Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *zaniepokojona*

Krwawienie w ciąży

Polecane posty

Gość plamiaca
ja jeszcze nie wiem czy jestem w ciazy :( kochalam sie z mezem 1,2,4i 7 listopada , a to moje plodne dni były . dokladnie trwaly od 1 do 7 listopada. od tygodnia mam krwawienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
witam ja jak zaszlam w ciaze i bylam dopiero w 2-3 tygodniu to zaczelam plamic i zaczal mnie boolec brzuch pojechalam do szpitala...zostawili mnie na obserwacji i podawali zastrzyki domiesniowe progesteronu i luteine dopochwowo niestety nic to nie dalo stracilam dzidziusia:(:(:( teraz zowu jestem w ciazy:) koncze 4 tydzien wszystko jest ok i wierze ze tym razem do konca tak bedzie choc nieraz mam duze obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
jak wykrylam ta pierwsza ciaze to lekarz odrazu przepisal luteine pod jezyk i duphaston lecz mimo to sie nie utrzymala teraz biore sam duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola21
POMOZCIE miesiaczke mam regularna powinnam miec 18 ale mam 8 ale normalnie tylko troszeczke to znaczy ze to krwawienie wyklucza ciaze?jesli nie dostane miesiaczki 18 mam sie bac??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama85
Czesc,podobnie jak wy jestem w ciazy i wystapilo u mnie plamienie,bylam strasznie przerazona i poszlam od razu do lekarza ktory przepisal mi duphason i luteine dopochwowo na noc,po 3 dniach byla poprawa,plamienie ustapilo,jednak dzis znowu jest i boli mnie brzuch jakbym miala dostac okres.pomozcie,naprawde sie boje,moze ktoras z was miala podobna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyr
ja jestem dopiero co po poronieniu:O straciłam dzidziusia w 6 tyg, w piątek tydzień temu dostałam krawienie, żywa czerwona krew, leżałam do poniedziałku, dostałam duphaston, nospę, jednak to nic nie pomogło, krawienie nie ustąpiło:O , wieczorem w piątek doszły bóle, a dokładnie skurcze, potem szpital, usg, jedno, drugie i zabieg, no cóż moja ciąza nie przebiegała prawidłowo, prawdopodobnie zarodek miał wady i nie wykształcił się tak jak powinien:(, teraz czekam kiedy znów będę mogła się starać o dzidziulka:) jeśli coś was niepokoi, najlepiej od razu do lekarza, nie zawsze to musi skończyć się tak jak u mnie ale lepiej dbać o ciążę i wykonywac zalecenia lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaczkowa
witam kochane, ja jestem w 6 tc, niestety jak byłam na usg to jeszcze nic nie wyszło ale zrobiłam sobie 3 testy i sie potwierdziło. Miałam isc do gin w środe ale wczoraj dostałam małego plamienia. Ide dzisiaj do lekarza i ciut sie boję. jak myslicie co sie dzieje?? pierwszy raz jestem w ciązy i jestem cala zatroskana swoim stanem. pomozcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daphne81
Ja prawdopodobnie jestem w 6,5 tygodnia w ciąży, miałam lekkie brązowe plamienie ale tylko przy siusianiu - też bardzo się martwię, wizytę mam w czwartek, na usg byłam niby wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario 27
Witam moja żona jest w 7tyg.ciąży i krwawi bierze duphaston zjadła całe opakowanie i nic dalej krwawi lub plami czasem lżej lub mocniej.Jak jej momóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyn które miały plamienia: jakie było wasze sampoczucie przy tym? ja plamiłam wczoraj, i od wczoraj też mam straszną biegunkę, ale nie wiem czy to z nerwów ( to moja druga ciaża, pierwszą straciłam 5 mcy temu) czy mato jakiś związek z plamieniem. boli mnie brzuch, i też nie wiem czy to od tej biegunki, czy to macica czu jeszcze coś innego. któraś tak miała? bolał was brzuch przy plamieniu? dostaję od początku ciąży luteinę dopochwowo 3X2 tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimoniu ja straciłam dwie ciąże i w obu krwawiłam, miałam własnie biegunkę i bóle brzucha tak jak na @. Wiesz każda ciąża jest inna i każde krwawienie jest inne, ale ja uważam, że wolno tego lekceważyć, tylko szybciutko do lekarza!zwłaszcza jak się straciło już ciążę :( Nie straszę Cię, bomocno ufam, że u Ciebie będzie dobrze, ale ;lepiej to sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit, przykro mi :( a mozesz mi powiedziec czy mocno krwawiłas i jaka to była krew? ja oczywiście byłam u lekarza od razu jak wystąpiły plamienia, mialam usg i wyglądało ze wszystko jest na razie ok. tzn. macica czysta, bez krwi i skrzepów, zarodek sobie tam siedzi, kosmówka ładna. w poprzedniej ciaży jak zaczęłam plamić to juz na usg nie mozna było znalezc zarodka, bo w macicy były skrzepy. teraz najbardziej martwi mnie ta biegunka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku plamiłam potem nawet krwawiłam . Brałam duphaston, luteine i przeszło. Jednak nie mialam żadnych bóli ani biegunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krew była taka brunatna i właściwie to nie była krew tylko malutkie plamienie :( do tego bardzo bolał mnie krzyż, no i ta biegunka :( nie wiedziałam, że dzieje się cos tak złego, bo w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów obumarcia, dopiero po usg kontrolnym, na którym wyszło to co wyszło, zacz ęłam krwawic delikatnie. Super, że u Ciebie jest wszystko dobrze! Życzę Ci spokojnych dalszych miesięcy ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
podczas czwartej ciąży miałam krwawienie, oszukiwałam sie i łudziłam, że to miesiączki... aż poczułam ruchy w 4 miesiącu :) pokochałam maleństwo dopiero i kocham do dzis, a właśnie składa papiery na studia. :) urodził sie 5 tyg. przed terminem, nie wiem, czy krwawienie miało na to wpływ. ważył jednak już 2400 gram i wyrósł na wyoskiego, aczkolwiek doć chudego kawalera, prymusa w szkołach :)))) tak było u mnie, ale to co mówi lekarz, jest najwazniejsze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daphne81
ja na szczęście przestałam plamić, we wtorek idę zrobić badania, jak narazie wsdzystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasz
jestem w trzecim tygodniu ciazy, test wyszedl mi pozytywny dwa razy, a dzisiaj zaczelam mocno krwawic ale nie odczuwam zadnego bólu, czy to moze byc poronienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasz
jestem w trzecim tygodniu ciazy, test wyszedl mi pozytywny dwa razy, a dzisiaj zaczelam mocno krwawic ale nie odczuwam zadnego bólu, czy to moze byc poronienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiasz, biegiem do szpitala. tak, to moze być( choć wcale nie musi) poronienie. mnie tez nic nie bolało, ale niestety poroniłam. wiec nie czekaj tylko idz to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.b.
ja od pierwszego dnia w którym miał wystąpic okres miałam bole brzucha. biore duphaston i nospę. niedawno zaczęly sie plamienia i krwawienie. mój lekarz jest na urlopie więc pojechałam do szpitala. tam lekarz który mnie badal powiedział że to najprawdopodobniej zaczynające sie poronienie. Na usg jeszcze nie było widać zarodka. Spokojnie powiedział mi że nic nie mogę zrobic tylko czekać. Zadnych badan dodatkowych nie zrobił. A że to mój pierwszy raz to myślałam że to normalne w takiej sytuacji jak moja. Lekarz kazał czekac i sie obserwować. W poniedziałek mam wizyte u swojego lekarza. do tej pory czekam. Mam krwawienia z małymi skrzepami.A bóle brzucha ustały. Juz się pogodziłam z tym że to poronienie. Lekarz ze szpitala mnie przekonał. Ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi to już nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_klima
witam.bede wdzieczna jesli ktos moglby mi pomoc.wczoraj zrobilam test i wyszedl pozytywnie dodam ze wczoraj powinnam dostac okres.jeszcze kilka dni przed spodziewanym okresem robilam i tez wyszedl pozytywnie.mam rozne objawy wskazujace na ciaze ale dzisiaj pojawilo sie u mnie drobne plamienie.w zeszlym syklu lekarz przepisal mi duphaston od 16 dc przez 10 dni.czy powinnam brac nadal te leki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś i to koniecznie!Te plamienia skonsultuj z lekarzem i to bardzo szybko!Mogą to być resztki z @,ale trzeba porozmawiać z lekarzem.Kiedy byłam w szpitalu były dziewczyny,które miały podobną sytuację do Twojej i już nie wróciły,więc pewnie jest ok.Ja w 7 tc miałam jdnorazowe plamienie i w 9 tc serce mojego maleństwa przestało bić. Jedno jest pewne każda sytuacja jest inna! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_klima
dzieki za zainteresowanie.wzielam 3 tab duphastonu i pomoglo.do lekarza ide jutro .dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA***
Witam potrzebuję porady. Miesiączke powinnam dostać na 26-27 dzień cyklu. nie pojawiała sie. Od dnia w którym miałaby się pojawić bolało mnie podbrzusze zwłaszcza rano kiedy wstawałam z łóżka. po 30 dniu zrobiłam test. Wyszedł pozytywny. Do lekarza wybierałam sie jak zacznie sie 6 tydzień. Radość nie trwała długo. jednego dnia zobaczyłam plamienie na bieliźnie. Od razu poszłam do lekarza. Po zbadaniu stwierdził iż moja ciąża jest tak wczesna że jej jeszcze nie widać. Przepisał tabletki DUPHASTON i kazał lezeć następnego dnia wystąpiło duże krwawienie. Jak normalna miesiączka. do tego lekkie skurcze. Zrobiłam dodatkowe 3 testy ale wyszły negatywnie. I teraz mam pytanie Czy to juz po wszystkim?, Czy może obecnosc krwi w moczu zmniejszyły stężenie HCG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszesz wynika że najprawdopodobniej nastąpiło poronienie. Niestety obfite krwawienie i skurcze nie świadczą o niczym dobrym. A co na to lekarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że sie myle. Powinnaś jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Nie sądzę żeby obecność krwi w moczu zafałszowała wynik testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA***
Lekarz kazał czekać. wyznaczył kontrole za 2 tyg. mowił ze jak bede krwawic to mam brac 2 tabletki a jak nie to jedna . na wkładce nie zauwarzyłam zadnych zmian, prócz płynnej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu pojechałabym do szpitala na usg albo poszłabym do innego lekarza. Dziwne podejscie ma ten lekarz. Jak dla mnie wygląda to tak jakby założyl ręce i czekał co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daphne81
jak najszybciej powinnnaś udać się do lekarza. Mi lekarz na samycm początku powiedział, że jak zacznę mocniej krawić to od razu na pogotowie mam jechać - poronienia zagraża życiu kobiety... Ja na szczęście jestem już w 16 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA***
Nawiązując do mojego tematu lekarz robił mi USG dopochwowo i nic nie mógł stwierdzić bo m,ówił ze za wczesnie . Tak więc USG miałam robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×