Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA---> TY dodalas 30 filmow w emulach?? O_O Moj komputer by mi powiedzial \"bujaj sie!\"... LO matko!!! Tak... westerny to tez moj ulubiony gatunek filmowy... Ale nie ma tego duzo w emulach niestety :( I nie wiedzialam, ze joga pomaga na stracha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO mój komp tak nie powie, bo on prawdziwy facet jest, silny i wytrzymały i otwarty na moje fantazje... Pojadłam ciasteczek , popiłam napojem do rur 2 i humor wrócił. Mój sernik ślicznie zastygł i ma zieloną galaretkę, pal licho te białka, ale nie dodałam owoców!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> A moj to staruszek... Nie moge go tak obciazac :P [zadumala sie nad \"napojem do rur 2\"... ale cieszy sie, ze TWA ma dobry humor :D i zazdrosci serniczka ;) ] A przy okazji... Twoje jest 1500 :D Gratuluje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napój do rur1 to coca, napój do rur 2 pepsi Ochyda, ale dobrze robi bo zawiera cofeinę... Czy oglądałaś film Green Street Hooligans ? Właśnie Flowka dzwoniła z knajpy, jak im dobrze, siedzą sobie babki razem i żłopią wstrętne piwsko! FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa :D napoj do rur :D Dobre :D Przynajmniej jestes swiadoma tego co pijesz (bleh :O ) Nie, nie ogladalam :( POlecasz? :) A ja nic nie wiem o zadnej imprezie :) Ale do dobrze :D A ja mykam lulu. Ostatnio nie moge sie wyspac :( Jeszcze zobacze co w TV daja... Smacznego serniczka!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlam jeszcze powiedziec D o b r a n o c :) jUTRO...? gADAC I PIC...? No jasne :) ALe przecie nie cala noc :P Ja na biala sale sie wybieram :D Dzis odsypiam ostatnie pobudki o 6 rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że juz jestem !!! Po trzech drinkach i jednym dużym piwku (z sokiem a nie z gwinta na wałach ! :D) Nagadałam się z moją Ewą-Kasią ! Dawno juz tak sobie nie rozmawiałyśmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma wałów TWA ! Co najwyzej można z gwinta obalić winko czy piwko na tzw. Wenecji (czytaj: jezioro obok katedry gnieźnienskiej) ! Zapraszam wszystkich spragnionych - ale latem ... posiedzimy na ławeczce i wypijemy co nieco ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz pójdę i mszę dam, za to żeby spotkać w Nowym Roku normalnych ludzi..:p Ja chcę iść do kulturalnej restauracji, żeby mnie przystojny kelner obsłużył, nie będę, jak jakiś menel pić i spać na ławce! Jutro obowiązkowo idę kupić Ci centymetr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem normalna TWA ! :D I byłam dziś w bardzo kulturalnej knajpce, był super wesoły kelner i zimnie piwo ! Czegóż chcieć więcej ? :D A centymetr mi niepotrzebny do mierzenia krasnali - jak ktoś pisze, że ma 171 cm to jest krasnal i kropka ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYK 2006 Dokonując wyborów, kieruj się własnym rozsądkiem, nie oglądaj się na tych, którzy ci imponują. Ten rok może być przełomowy, uwierz tylko w swoje możliwości. CO CIĘ CZEKA? Jowisz sprawi, że w tym roku staniesz się jeszcze bardziej ambitna i przebojowa niż zazwyczaj. Twoje plany zakończą się sukcesem, jeśli realnie ocenisz swoje możliwości i nadrobisz pewne braki, np. opanujesz język obcy. Bardzo ważna będzie zima – uda ci się z powodzeniem zakończyć przedsięwzięcie, które zaczęłaś jeszcze w 2005 roku. Uczucia Możliwe, że wiosną znajdziesz się w nowym środowisku i będziesz musiała wybrać: ekscytująca przygoda czy wierność i poczucie bezpieczeństwa. Uważaj jednak, aby nie zerwać więzów, które są dla ciebie ważne. W październiku możesz wejść w bardzo korzystny związek, w którym połączą was uczucia i wspólna praca. Wenus obdarzy cię hartem ducha. Dzięki temu ty i twoi najbliżsi wyjdziecie z zakrętu, na którym się znaleźliście. Zdrowie W styczniu, lutym i w czerwcu powinnaś bardziej uważać na układ kostny. Jak zwykle twoja waga będzie się wahać. Gdy przybędzie ci parę kilo, natychmiast rozpoczniesz walkę z nimi. Potem znów przytyjesz i znów zaczniesz szukać skutecznych sposobów. Zamiast wciąż katować się dietami, spróbuj zaakceptować swoją sylwetkę. Praca Jeśli marzysz o awansie lub chcesz wystąpić o podwyżkę, największe szanse masz w styczniu i lutym, gdyż pomagać ci będzie wojowniczy Mars. Jeśli chcesz prowadzić własną działalność, to może się to udać w maju, kiedy Wenus znajdzie się w znaku Barana. Pamiętaj, żeby dokładnie czytać umowy, bierz i dawaj pokwitowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYK Twoja karta roku to Słońce. Wróży ci wiele powodów do radości. W tym roku będziesz pewny siebie. Chętnie zaangażujesz się w nowy projekt. Twoje talenty i poczucie humoru zostaną przez wszystkich docenione. Nie dokładaj ważnych spraw na później, dotrzymuj złożonych obietnic, a Karta przyniesie ci wielki sukces. W sprawach finansowych bądź cierpliwy, a nadejdzie okazja do zdobycia większych pieniędzy. W miłości czeka cię wiele niespodzianek. Dla zamężnych osób karta może być zapowiedzią dziecka. Dla samotnych wróży udany romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYK 21.04 – 20.05 Według horoskopu klasycznego żywioł ziemi sprawia, że urodzeni w nim ludzie (Byk, Panna, Koziorożec) są praktyczni i pracowici. Zawsze więc można na ciebie liczyć, choć daleka jesteś od pochopnego podejmowania decyzji. Wystarczy spojrzeć na ciebie, by zrozumieć, czym jest prawdziwy altruizm. Lubisz solidną pracę, wykazujesz cierpliwość, ale brak ci, niestety, choć odrobiny fantazji. Dzięki Wenus, pod której opieką pozostajesz, jesteś wrażliwa na piękno, i to w każdej postaci. Cenisz wesołą zabawę, miłe towarzystwo i dobrą kuchnię. Masz przenikliwy umysł, jesteś niezwykle dociekliwa i niczego nie przyjmujesz „na wiarę”. Twoje zalety to lojalność i oddanie. Twoje wady – zachowywanie dystansu, boisz się też zmian i podejmowania decyzji. Według horoskopu Majów przypisany jest ci (jeśli urodziłaś się 21 lub 22 kwietnia) rubin, szafir, jeśli urodziłaś się do 12 maja, pozostałym zaś agat. W Egipcie opiekunem urodzonych do 2 maja jest bóg Ptah, wspierający artystów i rękodzielników, a przedstawiany jako mumia z ogoloną głową, spowita w płaszcz. Jego symbolem był zaś byk Apis. Ludźmi urodzonymi do 16 maja opiekuje się bóg życia i symbol sprawiedliwości Horus, przedstawiany jako sokół lub człowiek z głową sokoła. Znaki przychylne: Panna, Rak, Ryby, Koziorożec Dewiza życiowa: Mam i chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAK 22.06 – 22.07 Według horoskopu klasycznego ludzie urodzeni w żywiole wodnym (Rak, Skorpion, Ryby) są niezwykle wrażliwi – dostrzegasz więc piękno natury, piękno kryjące się w drugim człowieku, a także w dziełach sztuki. Jako niepoprawna romantyczka w życiu kierujesz się intuicją i zazwyczaj się nie mylisz. Błądzisz z głową w chmurach, ale potrafisz też nieźle liczyć i planować. Księżyc sprawia, że wystarczy chwila, by zmienił ci się nastój. Po prostu jesteś zbyt przewrażliwiona. Lubisz przebywać w towarzystwie innych ludzi, wczuć się w ich problemy, pomóc im, w sposób naturalny stajesz się więc powiernicą koleżanek. Przede wszystkim jednak pielęgnujesz więzi rodzinne. Twoje zalety to zdolność empatii, cierpliwość i rozsądek. Twoje wady – zbyt częste myślenie o niebieskich migdałach i snucie nierealnych planów. Według horoskopu Majów urodzonym przed 10 lipca przypisany jest selenit, pozostałym szmaragd. W Egipcie opiekuje się tobą (jeśli urodziłaś się przed 21 lipca) Neftyda, bogini podziemia i prawdziwej miłości. Urodzonych 22 lipca wspiera Seth, bóg burzy, piorunów, pustyni, obcych ziemi i zła. Przedstawiany on był jako okapi lub człowiek z głową tegoż zwierzęcia. Dewiza życiowa: Czuję i ochraniam. Znaki przychylne: Skorpion, Ryby, Panna, Rak teraz ja hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Horoskop horoskopem a życie życiem ! Niemniej trzeba trochę szczęściu pomóc ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Panienki. Idę po ostatni zakup w tym roku, jest tak prześlicznie choć mroźno , ale co tam... Jak wrócę robię kawkę!!! A Ty wiesz Ptaszysko, że jak sie wejdzie między wrony, to się kracze jak i one... No zrobię Ci, zrobię...[ już nie krzycz tak glośno] herbatkę z cukrem i cytrynką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie powitanie w tym roku ! Ja dzisiaj ranny ptaszek jestem ! Już godzinę na nogach ! A powinnam się dobrze wyspać przed tą nocką ! :D Synuś pojechał już na balety a ja rozpalam palenisko. Jak się ogarnę z tym wszystkim to wrócę do Was na pogaduchy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Flowka podtrzymuj ogień domowego ciepła, bo bez niego nie ma życia. Ja też wstałam dzisiaj wcześniej, obudził mnie jakiś dziwny sen, ale już nic nie pamiętam. Zajadam na śniadanko moją \" sałatkę tesciowej \" mam nadzieję, że mi w starym roku nie zaszkodzi Jak Ty Flowka pojedziesz się sylwestrować o 15.00, to ja pójdę w kimonko, tak na 2 godzinki. Super noc przed nami, szkoda jej na sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! TWA---> PO jakich krzakach??!!! KUlturalnie po sciezce, jesli chcesz ;) A poza tym specjalnie dla Ciebie moge wziasc jakas skorupe i nie pic z gwinta. A poza tym to ja sie moge poswiecic i raz dac sie namowic na ta Wasza \"pyszna\" kawusie... ALe to tylko dzisiaj, teraz, bo zrobilam postanowienie noworoczne i w 2006 ani lyka :P flow---> Jeziorko jak najbardziej wskazane przy obalaniu napoju bogow :) Ale zaluj, ze nie masz walow :( To dopiero klimat :) A wczorajsza impreza udala sie... mam rozumiec... ;) [zeby zrobic przyjemnosc TWA zaczela krakac: KRA KRA KRA...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×