Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

no witajcie:) ja juz z tego wszystkiego obejrzalam cale google i to sa naprawde wiewiorki na tych zdjeciach ... ale ciagle napalone:D:P bobry bardziej jeze przypominaja:D mam chore dziecko i chyba sie od niego zaraze:O i zle i dobrze ze sie zaraze;) bo schudne i posiedze w domu, ale z drugiej strony to ja tak nie lubie chorowac...szczegolnie na jakies rota czy inne wirusy do kina to ja chyba juz nigdy nie pojde....😭 no chyba ze na MI3:P ninka ja przy drugim dziecieciu tez chudlam i to bardzo, bardzo dlugo.... ale moze Ty za duzo sportow uprawiasz? te przkladanie kartonow, porzadki itd? teraz to powinnas dbac o siebie i za duzo nie pracowac! z tą i tę to chyba zalezy od koncowki rzeczownika lub przymiotnika jaki za tym wyrazem jest napisany, ale ja nie jestem polonistka i wole nie byc wyrocznia;) tak jak z tymi bobrami;) jeszcze wroce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi sie nie chce tutaj siedziec... poszlam na spacer, taki dluuugi, po sloncu... ech.... Air -> a ja najbardziej nie lubie rozpakowywania sie po powrocie do domu... a kostium masz?? nie zapomnij go zabrac!! :) Film jest USA a aktor pochodzi z Danii i gral tez w \"Wimledon\"-ie Isa -> na MI:III?? nie slyszalam pochlebnych opini... alez masz drastyczne metody na odchudzanie... Majorek -> i co o nim myslisz?? Przystojniak, prawda?? Tak \"Firewall\" jest z Harrisonem. ooo nie wiedzialam tej ciekawostki o kamelonach... a samice tez maja dwie?? :P Saszka -> niestety nikt mi nic nie mowil na tej sciance... tzn pokazali jak zakladac uprzaz, asekurowac ale chodzic nie uczyli... stralam sie glownie na nogach opierac ale byly takie momenty, ze musialam sie na rece podciagnac zeby druga wyzej umiescic... takie jedno miejce bylo, gdzie nie mialam solidnej podpory pod nogami... a powiedz mi jeszcze, podciagajac trzeba sie na palcach, czy jakos inaczej, cala reka?? bo ja to chyba za bardzo nadgarstek wyginalam i stad ten bol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja matematyk jestem z wykształcenia, ale coś o \'tych\' :D wiem tę - biernik (kogo? co?) tę przygodę, tę małpę itp... tą - narzędnik (z kim? z czym?) z tą przygodą, z tą małpą :D mam nadzieję, ze przypadków nie pomysliłam siedzę w pracy piękne słońce zaraz zmywam się na kurs do WODN :D pozdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No widzicie kurde, ja polonistka od siedmiu boleści, matematyczka wam naukowo wytłumaczyła :) Tygrysek - mam kostium, niebieski i bikini też mam :) jak nie w morzu to na basenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Formy \"tę\" używamy w bierniku kogo? co? (np. tę kobietę), formy \"tą\" w narzędniku z kim? z czym? (np. tą kobietą). W potocznym języku mówionym akceptowany jest też biernik tą zamiast tę. No to ja używam języka potocznego, zawsze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\" Śmiać się często i wiele; Zdobyć sobie szacunek ludzi inteligentnych i miłość dzieci; Zyskać uznanie uczciwych krytyków i znieść zdradę fałszywych przyjacół; Cenić piękno, znajdywać w ludziach to, co najlepsze, Zostawić świat nieco lepszym - czy to za sprawą zdrowego dziecka, ogrodowej grządki czy też społecznej naprawy; Wiedzieć, że choć jedno życie oddychało lżej, dlatego żeś ty żył. Oto miara sukcesu\" /R.W. Emerson, \"Success\"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zostaje przy wersji potocznej i nie bede miec klopotu:D pozdrowki ide ogrodkowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam diabolki :) Wczoraj wróciłam z pracy dopiero przed 20.00- na \"autostradzie\" z wrocławia do Jeleniej Gory byla stłuczka kilku aut i ..... dupa! Stałam w korku ponad godzinę :) Za to spotkałam sie we Wrocławiu z Ania- dziewczyną, która poznałam na forum o smierci najbliższych. Nie wiem jak to jest, ale dogadujemy sie w pół słowa, wiem, że Ania podczytuje ten topik więc POZDROWIENIA :) I dzięki za fajne popołudnie! Powiedziałam Ani, żeby się u nas uaktywniła, a diabły na pewno ją miło przyjmą- jakby co to ma \"plecy\" ;) W mojej osobie rzecz jasna! Dziś ostatni dzień pracy, mam kilka spotkań, planu i tak nie dopne, jakis marazm na rynku, podobno w całej Polsce jeśli chodzi o nasza branżę. Tak więc nie dopycham na siłę, bo trzeba juz pomyślec o maju :) Jutro będe mogła spokojnie zasiąść do komutera i popisać z wami w końcu normalnie. A na razie pozdrawiam was gorąco i znikam do pracy! AIR- piękny cytat.... saszka- 👄 Gio- co u ciebie? Jakiś dziwny opis na gg mi mignął wczoraj..... Tygrysku- co u szamanki? Jak się czuje? Który to już miesiąc? Coś mi sie kołacze po głowie, że ona miała termin na maj....ale to chyba za wcześnie....Pozdrów ją prosze ode mnie, niech da znac co u niej. isa- ja uprawiam sporty? Nie ;) Te kartony i sprzątanie to przeciez normalne życie. Zresztą wszyscy mi powtarzają : ciąża to nie choroba, więc staram się nad sobą nie rozczulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diabelki Wspaniale :) Rano, jak wstalam, byla gesta mgla, nic nie widac... a teraz, nagle, niebieskie niebo, slonce i cieplo :) W Warszawie jest dzisiaj na spotkaniu biznesowym moj kolega, ten od wyjazdow motorkiem, mam nadzieje, ze uda sie spotkac :) Specjalne pozdrowienia dla Ani 🌻 Air -> pieeknie i jakie madre!! Jak masz kostium - najwazniejszy ciuch, to mozesz juz jechac!! Mala -> Ty to chyba jestes czlowiek renesansu - wszechstronne wyksztalcenie.... Ninka -> czyli na weekend majowy planujesz wielkie leniuchowanie?? a moze gdzies jedziesz?? U Szamanki wszystko dobrze :) Termin na czerwiec, chyba druga polowa, tak jak Gio ;) Pozdrowie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też dzisiaj ostatni dzień w pracy, już mi wszystko wisi i powiewa :) już siedzę w autobusie i cieszę się lotem :D Wczorajszy cytat wzięłam z książki Jonathana Carrolla \"Oko dnia\", to jest jego blog, pełen pięknych cytatów, wzruszających historii i śmiesznych anegdot. Jestem fanką Carrolla, a ta książka mnie utwierdza tylko w mojej miłości :) Tak naprawdę to co chwilę bym wam tu coś przepisywała :P Aniu - koleżanko Ninki - ujawnij swój odlot, przyłącz się do ześwirowanej ekipy Diabła po łóżkiem 🌻 Moja matka, wariatka, wyciągnęła mnie wczoraj znowu na zakupy, ona ma nałóg :P Ale wczoraj stwierdziła, że dobrze, że wyjeżdżam to nie będzie miała z kim wychodzić, a ja jej na to, że nie będzie mnie tylko 5 dni i to w dodatku wolnych, jak sklepy są zamknięte :) hehehe Pozdrawiam gorąco, słonecznie i słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nie wiem czy gdzies jade, nadal nie wiem czy gdzies jade :P Za to dzien nalezy zaliczyc do udanych: spotkanie z kolega co prawda krotkie, ale bardzo sympatyczne i ustalilismy, ze na weekend czerwcowy pojedziemy gdzies motorkiem :) na zajeciach mnie wymeczono, a teraz jem pyszny sernik - czego wiecej moglaby chciec?? (Hmm wiem, chcialabym tez wyjezdzac do Chorwacji ;) ) Air -> spakowana??? szerkiej drogiej, baw sie swietnie, rob duzo zdjec i zdaj nam potem szczegolowy raport jak bylo!! Isa -> a chce Ci sie \"niecniechciec\" ?? ;) Saszka -> super!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do wrocławia i gdańska:) jadę znaczy się :) Mam nową fryzurę, ktoś chce zobaczyć? na razie wysłałam tylko Tygryskównie w rewanżu za fotki krótkich tygryskowych włosów :) łeb mi pęka :( Jutro piątek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Stale Bywalczynie i Bywalcow! :) Z tej strony Ania-koleżanka Ninki...No tak Ninka ma dlugi jezyk i sie wygadala, ze czasami podczytywalam Wasz topik...:) Hihi :) Pewnie troche potrwa, zanim \"wgryze\" sie w Diablowo-lozkowe klimaty :), ale milo mi, ze moge tu u Was zagoscic...Poki co uciekam do lozeczka, bo jestem juz troche zmeczona... Pozdrawiam wszystkich bardzo goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wróciłam od Rodziców i już wszystko mam rozjaśnione, jeśli chodzi o nasze działki (mam ich kilka i chcę ze 2 sprzedać :D) działki są ... rolne oczywiście :D a niektóre nawet z lasem najważniejsze, że pobudować się można będzie super :D Famfaramfa - ja to Cię już gdzieś \'widziałam\' :) witaj w naszym gronie :) a ja człowiek prosty jestem, a nie jakiegoś renesansu :P niektóre reguły się mnie po prostu trzymają :D i nie chcą się puścić :D ja też proszę o pozdrowienie Szamanki :) i reszte też pozdrawiam serdecznie jutro będę w Wwie, a mój Aniołek ma chyba od 17.00 zajęte tak sobie myślę - moze ktoś chce się spotkać? wiem, że to późno jakby co, to postaram się wejść tutaj jutro przed wyjazdem :) no to spadam lulu :) dobrego długiego weekendu :) ja jadę w góry :D do Przyjaciół będzie małe chodzonko, brydż i śpiewanie przy grillu cudownie :D:D:D papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - jeszcze nie spakowana, ale walizka już stoi w gotowości :P jutro dopiero o 16 ruszamy, mam wolne to będę miała dużo czasu. Dzisiaj sobie zrobiłam hennę na rzęsy, nie będę się na urlopie malować :) Famfaramfa - no witaj :D jakby była Gio to by cię przepytała szczegółowo, ale nie mówmy hop, jeszcze się doczekamy :P pozdrawiam Mała - aż 2 działki z lasem? no no no panienka na włościach :D hehe Saszka - to miłej podróży, z tego co czytam, to dla ciebie drugi dom :) ja nigdy nie byłam za wschodnią granicą, najdalej w Ustrzykach Górnych :P Jutro jeszcze wejdę się pożegnać, na razie dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę do Lwowa :D na jeden dzień :( jadę do Lwowa :D na jeden dzień :( ale za to potem do...Ustrzyk Dolnych :D i na połoniny:D na razie usiluję wyjść z grypy, podczytuję na deser, pisanie idzie mi liepsko :o Air-piekny ten cytat,też zaczytowuję (a wlaściwie \"ałam\")Carrolem, wspanialych widoków i dużo fotek dla nas :) ciepło mi na sercu jak tak ciepło piszesz o Mamci 🌻 Tygrysku-zawsze mozesz pojechać na drugi brzeg Wisły ;) posyłam słoneczko 🌻 Nina- \"majowe mysli\" to jest to! 🌻 Mała-szlem w bez atu i śpiew 🌻 Isa- uśmiech!!!!:D:D:D 🌻 lepiej?? 🌻 Kluska- ty wieeesz :D 😍 Saszka-jak sie nie ma co sie lubi to się lubi co się ma, i juz gra:D 🌻 Majorek-śliczności z Was dziewuszki 🌻 famfaramfa- Gio , Szam - pozdrowienia:) to Gemini będą :D to lubię 🌻 A wszystkie Diabołki i Diablęta kocham 😍 do zobaczenia za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze nadal nie wiem czy gdzies wyjade... a pogoda taka ladna... coz w najgorszym razie, bede robic jednodniowe wycieczki rowerowe ;) Air -> taka henna to swietne rozwiazanie na wyjazd :) ech pozdrow morze ode mnie :) Famfarafa -> ja tez Cie skads kojarze... i nie martw sie, bardzo szybko sie w nasze Diabelkowo Podlozkowe wciagniesz :) Kluseczka -> do Wroclawia?? a czemu tam?? Bo Gdansk jeszcze rozumiem... ;) Mala -> niestety nadal nie wiem czy wyjezdzam i kiedy, wiec nie wiem czy bede wieczorem jeszcze w Wawie. Jak tak to z przyjemnoscia sie z Toba spotkam, z tymże najwczesniej moglabym kolo 19 dopiero... Jakby co to smsa podesle :) Rokita -> na drugi brzeg Wisly?? a co mi po Centrum?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranne dzień dobry :) famfaramfa- witaj łobuziaro! Mówiłam, że diabły super są, mówiłam? Wprawdzie zaraz Gio zada ci setki pytań i przetrzepie umysł, ale trudno.... jak mus, to mus! :) Dobrze będzie tutaj poczytać co u ciebie się dzieje, szczególnie, że znikasz to tu, to tam... Bożesz: Lwów, Chorwacja, góry, Kraków- jak ja wam zazdroszczę! Chyba pierwszy raz od kilku lat nie zaplanowaliśmy żadnego wyjazdu na długi weekend. w zeszłym roku byłam po raz pierwszy w życiu w Krakowie, pogoda była cudna, ponad 20 stopni, słoneczko....Ehhh..... Tygrysku- ale tak jak pisałaś- planuję się polenić w domku. To znaczy dziś mam jeszcze młyn, bo musze do południa tkwić przy komputerze i realizować jakies sprawy on-line, potem planuję małe sprzątanko, ale od jutra- Wolneee! Mimo zapowiadanej złej pogody chcemy zasadzić trochę roślinek w ogrodzie, wynieśc meble ogrodowe, pergole i .... jak tylko wyjrzy słońce delektować się w ciepełku :) Mam też do obejrzenia kilka filmów: \"Wyznania gejszy\", \"Trzeci\" z M. Konradem i coś co ma mi przynieśc dziś kumpel. Poczytam sobie ze smakiem, pojem dobrych rzeczy, wyśpię się, będziemy z D. chodzić na wspólne spacery z psem- mamy tu tyle tras i szlaków! zapowiedziało się juz kilkoro znajomych na posiadówy przy grillu lub w razie złej pogody przy stole zastawionym napojami róznej maści ;) Życze wam kochani udanego, długiego weekendu. Proszę pozdrowić od Ninki Lwów, w którym nigdy nie byłam, a marzę by kiedys tam pojechać. No i czekam na zdjęcia rzecz jasna :) Kluseczko - ja też chcę zdjęcie w nowej fryzurce! Gio- no nie kamufluj się! Daj znak-sygnał, co u ciebie. AIR- wygrzewaj kości i rób piękne zdjęcia 👄 Ja też już ci kiedyś piałam, że uwielbiam czytać o tobie i twojej mamie... Czasem te opowieści przypominają mi moje dawne życie..... Mała- śpiewaj przy grillu az echo do mnie śpiew doniesie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - czemu Gdańsk tak a Wrocław nie ? :) Do Gdańska jadę do znajomych, do Wrocławia do babci :) Miłego wszystkiego wszystkim życzę, jakbym już się nie pojawiła przed weeeeeekeeeeendeeeem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wszystcy gdzies jada, a ja to juz nie wiem, bo Aniol pracuje, mial pracowac tylko w sobote, ale wczoraj sie dowiedzial, ze przeciagnie sie na niedziele... no to juz wole sie nie nastawiac, bo sie rozczaruje... Lwow- ekstra! ja jeszcze nie bylam, ale planuje to nadrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Air a widzisz, mnie bardziej \"tę\" się kojarzyło :) Kurcze w potocznym jest to akceptowane.. :o ;) Piękny cytat Tygrysek.. no nawet nawet, ale musiałabym więcej zdjęć zobaczyć albo najlepiej film :) Tam nie było napisane o samicach kameleona, ale raczej mają jedną.. ;) Isa :D Mała dzięki, już raz na zawsze (mam nadzieję ;) ) będę wiedzieć ;) - ewentualnie pomaltretuję dziecko, jak już będzie się tego w szkole uczyć;) Nina ale z dźwiganiem troszkę uważaj ;) Saszka :D Kluska ja chętnie zobaczę;) Famfaramfa 🖐️ witaj u nas :) Rokita dziekujemy :D Ghana jeszcze w razie czego 3 dni zostają ;) Wszystkim, które (którzy ;) ) gdzieś jadą życzę świetnego wypoczynku, dobrej pogody i przyjaznych ludków ;) Chyba Wam nie pisałam jeszcze, że Anioł wziął sobie wolne na czwartek i piątek.. żeby robić remontowe sprawy (że tak to nazwę) na wsi (u rodziców). Poza tym na razie żadnych planów.. Ja chcę odwiedzić moją mamę i babcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nadal nie chce:D ale wcale nie oznacza to zlego humoru;) kluseczko ja poprosze o fotki z nowa fryzura:) ja mam ciagle stara ale jak mi sie cos zmieni to tez bede rozsylac :) chociaz u mnie to skomplikowane ael na razie nie bede tlumaczyc dlaczego:) poza tym ja tam bym mogla tez sie rozerwac miedzy Gdanskiem a Wroclawiem, bo Gdansk lubie a we Wroclawiu nigy nie bylam air - milego pobytu w cieplym kraju, no i oczywiscie wrzuc potem pare fotek zeby i mnie do takiej dalekiej podrozy zachecic:) mala szkoda ze mi sie nie chcialo wczoraj kompa odpalac, ja bym sie spotkala... tygysek mi sie zawsze chce \"nie chciec\":);) taki len ze mnie:) famfaramfa:) saszka moze i Ty nam Lwow podeslesz w postaci fotek? udanego wypadu rokita a Ty swoim okiem pokaz Lwow:) wlasnie sie zastanawiam czy bylam w Ustrzykach:P bo w zeszlym roku gdzies w tamtych okolicach sie szlajalam i oczywiscie nie pamietam:):O ghana a ja chyba tez nigdzie nie wyjade:) poza tym ma byc zimno:) to wole marznac w domu;) - jakas ideologie musialam sobie wymyslic:) o rany, zanim skonczylam pisac dowiedzialam sie ze dzis pracuje do 21:( kolega wzial urlop:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko 4h :D Chyba jednak nigdzie nie wyjade, ale i tak zapowiada sie ciekawie :) Bedziemy z kolezanka jezdzic na calodniowe wycieczki rowerowe za Warszawe, a i na miescie kilka imprez sie szykuje... No i w koncu sie wyśpie!! Ghana -> Ty tez zostajesz?? nie martw sie, bedzie cisza, spokoj, bo wszyscy wyjada :D Isa -> a Ty gdzies wyjezdzasz?? bo moze w koncu by sie spotkac (jeszcze z Gio) udalo?? Kluseczko -> a nie masz w Gdansku rodzicow?? no i Gdansk jest nad morzem, wiec rozumiem takie miasto jako docelowe miejsce wyjazdu.... no a Wroclaw to mury :P Majorek -> myslalam, ze patrzylas na zdjecia... Moze chociaz w koncu bedziesz mogla sie Aniolem nacieszyc :) Ninka -> ja tez sie bede pewnie lenic w domu, tylko nie zapominaj tutaj zagladac, razem nam przyjdzie lozka pilnowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - bardzo lubię Wrocław, a do Gdańska nie jadę nad morze, tylko do przyjaciół - morze mam 1.5 godziny od Szczecina i jestem często :) Wrocław bardzo lubię, sliczne miasto:) Rodziców mam w Myśliborzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licze, ze jednak sie uda wyjechac na 3 dni! :) A jak nie to pojade do rodzicow- pod Krakow- ale w koncu to juz wiec i dom o grodem :) Chociaz chcialabym nad jezioro! Trzymajcie kciuki dzis o 16:30 mam ta rozkowe, nie wiem tylko, czy zdaze, bo cos czuje, ze Krakow, bedzie zakorkowany, w koncu wszystcy beda chcieli wyjechac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Już jestem spakowana, walizka na kółkach, nie będę musiała nosić, tylko ciągnąć :P plecak mam wypakowany jedzeniem :) w końcu będziemy długo jechać, a w nocy trzeba coś robić :) Aparat mam, zdjęcia będę robić jak szalona, oczywiście wam je potem wyślę. Pogoda się w Poznaniu totalnie popieprzyła, pada, mam nadzieję że się polepszy, bo rodzice jadą na działkę, tata szaleje, bo buduje dom i teraz ma nowe hobby :D Życzę Wam cudnych chwil, nie ważne czy gdzieś jedziecie czy nie. Bawcie się dobrze tam gdzie będziecie i z ludźmi, którzy będą obok. Pogoda niech Wam sprzyja, droga niech będzie prosta, a każda chwila radosna :P (przepraszam na częstochowski rym, ale nie mogłam się powstrzymać) :) Zgłaszam się w środę po powrocie. Już za Wami tęsknię papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana bede trzymac kciuki, w koncu o tej godz to w robocie bede wiec .... nic innego przed dlugim weekendem nie bede miala tam do roboty:) na serio:) bedzie pare godz nudy:P tygrysku nigdzie nie jade, tzn beda tylko okolowarszawskie wycieczki ale nic nie zaplanowane! jutro Pokowa Lesna, potem Pultusk /moja mama ma ur 1 a imieniny 3 a dzialke w Pultusku i bede pewnie ktoregos dnia musiala sie wybrac/ , moze jeszcze kogos nawiedze na jakiejs dzialce ale wszystko jeszcze w niesprecyzowanych planach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×