Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Nie palę już 181 dni (+ 01g30m23s). Ilość niewypalonych papierosów: 7242. Będę żyć dłużej o 55 dni (+ 07g47m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 534,87 zł! a jeszcze nie tak dawno było \"Nie palę już 0 dni (+00g30m23s) itd.\" pędzi ten czas jak szalony...i dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B wielkie gratulacje 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wszystkie problemy i troski skończa sie Musi być lepiej a na ból zęba dentyste Ci polecam :D Zapraszam na kawkę ja dziś tez do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek. Mamy kolejny pachnący dzień:) Aga ubierz się ciepło.Jest bardzo nieprzyjemnie.Wiatr. Kawę chętnie wypiję.Pyszna. Miłego dnia Złośliwiec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten też nie chce działać. Sciągnij od Jedrka30 ze str. 860

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje się iż: Nie palę już 133 dni (+ 00g19m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 5320. Będę żyć dłużej o 40 dni (+ 15g26m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 394,24 zł! 🌻 Ania B gratuluje pół roczku...:)🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 5 dni (+ 00g05m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 150. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 03g31m15s)! Zaoszczędzone pieniądze: 60,04 zł! Ale mi się udało. Dziękuje Wam bardzo. Dzieki, że jestescie. U mnie dzisiaj zapowiada sie piekny dzień. Właśnie piję sobie kawkę. Słoneczko świeci. Najważniejsze jest to, że bez śmierdziela . Mam nadzieję, że wytrwam. Bardzo dziekuję za pomoc i wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze paląca
Nie palę trzeci dzień na Tabexie. Jestem zszokowana, że jest tak dobrze. Nie ma nerwowej potrzeby palenia, choć o papieroska bym się nie obraziła. No i nie dokucza mi nadmierny apetyt. Życzę sobie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle napisałam i po....szło.:( Zaczynam od początku. Palaczka Aga🌻 Mika33🌻. Odezwij się Misiek121🖐️ Neri11🌻 Złośliwiec🖐️.Trzymamy kciuki i czekamy. Ojejkujejku🌻 Madziuchna🌻 Jedrek30🖐️ Ania B🌻.Głowa do góry Leloff🖐️.Co słychać?Jak piechole? 30stka z Gdańska🌻 Grażka66🌻.Jak sobie radzisz?Co z remontem? Ja-ka🌻 Alienkaa🌻.Co tam u Ciebie? Bella1962🌻 Grudniówka🌻.Jak tam zęby. Monikaaa🌻.Gratuluję 0,5 roku.Szmat czasu🌻 Sadnyy dzien🌻 Aram🌻 Julka85🌻 Kaaja🌻 Kasia3🌻.Jak sobie radzisz? Kwietniówka🌻.Co porabiasz? Anulla77🌻 Ginett🌻.Mam nadzieję, że już wszystko w porządku? Jeszcze paląca🌻.Odezwij się Jola 388🌻.Licznik już masz i działa. Kania2🌻.Wracaj. Moje umiejętności komputerowe są wielkie. Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, melduję się pachnąca, idę sprzątać a potem na rower. Wiosna idzie:)! No i trzeba zrzucić w końcu te 6 kilo:) hyhy. Ale powiem Wam, że nie przejmuję się. A nam się tylko wydaje, że to po rzuceniu fajek a tak naprawdę nie chce nam się tak do końca zadbać-bynajmniej mi się nie chciało:). Wiem, że po rzuceniu przytyłam jakieś 3 kilo i wtedy waga staneła w miejscu. A to drugie 3 to słodycze, piwo i inne:). No ale trochę zejdzie teraz na rowerze:). Pozdrawiam pachnąco, pamiętam i dziękuję za pamięć:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 53,dziękuję za pamięć i trzymaj tak dalej👄🌻jesteś dobrym duszkiem tego topiku🌻 OGROMNE GRATULACJE za POŁ ROKU BP dla Moniki i Ani.B🌻🌻🌻 Mój bilansik: Nie palę już 203 dni (+ 22g27m47s). Ilość niewypalonych papierosów: 3262. Będę żyć dłużej o 24 dni (+ 22g12m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 174,67 zł! Pozdrawiam całe pachnące grono niepalących oraz przesyłam dużo zdrowia dla Zlosliwca🌻wracaj do nas🌻trzymam za Ciebie dwa nie zajęte przez śmierdziela kciuki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola53, dziękuję za pamięć 🌻 Ja nadal śmierdząca :( Ostatnio nagromadziło się u mnie stresów- a one nie sprzyjają postanowieniu ostatecznego zerwania z fajkami :( Choć zdaje sobie z tego sprawę, że to pewnie tylko moja wymówka... Jestem codziennym cichym gościem Waszego topiku :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjolu 53🌻 ten wpis u góry to do Ciebie-przepraszam za pomyłkę🌻myślałam wtedy o Monice,że dziś ma pół roku BP,to szmat czasu i tak zamyślona wpisałam Monika zamiast Marjola 53-wybacz🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tak pomiędzy ania.b a 30 z gdańska :) I\'ve been quit for 152 days + 16h41m34s. Cigarettes not smoked: 3359. Life saved: 25 days + 15h52m19s. Money saved: 1 335,32 zł. weekend spędziłem w towarzystwie osoby palacej i na prawde ten smród powodował odruch wymiotny,fujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam starych i nowych bywalców ja jak zwykle troche palaca troche niepalaca 30stka wie co to znaczy ;) mam takie dni ze nic a potem znowu fajki i tak w kolko . teraz jak zykle etap niepalenia 30stka to Ty czy ktoras z was pisala o celulicie ??? powiedzcie jak z Tym walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, ten na 860 ściągałaś od Jędrka? To dziwne, ja klikałam i nie mam wirusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dolacze do was. wlasnie postanowilam rzucic po przeczytaniu kilku stron, sciagnelam ten licznik i teraz mi bije pomalu. zobaczymy. osatnio probowalam rzucic palenie ale wytrzymalam tylko 2 dni. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłąm z pracy Kurcze podobno dzś było ładnie ale ja nie widziałąm zamkłam sie w 4 ścianach i 21,10 wyszłam Jutro ide na 15 myśle że od rana też będzie śliczna słoneczna pogoda Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na spacerku z piecholką.Jest ciepło, pada deszcz i pachnie wiosną. Spokojnej nocki.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Dobry wieczor wszystkim jedrek poczyta was troche i sie zamelduje .Wszyscy piszecie ze u was juz wiosne widac a u mnie nie bardzo dzis rano bylo -11.Ja juz chce wiosny .Prosze jesli ktos potrzebuje to jest dzialajacy link do licznika http://megapliki.interia.pl/pobierz-3569.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam; spaliłam dzisiaj tylko jednego, ostatniego z paczki, biorę Tabex... zobaczymy; śmierdzenie mi najwięcej przeszkadzało;) podajcie, proszę, jakiś DZIAŁAJĄCY link do licznika, bo to fajne, a jak tam biorę ze strony 809 zdaje się i 503 (czy odwrotnie) to nie działają... a to fajnie chyba by motywowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jędrek - o ja gapa, nie zauważyłam, dzięki, już klikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×