Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Dede, a masz zdjęcie takiego wózeczka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chimera, ja też nie śpie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja już spakowana, głodna jak diabli, zajrzałam do was, żeby mi czas szybciej zleciał. jedziemy ok. 9-tej wczoraj jednak trochę się denerwowałam, wyszło wszystko wieczorem, dzisiaj już chyba spoko :) zobaczymy zresztą za chwilę :) życzę wszystkim miłego dnia i weekendu :D i dziękuję serdecznie za pozdrowienia :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze po kolei... Maja - ja już się nie mogę doczekać małego, a jak mi się pierwszy raz do mnie uśmiechnie - to pewnie się też popłaczę :D gratuluję!!! marysieńka - ja mam bardzo podobny wózek, też tako, tylko wersja Julia, niedługo Ci powiem jak się spisuje :) nie mam doświadczenia, więc tak na prawdę sama nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupie. na tą chwilę w tym wózku podoba mi się wykończenie, nosidełko jest wyłożone w środku dobrej jakości bawełną, jest torba na drobiazgi, kieszenie z tyłu na budzie, wszystko jest ładnie i porządnie wykończone. tego drugiego wózka nie widziałam w sklepie, więc się nie będę wypowiadać :) grzywa - co masz na myśli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki Agniecha Całuski i wracaj szybko z super wiesciami :D nareszcie zagadka \"płciowa\" się rozwiąże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik , masz rację, nie panikuję, ale chyba wczoraj od środka zaczęłay mnie zjadać nerwy lekkie - efekt, jadło mnie w środku i strasznie dusiłam, ale już spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwię się naprawdę. Ale spoko, wszystko sie szybko uda, jestem tego pewna na 200%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i o zdrowko pytam:) Dzis jak wstalam to z dwoma myslami - Aga i Dede:) Kochane trzymam kciuki za was obie!:) chimera ja tez slyszalam, ze ze szpitala w tychach, ktory mial jeszcze doniedawna super opinie stal stal sie szpitalem, gdzie raczej jak rodzic to juz w ostatecznosci... moja psiapsiolka tam rodzila i nie ma najlepszych wspomnien:( a poza tym u mnie +4, rozstopy, plucha, chlapa wszedzie mokro - mam nadzieje ze wyjdzie sloneczko i wszystko ladnie wysuszy a potem to juz tylko patrzec jak beda sie przebijac przebisniegi i wiosna:) mam nadzieje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, Kasia przypomniałas mi.... Dede, ja też trzymam kciukasy za ciebie :-) i za córeńkę Twoją słodziutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymajcie się :) . Ja wiem że wszystko będzie dobrze :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaa
wejdz na inny topic... przeczytaj co napisane jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wiem o co masz na mysli pomaranczowy... czytalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja20
Hej! juz jestem, przed chwila mi mala usnela,wiec mam moze z godzinke czasu;) Sluchajcie mam pytanie, moze ktoras mi poradzi. Od ostatniego czasu Zuzia bardzo sie denerwuje przy jedzeniu. Wierci sie, puszcza brodawke, zachowuje sie tak jakby jej nie lecialo albo no nie wiem, jakby nie miala ochoty ciagnac... ale mleka to ja mam sporo w piersiach bo jak przychodzi pora karmienia to czuje tak jakby mi mialo je zaraz rozsadzic. wiec dlaczego ona sie tak zachowuje?? Aha, jak Zuzia ma kolke to podaje jej w butelce picie. mozliwe ze od tego momentu zniechecila sie do piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Maja:) wiesz co ja Ci chyba nic nie pomoge... ale poczekaj na dede - to juz doswiadczona mama:) mysle ze Ci predzej pomoze niz ja... a moze Zusia za slabo chwyta i nic jej nie leci - moze stad jej irytacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaa
Kasiuu ale wpadniej teraz i zobacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaa
na str 202...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru - kobiety w ciazy nie moga sie denerwowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekomleko
a o co chodzi z tą stroną 202? jaki to topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja mam dobre wieści - wygląda na to,że nasz ubytek zamyka się samoistnie,czyli jesteśmy w tych 25% szczęśliwców.Za 3 miesiące kolejna kontrol i podobno mamy uslyszeć dobre newsy:) kolejna dobra wiadomość jest taka,że Agniecha ma już córeczkę :) 51 cm i 3340 g:) kto teraz nastepny w kolejce???? Elff zaraz poszukam linka to naszego wózka Maja ja mialam ten sam problem jak mała miała 2 tyg,a ja postanowilam ściagać mleko i dawać jej z butelki - oduczyla się ssać:( pozniej kolejne 2 tyg. walczylysmy,zeby zaczęła łapać cyca znowu.Teraz robi mi tylko takie numery jak jest baaaardzo głodna,albo jak pierś jest zbyt pełna i za twarda i nie może chwycić.Spróbuj może parę porcji odciągnąć sobie i wtedy dać małej... Rusałko - tak Cię na początku broniłyśmy a Ty się tak nieelegancko zachowujesz -jesli masz ochote wklejać mojego posta na innym forum to bardzo proszę,ale nie obgaduj nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dede super wiadomość, ciesze sie bardzo ze może obyć sie bez operacji:):D:D Aga GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻 dla Was No właśnie kto następny?? Trzeba zerknąć na suwaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko chyba ja:) A nie jeszcze Lid_de:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że dzisiaj będą same dobre wiadomości :D Agniecha ma córeczke - ale super :D Dede to cudownie że wada sama zanika. Oj trzeba to dzisiaj oblać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na str 202
jest wiadomosc zostawiona specjanie dla Kasi.. jak bedzie chciala to wejdzie i przeczyta... Dede.. Grtauluje!!! Wiedzialam ze z Julitka wszystko bedzie dobrze :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimkolwiek jestes bardzo Ci dziekuję:) mam dzisiaj taki dobry humor,ze najchetniej wyściskałabym wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimera szkoda nerwow... Maja jeszcze chcialam Ci napisac,ze Julita robi mi takie numery,ze zapomina jak się ssie najczesciej po kąpieli,kiedy jest pobudzona i dostaje szału przy cycu - bez roznicy czy leci szybko czy za wolno,dlatego od jakiegos czasu wieczorne mleko dostaje z butelki i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze gratulacje dla Agniechy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po drugie - DEDE jak ja mówię, że nie wolno się martwić na zapas, to znaczy że mam przeczucia !!! Widzisz, mówiłam, że wszystko dobrze się ułoży Matko, jak się cieszę - pewnie nie bardziej od ciebie, bo to w końcu Twoja córcia, ale i tak mi się łza zakręciła w oku z radości. Ufffffffffff A wózek fajny, chciałam zobaczyć, bo właśnie też zastanawiałam się nad takim planem jak ty żeby nie kupować wózka z budą. Ale wiesz, mnie chyba ten manewr nie wyjdzie, bo przecież jak urodzę w maju, to będzie piekna pogoda, to bez wózka ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×