Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jetsem...i dyskusje se moge prowadzić ;-) Już nie uciekam te 300 km (niektore to za dobre w tej geografii są :D ). Strach uciekac :D No....wróciłam...na łono :D łono topiku :D (niech będzie....co mi tam :D ) Ogólnie to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moniał w końcu jesteś ! Bój się Boga kobieto --> o mały wlos a byśmy zapomniały ! :D Teraz odrabiaj zaległości: pisz, pisz i jeszcze raz pisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cudo....zapomniałyby :O Ja bym Wam nie dała zapomnieć - tak czy tak :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jak było zakazane to się przemycało między wierszami to i owo. A teraz to świntuszenie nie ma juz takiego uroku. Wiadomo - najbardziej smakuje zakazany owoc ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój, nie bój Moniałka ! Damy radę ! :D A jak wrócę z K to (mam nadziejE), że będzie co opowiadać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak se kupię i założe TWA to frajer bedzie patrzył na nie a nie na mnie ! Nie kupuję żadnych fiutków świecących w ciemności ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam super przepis...nażeberka...na cafe oczywiście!! no to umyte osuszone obtoczysz w mące rozgrzej tłuszcz, wrzuć żeberka zarumienione? tak? no to dalej - dziabnij se drineczka zanim zaczniesz dalej pokrój cebule - wyciagnij kurde ten kminek....... przy okazji sprzatnij wreszcie to sitko i schowaj mąke - w nagrodę dziabnij sobie drineczka sypnij kmineczkiem bogato obficie - nie żałuj potem podlej rosołkiem albo lekko wodą i dodaj jarzynki zmęczyłaś się? chlapnij ździebełko przyduś to pokrywką - no uważajjjj szczotka do zamiatania będzie ci potrzebna - a mówiłam schowaj tą mąke? ma pyrczeć z rozumem aaaa zapomniałam, że tą cebule trzeba było dodać - echhhhhhhhhhh dziabniemy troszeczkę ja dodaje listka laurowego i ziarenka jałowca na końcu prawie dodaje suszone śliwki chyba się uda co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> :) Jak cos to moge Ci uzyczyc swoich na dalsza podroz. Mam dwa :) flow---> JAka wielka sprawa? O_O Tanczaca---> I to drugie to tez moja wina? :P Niech bedzie!! Wszystko mi jedno :D Ja w kimono uderzam. Przyszlam dobranoc powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> ty czytaj co się pisze ! To nie ja pisałam o wielkiej sprawie ! Ten przepis na żeberka to równia pochyła do alkoholizmu TWA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA NASZEJ PTASZYNKI ! 🌼101 dalmatyńczykow, 1001 upojnych nocy, 1001 drobiazgów, 100% pewności, 7 wspaniałych, 4 pancernych, 2 setek i zakąski, strzału w 10 oraz 1.000.000 buziaków w dniu Twojego święta życzy ...TWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zaparzę. Coś się należy Wam po tej mojej nieobecnośći :-) A tak w ogóle to cześć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. No ! - w końcu widac poranny ruch na topiku ! Moniałka --> jak to miło napic sie kawki z rana w takim towarzystwie i na dodatek juz przygotowanej ! Raz ktoś mnie poczęstuje ! Ptaszysko - najlepszego ! 🌻 👄 TWA --> ty wariatko ! Nocka z glowy ale i tak sen cię dopadnie w dzień ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zielonego pojecia o czym piszecie... Chyba ktos puscil jakas bledna plote na moj temat :P A o wielkiej sprawie to ktokolwiekby nie pisal - nie wiem o jaka wielka sprawe chodzi ;) A w ogole to czesc i czolem!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam kawe swiezo zaparzona, w szpanerskim ekspresie co to sam sobie mieli kawe:P a co - szarpnelam sie:P czy musi padac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> To niemozliwe!! Nikt nie jest piekniejszy!! Nie maz az takich blond lokow i te moje wymiary, heh... Mucha nie siada! :P Jak to szlo...? 90/60/90 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×