 bella 1962 🌼 Kulka 777 🌼 Dodob 🌼 zielona gęś 🌼 neri11 🌼 Ginett 🌼 Mordusiak 🌼 mika 33 🌼 Dominika 26 🌼 kasia3 🌼 kaaja 🌼 grudniowka🌼 alienkaa 🌼 aram 55 🌼 50 mam 🌼 jedrek 30 🖐️ misiek 121 🖐️ leloof 85 🖐️ pozdrawiam też wszystkich nie wymienionych 🌼 🖐️ :D i tych co nas po cichu podczytują 🌼 🖐️ :D BP z początku mojego nie palenia tez miałem dni w których śmierdziel szeptał weź zapal no chociaż chmurkę ale ja sobie w tych ciężkich chwilach zawsze powtarzałem co to mi da przecież ja nie chcę palić ja nie palę i chęć zapalenia mijała na jakiś tam czas aż minęła całkowicie trzeba być cierpliwym bo walka ze śmierdzącym nałogiem jest długa i uciążliwa :D 🌼 🌼 🌼 NIE PALIMY 🌼 🌼 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola 53 🌼 u Ciebie jest wszystko OK. :D ale jakie ja byki stawiam to dopiero wstyd ale i tak myślę ze wszyscy wiedzą o co mi chodzi najważniejsze jest to ze :D 🌼 nie palimy 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec u mnie jak najbardziej w porządku.Dzięki za troskę.Pozdrawiam.:D Nie palimy 🌻 Robię duże odstępy.Na wszelki wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani. Marjola mam pytanie skierowane do ciebie i nie tylko. Prosze o odpowiedź wszystkich chętnych. Czy z upływem czasu (pod względem psychicznym) jest łatwiej i lepiej? Czy myśli sa mniej uporczywe. Będe wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram dzięki.:D Pozdrawiam🌻 Kasia3 niby jest lepiej.Czasem mam takie napady chęci na śmierdziela,że mam co robić aby wytrwać BP. Daję jednak radę.Mam nadzieję, że w końcu to minie.Z lektury topiku wiem, że nie tak szybko. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
melduję się pachnąco i życzę Wszystkim miłego wieczorku i nocki oczywiście BP Kasia3 wiesz co wg mnie zależy to również od podejścia do rzucenia palenia, ze mną jest akurat tak że ja poprostu nie chcę palić i nie zastanawiam sie nad tym czy np. nie fajnie było by sobie zapalić raz na czas, wydaje mi sie że jeśli postawisz sobie sama względem siebie wymagania to będzie oki a jeśli sama nie jesteś przekonana tak w 100% to może być różnie pozdrawiam całe pachnące grono ze Złośliwcem na czele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich z zaśnieżonego Gdańska:) zresztą cała Polska pod pokrywa snieżną;). Ja niedawno wróciłam ze Słowacji , zaszalałam na nartach, popiłam słowackie piwka:D ogólnie było bardzo ale to bardzo fajnie:D:D: Mordusiak🌼 Gratuluje Roczku Bp :) 3majcie sie Niepalace szczurki:) 30stka😘, sądny dzień😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka80
Witaski;) wracam do Was!!! już byłam tu na tym forum początek 2008 roku.Nie paliłam chyba ze 5 miesięcy, nie licząc 1 wpadki ;(. Moje palenie jest skomplikowane,bo nie palę dużo-1-5 fajek dziennie ,w weekendy wcale albo paczkę;). No ale jestem uzależniona, nie można trochę palić, to tak jak nie można być trochę w ciąży.Chcę rzucić definitywnie;)Nie palę od godziny 14 w piątek 20 lutego. Jutro będzie ciężko uzywacie może jakiś wspmagaczy typu: plastry, tabletki, gumy? Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie spowrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka80
źle się czuję z paleniem, nie dosyć,że mam stresujące życie (akt go nie ma), kołatania serca to jeszcze czuję,że fajki mnie dobijają, choć na pozór odpręzają, a najbardziej się boję raka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sądny dzień i jestem dziś pierwsza do kawałka torta hihi:D. Tylko już bez alkoholu proszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic takiego
ja rzuciłam fajki 10 miesięcy temu i nie miałam wpadki, bo pewnie nie podniosłabym się..jak mam kryzys, to uświadamiam sobie, że nie mogę pierwszy raz sie zaciągnąć i po niemiłej chwili przechodzi, a są one coraz słabsze i coraz rzadziej myślę, też, że coraz więcej doświadczeń z odmawianiem sobie zapalenia tez swoje zrobiło :) mam inny problem - ja zawsze bardzo szczupła teraz tyje i mam wrażenie, że nie zatrzymam się w tym - jestem coraz grubsza, przytyłam już z 8 kg czy ktoś wie co mozna robić z TYM? pozdrawiam wszystkch rzucaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie,:D Zaczynamy kolejny pachnący tydzień. Sadny dzień gratuluje rocznicy🌻kwiat]kwiat].Zyczę Tobie co by nie dopadła już nigdy chęć zapalenia śmierdziela.😘😘😘.🌻. Kawa zaparzona.Zapraszam.:classic_cool: Miłego, pachnącego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D sadny dzien 🌼 przyjmij gratulacje za pierwszy roczek bez śmierdziela BP i z tej okazji wznoszę toast STO LAT !!! STO LAT!!! STO LAT!!! i nigdy więcej śmierdziela BO NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO :D:D:D marjola 53 🌼 kawa z rana super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień dziś masz wielkie święte 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻to dla Ciebie a teraz poprosze o duży kawałek torta Marjolka kawa pyszna 🌻🌻🌻🌻 a wiecie ja też mam czasami chec na jednego maszka ale zaraz zapala sie śiatełko że na tym jednym sie nie skończy ( bo tak nie będzie wiem to bo byłam tu kiedyś na topiku i nie paliłam ponad 6 miesięcy koleżanka na jednego namówiła a ja głupia pociągłam) i mówię sobie szkoda mi zmarnować tych dni pachnący Nie dam sie teraz śmierdzielowi a jak ktoś ze znajomych mi jednego proponuje to mówie wielkie stanowcze NIE Ja chce pachnieć perfumami powtarzam milutkiego dnia u mnie biało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
Witam sadny dzień🌻 gratuluje rocznicy :) marjola🌻 ja wole myśleć że zaczynam kolejny dzień BP a nie tydzień jakos mniej przerażająco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko :) Sądny dniu najszczersze gratulacje :-) Mi kilka dni temu minęło 5 miesięcy BP, a ponieważ niespokojny czas w moim życiu nastał to i myśli o papierosie pojawiają się dość często. Ale radzę sobie z nimi, bo wiem, że papieros w niczym nie pomoże i szkoda by było zmarnować tych dni, tej kasy i tego dobrego samopoczucia, które mam od dawna. Gorzej, że namiętnie kocham się w słodyczach i znowu (bo już była mała tendencja spadkowa) waga podskoczyła ... No nic, rozpocznę dzień od pysznej kawy :-) Kto ma ochotę niech się częstuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula77 ja kawke zawsze i chętnie wypije Masz racje papieros nam nie pomoże ale kurcze są momenty że jest ta chęć zapalenia I wtedy musimy być silni by nie dać się śmierdzielowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że impreza się rozwija.Wprawdzie bez jubilatki, ale na pewno się pojawi.:D.Czuje się dzisiaj wspaniale.Jestem wolna od śmierdzieli.:). Mam nadzieję, że już tak zostanie.:D 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Sadny dzien to dla Ciebie. Wszystkim miłego pachnącego dnia.:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej trzydziestko:). Pozdrowienia:D! Nie palę 255 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×