Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Girl masz racje :) Na szczescie dzis czuje sie duzo lepiej :) Wczoraj nie dosc, ze dopadlo mnie jakies dziwne przeziebienie to i \"babskie dolegliwosci\". Jade na godz. 15. Mam nadzieje, ze sie nie... zdziwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosze o kciuki jutro o 17 :) ale bardziej mi zalezy na tej firmie, gdzie bylam w poprzednim tygodniu, na dniach maja dzwonic... Girl -> u mnie tez byla dzisiaj slizgawka... jak glowa?? dobrze juz jest?? 🌻 bo cisnienie nadal szaleje... Kati -> iiiiiii????? opowiadaj!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ No więc tak - albo ściemniali wymieniając kwotę, albo są nienormalni ;) Nie wiedziałam czy się śmiać czy obrazić :D mają oddzwonić ;) Miłego dnia :) PS.a dziś o 11 przyjeżdża moja kuchnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) dzien nie zaczal sie dobrze.... autobus mi sprzed nosa uciekl, Dzekus ma lapke rozwalana (pazur naderwany), ech... mam nadzieje, ze to sie zaraz odmieni i cos dobrego sie wydarzy :) Kati -> super, super!! nie dziw sie, teraz jest naprawde super sytuacja na rynku dla pracownikow, wiec mozna stawiac zadac i marudzic ;) to takze jest powodem dla ktorego chce zmienic prace :) a powiesz cos wiecej o tej firmie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada, pada, pada, wiec zmoklam :P zaczyna mi sie coraz bardziej podobac chodzenie na rozmowy o prace :) Gosiu, oczywiscie, ze mozna. jest to nawet wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik w lutym :) tylko się przywitam i lecę dalej pracować 👄 paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :) Kamorek ma racje, klikamy juz w nowym miesiacu!! :) Kati -> dzwonili?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Szczególnie nową osóbke ;) Tajgerek nie dzwonili, ale jakoś mnie to nie martwi ;) Przykro mi, ale za takie pieniądze to ja mogę za przeproszeniem hot dogi sprzedawać :P Sorry, ale to za dużo obowiązków i zbyt ogromna odpowiedzialność. Mi tam się nie spieszy ;) 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa to bylo tak malo kasy, a ja myslalam, ze taka super oferta, ze chcialas sie smiac z radosci hihihii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek :D No praca zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie, ale niestety nie za takie pieniądze. Na głowę nie upadłam ;) W mojej firmie to sprzataczka tyle zarabia :O ja rozumiem, że oni dopiero zaczynają itp., ale kurcze bez przesady. No a zainteresowani sa mną bardzo mocno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie, bo mi zmieniali komputer i teraz mam full wypas :) naprawde, wiec klikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Kati ja też miarkowałem sobie, że chodzi o duża kasę i nie wyczułem nic a nic lekkiej nutki ironii twej :P *** Garść przesądów. Rozsypała się sól - będzie kłótnia. Rozsypał się cukier - na zgodę. Rozsypała się kokaina - będą wizje. Upadł widelec - ktoś przyjdzie. Upadło mydło - oczekuj nieoczekiwanego. Jaskółki nisko latają - będzie deszcz. Krowy nisko latają - rozsypała się kokaina. Pękło lustro - będzie nieszczęście. Pękł rozporek - będzie wstyd. Mniejszy lub większy... Pękła prezerwatywa - lepiej, żeby pękło lustro. Swędzi nos - będzie pijaństwo. Swędzi dupa - w więzieniu mydło upadnie. *** Na rynku odbywa się wiec.Na podium stoi gość w garniturze i wykrzykuje: - Precz z hipokryzją ! Precz z pedofilią ! Precz z pijaństwem ... Ktoś z tłumu słuchaczy wychylił się i krzykną: - Panie ! Coś się pan tak tych księży uczepił!? *** Minister Edukacji powiedział, że jak nie będzie pieniędzy na podwyżki dla nauczycieli, to się poda do dymisji. Chyba jeszcze nigdy nauczyciele nie czuli się tak rozdarci wewnętrznie. *** Politycy doprowadzili już do tego, że kiedy czytam, że PREZYDENT BYŁ NA PREMIERZE, to nie wiem, czy to relacja z wydarzenia kulturalnego, czy kolejny skandal seksualny. *** Wcześniej piłem, paliłem, kląłem bez powodu. Odkąd pracuję - już mam powody. *** Ludzie uważają za całkiem normalne noszenie ubrań kupionych specjalnie do pracy, tkwienie w korkach w samochodach, które spłacają po to, żeby dotrzeć do pracy, której potrzebują, żeby zapłacić za ubrania, samochód i dom, który i tak opuszczają na cały dzień, żeby na niego zarobić. *** Na początku nie było niczego. I Bóg rzekł: niech będzie światłość. Dalej nie było niczego, ale było to lepiej widać. *** Koalicja z powodzeniem realizuje program \"tanie państwo\". Dzięki jej działalności rynkowa wartość państwa spadła do najniższego poziomu w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze o kciuki jutro o 9:30 w ramach rozmowy o prace bede pisac test z angielskiego :) Ghana -> to teraz mozesz jeszcze wiecej i szybciej klikac ;) Kati -> jakby nie bylo to bardzo wartosciowujaca jest taka walka o Ciebie :) Kamorek -> jak zwykle - genialne dowcipy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i kciuki trzymam :) Kamorek bo ja taka subtelna jestem :P ;) Girl 👄 Ghanuśka 👄 Tajgerek wartościowująca to ona jest bardzo, ale wolałabym żeby to się na pieniądze przełożyło ;) No niestety mnie na pracę choćby i najciekawszą ale półcharytatywna po prostu nie stać... Aha - kuchnia juz jest!!! Dziś popołudniu przyjdzie tylko monter podłączyć kuchenkę, zlew i zmywarkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek ja wierze, ze bedzie ok :) Twoja imienniczka LUlusia Tygrysek dala sie dzis przytulic, a nawet wtulila sie we mnie i mruczala slodko!! No czyz trzeba wiecej znakow?? :D Panna Niedotykalska sama sie wtulila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... ło matulu jaki warjacki dzien.. nie potrzymalam kciukow za Tygryska :( wogole jeszcze troche i zapomne jak sie nazywam.... Tygrysiu wielki 😘 i 😍 Kati... heheee.. kuchnia juz w komplecie.. to teraz czekamy na fotki 😍 Ghanuś... nowy sprzęt.. i to full wypas... fiu fiu....fajownie 😍 Kamorku-humorku 😍 Beziku, Margotko i cala reszto gdziekolwiek jesteście 😘 klikam i zmykam girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test trwal 30 minut i bylo to stanowczo za malo na zrobienie wszystkiego... no chyba, ze ktos zna angielski naprawde perfecto i nie musi sie zastanawiac czy ze slownika korzystac (dali nam slowniki) ale i tak zrobilam najwiecej (byly jeszcze 2 dziewczyny) pierwsza czesc to byla jakas notatka o pielegniarka w Irlandii co im jakies komunikatory ulatwiajace prace dal, zeby mogly poswiecac wiecej czasu pacjentom... byl to artykul po angielsku i trzeba bylo to w 3, 4 zdaniach strescic po polsku, jako najprostsza czesc zostawilam to na koniec (przez co nie zdazylam i napisalam tylko w ostatnich sekundkach, jedno zdanie o pierwszym akapicie ;) ) potem byl jakis (chyba ich orginalny) mail po ang, ktory nalezalo przetlumaczyc, nastepnie odpowiedz na jakies pismo (tez \\\"orginalna\\\") po polsku i ja oczywiscie trzeba bylo przelozyc na angielski, a na koniec kolo 10 zdan do tlumaczenia pol - ang. Notatki zrobilam bez problemu, proste to bylo, ale zdan zdazylam tylko polowe, to przez to, ze staralam sie tlumaczyc z sensem i zachowaniem oficjalnego stylu a do tego musialam sie pilnowac zeby ladnie pisac :P no zobaczymy, fajnie by bylo, bo ta firma jest 5 minut jazdy tramwajem ode mnie :D a jak nie, to nie ;) Girl -> nic nie szkodzi, ale jakby co bedzie na Ciebie ;) wypocznij sobie w weekend ❤️ Kati -> pewnie, ze charytatywnie (ani nawet pol-) nie ma co robic :) jaki super znak mialas rano, mam nadzieje, ze sie sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek mam nadzieje, ze bedzie ok :) Ja ci mowie, ze zachowanie Lulki Tygrysa to byl bardzo dobry znak :) To twoja imienniczka jest, wiec czula, ze musi dac pozytywny znak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - mialas racje!! wlasnie do mnie dzwonili, test zaliczony a we wtorek bedzie kolejny etap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he heee.. Tygryś... super..!!!! :) to znaczy że Lulusia Kati ma jakies przeczucia co do Tygryskow :):):) 🌻 brykam odpoczywać girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) brrr szaro, buro i deszczowo... ale klikac trzeba!! Girl -> tak, znaczy sie Lulusia ma specjalne zdolnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeeeeen dobry :D chyba po raz pierwszy jestem wyspana w poniedzialek :) wspanialego dnia Wam zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek wiedzialam :D Bomba gratuluje :D Bede trzymac kciuki :) Girl Lulusia jest dziewczyna na medal ;) W weekend bylam na imprezie urodzinowej karnawalowej (bal przebierancow) i wybawilam sie swietnie ;) Znikam, paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki..:) ja jak zwykle niewyspana.. i budze sie kawą... :P Tygrysku... jak czlowiek wyspany to chce sie od razu brać do robotki... 😍 milego dzionka kochani ... trzymajcie sie cieplutko 🌻 ps.nie wiem jak u was ale u mnie lezy jeszcze mnostwo śniegu.. czuje sie jak na syberii :P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×