Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dudka - niestety, my \"kury domowe \" nie jesteśmy doceniane. No bo co ty takiego robisz, siedzisz cały dzień w domu i tylko z dziećmi na spacery chodzisz :( buuu czasem mam dość gdy ktoś tak mi mówi. Pewnie, w domu nie ma nic do roboty, siedzisz tylko i popijasz kawę :) taka se gałązka - mnie do rzucenia palenie nie przekonała nawet śmieć mamy (rak płuc) Każdy musi dojrzeć do decyzji o rzuceniu palenia, mi zajęło to aż 5 lat (od śmierci mamy:( a paliłam 15 lat, czyli połowę swojego życia zmarnowałam :( Trzymam kciuki aby Ci sie udało, no i DUŻO zdrówka życzę Aga :) jak fajnie że jesteś :) mam nadzieję że częściej będziesz zaglądać :) co z Keke??? przepadła bez śladu :( skrobnij coś kobieto :) Pilar006 nie poddawaj się, im szybciej podejmiesz kolejna próbętym łatwiej Ci będzie, nie warto do tego wracać, walcz dalej, wszyscy trzymamy kciuki :) 👄 👄👄 dla całej reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich jak zwykle serdecznie 🌻🌻 jasne w domu wszystko robi sie samo Amazonko🌻 wiem jak to jest byc kurą domową ..............jak to sie zwykle okresla.....kazdy nam zazdrosci taka se gałazka ..wszyscy sie tu wspieramy ja dzisiej mniej nicoretek wziełam tzn jedną [po połowce biore ]i cos mnie zaczeło ciagnąc nieładnie......a ja nie chcem:(:( Agnieszka🌻 mysza🌻 setunia🌻 złosliwiec🌻 rewelacja🌻 cometa🌻 bee33🌻 pilar006probuj dalej trzymam kciuki wiem ze ciezko🌻🌻 taka se galązka ..mysl ze ty nie jestes w tej grupie🌻🌻 dla wszystkich ktorych pominełam 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 ❤️ dudka - to przejściowe, ochota na fajeczkę pozostanie jeszcze jakiś czas, tylko nie daj sie kusicielowi skusić :D MIŁEGO DZIONKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SETI :D o matko, dziś 13! to ja z synem z domu nie wychodzę, bo on zawsze 13 coś musi sobie zrobić:( ma już 3 blizny na czole, 2 na brodzie i niezliczona ilość na kolanach i łokciach a zaczęło sie 2 lata temu 13 maja w piątek :( tak upadł że mu 5 szwów musieli założyć :( od tamtej pory zawsze 13 coś sobie musi rozciąć , wygląda ja mały łobuziak,(ale taki kochany, do schrupania łobuziak) cały w bliznach. Córcia sie śmieje z niego ze, gdy pójdzie do szkoły to wszyscy będą sie go bać, bo będzie wyglądał jak potwór Frankensztajna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dziś mija tydzień odkąd nie palę. Nie ciągnie mnie w żaden sposób do papierosa, chyba się przeraziłam nieźle, albo to jakaś ukryta faza rzucania palenia i dzika żądza zaatakuje mnie znienacka powalając publicznie na ziemię przed kioskiem z papierochami. Poważnie. Nic a nic. I jakby węch mi się wyostrzył. Przestałam kaszleć, niczego nie odkrztuszam, ale może to wpływ antybiotyków? Sama nie wiem, co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Wszystkim 🖐️ :D BP Witam serdecznie 13nastego dobrze ze to nie piątek:( amazonka 🌼 setunia 🌼 dudka🌼 Agnieszka1975🌼 taka se gałązka🌼 sloneczkooo🌼P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie 13 ale co tam nie piatek :):):) zycze wszystkim miłego dnia spiesze sie takze wszystkim ogólnie🌻🌻ki wejde pozniej napisze wiecej.......................🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie życzę miłego dnia BP :D Wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼🌼🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba :D amazonka 🌼 setunia🌼 dudka🌼 Agnieszka1975🌼 taka sobie gałązka🌼 rewelacja🌼 sloneczkooo🌼P nie wymienionych również pozdrawiam 🌼🖐️:D i tych co nas po cichu podczytują może do nas dołącza🖐️:D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUK!!! PUK!!! PUK!!! PUK!!! Jest tam Ktoś 🖐️ :D:D:D Czyż by trzynasty był pechowy:( :(:( Ale cisza…..sza….sza…:):):) bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ....🌻 Jestem na urlopie i tak odwiedzamy rodzinke Wszyscy mowią ze prztylam ale co zrobie na poczadku rzucania palenia za duzo sobie pozwalałam ......gryzlam caly czas jakies pieczywo WASSA wafle ryzowe myslalam ze od tego nie przytyje ... I teraz taka pelna sie czuje co z tym sadlem zrobie hihi.... Dzisiej nawet wspomagacza nie bralam ...jak dobrze nie paliccccccccc Serdecznie wszystkich pozdrawiam nie wymieniam Was po kolei bo juz zmeczona jestem po tym biesiadowaniu ............dla wszystkich 🌻🌻🌻🌻 kwiat]🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 kwiat]ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) zlosliwiec 🖐️ 13 nie był zbyt pechowy, ale nie obyło sie bez małego wypadku :P piękny dzionek dzisiaj, więc zdałoby się wybrać gdzieś za miasto:) 👄 🌻 ❤️ to dla całej naszej paczki, starej i nowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka raczej poznego ale zawsze tu wchodze chociaz na chwilke Jeszcze 6 dni mi brakuje do miesiaca bp Nawet 2 dni bez wspomagaczy jestem ,,,,, Amazonko🌻🌻 złosliwiec🌻🌻 taka se galazka🌻🌻 setunia🌻🌻agnieszka1975🌻🌻 rewelacja🌻🌻 i dla wszystkich milego wieczorka bp🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jutro minie dokladnie poltora roku odkad nie pale :D:D:D i w tym czasie uporalam sie z nagromadzonymi kilogramami, 1 zostal jeszcze ale panuje nad sytuacja :D:D:D pozdrawiam wszystkich i zycze milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u mnie taki upał ze chyba mi sie stopią te tluszczyki......strasznie 33 stopnie.... naokoło lasy,,,,, szok szukałam wiaterku dzisiej i nici..okropnie przypieka..... Nawet mnie nie ciagnie do palenia .. Ciesze sie bardzo mąz kopci ale musi mi schodzic z drogi... dobrze ze nie kuszą mnie juz te fajeczki .... oj bo mialam ciezki dzien niedawno ....ale na szczescie dalam sobie rade....ciesze sie .. rewelacja 🌻🌻gratulacje jestes wielka jak wy wszyscy starorzuczace:):)my do was jeszcze mamy daleko...ale mysle ze czas szybko leci aby sie nie poddac temu smierdzzzzziuchowi :) Amazonka ....🌻 złpsliwiec....🌻 setunia....🌻dla wszystkich samych pachnących dni....🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Życzę miłego weekendu bp :D amazonka 🌼 setunia 🌼 dudka [kwiatek twój mąż weźmie przykład z Ciebie i też rzuci palenie tak jak ja:) dla Wszystkich 🌼 🖐️ :D bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISZ MASZ
JA WALCZE OD DZIS ZNOW , BO MOJ FACET MI CALY CZAS MOWI ZE SMIERDZE BUUUUUUU JUZ TEGO N IE MOGE ZNIES I ZNOW PROBOUJE ALE WIEM ZE MUSZE MIEC WSPARCIE BO BEZ TEGO SMA NEI DAM RADY NIE JESTEM TAKA SILNA ALE CHCE BARDZO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo pisze ale czytam i zagladam!!!!!!! nigdy tego topu nie opuszcze dopoki on bedzie istnial!!!!:) pozdrawiam wszystkich tak samo cieplo i serdecznie no i szczerze jak zawsze !!!:)🌻👄:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia.....ja tez tu lubie bardzo wchodzic i tez bede tutaj wchodzic .....tak jak tybo bardzo lubie tutaj Was wszystkich... I fajnie sie wspieraliscie od dawna ... teraz wspieracie nas .....:) czytalam tutaj duzo od począdku od fiona ktora załozyła ten topik... juz3 dni mi zostało do pierwszego miesiaca bez palenia Chciałabym.... złosliwiec :)aby moj mąz poszedł w moje slady.... w ogole nie moge sobie wyobrazic jak ja to zrobilam ze narazie nie pale juz prawie miesiąc..... faktycznie mało wpisow starej gwardi ale mysle ze sie poprawicie i popiszecie troche mi osobiscie ich brak ..... teraz dla wszystkich ....🌻🌻🌻🌻🌻🌻 setuna.🌻 zlosliwiec🌻 misz masz ,....walcz bo warto....🌻 rewelacja...🌻 mysza400 ..gratki🌻 amazonka ..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się!!!!! Urlop się skończył....pożegnałam sie z morzem na rok....smutno.... Ale wróciłam WOLNA, szczęśliwa, pełna wigoru....:) Nowe życie, nowe plany...cuuuudnie mi jest !!!!!! :) :) :) Fado kochana...Anioły pomogły..jak zawsze...nie mogło być inaczej....🌻 Złośliwcze Przyjacielu...każde Twoje słowo pocieszenia działało jak balsam na moje skołatane nerwy....DZIEKUJE z całego serca...❤️..... Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy mnie wspierali, kiedy było mi ciezko..... Trzymam mocno kciuki za tych, którzy zaczynaja walczyć o każdy dzień bez papierosa...... Badźcie dzielni !!!!!!!...:) 🌻 1 rok 2 miesiące 10 dni BP 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudka wiec za 3dni wielkie swietowanie bedzie i tradycyjnie bedziesz musisala cos postawic:D:) Zlosliwiec siemanko🖐️:D:D:) Sloneczko powodzenia w tym nowym zyciu:)oby bylo lepsze od poprzedniego, na pewno takie bedzie:) Fado Ty cwaniaro, co tak sie pojawiasz i znikasz;) Amazonko czy Ty jutro swietujesz?;) A Gdzie Aga i keke;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
A u mnie dzisiaj 100 dni BP stuknęło :D Jak ten czas leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×