Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość bellarossa
no tak ale ja samochodem dojezdzałabym na uczelnie 2 razy dłuzej niz autobusem..zapaliłam. jestem beznadziejna. nie mam silnej woli. nie iwem jak rzucic. chyba nie dam rady. a tak bardzo bym chciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
bellarosa jestesmy w podobnym wieku ty masz 20 lat ja 21 :) ,wiec rzucmy to swinstwo w cholere po co sie truc i na starosc zalowac to co sie robilo w mlodosci wystarczajaco dlugo juz palimy znaczy sie ja juz dluzej bo 9 lat ty dopiero 3 ja juz sie przekonalem ze to syf straszny jest,ale trzeba sobie wmowic nie i koniec ,gdzie male gowno z pomaranczowa koncowka bedzie mna rzadzic !!tak jak ktos tu wczesniej napisal ,ze lepiej juz raz na jakis czas przypalic sobie maryske ,bo to nie szkodzi tak jak faje ,ale najlepiej nic nie palic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam bellarossa – vojtass dopinguje Wam i trzymam za Was kciuki zobaczę kto ........ …… ? powodzenia BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Do jutra Wszystkim – ide do pracy na noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja potrafię rzucić palenie - na tydzień, miesiąc, pół roku, ale i tak prędzej czy później do tego wracam.... :( Aktualnie nie palę 4 dni, zobaczymy co będzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarossa
ja wypaliłam dzis jedna fajke ale juz wiecej nie bede.. no coz jedna fajka to nie jedna paczka.. wiadomo,ze poczatki sa trudn.e musze znalezc w sobie wiecej siły. ale kiedy mam jakis problem powazny lub gdy sie zdenerwuje to nie moge sobi eodmowic papierosa.. mysle,ze to mi zostanie na jakis czas.. moze kiedys bede umiała całkowicie pozbyc sie tego nałogu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Kochani..., dzięki za trzymanie kciuków. Udało się! Nie zapaliłam, mimo pokus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, słoneczko, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeestem dummmmmmmmmmmmmmmmna z siebie! Zmykam, acha, wysiadł mi tlen i gg, tak na marginesie, więc jestem odcięta póki co! :) wiewióreczka :) krajanki :) i wszystkim: dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Fado-->wierzyłam w ciebie naprawde!!! Słoneczkooo---?chandra mija,ale cezko było:) Katia-->czekam na maila:) Pozdrawiam chłopakow i sciskam reszte dziewczyn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana1
ja palilam 22 lata i polecam ci plastry sa naprawde rewelacyjne zapytaj w aptece z tego co wiem to nie sa najtansze ale jesli naprawde chcesz przestac palic to polecam przelicz cene plastrow na papierosy ktore kupowalas powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
no 1 dzien moge zaliczyc za zaliczony nie zapalilem ani jednego BELLAROSA TRZYMAJ SIE jestes jedyna moja rowiesniczka wiec nie daj sie!!;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewórko malutka..kochaniutka...kurrrrrrrrrrde...wysłałm Ci meila..ale pewnie nie doszedł....;( coś wykombinuję!!! Całuję wszystkich na dobranoc..do juterka...pa Kochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarossa
heh dzieki voytass chociaz ty we mnie wierzysz :) ja mam 2 dni i jeden papieros.. moze jutro uda mi sie nie zapalic.. powoli, powoli i bedzie dobrze.. tak w ogole to gratulacje voytass abys sie nie złamał juz 2 dnia tak jak ja.. ale ja sie jeszcze nie poddałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
witam, zycze powodzenia i trzymam kciuki. ja nie pale juz 8 miesiecy. pierwszy tydzien bralam plasterki wiec nie odczuwalam w ogole pokusy palenia. polecam dla tych, ktorym z pozoru brakuje silnej woli. mowie z pozoru bo okazalo sie, ze po tygodniu i ja nabralam silnej woli. 5kg do przodu w ciagu tych 8 miesiecy ale nie zaluje. chodze na silownie od tygodnia i czuje sie swietnie. mam lepsze krazenie, lepsze tetno. przestalam byc zmarzluchem i nie brakuje mi oddechu jak wchodze po schodach. to byla jedna z najwazniejszych i najlepszych decyzji w moim zyciu :D. trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
cześć melduję się 29 dzień bez śmierdziela !!!!!!! Pozdrawiam i miłego dnia dla wszystkich oczywiście bez śmierdziela!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
Napisalam wczoraj do was ale wcielo mi post , cos bylo z netem nie tak.:( A dzis kolejny dzien bez peta.Juz 46-ty. Imprezka byl w sobote przednia i calkowicie bez fajek.W tym towarzystwie juz nikt nie pali a jeszcze rok temu wiekszosc popalalo na imprezkach. Ale weszlam dzis rano na wage i co ? przerazilam sie ! Kurcze przez pierwszy miesiac nie tylam a teraz niestety tak..fatalnie mi z tym. Przechodze na scisla diete , bo chyba zbytnio mnie ciagnie do slodyczy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze duzo sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Pozdrawiam i życzę miłego dnia :D BP Za potrzebujących trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim co tam u was slychac?? aja mialam bardzo pracowity weekend, a ten zblizajacy cale szczescie bedzie wolny, tylko za sprzatanie w domu sie wezme, bo za tydzien swieto... buziaki badzcie dzielni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jutro pijemy!!! 60 dni2 miesiące--->BEZ ŚMIERDZIELA!!! Kto ze mną wypije za dalsze sukcesy jutro??? Chorobowe ciąg dalszy do 23 pazdziernika włącznie:) Pozdrawiam i całuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×