Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku!!! A jak... :( dziergam od rana, nawet nie mialam czasu nic napisac... siedze na kompie szefa, zerszta razem z szefem... Teraz wzial i wyszedl :P Dla jednych bombelki to tylko wersja, dla innych podstawowy przepis... Tak jak np placki ziemniaczane... dla niektorych placki z cukrem ( :O ) to podstawowy przepis... Tanczaca---> Juz Ty dobrze wiesz, ze o co jak o co... ale o telefony to ja sie nigdy nie prosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - ty wychodź z tego kąta ! Ciekawe skąd ci się wzięło takie postanowienie ? :D Naczytałaś się gdzieś czy cuś ? :D Ptaszysko - wywal szefa - niech spada na innego kompa ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam na chwilę, powyciągałam piórowate, wrzuciłam do gara na galaretkę i stoję dalej :P Stoje i myślę, cóż też wydzierga Ptaszysko na kompie szychy z UP?: Może jakiś kolejny niebieski sweterek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co się stało przed chwilą....................OOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tragedia, katastrofa, nie wiem czy jeszcze będę mogła normalnie żyć.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa - Orlica
Tanczaca---> Bedzie bardzo zjawiskowe... Beda plonac deseczki, klocki, klocuszki, kloce... ciekawe w jakich kolorach... sniadokoperkowe, czy jakies takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz - a mi się wczoraj nie udało ubić szkodnika ! Uciekło dziadostwo gdzieś w szafę. Skoro mole wylazły to znak, że wiosna już jest ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Co Ty wsadzilas go galaretki??? 😡 Sweterkow nie umiem dziergac... W sweterki zaopatruje mnie ciocia i ja sama na www.allego.pl :P szef nie wraca!! Jupiiiiiiiiiiii [skacze pod sufit i wymachuje grabami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - ja wiedziałam, że to podszywacz ! Znamy się w końcu nie od dziś ! :D Jak długo będziesz jeszcze bez nadzoru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Tego nie wie nikt... :O Szef moze wpasc w kazdej chwili... ale ma dluga droge do mnie... Zdaze pochowac kafe i inne ;) Tanczaca---> Mole to pol biedy. Powiedz mi co zrobic z opierzonymi za oknem...? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - przecie mole z szafy wychodzą i tam się ukrywają ! A najwyżej będę chodziła w ażurkach ! Nowa molowa moda ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy można wmachać sie na kawę?! tak ni z gruszki ni z pietruszki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przykrą wiadomość : dzisiaj na fakturze zobaczyłam, że kupiono alkomat cyfrowy ... ! Ciekawe czyj to pomysł i gdzie ta aparatura ma być używana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nedzna podroba to wszystko co mnie udaje :P Tylko ja jestem oryginalna... :D flow---> A to dobra sprawa jest... Tez bym chciala... Sprawdzalabym kiedy juz moge, a kiedy jeszcze nie i za ile... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale dziewczyny - jeżeli przestaniemy ciągnąć MB to LP zbankrutuje ! :D Teraz będziemy ciągnać przez nos żeby nie wykryło zawartości we krwi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Przeciez i tak sie przedostanie do krwii... Nie slyszalas o odzywianiu miedzykomorkowym...?? Przez blone... i takie tam... :P I co Ty sie tak LP przejmujesz...? :D Tanczaca---> A co ma wspolnego alkomat z cnota? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczekacie się Świetej Flowki ! Nigdy w życiu ! Na znak żałoby po MB (piękne są wspomnienia!) przyczepiamy sobie czarne wstążeczki na klapach ! Łączmy się w bólu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywołuję was do porządku ! Bardzo proszę o nieużywanie takich zwrotów na topiku do końca tygodnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×