Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Rusałka zapewniam Cię,że sama sie nie ogolisz....poczekaj aż Ci brzuch urośnie to zobaczysz,że bez pomocy ani rusz....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieguski to ja mam na polikach:))))) a sliwki juz zjadlam - 35 dkg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naskrobałyście !!!! Fajnie poczytać Chimerka, przestraszyłaś mnie na śmierć ! Współczuję ci takiego stresu. Wiem jak się czułam jak miałam ten krwotok - żadnej nie życzę przeżycia takiej chwili grozy.... Blondi, miło, że opowiadasz o takich rzeczach. Jesteś bardzo dzielna :-) Gdzieś jest też topik o porodzie, nie pamiętam tytułu, ale można tam ciekawe rzeczy poczytać i trochę się uspokoić. Ja słuchajcie jak nie miałam do tej pory ochotek żadnych i zachcianek tak dzisiaj zasuwałam do sklepu po kapuchę kiszoną :-) Najadłam się i jestem szczęśliwa :-) Co do tematu pracy, to troszkę ci Agniecha zazdroszczę, że dane ci pracować. Ja niestety musiałam zwinąć żagle jak widać i pewnie już nie wrócę...buuuuu No ale teraz zajęłam się moimi innymi sprawami na które zawsze miałam mało czasu także jakoś sobie daję radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego Dede, wpadłabym do ciebie, ale nie mam ochotki na słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówcie o zachciankach - ja juz widzę oczami wyobraźni tą miseczkę białego sera ze śmietaną i cebulą..... mniam, wrócę do domu i sobie zrobie po obiadku :) zaraz, przecież właśnie zjadłam obiad... no to po drugim obiadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Elfiik:) popatrzylam na Twoj suwaczek i rzeczywiscie mozesz nie miec jeszcze ochoty na slodycze,ale poczekaj:) to Ci przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha------moze i duze ale ile uroku Wam to dodaje:)Nie to zeby Wam czegos brakowalo;)---no wiecie o co mi chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha, ale się uśmiałam !!!! Ja jeszcze pierwszego nie jadłam, jakaś dzisiaj niegłodna jestem. Chyba mnie ta kapucha zamuliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede... Czy to bedzie wielki problem \"nasmarowac\" sie kremem do depilacji? To tak jakby sie podmyc.... Nie strasz mnie... Bede wolac meza :D Ale by mial radoche... ;p Dede... Bedziesz miec dziewczynke czy chlopca? Sprawdzaja sie te testy z netu na plec dziecka.. nie wiecie? U mnie za wczesno.. ale dobrze wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusałka trzeba jeszcze widziec gdzie sie smaruje,bez lustra ani rusz:) czesc Lunia:) nic sie nie zmienilo - nadal nie mozemy sie w tej kwestii dogadac:) bede miała dziewczynke - sprawdzil sie glupkowaty test z netu,ze strony www.noworodek.pl,ktory robilam sobie w maju i wtedy wyszlo,ze na 75% bede miała dziewczynke.Ja sie z tego śmiałam,bo wszystkie znaki na niebie i ziemi mowiły,że bedzie chłopak. w tym tescie sa takie głupie pytania w stylu - z której strony masz głowe jak spisz - od wschodu czy zachodu:) czy w jaki sposób chwytasz kubek...jakby to miało jakiś wpływ na determinacje płci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede---daj znac jak sie juz zdecydujecie a poki co wielki buziak dla przyszlych mam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Lunia,ale to moze potrwac - pewnie do momentu rejestracji bedziemy debatowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede.. Ja glupiutka robilam ten test :) i wyszlo mi ze pol na pol...jak wypelnilam wszytkie pola.. Ale ja jeszcze brzucha nie mam :) wiec stawiam na arbuza :) Ale owocozerna jestem i na miesko patrzec nie moge :) Choc wlasnie zjadlam bulke z wedlina :) A jak wypelnilam tyle co moge powiedziec wyszlo na 75% ze chlopiec... Okaze sie pozniej :) Elfi... Wg tego testu to bedzie dziewczynka... A ja od poczatku mowie... O jaki kawal mezczyzny :D Moj maz i moja mama chce dziewczynke :) Czyli 2 na 1 :) NAJWAZNIEJSZE ZEBY BYLO ZDROWE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w domku, już grzeję placki ziemniaczane i przymierzam moje nowe kapcie :D pieseczki :D tak mizaczęły puchnąć nogi, że kupiłam coś zamiast skaprpetek do łażenia po mieszkaniu wydałam też 3 dychy na tabletki na te nogi, kostki mam niemal jak beczułki :o lekarz przepisał mi je miesiąc temu, na wszelki wypadek, jakby były potrzebne, no i są :o niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha... Dobrze Ci.. ze teraz dopiero marzniesz... Mi cale zycie zimno.. A ostatnio to juz nie wiem co robic.. bo czuje sie jakbym Wiem ze to nie sa skoki cisnienia(tak sadze) bo jak mowyzej 115-120 cisnienie to w uszach slysze tetno... A co do opuchnietych nog... Dal Ci srodki moczopedne jakies...? Wiem ze moja mam na opuchniete nogi brala srodki moczopedne... i dosc szybko opuchlizna schodzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga.. Bo ja myslalam ze tTy kupilas te kapcie bo Ci w nogi tak zimno :) hihihi Poczekaj poczekaj... Od jutra opady sniegu to moze i poczjeesz jakie to uczucie zimna i marzniecia :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam w ciąży przestałam marznąć, wręcz mi gorąco kapcie kupiłam, żeby chociaż w domu chodzić bez skarpetek, ale przy tym nie marznąć, bo byłam niedawno chora niech mi te kostki odpuszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy środki moczopędne nie obniżają przy okazji cisnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boshe dziewczyny mi jest straaaasznie gorąco!!! doslownie paruje ze mnie,ciągle otwieram okna.Mój mąż patrzy się na mnie jak na głupią,bo jemu jest zimno.Śpię odkryta,w nocy rozbieram się z pizamy,bo sie do mnie przykleja....termostat mi sie chyba rozregulowal:) Dodam,ze do tej pory (przed ciążą znaczy) ciągle było mi zimno,spałam w skarpetkach itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede kochanie jestesmy z toba!!!! ja juz zaczelam leczenie zeby za jakis czas brac sie tez za dzidzie....mam nadzieje ze wtedy ten topik tez bedzie bo kto dalby lepsze rady niz wy, juz pewnie wszystkie bedziecie dzieciate:) pozdrawiam wszystkie kobietki tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc szurek w takim razie powodzenia,a jak z odczulaniem??? długo to potrwa??? w tym chinskim wpisujecie wiek rocznikowo??? bo od tego duzo zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede odczulanie idzie bardzo dobrze, wczoraj mialam ostatnie odczulanie na grzyby candida i dowiedzialam sie ze moje zle dolegliwosci wroza bardzo dobry przebieg kuracji....im wieksze teraz zle samopoczucie swiadczy o tym ze te grzyby i toksyny ze mnie wychodza....po trzecim odczulaniu czuje sie lepiej, juz coraz wiecej rzeczy moge jesc, diete bede miala jeszcze tylko 2 tygodnie i wtedy sprawdza czy juz jestem do konca odczulona na te grzyby i potem jeszcze jedno odczulanie na grzyby - tym razem wziewne jakas mieszanka....no i potem nastepne alergeny...ale czytalam wypowiedzi ludzi ktorzy sie tam leczyli i oni wielu osobom bardzo pomogli nie tylko w sprawach alergii, mysle ze bedzie wszystko dobrze i wierze ze mi pomoga....ale jak dlugo to potrwa to nie wiem, mysle ze pol roku to gora, zobaczymy....ale to nie to co szczepionkami od 3 do 5 lat....a tak moze juz za rok bede mogla starac sie o dzidzie....mysle bardzo pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdolcia
Cześć dziewczyny!mam problem.Właśnie się dowiedziałam jak odebrałam wyniki z badania moczu. Mam w nim BIAŁKO!Co prawda nie jest to ilość alarmująca, ale pomimo wszystko niepokoi sam fakt że jest. Jestem w 38tygodniu. Właśnie przeczytałam w internecie że zatrucie ciążowe-rzucawka może mieć tragiczne skutki dla dziecka i matki. Boje się choć byłąm już u lekarza, który nie kazał panikować tylko kontrolować. Spotkałyście się kiedyś z takim zatruciem? POnoć zdarza się bardzo rzadko.... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, tam jak wpiszesz rocznikowo to nie wyjdzie według mnie. ja na przykład jestem z listopada więc de facto dopiero mam 28 lat, a niektóre moje koeżanki równieśniczki już prawie 29 bo są na przykład ze stycznia. Magdolcia, ja o niczym takim nie wiem, nie pomogę ci niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×