Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

🖐️ 👄 🌻 ❤️ :classic_cool: be33 - dziś 4 jutro wcale, zobaczysz, dasz radę :) Nie poddawaj się :) dudka - nicoret jest dobre ale nie za długo, odstawiłas papierosy ale nadal niktoyna jest w organiznie, szacunek za silną wolę, palący mąż, to sie nazywa silna wola, może nicoret nie jest Ci wcake potrzebne :D dario167 - mocny jesteś, ja bym chyba się nie odważyła trzymać w domu fajek, pomimo ze minęło już trochę czasu :) Wiem ze nie kupie fajek w sklepie i nie będe palić ale gdybym miała w domu pod reką to nie wiem czy....choć u siostry byłam kilka dni i były papierosy pod reką i nie kusiło mnie aby sięgnąć :) kinia/ - pamietamy Cię :) i czekamy z niecierpliwościa na Twój pierwszy dzień bez papierosa :) mysza400 - i tak trzymaj :) setunia - prawda że pięknie za oknem, aż grzech w domu siedzieć :) zlosliwiec 🖐️ ach te twoje dwa wolne, dębowe kciuki, powiedz co zrobiłeś ze są takie magiczne :) Ja też trzymam za Wszystkich moje malutkie może nie dębowe ale też mocne kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski! dziękuję za wsparcie🌻 to mój enty raz,mam nadzieję że ostatni miłego wieczoru i spokojnej nocki..papaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam :) miewacie czasem sny, ze zapaliliscie? mi sie czasem zdarzaja i potem wstaje zla jak osa, ze zaprzepascilam wszystko co udalo mi sie osiagnac BP :D:D:D i wtedy odechciewa sie palic. wczoraj sobie odpoczywalam siedzac w srodku miasta i dwoch chinczykow mi kopcilo. tragedia :o spokojnego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Przez te 86 dni BP dwa razy mi się śniło że palę. Jeden sen był raczej z gatunku tych przyjemniejszych :) a palenie było jakimś tam dodatkiem. Natomiast drugi sen był wyłącznie o paleniu i obudziłem się nie tyle zły co lekko przestraszony że tyle zaprzepaściłem (to było tak około 50 dnia BP). Pozdrawiam i miłej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waaaaaaaaaaaaaaaaga
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośienka
witam JA juz niepale 4 miesiąc wczesniej niepaliłam przez 3lata i nic nieprzytylam,ale cos mnie pociagło i znów zaczełam palic ,,martwie sie jak to będzie tym razem,jak to wytrzymam i czy niedam sie skusic..A CO do wagi to przez te 4 mies. przytyłam 7kg widze ta zmiane ze zamiast po fajeczke siegam po batonika normalnie szok..pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Amazonko sama widzisz mam kusiciela tego mojego meza ... Ale moje synowe tak trzymaja za mnie kciuki ze robie to dla nich i dla mojej wnusi.... Postaram sie ich nie zawiesc ...chociaz wiem ze bardzo ..ale to bardzo ciezko:):(ciesze sie z kazdego dnia bp... juz mieszam nicoretki z guma mietową..ale jeszcze nie odstawiam... Dzieki Amazonko za slowa otuchy..🌻 be33 widzisz jakie to nie wiadomo co te papierochy ..dobrze ze juz widzimy ze ani to dobre ani nie jestesmy z siebie dumni coraz wiecej ludzi nie pali ,i jak sie czujemy dobrze w towarzystwie niepalacych. masz racje to jest CHORE...... złosliwiec......dzieki jak zwykle na posterunku ....pomagasz nam z całych sił🌻 mysza🌻trzymaj sie dzielnie...ja tu czytam i czytam i zawsze mi lzej znosic te dni bp rewelacja 🌻...dobrze ze to tylko sny...wiesz ja teraz tez inaczej czuje tzn taki dziwny smrod jak przejdzie ktos kolo mnie i przed chwilą zapalił ...az mnie rzuca i mysle tez tak smierdziałam beeeeeee dario super liczba dni bp 86 gratki🌻 setunia 🌻szkoda ze nie miałas pogody nad morzem teraz ponoc jest mieszkam nad morzem ...teraz na wyjezdzie ZYCZE WSZYSTKIM MILEGO WIECZORU BP.....aby nam tak kolejne dni mijaly pachnaco ....🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko ano, az zal:D:Da Ty masz wolne:)opalasz sie?:) Rewelacja mialam kilkakrotnie:D tez bylam wsciekla, wrecz sie wystraszylam tego:D to byl koszmar;) dzis natomiast snilo mi sie , ze prowadze samochod az z niemiec jechalam:D najlepsze w tym jest to , ze nie mam prawka i tak naprawde , to nigdy nie prowadzilamn samochodzu , a ttakie sny nawiedzaja mnie przynajmniej raz w roku;) Dudka to pewnie morze troche juz Ci sie \"przejadlo\" , co?:) Milego dnia Wszystkim! dzis jeszcze cieplej ma byc:D:D do potem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich -widze be33-ze tobie tez nie jest lekko Ja tez chce rzucic palenie Wypalajac paczke dziennie wczoraj ograniczylam do 9szt dzisiaj spalilam 2 i nie mam zamiaru juz siegac po kolejnego Wiem ze bedzie nie ciekawie przez jakis czas i bedzie meczylo ale i tak musze cos z tym paskudnym nalogiem zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia wszystkim a raczej wieczorka..🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dalej spokojnie z kawałeczkiem gumy dzisiej bardzo malutkie kawałki kombinuje,jak ......kon pod gore.......ale co zrobic lepiej to jak papierosek jak pisałam...16 dzionek mija ..super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej🖐️:) co tam jak tam?:D u mnie na razie fajnie chlodniutko;) wiaterek leciutki;) moze okna umyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia/ Pamiętam Ciebie szkoda że wpakowałaś się w to gówno znowu czekam na twoją ponowną walkę WIERZĘ W CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie życzę miłego dnia BP 🌼 🖐️ :D amazonka 🌼 be 33 🌼 dudka 🌼 setunia 🌼 kinia/ 🌼 mysza400 🌼 rewelacja 🌼 gosienka 🌼 bodzia 🌼 Pilar006🌼 sloneczkooo🌼P cometa 🖐️ dario146🖐️ jerzys🖐️ robi 1🖐️ nie wymienionych rowniesz pozdrawiam BP:D i tych co nas po cichu podczytują 🖐️ za potrzebujących trzymam dwa wolne bp nie zajęte śmierdzielem kciuki 🖐️ 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf jakgoraco ...... pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie bp oczywiscie 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 Dla calej gromadki tych co rzucają te smierdziuchy samych pachnacych 🌻ów zamiast ...... wiecie co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem, czytam:) ale czasu mało:( trzymam Kciuki za wsiem:) jutro coś więcej nabazgrolę i poczytm:D brak czasu sorki:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec🌻🌻🌻:D:):) Dudka 🌻 moze dzis nie bedzie tak goraco:D:) Amazonko spokosiem🌻kazdy to rozumie , ze nie zawsze jest czas na pisanie tu:)wazne, ze o nas pamietasz!!:) ehhhh u mnie na razie chmura \"zawisla\" ojj bedzie lac ;) a moze i burza bedzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę super upojnego wekeendu;-)...........paaaaaaaaaaaaaaa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczno -deszczowy dzien bp.. pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie jutro juz 3 tydzien bp be33trzymaj sie dzielnie🌻 amazonka🌻 kinia🌻 setunia🌻 zlosliwiec🌻 mysza🌻 [rewelacja🌻 gosienka🌻 bodzia🌻 pilar🌻 dario146🌻 jerzys🌻 No trzymamy sie co?????bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌻 podpisuje liste... 3 tyg dzisiej bp pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 Witajcie kochani :D seti - ja nie pracuję:) niestety, jestem kurą domową :( ot nic ciekawego, piorę, prasuję, gotuję i tak do zaj..... dudka - gratulacje:) jesteś Wielka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 POZDROWIONKA DLA RESZTY RZUCACZY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palenie rzuciłam w poniedziałek. Paliłam czasem więcej niż 2 paczki dziennie. W poniedziałek odstawiłam papierosy mam nadzieję, że raz na zawsze. Niestety nie z własnej woli. Mam zapalenie płuc i nie mogę palić, bo się nie da, ale wykorzystuję tę sytuację i postanawiam już więcej nie palić. Też żałuję dnia, kiedy zaczęłam. Był to dzień ogłoszenia stanu wojennego, a więc dawno:( Dołączam do topiku w nadziei, że w razie czego można się wesprzeć....dwa dni temu miałam kryzys i darłam się na wszystkich i na wszystko, nie mam pojęcia, co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko dzieki CI jestes super ... Pomagasz wstrzymac sie przed tym nalogiem,z calych sił fajnie ze tu weszlam bardzo sie ciesze🌻🌻👄 Wiesz co ...co sie tak brzydko przezywasz ..kura domowa...moze troche niedoceniane jestesmy ale bardzo mile zajecie..... taka se gałązka.....daszrade ..a kto tu nie załuje ze wzioł to swinstwo zapalił po raz pierwszy ....chyba wszyscy i teraz musimy starac sie wyrzucic to ze swojego umysłu ..nie jest to niestety łatwe ..ale warto probowac ..pomimo ze czasami sie polegnie.. ja tez nauczylam sie palic jak były na kartki te faje ... Gałązka 🌻🌻damy rade ja mam dopiero 3 tydzien bp{a Ty gdzie zes sie tak doprawiła ....zapalenie płuc....}zycze zdrowka i powodzenia kup sobie ksiazke,,,, jak skutecznie rzucic palenie;;;;. ALLEN CARR. Dobrze ze na tu tyle i starsi rzuczace pomagają tym młodszym rzuczacom 🌻🌻🌻🌻ki dla nich i 👄czki milej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie znowu porazka,normalnie ciezko mi uwierzc,ze mam az tak slaba wole. Planuje kolejny termin. Ach bedzie ciezko. Gratuluje wszystkim dzielnym i pachnacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudka - dzięki za miłe powitanie i słowa otuchy:) 🌻 Płuca mi się rozchorowały po niedoleczonym zapaleniu oskrzeli, a oskrzela mi się rozchorowały po ukropach w Chorwacji:( NIGDY nie wyjadę do kraju, gdzie rosną palmy w lipcu. NIGDY! Pilar006, trzymam za Ciebie kciuki! Jestem pielęgniarką, ale dotąd unikałam jak ognia wszelkich artykułów o chorobach pochodzących od papierochów. W poniedziałek lekarka powiedziała mi tak: \"proszę pani, ja NIE WIEM, czy pani nie cierpi przypadkiem na obturacyjną chorobę płuc, o tym się przekonamy po wykonaniu serii badań. Poczytałam: http://www.medserwis.pl/nm.asp?p=5,190,8 Po zakończeniu tego leczenia mam się zgłosić do poradni chorób płuc na szczegółowe przebadanie. Słabo mi się zrobiło na tę wiadomość, ale cóż....moja głupota była nieziemska, a za głupotę się płaci. Podobno na 10 palaczy tylko 2 zapada na tę chorobę. Liczę więc, że może jednak nie ja? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×