Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

ja nie leze - probuje nadal zasluzyc na tytul pracownika miesiaca....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat dzis mi nie przeszkadza... perspektywa basenu lagodzi bol;) czyzby flowka na randke szla? no to moze jesc wszystko rzeczywiscie:D no to lece w miasto:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak Flowka odbywa stosunki z Jezykiem a ja z mopem...każdy ma to, na co zasłużył ;) W takim razie idę sobie kupić rurkę ! O :P Pijaczka się znalazła, najprawdziwszą kaszę przytargała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
] Jedna rurka za droga...druga nawalona! ECH...;( Od rana latam ze szmatą ..najwyższy czas wziąć aromatyczną kapiel, zrobić peeling, pomalować pazury, położyć się i pachnieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - mnie nie było to już nie ma kto wieczorem powiedzieć dobranoc ! Hańba ! :D Melduję się ! Tylko nie bardzo mam komu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, straciłam, straciłam ! Jankbym to miała przeliczać to S było więcej niż żarcia ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie S nie było, bo jestem na etapie nie kochania, za to pałek cały dom!!! i tomato na śniadanie, obiad i kolację!!:D My jestesmy jednak silne baby Flowka, nie musi iść na odwyk, żeby miec czas na inne rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś znajduję czas na wszystko : obskakuję topik, gadam lajf co wieczór i na dodatek jeszcze pracuję ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,.·^*\'\'l\'\\ .·^*\'´^^^\'\'*^·,. ,/l\'\'*^·-, . \'l \'l::\\ ,·\' ,.·:*:·, \'\'i::; \'l l . \'l \'l::: ; \':,:::,:· \';:::\'l l\' . \'l l::;i - ·;i\' :, ^^ ,·´l::::\'l l . \'l \'´ \'l\'i::: *: ·.-· ^*\'´: :\'l::,. \'\'\'*· , . \'l ,.-:^:\':\'\\:\' :;:: :: : : : :: ::; ·\'i:::l\':^·., \'\'i . \'l ,.:\'\':::::::::::\'\\ \' *^ ·:-:· ^*\'´ \'l/::::::::\'\'::^:.,l . \'´:;:::::::::;:-·^*\' \'*^·:;--:;·\' . \'·;:·\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz lol ,.·^*\'\'l\'\\ .·^*\'´^^^\'\'*^·,. ,/l\'\'*^·-, . \'l \'l::\\ ,·\' ,.·:*:·, \'\'i::; \'l l . \'l \'l::: ; \':,:::,:· \';:::\'l l\' . \'l l::;i - ·;i\' :, ^^ ,·´l::::\'l l . \'l \'´ \'l\'i::: *: ·.-· ^*\'´: :\'l::,. \'\'\'*· , . \'l ,.-:^:\':\'\\:\' :;:: :: : : : :: ::; ·\'i:::l\':^·., \'\'i . \'l ,.:\'\':::::::::::\'\\ \' *^ ·:-:· ^*\'´ \'l/::::::::\'\'::^:.,l . \'´:;:::::::::;:-·^*\' \'*^·:;--:;·\' . \'·;:·\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,.·^*\'\'l\'\\ .·^*\'´^^^\'\'*^·,. ,/l\'\'*^·-, \'l \'l::\\ ,·\' ,.·:*:·, \'\'i::; \'l l \'l \'l::: ; \':,:::,:· \';:::\'l l\' \'l l::;i - ·;i\' :, ^^ ,·´l::::\'l l \'l \'´ \'l\'i::: *: ·.-· ^*\'´: :\'l::,. \'\'\'*· , \'l ,.-:^:\':\'\\:\' :;:: :: : : : :: ::; ·\'i:::l\':^·., \'\'i \'l ,.:\'\':::::::::::\'\\ \' *^ ·:-:· ^*\'´ \'l/::::::::\'\'::^:.,l \'´:;:::::::::;:-·^*\' \'*^·:;--:;·\' \'·;:·\' Sie masz Robalek!!! stopka tak rewelka, bo prawdziwa...z życia wzięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻zycie jak zycie rozne niespodzianki niesie ;) wiem cos o tym ...skocze sobie do zaby po browca i zaraz wracam ;) chcesz tez pofcio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno skad ta pewnosc ??? >>Kilka słów o sobie: I tak nie możesz mi pomóc, to po co chcesz wiedzieć? nigdy nie mow nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z braku śmierdziela w lodówce to tylko się obliżę ! :D Ale za to udało mi się kupić na A dżinsowe odlotowe rybaczki Diesla za 21,50 zł polskich ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ale zycie nie konczy sie po pierwszym upadku z konia ...trzeba byc ambitnym i upartym aby jeszce raz go dosiasc niekiecznie z tej samej stajni ;)i w koncu wygrac ten wyscig nawet jesli nagroda jest tylko symboliczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×