Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gadzinka - buziak! Mim - czytasz topik, a mało Ciebie piszącego, to wchodż tutaj częściej... Będzie więcej wiosny! Setunia... :) Amazonka??????? Zajrzyj! Słoneczkoooo! :) Złośliwiec! :) Wiewiórka...:) Basiek! :) Kominek... I jak? Cometa, super, że trwasz dzielnie... Rolf, jakieś rocznice nam minęły BP... Też się odezwij... Amazonki niet, jeszcze topik zemrze...Oooooooooo, szkoda by było... Balbinko, daj znać... No, wiosna idzie... Basiek :) Kinia :) :):):):) dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy, którzy podtrzymujecie mnie na duchu.Idzie super, dzisiaj 8 dzień, aż się boję czy to nie jest za dobrze.Znalazłam fajny lek na bezsenność, odprężający i uspakajająco pod nazwą \"DOBRY SEN\" prod.UNI-PHAR-Warszawa.Skład leku:melisa, kozłek lekarski /valeriana/,magnez, vit.B6.,biorę 1 tabl.godz.przed snem i śpię jak noworodek, a rano budzę się wyspana i nie męczą mnie myśli o tym nieprzyjacielu.Leżeli ktoś jest bardzo nerwowy można brać w ciągu dnia, lek nie powoduje otępienia i senności w ciągu dnia.Mam pytanie czy to jest normalny objaw, zażywam Tabex i rano budzę się z okropną goryczą w ustach, czy ktoś miał też takie uczucie? Serdecznie Pozdrawiam Wszystkich, a w szczególności: Złośliwca, Gadzinę47 i Fado, którzy pierwsi się zainteresowali moim problemem.Duża bużka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mi sie pochorowało więc nie palę i pzrysięgam że juz sie nie tkne no to zaczynam od nowa🖐️ znów robie sie pachnąca chociarz mając zapalenie oskrzeli wygląda się marnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( , :(,:( kochani ZAPALIŁAM ! PO 7-miu miesiacach.! jest mi wstyd, zle sie czuje , czuje smrod ale nie ukrywam ,ze zapaliłam. Dlaczego ? tak jak pisalam mam stresa od kilku dni , codziennie myslalm o papierosie. Dzis wyczailam moment jak dzieci poszly do szkoly i heja po fajki na szafe ( lezaly tam od jakiegos czasu , bo kumpela je zostawila ).Zapalilam dwie od rzazu , kaszlalam ale zrobilam to.:(Nie wiem co bedzie dalej , nie chce palic ale mam dola ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, rzucaj od nowa.Ja też kiedyś nie paliłam przez 8 m-cy i w chwili załamania zapaliłam.Teraz zaczynam wszystko od początku, dzisiaj nie palę 8 dzien i postanowiłam wytrwać żeby nie wiem co. Napewno Ci się uda poskromić tego brzydala, ja pisząc do Ciebie też dodaję sobie otuchy.Słuchaj, ja jestem starą fajczarą ponad 30 lat nałogu, Ty pewno nawet nie masz tylu lat życia co ja palenia i widzisz zdecydowałam się, Ty też zabieraj się na nowo i nie myśl o tej wpadce, no już nie palisz co? Trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia/ --------------------------------------------------------------------ku...co zrobiłaś walcz dalej ja nie palę od 17 września 2006 ale Twój przykład pokazuje, że muszę być czujny, Trzymaj się liczę na ciebie to jeszcze nie dramat nie jest powiedziane, że wrócisz trzymam za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak spier...sprawe.!!Nie chce palic !Ale smierdziel jest cwany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic głupszego nie mogalam zrobic , wiem. Zaluje tylko ,ze musialam isc do pracy , bo inaczej wyplilabym je wszystkie i pewnie miałabym dosc. Myslalm ,ze jestem juz wolna od nalogu , jednak NIE !!!to identycznie jak z alkoholikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia :(:(:( przykro..... Wiem jak się człowiek czuje w takich momentach. Ale nie zaprzepaszczaj tego co do tej pory osiągnełaś walcz dalej kobietko . 2 Fajki to nie tragedia organizm jest oczyszczony kwestia jednego dnia i wróci wszystko do normy. I odpowiedz sobie w czym Ci te fajki pomogły uspokoiły -na pewno nie.Tak że walcz kobietko.I jak mi wszyscy wtedy radzili aby nie przejmować się załamką tylko kontynuować, to jak bym wtedy ich dobrych rad wysłuchała. To teraz bym była pachnąca a nie taki ...Ach. Walcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia/... trzymaj sie!!! To tylko małe wydarzenie, dowód na to, że rzucasz na dobre. Wyjatek potwierdza regułe, czyz nie??? Wiec głowa do góry- i do przodu. Przekonałas sie, jak smierdzi??? No to teraz wiesz, i nie siegniesz drugi raz, przynajmniej mam taka nadzieje. Pozdrowienia dla BP. Czuwam...życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ,ze podtrzymujecie mnie na duchu. :)mam nadzieje,ze to byl wyjatek ,ze mnie juz nie poniesie. Ale wiem tez ,ze kiedys nie palilam juz 10 miesiecy i wlasnie tak sie zaczelo ponownie.Czlowiek jest jednak slaby .Nie smakowal mi ten pet , ale coz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kominek:D cieszę się, że walczysz. Co do goryczy to raczej nie tabex a nikotyna która wychodzi wszystkimi porami, tak myśle że gorycz mamy cały czas jak palimy tylko przez fajki smaki są stłumione. Zobaczysz jak za kilka dni wszystko będzie inaczej smakować. 🌼 Jovik🌼 Blanka przykro że jesteś chora ale mam nadzieje że pomoże Ci to podjąć decyzje słuszną🌼 cometa🌼 Fado 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia nie zakładaj najgorszego po prostu walcz. I fajki wyrzuć aby Ci ę nie kusiły.Najważniejsze abyś poszła za ciosem.Trzymam kciuki wprawdzie nie dębowe :D ale trzymam mocno.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich c zytam tak sobie i co widze ze nawet po 7 miesiacach bez fajnki nie mozna sie czuc bezpiecznie,asle kinia bez paniki 2 fajki nie moga ci zabrac 7 miesiecy walki przynajmniej wiesz jak to smierdzi i juz sie nie zlapiesz za to gowno;) fado podobno jutro minie 5 miesiecy...bedziesz miala podwojne swieto;)serdeczne pozdroweczka dla wszytkich jestem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno juz nie zapale bo niestey mnie papierosy nie służą i ledwo zaczełam podpalać od nowa to tchawica chora mam zapalenie oskrzeli tchawicy i dwa tygodnie z głowy koszmar:(:(:( dla wszytkich co zaczeli zucajcie jeszcze raz śmierdziel do zabicia!!! ja ide zdychać w łóziu bo jak siedze to mi pokuj wiruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Wszystkich bywalców pachnącego grona pozdrawiam serdecznie za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D:D:D:D Muszę Wam powiedzieć ze przez 9 miesięcy mnie prowokował śmierdziel i szeptał zapal weź chociaż chmurkę nie dałem się sprowokować i dziś jestem WOLNYM CZLOWIEKIEM nie zależnym od śmierdzącego nałogu :D kominek –🌼 pisz jak najwięcej to bardzo pomaga 🖐️ :D BP Gadzinko 47 –uparcie czekam 🌼 jovik – 🖐️ Ps. spadam bo zaczyna sie mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem 🖐️🌼 kominek----->ja palilam 33 lata a nie pale tak jak Gadzinka powiedziala 53 dni , wspomagalam sie takze tabexsem ale calego nie zuzylam.Gorycz w ustach to jest wychodzaca nikotyna z nas ja czuje ja jeszcze teraz czasem.Pij duzo wody mineralnej niegazowanej ja potrafilam wypic przez dzien mawet 3-4 litry. Jadlam duzo warzyw i owocow.Bylo bardzo ciezko wszyscy mi tu pomagaja, czytalam topik od poczatku.Teraz tez nie moge powiedziec ze smierdziel ni9e chodzi za mna ale ja go ignoruje Kinia---->wez sie w garsc i nie daj sie temu smierdzielowi 🌼 blanka---->zycze Ci duzo zdrowka 🌼 rolf-->🖐️ Gadzinka-->🌼 jovik--🌼 cometa--🖐️ fado-->🌼 mim-->🖐️ zlosliwiec-->🖐️ setunia-->🌼 Oczywiscie wszystkim przesylam milego wieczorka 🖐️🌼 🌼 :D ❤️ :D 🖐️ :D ❤️ :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek1, dzięki wielkie za wskazówki odnośnie picia dużej ilości mineralnej, ja piłam ale gazowaną.Już myślałam,że tylko ze mnie taki wieloletni kopciuch.Tak się pocieszam,że jak tyle osób z długim stażem sobie poradziło to ja też nie mogę być gorsza.Boże, tak strasznie bym chciała się uwolnić i sprawić radość przede wszystkim mojemu synalkowi, który zawsze tak bardzo mnie prosił żebym nie paliła.Syn od roku jest w Anglii, byłam u niego 3 tyg.w ubiegłym roku i widziałam, że tak niechętnie kupował mi fajki.Gdyby się mi udało, to by się strasznie ucieszył.Mąż też mnie wspiera jak może, ustępuje mi na każdym kroku, no i jak tu ich zawieść? Jeszcze tutaj na topiku mam tylu wspierających mnie dobrych dusz,WYTRZYMAM.Pozdrawiam serdecznie Wszystkich i życzę dobrej nocki oraz snów o pachnących ogrodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W DNIU WASZEGO SWIETA ZYCZE WAM WSZYSTKIEGO NAJ….NAJ…DUZO ZDROWIA NIGDY WIECEJ SMIERDZIELA ZEBYSCIE ZAWSZE BYŁY PIEKNE I PACHNACE 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bp kobiety z okazi swieta wszystkiego najlepszego!!!! szczescia pomyslnosci dlugich lat zycia BP oczywiscie!!!! 🌼🌼🌼 kominek ja palilem ponad 30 lat nie pale od 10,10,2006r i juz tego nie potrzebuje!!!!!!!!!!hura!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj witam wszystkich rankiem🖐️🌼 zlosliwiec dziekujemy za zyczenia ❤️ 🖐️ jerzys Tobie takze dziekujemy❤️ 🖐️ kominek-----jezeli pijesz kawe to ja osobiscie radzilabym ja nie pic bo kawa jak i tabletki podnosza cisnienie. Ja pilam kawe 1-na i to rano odczekalam 1,5-2 godz.i dopiero zazywalam tabletke. Dobrze ze Twoj maz Cie wspiera bo ja mialam tylko wpierajacych tu na topiku i nadal ich mam jak mi jest zle albo zuca mna po scianie to czytam topik od samego poczatku i jest mi wtedy lzej.....:D kominek takze trzymaj sie mocno w postanowieniu i niech nawet jakby mialo Cie zucac po scianach to nie daj sie skusic temu malemu nic nie znaczacemu smierdzielowi.🌼🌼🌼 Pozdrawiam wszystkich naprawde wszystkich nie bede wymieniac bo moge kogos ominac a niechcialabym to dla Was wszystkie kobietki 🌼🌼🌼🌼 a to dla Was chlopaki 🖐️🖐️🖐️ 🌼❤️🌼🖐️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pale 3 dzien hehe:D dobra jestem co nie?:D kiedys rzucilam fajki na jakies 5 miechow no ale niestety wrocilam do tego wstretnego nalogu i zaczynam kolejna walke ze smierdziuchami:P pozdrawiam i 3majcie sie cieplo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość save
a mnie uwolnił Jezus, chociaz wcale Go o to nie prosiłam (tzn bardzo chcialam rzucic ale nie wierzyłam w Boga za bardzo, więc nie miałam pojęcia, ze on może coś dla mnie zrobic ). Potem ,jak juz uwierzyłam, zabrał calkowicie depresję samobójczą . Od 9 lat nie palę, nie muszę zapychac dziury w duszy śmieciami,bo "zaprosiłam Jezusa do swego wnętrza "jestem pelna radości i pokoju .Może to się komuś przyda. Pa, trzymajcie sie cieplutko! PS mam jeden problem tylko, odkryłam go przed chwilką- choć taki piekny dzionek, nie umiem emotionek! wychodza mi tylko czarne :( stanowczo sa zbyt marne, zasługujecie na kolorowe w końcu dziś jest dzien kobiet! Buziaczki dla całej paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla wszystkich kobiet pięknych dni w zdrowu i radości bez śmierdziela Kinia trzymaj się wierzę w ciebie na początku jak zaczynałem walkę to też mi było ciężko myślałem wtedy o walczących na tym forum m. in. o tobie wierzę w ciebie będzie dobrze potraktuj tą wpadkę jak amnezję jeśli to tylko te 2 to nie licz od początku Ty nie palisz to była wpadka TRZYMAJ SIĘ POMYŚL O SOBIE DZIECIACH I RODZINIE WIERZĘ W CIEBIE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytkiego najlepszego z okazji dnia kobiet dla wszystkich pachnacych pieknych kobietek z tego topiku:) fado dzis 150bp.male swieto,ty masz podwojne;)) graba dla chlopakow i pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze, że wszystkie Panie dzisiaj świętują.Kochani pachnący Panowie dziękujemy za pamięć złośliwiec ❤️🌼 rolf❤️🌼 cometa❤️🌼 Jerzys❤️🌼 Basiek 🌼 Fado dzisiaj Twój 150 dzień BP gdzie się podziewasz kobietko ja szampana przygotowałam no cóż Muaaa:( 🌼 Kominek🌼 winogronko🌼 Kinia 🌼 napisz słówko blanka zdrówka🌼 I dla Wszystkich pachnących 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolf 🌼🌼🌼. Jak dobrze pamiętam do dzisiaj też Twoje święto> DZISIAJ 150 DNI BEZ PAPIEROSA. Wielkie gratulacje. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki gadzinko zgadza sie;)czekam az dolaczysz ze wsparciem itp.:) bedzie dobrze,serdeczne pozdrowka. mam nadzieje ze kwiatkow bylo duzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztktoswi
może ktos z was wie po jakim czasie nikotyna zostaje wypłukana z poszczególnych organow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czule i serdecznie wieczorową porą wszystkich stałych i z doskoku bywalców!!! ło matko dawno mnie nie było - jakieś 3 dzionki i sie porobiło że hohoho!!!! Blanka witaj w gronie na nowo - a jednak choroba może mieć też nieraz swoje \"dodatnie\"plusy ;-) Kinia - wszystko jest OK. Toż to był tylko zły sen, koszmar z krainy dreszczowców:-) Generalnie kobito trzym się gdyż ponieważ i aczkolwiek - dwa ..... to jeszcze nie koniec świata, oby ich tylko więcej nie było;-) kominek - no kobito jesteś dzielnai waleczna niczym stachanowiec i tak trzymaj. Z dnia na dzień jest lepiej a Ty jesteś i tak w o wiele lepszej wyjściowej sytuacji niż większość z nas walczących tutaj kobiełek bo ..... masz problem z przybieraniem na wadze z bańki - a większość kobietek przybór wagowy nawet minimalny dołuje - jestem tego znakomitym przykładem! Będzie superowo i fantastycznie już za parę dni, za dni parę ..... Gadzinka :-) dojrzewasz zwolna widzę i mam nadzieję , że w niedługim czasie nastąpi dla Ciebie sądny dzionek ;-) jovik ;-) rolf ;-) złośliwiec ;-) basiek ;-) jerzys ;-) winogronka ;-) cometa ;-) A wszystkim Panom bardzo dziękuję ja również za miłe życzenia i pamięć o płci pięknej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×