Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ja jeszcze sniadania nie jadlam, a coponiektorzy sie tu obzeraja... :O A co to kolgerka to juz zapomnialam, heh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze spuszczoną głową, powoli Nadchodzi Moniał z domowej niewoli Rękę z kwiatami wyciąga przed siebie Kieruje słowa \"Flowka dla Ciebie Chociaż spóźnione to bardzo szczere Życzenia zdrowia, radości wiele, To o czym marzysz by się spełniło, To czego pragniesz by Twoim było, I niech się śmieje do Ciebie świat, Blaskiem szczęścia i długich lat!!!\" 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ! Moniał - dzięki ! Gdzie się wczoraj zgruzowałaś bidulko ? :D Tańcząca - kwaka juz dawno wychlana, nawet kubki umyte żeby śladów nie zostawić. Sama se piłam ! :D Ptaszysko - ja dziś mam wolne ! Ktoś pracuje żeby lenić mógł się ktoś ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem :D wiem :D Tanczacej smakuje zimne i slodkie z miejsca gdzie ma DR :P Ale mondra jestem, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam wczoraj świetną herbatę z Irlandii. Mocna jak byk ! Zapraszam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Irlandii!!?? Nawet nie mow!!! Ja che!! Ja chce!!! Lece jak na skrzydlach!!! Ile tego masz>?! Trzymaj dla mnie na 1 herbatke chociaz!! [z wywalonym jezorem lata w kolko, nie wie co ze soba zrobic, delirki dostaje...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś mondra, bo już nie jesteś Boska!!! Co ważniejsze garnki czy jakaś Flowka? :P Teraz full servis na świeżo z B, już wiemy, że tam jest chmura!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko ---> spoko ! Wystarczy dla wszystkich ! Z jednej zrobisz co najmniej trzy - czarna jak kawa ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam wszystko co Irlandzkie!!! [slina kapie z kacika ust, zachlapala juz cala klawiature...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Londyn, a Irlandia to jest wielka przepasc... :P Tez byla dobra... ;) Ale do Irladnii mam wielki sentyment!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpecjal dla Ptaszyska ---> przywiozę irlandzką tea do Wrocka ! Tańcząca ---> jak dziś polewka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta33 ---> Jakie zwarcie...? O_O Ja nie wtykam paluchow do gnaizdka ;) flow---> :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma polewki... idę na działkę w towarzystwie Przystojnego!!! Na obiad pierożki ruskie!!! Flowka nie jeden facet chciałby usłyszeć te słowa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca --> frajerzy jakby ostatnio ogłuchli ! :D Przystojny zabiera cie na romantyczny spacer ? Oooooooooo !!! Wytrwały się zrobił ! :D U mnie dziś chińszczyzna. Będę miała skośne oczka ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale pewnie na tej dzialace to sami nie bedziecie nie,...?? Co Ty?? O_O Trawa zielona??!!! No niesamowite po prostu!!! A ja myslalam, ze szmaragdowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryż jeszcze z promocji z czasów jak Tańcząca u mnie była ! Zakupiłam wtedy dużą paczkę + gratisy w środku ! Do B mam trochę nie po drodze ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratisy w postaci dodatkowych woreczków ryżu Ptaszysko ! Bambusa to Tańcząca u mnie oglądała w Jusku ale kupiła u siebie ! :D Juz dawno wisi na oknie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę tłuc padlinę wieprzową :O Kotlety będą. A gratisa miałam wczoraj. Patyczek na loda se wymieniłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×