Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

U mnie tez sypało, calą noc. Wlasciwie \"sypalo\" to malo powiedziane. Prawdziwa sniezyca byla :o A ja w czolenkach do domu wracalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że kura krejzolka wam się spodobała - ja się prawie popłakałam ze śmiechu na jej widok :) Nina- dawaj relację jak było :) czy ciekawie i wogóle. Gawron - napisalam mailika - twojgo przeczywtalam za pozno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mnie boli to...chyba żyję :o jak dobrze Was poczytać:) Mówiłam Wam,ze Was lubię? ;) KOCHAM DIABOŁY 😍 :D Gawronku- chciałaś dzwonić do mnie? czemu więc nie zazdwonilaś???O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kładę się spać, prezentację dokończę jutro! Dobranoc diabły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hello :D Babole Wy moje kochane :) Wczoraj miałam baaardzo słaby dzień, nie wiem co się działo z pogodą, ale coś niedobrego z ciśnieniem, bo się czułam jak balonik, z którego ktoś wypuścił powietrze, trzy mocne kawy nie pomogły, cieszyłam się, że to sobota i nie muszę z takim samopoczuciem siedzieć w pracy :P Ale mimo wszystko poszłam na poszukiwania butów, znalazłam i kupiłam i jestem bardzo bardzo zadowolona :D chciałam coś między oficerkami i cowboykami a na końcu się zastanawiałam między typowymi cowboykami, a tym co sobie wymyśliłam, ale w końcu wybrałam to drugie i myślę, że to zdecydowanie lepszy wybór, bardziej klasyczne i praktycznie do każdego stroju. Gio - i jak było??? jak jak??? :D szybko przychodź i opowiadaj jak wyszło, choć pewnie teraz odsypiasz :) Tygrysek - mordo Ty moja! :P Ty nam pewnie prędzej powiesz jak było u Gio :D ależ ja jestem ciekawska :) Ghana - to nie była kura krejzolka tylko kura samobójczyni :) Rokita - gdzie Ty się ostatnio podziewasz? nadrabiasz w pracy po urlopie? Gawron, Majorek, Gosikka, Dermika, Kachni - 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ahaaaaa :) bym zapomniała :D na wybory idziecie? bo ja się właśnie ubieram, biorę dowód i idę oddać swój drogocenny głos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :o się dalej czuję jak Air wczoraj :o jest dokładnie jak mówisz ale też się zbieram w sobie żeby wyjść i oddać.Głos.[słyszę głosy???:o:D] pozdrawiam po obywatelsku tych co wybierają,wypoczywają,nabierają sił i pracują-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :D oj ja tez na wybory smigam i mobilizuje cała niezdecydowaną i wątpiąca w wygraną rodzinke ;) tak że zapakuje ich w samochód i osobiście zawioze :P :D Air super że mimo samopoczucia zakupy udane!!! :) rokitka przytulam i zycze zdrówka :) moze wieczorne wyniki poprawia Ci samopoczucie ? :) GIO nogi bola????? ❤️ nie moge sie doczekać relacji z imprezy!! Tygrysku wyspana??? ;) Ghana u nas na wsi :P tez takie kury zamieszkuja :D:D pozdrawiam miłego dnia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelski obowiązek spelniony :) Wszyscy sio na wybory! Wiecie ze nie znam nikogo kto nie idzie na wybory! Gio - czekamy na opowisci i zdjecia! Air - jakies djecie tych butow?? bo ja szczerze mowiac nie wiem czym sie roznia oficerki od kowbojek... wiem, wiem, ja zawsze ie na czasie... Rokitko - trzyamj się i idz na wybory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!! Oczywiście, ze juz glosowalam!! wracajac z treningu :D Jak fajnie sie oglada filmy na duzym TV :D do tego Gio zostawila mi: szarlotke, sernik, lody (zupe i cos na kanapki tez)... czy ona chce mnie utuczyc? ;) Gio z Mezem wrocili o 6:20 obudzilo mnie szczekanie \"dziewczynek\" ale zaraz zamknelam oczy i wstalam przed 9, wiec w sumie jestem wyspana :) prosto od Gio pojechalam na fitness, 2h ruchu +1h sauny i czuje sie jak nowo narodzona! do tego pogoda cudna, niebo blekitne i slonca, wiec zabieram mojego wytesknionego i obrazonego psa na spacer ;) Jak sie udal slub i wesele opowie Wam Gio :) Air -> bardzo prosze o zdjecie butow, bo ja tez szukam czegos w stym stylu!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diabły! Oczywiście też byłam na wyborach :) No, ciekawe... Gio=> Masz odciski? :) To teraz odsapniesz :) Airek=> Zdrówka 🌻 Ja też bardzo chętnie bym te buty zobaczyła :) Lubię oficerki, mam czarne, ale chodzą za mną takie w kolorze wiśniowym/czerwone wino. Ehhh, nie w tym sezonie :O Jutro rozliczamy się z architektką :O:P i znów pójdzie trochę kasy. Pocieszające, ze chyba Jasiek ją urzekł swoim urokiem, bo mamy zapłacić mniej, niż ustalaliśmy, mimo że się nie targowaliśmy :P:D:D Na wybory, kto nie był!!! Cynamonku=> a ja to u was wygląda? Byłaś? Podobno bardzo duża frekwencja GB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ❤️ coesze zsie że jestes zadowolona !!!!! :) Odpocznij i wróc :) A wypiłas \"bródzia \"(nie wiem czy tak sie to pisze) ze swatową????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No GIO! To juz PO!!! :) Cieszę się, że się wybawilaś, że jesteś zadowolona... :) Czekam na fotki! I jaka była w końcu ta twoja kreacja? Tygrys- masz buziaka ode mnie za takie ładne opiekowanie się \"dziewczynkami\" :) Dziewczyny-dzięki za info o czopkach dla Julki, już je używamy od dawna...srednio działają.... Julka nadal masakryczna...ma takie ataki jak sinusoida: raz się smieje i wariuje...za moment wyje i nie wiadomo ,o co jej chodzi.....drugi zab prawie wylazł....PRAWIE robi wielka róznicę jak wiadomo ;) ja po warsztatach :) Warto było! Poznałam mase fajnych kobitek, nauczyłam się kilku fajnych wizualizacji (ale wesprę się płyta CD z nagranym ciepłym głosem lektorki) bo okazało się, że to na mnie działą wybitnie relaksujaco :) Uporządkowałam swoją wiedze z dziedziny pozytywnego myślenia, metod Silvy, Huny.....to był taki czas dla MNIE :) http://www.prosperita.prv.pl/ AIR- gratuluje zakupów :) Mój D. się czuł w piątek jak ty w sobote ;) Jakaś plaga? A ja mam znowu aktywne dni przed soba...kiedy ja odpocznę? Tak totalnie, z ksiązka pod pacha, caaaaały dzień? NIEREALNE.... Jutro praca, potem fryzjer, potem dom , wieczorem aerobik.... Wtorek praca.... Środa od 3.00 na nogach- jadę do stolicy nagrywać ten program dla TVN Style... czwartek-odsypiam, potem domowe obowiązki..... I tak w kółko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roklita
Obywatelski obowiazek spełniony- nie przeszkodziłoby mi w tym nawet gdybym w gorsecie miała iść ;) W lokalu wyborczym był duży ruch, podbudowana wróciłam- a tv podali, że frekwencja....29% !!! mam madzieję,że do tej pory się poprawiło.Tyle, że większość tej frekfencji robiły osoby, które głosowły niekoniecznie tak jak bym chciała :p Gio-dobrze,że już po wszystkim.Teraz już tylko wypoczynek i miłe wspomnienia :) Tygrysku- mam tak wredny charakter,ze jak czytam o tym fitnesie i saunie dziś- to bym ci tak wyrwała troche energii na własny użytek ;) Ghana:)Dermika:)GOssika:)Majorek:)Misiaczek:)Nina-jak to mawia Kluska: Koko dżambo i do przodu :D Diabołki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, miejmy nadzieję, że to ostatni przejaw fachowości tej ekipy... żeby nawet wyborów nie umieć przeprowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanacja, demokracja, arytokracja :D ale ubikacja rządzi :D saszka, no ręce opadają, jak powiedzą o 22.55 że znowu nie to ? nie wiem co, ale coś ! 😠 ściskam, życzę udanego tygodnia, odpoczynku dla balujących, sił dla szybkożyjących, a ogólnie pogody ładnej (w czwartek wydłubywałam sobie grad z butów, w piatek wylewałam wodę :P ) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wieczor:) KHy, jezyk mi sie plata, placze znaczy, literki tesz:P Wygrzdulilam pol botelki wina i 3/4 likierku z okzaji wyborow w ojczyznie of kors:P A tak w tajemnicy, to alkohol w ilosciach symbolicznych przeciez:P mial miec dzialanie przeciwbolowe bo podlewajac pozostalosci po moich pieknych kwiatach domowych ilosc 2 i pol bo trzeci ledwo zipi wygielam do przodu i do tylu kciuka przy po czym manewrujac tymze kciukiem poparzylam reke przy probie pieczenia ciasta mejd in poland po czym zostalam perfidnie skarzona ze tak sie SPECJALNIE POUPOSLEDZALAM ZEBY NIE ISC NA OBIAD DO RODZICOW POLOWKA! wrrr P.S Lowju ol ❤️ 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonku :) jak ja cię rozumiem :) dzisiaj z dumą zauważyłam, że się przez cały dzień pichcenia nie oparzyłam (tylko ucięłąm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hello :D Dzisiaj już się czuję lepiej, to jednak była pogoda :P Zdjęcia butów wysłałam :) tym co chcieli i tym co nie chcieli, ale ładne są więc co tam :D Gio - :D wiedziałam, że będzie wszystko haraszo :) koniecznie chcę zdjęcie, na którym będziesz :) Tygrysek - Ty to jesteś zawodnik pierwsza klasa :P rozumiem, że musiałaś wypocić smakołyki od Gio :P Ninka - no i super, że udane były wykłady, tak trzymać, trzeba się rozwijać :) Rokita - żeby wszyscy Polacy byli tak pełni poświęcenia jak Ty :) Ja i tak jestem zaskoczona, że frekwencja przekroczyła 50% Ja też mam nadzieję, że o 22:55 już się ta cisza skończy. Słyszałyście, że gdzieś facet wrzucił do urny listę ze spisem wyborców? ale jaja :P ciekawa jestem co oni z tym zrobili, czy zamknęli wybory w tym lokalu, czy jakoś komisyjnie otwierali urnę? nie mam pojęcia. A tak poza tym, to mój tata prawie wrzucił kluczyki do samochodu do urny :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to- jak słyszę- skończyła sie IV Rzeczpospolita Może już tak przestali- BY? BYŚMY? numerować tą naszą biedną Najjaśniejszą a pomyśleli co zrobić, żeby nie była ktoraś tam a po prostu nasza. Cynamonowe Saszki- nie wiem czy wiecie,że PRAKTYKA czyni mistrza? :p :D 👄 Buty świetne a i tak nogi zrobiły na mnie większe wrażenie ;) Urna...pomyśleć co można znaleźć w takiej urnie? :D A swoją drogą URNA kojarzy mi się ostatnio jednoznacznie i nie ma to nic wspólnego z wyborami :o tym optymistycznym akcentem żegnam sie bezpretensjonalnie i z ...nadzieją ?...nadzieja umiera ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Siemanko! Bylam, glosowalam, a jakze :classic_cool: Gio - gratulacje - alez ten czas leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry :) No to zaczynamy od początku :) którą to mamy RP teraz? V czy się cofnęlismy do III? Rokita - super to napisałaś, że może przestańmy dzielić i numerować...nic dodać :) Na dworze szaroburo tralalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Tak jest, skonczmy numerowac, chce miec SWOJA Polske, taka, za ktora sie wstydzic nie trzeba bedzie... i z ktorej nie bede chciala uciekac... :) Ninka -> w srode sie widzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×