Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Pół soboty na zrealizowaniu marzenia o nowym, wypasionym cudzie ... Udało się w ostatniej chwili ! :D Piękny dziś dzień mamy, co Prezeska ? Stopka bardzo trafiona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella Flowka Tak strasznie zazdroszczem ;) Ci tego cuda, że chyba bendem musiała z Tobom zerwać:P bo jak żyć normalnie, kiedy masz cudo lepsze ode mnie????????????????????????????? ;):P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy bywa tu jeszcze
Krwawa Orlica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj poszłam po złote sznurufki ale nie dane było mi je kupić, ponieważ stojący Indyk zagrodził mi drogę. Myślem sobie - takiego ptaszyska nie mam... a tu siem odwracam i co widzę... Gęś leci i syczy..i tym sposobem dwa kuraki powieszone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy bywa tu jeszcze
szkoda, chciałem się przywitać to takiej długiej nieobecności. TWA i Flowka dla was 👄 ❤️ 🌻 resztę tylko pozdrawiam bo nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy bywa tu jeszcze
na odwyk poszła już dawno miałem nadzieję że wróciła :( TWA jak cztery łapy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy bywa tu jeszcze
Proszę pozdrów KO i mocno ucałuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy bywa tu jeszcze
nie mam jej gg już dawno nie byłem w kraju w moim kompie wiele zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszczochon
ktora z kobiet chce sie piescic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie pamiętam swojego gg. Na moim kompie już inny właściciel - mój siostrzeniec. Nie piszę pod swoim nickiem bo nie wiem czy on jeszcze działa. Przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej nad ranem i powiedzieć: Jestem w więzieniu w Meksyku. A on odpowiada: Nie przejmuj się, zaraz tam będę.Zdziwiłem się TWA że mnie jeszcze pamiętasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego o przyjacielu w meksyku nie pisałem. Coś mi tu nie gra z tym nickiem ale działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku Dlaczego mam nie pamientać? Kapitalne było Wasze Uczucie z KO i Wasze Mizianie, które - nie wiem czy wiesz - przeszło do historii :D Fajnie, że wróciłeś...pytanie na stałe czy na chwile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę na stałe chociaż bym chciał, ale nie zapominam o starych przyjaciołach :) wiem , że to już historia ale przywitać się i zapytać co słychać chyba można. No i oczywiście wypić kawkę jak za dawnych czasów w waszym miłym towarzystwie. DOBRANOC TWA 👄 Masz kontakt z KO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc do historii, miałam na myśli, że nastempne pokolenia bendom siem miziać...Pamientając jak to Ptaszysko tuliło siem w ciepłe milutkie futerko Tygryska a on miział ją pod skrzydełkiem!!;) Cudownie siem to czytało. Czy mam kontakt? i tak i nie ...od roku wyciongam jom na śmierdziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to śmierdziel :O ale zaproś ją tu na mizianko :) może się skusi przez wzgląd na dawne czasy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie zmieniam czasem nicki ... w ślad za Prezeską bo ona to kocha zmieniać ciągle wokół siebie. :D Niezmiennie jednak pozostajemy w duecie i nadal się kochamy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zostanie to na wieki jusz zapisane w kafkowej tabelce!!!] Zestawienie naszych cennych nagród: Złote Oczy Orlicy ----->ZOO Elldiska ------>12500 i 16000 i 18000 i 18500 i 19000 = 5x Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 i 9000 i 10500 i 13000 I 14500 I 17000 i 17500 i 19500 i 20000= 11x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 i 8500 i 9500 i 12000 = 7x Moniałka -----> 7500 i 13500 i 15000 = 3x Robalowaaa -----> 16500 = 1x Setunia ----->11500 = 1x TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 i 10000 i 11000 i 14000 i 15500 i 20000 = 13x TYGRYS ----->20500 =1x Kochany Tygrysku wręczam Ci naszon kafkowom nagrodem!!! Pierwszy mężczyzna !!! ZOO za wpis 20500 Gratulacje!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella bardzo chetnie, lecz pozniej nie zasne ;) Poczytam was sobie tak pocichutku z kubeczkiem herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×