Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Złośliwiec :D🖐️ powiem krótko i na temat !!! MOJE WIELKIE GRATULACJE , PEłEN SZACUN DLA CIEBIE :D i powiem coś jeszcze , kiedyś też będę miał 5 rocznicą niepalenia :D pozdrawiam ciepło i pamiętaj nigdy więcej teso smierdziela nie wkładaj do ust Jesli mogę prosić to ja się napiję WHISKY ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwic--wszystkiego naaaajlepszego z 5-ej rocznicy aby tych 5-ek bylo jak najwiecej todla Ciebie ❤️🌻❤️🌻 dzieki za kawke i torcik z mila checia przyjme zaproszenie :D lampke szampana wypije wieczorkiem jak wroce zpracy:) milego dnia wszystkim BP 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest jakies chore o co w tym wszystkim chodzi wytlumaczy mi moze kto czlowiek pisze a to idzie chyba w kosmos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne gratulacje Złośliwiec!!!!!🌻 🌻 🌻 Jesteś wieeeeeelki!!!!!! Oczywiście poproszę i kawkę, i torcik,... i szampna także ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie:) Juz sie jako tako pozbierałam po urlopie i zaczynam pełną parą:) Najpierw gratulacje dla Mojego Złosliwca, który świetuje 5 lat BP. Kochany Żłosliwcu- życzę Ci, abyś nigdy w życiu nie był zmuszony palić papierosów! Jesteś wspaniałym człowiekiem, w to nie wątpię i aby Twoje dobre słowo trwało z nami zawsze. 🌻👄 Pozostałym bywalcom topiku życzę samego dobra i BP🌻. Sanatorium okazało się wspaniałą odskocznia od dnia codziennego, wypoczynek pierwsza klasa no i te zabiegi.....zgubiłam parę kilogramów, przestałam tak intensywnie mysleć o dymku (śmierdziel został gdzieś w Muszynie)....5-6 godzin spacerów po okolicach, górach i pagórkach zrobiło swoje. Pozdrawiam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ja to juz jestem uzalezniona od trgo topika ale cos tu sie dzieje nie tak nawet nie mozna odpisac komus bo niewiadomo o co chodzi marzycielkaaa---jak tam trzymasz sie to ja trzymam kciuki 🌻 zabka--❤️🌻❤️ SP---🖐️ kachna---🌻 julka---🌻 Regres---🖐️ madziuchna---🌻 mamuska---🌻 fragles--🌻 i oczywiscie dla wszystkich trwajcie w swoim postanowieniu my nie palimy🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę już chyba z 10 raz i nic nie ma. Teraz ostatni. ZŁOŚLIWIEC JESTEŚ WIELKI, TORT WSPANIAŁY. Zyczę przede wszystkim zdrówka i spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek--->u mnie klapa...nie dałam rady. Płakać mi się chce nad swoją głupotą:(:(:(i juz nie wiem, co mam robic, próbowac dalej, czy się poddac całkowicie. Złośliwiec--->gratulacje najszczersze 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dla Ciebie. Dziś jest Twój dzień, taka mega roczniczka. Jesteś guru na tym forum! Wypij za mnie..., żeby mi się we łbie dobrze komórki poprzestawiały. Jak na razie, to jestem najdurniejszą osobą na tym forum...ciągle daje plamę:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnacych :)Gratulacje dla Zlosliwca:) Marzycielko ja tez poleglam ..:( Z tego tez powodu nie udzielam sie na forum bo cholernie mi wstyd:( Powrocilam do mojego starego schematu..czyli 2 dni nie palenia w tygodniu nastepnie po 2-3 sztuki dziennie a w weekend paczka..pieknie..grrr.. coz czekam na dzien kiedy moze cos mi sie przestawi w tej glupiej lepetynie i dolacze do grona BP.Marzycielko jak masz ochote pogadac to podaj e maila wymienimy sie gg moze latwiej bedzie nam sie wspierac. Pozdrawiam grono BP!!!Jestescie wielcy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogorek Kiszony---> widzisz...chyba podobne jesteśmy...dwie takie się znalazły, którym tylko do d...nakopać trzeba:) wolałabym pisać mailowo, bo gg od paru lat juz nie mam. Jak chcesz to pisz na: marzycielka.83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Zlośliwiec---> GRATULUJE piękna rocznica, chyba nie trzeba dodawać że jesteś boski, jesteś przykładem dla wszystkich, i moim skromnym zdaniem twój nick powinien wyglądać tak SZCZĘŚCIARZ bo po 5 latach to ten złośliwiec nie pasuje :) Ja herbatkę zieloną i jakiegoś owoca jeśli jest {bo ja niestety na diecie jestem} Pozdrawiam całuje zaraz się znowu odezwe tylko obiadek ugotuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielkaaa---> zainwestuj w wspomagacz naprawde jest łatwiej.Jestem tego przykładem, ❤️ jovik ---> mamuśka ---. 🌻 marzycielkaaa, ogórek kiszony, zuzka453 ---> dziewczynki uszy do góry i naprzód, tylko początek jest straszny z każdym dniem jest łatwiej Wierzymy w was dacie radę 🌻 basiek ---> ❤️ ❤️ ❤️ kachna ---> ❤️ ❤️ ❤️ wszystkim przesyłam 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam kochani się zameldować i zobaczyć jak tam nasza stronka działa,ale widze że nie najlepiej... Ja dalej pachnąca,choć mam nieraz chęć sobie zakurzyć...ale walczę.. ZŁOŚLIWIEC--------STO LAT,STO LAT,NIECH ŻYJE ŻYJE NAM..... życzę ci mnóstwo takich pięknych,pachnących dni i badz dalej wzorem do naśladowania...dla Ciebie bukiet pachnących stokrotek... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Regres---🌻 basiek1---przed pracą lamka szampana by Ci nie zaszkodziła,a nawet lepiej by Ci się pracowało...🌻👄 Vonk---👄🌻 jovik---jak ja Ci kochana zazdroszczę tego sanatorium i odpoczynku...no i tego że zgubilaś kilka kilogramow...ja co zgubię to zaraz przytyję... :( całuję Cię kochana moja 👄 i miło że wróciłaś do nas...🌻 żabka---re,re,re,kumkum.....👄 myślę że się nieobrazisz? ;)ja też na diecie ;) ale w tak wielki dzień Złośliwca zapomnijmy na chwilę o dietach... mamuśka---cieszę się i podziwiam zato że niepalisz jak lokomotywa jara...🌻 marzycielkaaa83---daj sobie czas,śmierdziel rządzi Tobą i smieje się że jest górą...walcz co dnia i niepoddawaj się,jeśli naprawdę chcesz...łatwo było go pociągnąc ale zostawić jest trudno...to tak jak z miłością...albo z nalogiem alkoholowym....nikt niemówił ze jest łatwo...ja 3mam za Ciebie kciuki... ogórek kiszony----czekam tu na Ciebie jak i pewni inni...i 3mamy za Ciebie kciuki... julka01---🌻 lorika---no niestety nie Tobie jednej odruch pozostał i mysli nieraz i chęci...ale codziennie walczymy....poto tu jesteśmy na tym forum... Dla reszty niewymienionych 👄👄👄🌻🌻🌻 oraz gorące pozdrowienia i życzę miłego,pachnacego popołudnia... wieczorkiem się odezwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józek, dlaczego się rozwiodłeś? - Moja żona paliła w łóżku. - To chyba nie jest wystarczający powód. - Ale ona używała mojego ucha jako popielniczki. To tak na poprawę humorku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wiersz z kolei kieruję dotych co palą....bez obrazy... Zguba papierosowa Zguba papierosów zbiera dziś krwawe żniwo Tysiące z paczek stosów spalane przez ogniwo Ludzkość się dusi, umiera Papieros zwycięża, ogrywa do zera Niszczy wszystko, w organizmie szok Pozostał ci już tylko z mostu skok Ten z pozoru mały wróg W sile niszczącej więcej niż sam byś mógł Czy dostrzegasz innych wśród papierosowych smug? To my- niepalący, jeszcze życia chcący Boś ty swoje zdrowie już zniszczył doszczętnie I choć rozmawiamy o tym niechętnie Rzuć palenie człowiecza istoto Bo w dzisiejszym świecie palić- być ciotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina---
złosliwiec...gratulacje !!!!!! pozdrowienia dla wszystkich ....trzymam sie i dzis mój 35 dzien bez papierosa....marzycielko 83...ja tez nie wierzyłam ,ze dam rade a narazie daje ...to ty tez mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnąco 🌻 złośliwiec GRATULUJE 🌻 🌻 🌻 piękny wynik jak marzenie wypijam lampkę szampana za Twoje 5 lat BP i mam nadzieje że ja też kiedyś będę świętować taką rocznice Pozdrawiam Wszystkich bez wyjątku 🌻 cieszę się że nadal jesteście pachnący Damy rade bo nie palić to pięknie pachnieć Dosłownie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo)))))))))))))) Caraaaaaaaaaaaamba nie sposób wszystkich ogarnąć ale cieszę sie ,ze coraz większe zastępy są w walce z nałogiem.😘🌻:classic_cool:🌻❤️🌻 ŻLośliwiec nie sposób wyrazić wielkiego zadowolenia i skutecznośći w walce nad swoimi słabościami.Więć powodzenia w dalszym egzystowaniu bez pierońskiego śmierdziela.Uważam czego dokonałeś nie wymyslono jeszcze takiego słowa aby wyrazić zachwyt.:classic_cool: Basiek11 dzienks za gratulacje nad rocznicą mojego ślubu nie jest jeszcze okragła więc powstrzymam się od "fetowania"{ALE BYŁY):P Wszystkim zyczę tak samo, aby sie wam udało tak jak złośliwcowi.Az trudno wymówić tę ksywkę.Tylko jedną zasade stosuję tutaj nigdy nie patrz na ksywkę tylko wypowiedzi adwersarza.Bardzo szybko rozpoznawać będziecie każdego waszego znajomego obojetnie pod jaką ksywką sie tutaj pokaze. Dalszego miłego wieczoru.🌻❤️🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik witaj z powrotem na forum :D 🖐️ madziuchna , basiek dzięki za pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stetryczaly Introwertyk
OOOOOOOOOOOOO ale świetne towarzycho niepalące no to może taki wierszyk na "zbliżenie sie " do siebie.🌻 Troche nieporęczny rzut z powodu ręki ale moze wyjdzie:P Kazdy szuka miejsca w sercu innego człowieka, choc nie wie, co na niego w tym sercu czeka. To dziwne, tak bardzo potrzeba nam zrozumienia, czasami slow pocieszenia, czasem zwyklego milczenia. Kazdy chce znalezc przystan od zycia znoju, wsrod zmartwien i burz, cicha oaze spokoju. Choc sa ludzie uparci gnebiacy, i w twarz glosno sie smieja, to zawsze daz by znalezc w zyciu nadzieje. Kazdemu potrzeba czasem by ktos utulil w rozpaczy, jesli ktos raz, przezyl rozpacz wie ile to znaczy. Gdy o tym pomyslimy, to tak niewiele nam trzeba, wystarczy byc soba zawsze i dla kogos Przyjacielem. ))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doceń to, co masz, więc przede wszystkim czas, dany tylko raz. I życie...największy skarb, najcenniejszy dar, pokaż, że jesteś go wart... Patrz na ludzi sercem, a zobaczysz o wiele,wiele więcej. Nie bój się błądzić, nie próbuj pochopnie sądzić, walcz o to co kochasz... byle śmiało, do szczęścia potrzeba tak mało... A dorzuce ręka wytrzymie.:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko z ta osiemnastka to znaczylo ze 18-ty dzien minal jak niepale sorki no to ja juz po pracy moge sie napic lampeczke szampana jezeli jeszcze sie ostal Twoje zdrowko _zlosliwiec 🖐️ marzycielka---wiem ze jest ciezko zeby pozbyc sie tego smierdziela i nie palic musisz sie nastawic psychicznie ze nie palisz moze rzeczywiscie kuk sobie spomagacz wtedy bdzie Ci latwiej nie poddawaj sie trzymam za Ciebie kciuki ja jak juz tu pisalam palilam ponad 35-ec lat i niepale 23-rzy dni jak sie nie myle --🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogolnie to dobrze ze ten dzien sie konczy co by bylo gdyby jeszcze trwal mialam dzisiaj takiego cholernego dola a wlasciwie to nie wiem co to bylo o maly wlos a ten cholerny smierdziel by mna zawladna i juz mialam siegnac po niego i zapalic tak mna zucalo ze chwilami nie wiedzialam co ludzie do mnie mowia i czego chca ale juz jestem w domu i pomalu dochodze do siebie jestem z siebie bardzo dumna i szczesliwa ze nie dalam sie skusic i jestem nadal pachnaca i ja tez bede powtarzac tak jak zlosliwiec ze aby przetrwac to trzeba codziennie tu zagladac bo tu jest sila i moc:D mam nadzieje ze Was nie zanudzam spokojnej nocki wszystkim bez wyjatku 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×