Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

leoof mam jamnika szorstkowłosego :D kumple mi zazdroszczą że nie palę bo naprawdę fajnie jest nie palić :D już 2 też poszło moim śladem i nie jarają na dzisiejszy dzień to tak się czuję jak bym nigdy w życiu nie palił :D trzymam za ciebie dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://nasza-klasa.pl/profile/7318937/gallery/5 to ja mam takiego bydlaka fajny jest tu ma pol roku teraz jest jeszcze wiekszy wazyl ostatnio jak bylem na kontroli u weterynarza 85kg kurde wiecej odemnie hehe niemam aktualnych zdjec i jeszcze rotwailera mam ale tez na swoim kompie niemam fotek wogole kocham psiaki i wogole zwierzeta hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻🌻🌻 Jasne złosliwiec 🌻super jest nie palic juz mam zaoszszedzone kuuuuppeeeeeeeeee kasyyyyyy a mianowicie nie pale 493dni zaoszczedziłam4 795 71 nie wypaliłam 11 841 papieroskow ...sądze ze wiecej to tylko skromny wynik Sadny dzien 🌻tak fajnie czytac ciebie i na nk widziałam Twoje zdjecie w pracy szczesliwą ...i fajnie trzymaj sie 🖐️ własnie dzisiej byłam robic wyniki i w tym naszym wieku juz ciagle jest cos nie tak jak byc powinno ...takze złosliwiec🌻jak operacja jest potrzebna to sie nie zastanawiaj ..bo zawsze lepiej wczesniej jak za pozno ..trzymam kciuki ...jak zwykle:):)duzo zdrowka i pogody ducha dla całej grupy rzuczaczy wszystkiego naj..naj..i wytrwania w postanowieniu ....a fajnie jest nie palic ....my juz to wiemy nieee:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej , jaki piekny pies !! I rzeczywiscie duzy :D . Moj jest malutki - wielkosci doroslego kota. Kurcze , dzisiaj chce mi sie palic :p . oczywiscie , ze nie zrobie tego ale tak to za mna lazi .... caly dzien juz . Zlosliwiec - trzymam kciuki za Ciebie 🌻 . Leloof - ja tez slucham muzyki z Twoich linkow :) . Nie palimy , nie palimy ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec dudka ma racje i wszyscy bedziemy tez trzymac kciuki i bedziemy z Toba:) OKI??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie;)) kąpiel relaksująca,do tego pelleng kawowy a potem masaz ciałka....to to co tygryski lubia najbardziej:))) i własnie parzy się zielona herbatka;)) heh widze,że panów zaraziłysmy zielona herbata...dobra jest nie? złośliwiec ja o Tobie cały czas myśle:) nie zapominam chlopie;) jestes naszym dobrym duszkiem:)trzymam kciuki i wierze,że będzie wszystko dobrze!!!!! sądny dzień tez wierze,że będzie dobrze;) a to co takiego robisz w tej nowej pracy?? leloof fajne :):) mozna przemyslec kilka spraw:)) a teraz przysznawac się ile państwo(wszyscy!!!!!!) macie lat....:P ja 21..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
al cichy gosciu n o juz moglas sie pokazac to byla taka mala podpuszka no hehehe:) dawac mi tu szybko linki wasze na nk bo ten no ehehhe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slicznego masz pieska slicznego masz pieska ciagle tak? :D a ja no choc raz no by mi ktos tak powiedzial hehe normalnie go skasuje oczywiscie zartuje:D tez mysle ze jest piekny dzieki bella witam z przyjemnoscia w gronie znajomych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) ja tez potracilem przyjaciol bez sensu jest po rozjezdzali sie po swiecie tak juz bez sensu jest widzimy sie nawet czasem rzadziej niz od swieta ale... ale nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko leloof spac nie moze.......ostatnio mi sie niestety czesto zdarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie Nie palę już 37 dni (+ 07g25m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 1492. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 09g36m04s)! Zaoszczędzone pieniądze: 671,56 zł! Czytam Was codziennie, ale nie mam weny żeby do Was dołączyć do dyskusji:), wiec tylko czytam.... trzymam się BP i pozdrawiam pachnących ludzików z tego forum🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :-) Wpadłam na chwilkę donieść, żem chora i bez sił. Dpoadł mnie jakiś wiruso-bakter, rozłożył na łopaty i odpuścić nie chce:-( Ale za to Nie palę już 68 dni (+ 02g28m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 1498. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 10g40m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 524,39 zł! :-) i WSZYSTKICH POZDRAWIAM CIEPLUTKO :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo !! dzien dobry wszystkim 🌻 . To jest fajne : http://pawlo101.wrzuta.pl/audio/6QuR4CKUyl/gigi_d_agostino_-_la_passion oto moj licznik: Nie palê ju¿ 11 dni (+ 12g35m20s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 230. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 1 dzieñ (+ 18g15m23s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 46,09 €! Wczoraj bardzo chcialo mi sie palic :p , mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej hehe . Walcze z welnowcami , kupilam 2 storczyki razem z tym paskudztwem. :( Tepie je i ciagle pojawiaja sie kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzieki temu, że nie pale o wiele rzadziej choruje, w sensie grypa itp.Anulla--> zdrowaia zycze, kuruj sie. Pomysl, o ile gorzej bylo chorować, gdy palic sie chciało. Ja na ten przykład paliłam mimo anginy, zapalenia oskrzeli innych chorób. Ale głupia ja byłam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. bella dziękuje za zaproszenire. A ja musze Wam napisać, iż od dwóch dni mam straszną chęć zapalić papierosa. szukam go tak podświadomie gdzieś w moim zasięgu. ale na szczęście go nigdzie nie ma i nie mogę zapalić. znowusz jak ktoś pali przy mnie znajomy to mam wtedy wytrwałość i nie chce mi się w ogóle palić. teraz jem mój ukochany słonecznik. wklejam mój bilansik z którego jestem strasznie dumna. jeszcze nigdy w życiu nie paliłam tak długo: Nie palę już 18 dni (+ 05g33m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 328. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 12g09m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 108,95 zł! Pozdrawiam i dla wszystkich 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelof85
dziendobry mam na imie szymo n i kur...ko chce mi sie jarac heheheheheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Melduję się prosto z zajęć. Trwają sobie ćwiczenia właśnie... ;) Tak na receptrę jest Stilnox niestety :/ Leoofie... wyobrażam sobie... teraz przeżyłam te 90-pare dni bez podknięć, ale przy pierwszym i 2 rzucaniu były potknięcia i czułam się wtedy okropnie żałośnie! Ale ani jednego więcej! I już! U nas lodowisko czynne - polibudzkie - nawet zamiast na w-f chodzić można na lodowisko. Ale ja się wolę nie ośmieszać więc wybieram siatkówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobre ??:D bo mam kuzynke lekarke ktura czasem podsyla mi recepte na cudowny tramal ktury niestety u nas jest na recepte jak bylem w hiszpani to tam tez bym tylko nazywal sie tramadol tylko bez tego swistka sie kupowalo i kopal tzn tfu ten dzialal tak samo:D wogole przed chwila mialem straszna walke zapalic czy nie zapalic tak jednego do kwaki hehe poszedlem do kuchni na sniadanie i oddziwo zauwazylem ze sie zmienilo ze sniadanie potrafie rano jesc a nie pierwsze kawa i papieros bo nic innego moj organizm nie tolerowal noi jakie rano bo w sumie w pol do drugiej ale to pojecie wzgledne bo w sumie dopiero co wstalem noi chodze w kolko siamam placki ziemniaczane z sosikiem(mama zrobila mniam) w miedzy czasei robie kawke i katem oka raz lewym raz prawym(poniewz iz jadlem i chodzilem w ta i z powrotem hehe) dostrzegam na stole paczke revenow czerwonych i tak jem jem i chodze az mnie kurde brzuch rozbolal nie ze nie dobre tylko ze za duzo naszczescie kawa sie juz zaparzyla i moglem tu zleciec do mnie i wam to napisac mam nadzieje ze nie czekaliscie na moral albo cos bo niema poprostu ten al w sumie kawe juz wypilem i moze to pisanie mi pomoglo odechcialo mi sie palic ale ma przed oczami wciaz chyba widok z kuchni lowzialem dwie pastylki naraz bo ja juz niecjce popelnic tego bledu co ze dwa dni temu to on juz byl i zgubilem sie dobra wlaczam muzyke moja kochana moze przejdzie a i reveny zraz znikna bo mamuska tylko na chwile rzyjechala milego dnia zycze i ten nie czytajecie tego heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×