Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Nie palę już 10 dni (+ 13g23m35s). Ilość niewypalonych papierosów: 211. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 14g42m46s)! Zaoszczędzone pieniądze: 73,90 zł! cos z moja klawiatura sie stalo...nie wybija polskich znaków a tam gdyie ma byc ,,z,, jest ,,y,, o kurcze a ,,ł,, jest na miejscu dwukropka . czy ktos wie co zrobiłam wszzstko mam poprzestawiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 powinno starczyć jak naciśniesz lewy ctrl i shift i się odmieni 2 a jak nie to na dole po prawej masz taką ikonkę mała z klawiaturą kliknij tam i z Polski(214) zmień na Polski 3 a jak nie masz tej ilonki to kliknij na ikonkę z napisem PL potem kliknij na \"pokaż pasek języka\" u góry po prawej (albo gdzieś indziej) pojawi się taki pasek który po prawej będzie miał \"opcje\" i \"minimalizacja\", kliknij na minimalizacja i na dole pojawi się ta ikonka z klawiaturą, wtedy zrób punkt 2 Co informatyk to informatyk ;) Nie palę już 84 dni (+ 00g05m25s). Ilość niewypalonych papierosów: 1680. Będę żyć dłużej o 12 dni (+ 20g00m49s)! Zaoszczędzone pieniądze: 462,02 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pandorko kochana :D 🌻 rzadko bo rzadko ale dobrze że wogóle zaglądasz :) ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella mi sie tak dzieje jak nacisne klawisz z ikona windowsa przypadkowo wtedy cala klawiatura swiruje.reset i z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny......deszczowy poranek:) u mnie juz 4 dzien leci BP w sumie co to 4 dni....ale jestem z siebie dumna:) ania_wis....mnie tez dopadlo przeziebienie i ledwo zyje....pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze milej niedzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko w piękny,słoneczny poranek. Mój bilans: nie palę 91 dni nie wypalone 1273 papierosy zaoszczędzone 458,35 zł będę żyć dłużej o 9dni 17g 26 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie tez piękny słoneczny dzień się zapowiada. klawiatura działa poprawnie -pomógł lewy ctr+shift. dzięki za pomoc !!! wczorajszy wieczór był gehenną, znajomi wpadli na brydża,oboje palący tego sie bałam, podczas takich spotkań wypalałam paczkę papierosów , nie mogłam sie skupić na licytacji, na rozgrywce przegrałyśmy z chłopakami trzy robry do zera w głowie miałam tylko jedno.. zapalić, zapalić, nawet guma z nikotyną nie pomogła tym razem .ALE nie zapaliłam tego śmierdziela , wytrzymałam choć dym mi pachniał, w głowie mrowiło, żołądek skręcało.wytrwałam ale nie wiem czy drugi raz dałabym rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dalej mogę bilansik zamieścić Nie palę już 11 dni (+ 01g32m17s). Ilość niewypalonych papierosów: 221. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 16g34m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 77,44 zł! moi najlepsi znajomi wręcz przyjaciele palą ,wiedzą że ja rzucam,wiec wczoraj ambitnie powiedzieli że nie będą mi smrodzić w domku ale po pół godzinie tak ich skręcało że przyniosłam im popielniczki . Ja wytrwałam ale nie wiem czemu mnie to nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dni nie palę:) i muszę powiedzieć, że choć fizycznie jest super, pokonałam najgorsze, to psychicznie zaczynam trochę świrować. Ale pokonam i to!oby dotrwać do 30 dni BP:)pozdrawiam wszystkich BP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich pachnących bp 🖐️ :D i dzisiejszych obecnych 🌼 🌼 🌼 i tych co po cichu podczytują :D 🖐️ 🌼 bella 1962 🌼 jak ja rozpoczynałem walkę ze śmierdzielem to też rozpowiedziałem wszystkim znajomym że nie palę :D to w pewnym stopniu powstrzymywało mnie od śmierdziela dumny byłem z siebie że przetrzymałem kolejny dzień BP :D a zazdrość innych widziałem w szyderczych uśmieszkach i w złośliwych docinkach :D i to mnie jeszcze bardziej wzmacniało :D ale przez tą zazdrość -rzucali palenie śmierdzieli i biorąc ze mnie przykład po cichu dołączali do świata pachnących :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko wyrwać sie z nałogu ale jeszcze gorzej jest w nim tkwić. Masz racje złośliwiec trzeba mobilizować siły i cieszyć sie każdym dniem BP.Nie wiem czemu takiego \"doła\" złapałam, przecież tyle osób na tym topicu pokazuje że dało rade. Każdy palacz chciałby rzucić to świństwo tylko nie wie JAK. Mam za sobą tylko 11 dni bez śmierdzieli ale dla mnie to AZ 11 dni dzięki za to że jesteście !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeziebiona jestem i o fajkach nawet nie mysle....nawet moj maz dzisiaj nie wychodzila na balkon.....chociaz co chwile mial jakies wychodne,a to do pywnicy, a to do auta......wiadomo po co,ale grunt ze przy mnie nie pali.....postanowilam sobie ze jak sie tylko podkuruje to zaczne spacerowac, szybki spacer min godz ....dla zdrowia i figury;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje się:) Nie palę już 20 dni (+ 17g21m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 828. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 07g58m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 373,01 zł! Wiecie co dzisiaj znowu byłam na zajęciach i wogóle mnie nie ciągnie, wiecie co mam wrażenie że chyb atym razem ta decyzja była jakas w pełni moja, taka że ja jestem taka dzielna i wogóle jakaś spokojna. Jestem inna niż poprzednim razem jak rzucałam, mam takie pozytywne myslenie i spokój i te dziwaczną pewność że ja nie chcę palić bo to mi nic nie da:):):) Modlę się żeby tak było zawsze:)Chcę zawsze tak mysleć o pecie, że on jest bez sensu:) Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i chopców i dziewczynki;) Miłej niedzieli a właściwie to wieczoru niedzielnego, ja uciekam na jakis posiłek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 30-stka z gdanska 🌻wiesz ile razy ja probowałam rzucac te smierdziele były proby najdłuzsza 2 tygodniowa i ile to było walki z samą sobą ...tak jak Ty przyszedł czas ze dojrzało we mnie ...ze po co ja pale ..po co trace tyle kasy ..jak mi nie szkoda puszczac z dymem ciezko zarobionej kasy itd itp...i wierze ze nam sie to uda.....wiesz wchodzi kljentka do sklepu i ...ja sprzedawca .. czuje taka popielniczke ze szok ...i mysle sobie ze ja tez jak obsługiwałam klijenta wyskoczyłam na papieroska na zaplecze tez miałam taki oddech.....nie gardze takimi ludzmi wiem ze kazdy palacy chciałby przestac palic... ale silnej woli nie kazdemu wystarczy tak jak nam:):):):)u mnie za 23 dni bedzie piekny wynik 500dni bp ale fajnie... pozdrawiam wszystkich pachnaco i trzymam kciuki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stko identycznie mam :D też terazniejsze \"rzucanie\" jest inne niż te poprzednie notabene nieudane :P teraz jest inaczej...jestem też właśnie spokojna..myślę identycznie jak piszecie dziewczyny... coś w tym jest :) 30-stko tym razem się Nam uda na zawsze pokonac to dziadostwo heh byłaś identyczną palaczką jak i ja :D papa narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko nikogo od wczoraj ni ma :( ??? anulla - melduj mi się tutaj bo cosik dawno nie pisałaś :) ech..miłego pachnącego dnia życzę wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. ja się melduję. muszę się wam przyznać, że w sobotę nie wytrzymałam i zapaliłam jedną fajkę, ale dzięki temu uświadomiłam sobie, że to bez sensu. zdałam sobie sprawę, że robiąc to jakby w ukryciu sama przed sobą staje się beznadziejna. i postanowiłam, że to był oststni raz. oczywiście nie spaliłam go do końca tylko parę zachłannych machów. ale od tamtej pory do teraz nic. mam nadzieję, że nie będę już taka głupia. buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich BP i ja sie melduje wytrwale Nie palę już 12 dni (+ 02g54m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 242. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 20g26m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 84,84 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudno mi okropnie. a oczywiście jak się nudzę to chce mi się palić. czasem myślę sobie, że nie ma sensu wstawać, skoro nie mogę sobie nawet zapalić papieroska. ale po chwili jestem innego zdania. przecież to chore wstać i od razu lecieć po fajkę. miałam bardzo zły zwyczaj. jak szłam do łazienki to zawsze z fajką. czy się uczesać, czy się wykąpać, umalować to zawsze z fajką. nawet myjąc zęby paliłam. szkoda że nie obserwowałam piany z pasty. pewnie była żółta tak jak i zęby. w weekend byłam na uczelni. powiedziałam mojej koleżance że nie palę, a ona na to że chyba też rzuci,a le na razie jest za słaba. podczas przerw między zajęciami chodziłam z nią na zewnątrz na tego papierosa, no bo to nowe miejsce i sama jakoś się wstydziła wychodzić, więc oczywiście byłam jej ochroniarzem. tam wszyscy chyba palą albo przynajmniej znakomita większość. a niedopałki to leżą wszędzie i trzeba na nich stać. nie spodziewałam się, że tak wiele ludzi tam pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne to sie nie poddawac....ja chyba trz dojzalam do tej decyzji....czasami tylko sobie pomysle jak fajnie byloby sobie zapalic, ale po chwili mija a jak sobie pomysle ze mialabym wychodzic na balkon w takie zimno to calkiem mi sie odechciewa....5 dni za mna;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też nudno dziewczyny ... chciałabym żeby ten czas przysieszyl i żeby juz było na liczniku 50 dni i myśli wolne od jarania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo się cieszę, że jutro wolny dzień. prawdopodobnie zorganizuję jakąś wycieczkę z moim i może przez pewien czas zapomnę o paleniu. aha niepaląc calą sobotę, mogę stwierdzić, iż lepiej się czułam emocjonalnie bo jakaś taka szczęśliwa byłam. krążenie w dłoniach mi się poprawiło bo zawsze mam cholernie zimne ręce i stopy. i jakoś lepiej mi się oddycha. chyba się zaraz pomodlę aby Bóg dał mi siłe na przetrwanie tego ciężkiego okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój bilansik na dziś ; Nie palę już 69 dni (+ 15g09m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 2785. Będę żyć dłużej o 21 dni (+ 06g38m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 974,84 zł! :D zbliżam się wielkimi krokami do zaoszczędzonego tysiączka :D ale co z tego ?? przynajmniej oczy nacieszę bo w realu nie wrzucałam tych pieniędzy do \"puszki\" hihi a teraz widzę że wilekaaaa szkoooda :P byłyby porządne zakupy hihi a tak to tylko satysfakcja dla moich ocząt ile to kasy zaoszczędziłam przez te dni BP :) idę jesc z synalkiem barszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cio to. nikt się nie odzywa? zazdroszczę, że macie jakieś zajęcia, które oderwały Was od myśli papierosowych. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się w rzędzie! Aniu B. jak mi miło, że o mnie nie zapominasz :-) Mój raporcik: Nie palę już 52 dni (+ 11g19m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 1154. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 19g38m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 404,03 zł! Ale mam permamentnego dola z powodu wagi :-( KONIEC ŻARTÓW! Jestem gruba i zamierzam sie z tym zmierzyć (znaczy już się zmierzam! ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też strasznie przytyłam odkąd BP :( najgorsze że wszyscy wkoło zwracają na to uwagę i już mnie to wkur*** :P Anullko fajnie że się odezwałaś i cieszę się że nadal BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam całe pachnące grono BP.Złośliwiec jak tam zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.....kolejny dzien BP, ale wlasnie tak sobie mysle ze cos dobrze jak nie za dobrze mi to idzie....palic mi sie nie chce wogole nie mysle o tym, a moze najgorsze dopiero przede mna???? oby nie. pozdrawiam i zycze milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×